Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

lubi22
15. okt 2009

Matja ta fotka s mysiakom je supeeer 😵

elenam
15. okt 2009

To kde ste sa všetky podeli? Azda už spíte?

egyptanka
15. okt 2009

nie isla som si naliat nealko pivo ...

ajka82
15. okt 2009

denka to je sikovnost 😀 isla som malej vtedy akurat pre protismykove ponozky 😀

inac zabudli ste si tu to hryzatko s kefkou...tak vam to donesieme v sobotu ak na to nezabudneme

egyptanka
15. okt 2009

Potulkaaaaaaa!!!

iron
15. okt 2009

hojte...teraz zadrichmala, neviem co to ma za maniere najnovsie.

Nsoci, mozes....ja som jej napisala, ze kde to kupila...dostane krpec pod strom...teda tu kocku

A ja malu obliekam len do tychto farieb, ruzova, cervena, fialova a biela. Ono je to o tom ze teraz ak chce nieco clovek dievcenske kupit tak je to povacxine v tychto farbach.

Jo a oteruvzodornu farbu mame na stenach aj my...idem vyskusat ci sa da vlhkou handrickou umyt.

iron
15. okt 2009

No spina utreta, farba ostala na stene a ani naznak neostal na handricke....

Takze vysledok testu je fajn. Farbu sme kupovali v hornbachu dali sme si tam namiesat. Nebolo to nejako brutal drahe. tam pri tych miesaniach ponukaju dve farby, tak potom tu menej bielu /sak ked sa miesa farebna tak je jedno ci z bielej alebo bielo bielej)

elenam
15. okt 2009

Baby dávate deťom aj cestovinu a ryžu, a to s čím kombinujete?

iron
15. okt 2009

elenam, ja som dala cestovinu taku ze bezlepkovu, nejake kukuricne (nenasla som v cerfaci bezvajecne). No a to som varila akoze polievku a potom rozmixovala. Ale ta cestovina je dobre nechutacka....fuj, radsej to bezvajecne.

mona1111
15. okt 2009

aj my mame pomalovany bytik oterovzdornou farbou, ja hlavne to vyuzivam ked idem s krpcom vonku a s kolesami vzdy pomalujem stenu na chodbe tak potom s vlhkou handrickou pretriem a je cisto....

iron
15. okt 2009

uz vsetci spia...to je strasne. Moja sa hra na Karinku a potom ja takto dopadnem 😒

elenam
15. okt 2009

Takže kľudne dávať bezvaječné cestoviny. A čo ryža?

potulka
15. okt 2009

pasoa, nasi byvaju dodnes v dvojizbaku. so sestrou sme mali jednu izbu a druha bola obyvacka s roztahovacim gaucom, kde spali rodicia.

z tohto dovodu byval u nas stromcek od isteho casu na stene. na vianoce nasi zvesia jeden obraz, zo stromca spilia par konarov, aby neodstaval a zavesia ho na snurku. je to pekne, nezabera to miesto, deti nedociahnu a zmesti sa pod neho kooopec darcekov. :-P

matusko zje na posedenie 190 g?!?! matej slabych 90, aj to len ked ma dobru naladu. pomaly si budu moct vymenit miesta v kluboch. 😀 ja som zacala s ovocim po 4 tyzdnoch. najprv som mala idealy, ze zacnem, ked matejko zje cely obed a nebude potrebovat mlieko, lenze tymto stylom by som mohla cakat hadam aj do jari. kludne matuskovi daj, ocividne s jedenim nema najmensi problem.

mne sa najviac pacia farby cervena, hneda, oranzova, skoricova, zlta... take jesenne. aj byt mame ladeny do tychto farieb. matejkovi cervena ohromne pristane, az na to, ze je celkom problem zohnat nieco bez srdiecok, víl a podobnych dievcenskych motivov. 😠

nsoci, ty si takyto psycholog cez farby? noze mi o mne nieco prezrad. 😉

tu som, egy. coze?

denkolc
15. okt 2009

Napadlo ma, že keby sme nemali ten dom vo Veľkom Bieli (aj keď je to len 20 km, ale kto by sa tam trepal, že áno), tak by som aj tam mohla urobiť "naše" materské centrum....máme totiž dole také tri miestnosti (pôvodne to mala byť veterinárna klinika).....v jednej bývajú papagáji a dve sú celkom voľné....v jednej by boli kočíky, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica a pod. a v druhej koberec, fitlopty, hračky a tak.....to by bolo fajn..... 😅

iron
15. okt 2009

no vidis....den...mozes zacat podnikat. Aspon popri tom tvojom vyvestenom druhom mozes byt aktivna. 😅

egyptanka
15. okt 2009

Potulka, ako si spokona s fusakom? A nevies ci mali aj fusaky s ovcim runom??

egyptanka
15. okt 2009

Denka, no nech sa paci ... uz vieme kde budu stretka. 🙂

ajka82
15. okt 2009

iron nie si sama co este nespite 😝

a co mate proti ruzovej??? ja som vobec neplanovala karinku obliekat do ruzovej, ale ked chcem nieco kupit na oblecko, tak nemaju nic podla mojich predstav a ked hej tak je to dost drahe a nakoniec dostane lacnejsie ale ruzove...ale sak nosi aj zelene, oranzove, zlte... 😎

potulka
15. okt 2009

egy, zatial sme s nim boli vonku len raz. vyzera fajn. totalny spacak. 😀 je dost dlhy, takze hadam bude dobry este aj na buducu zimu. podrobnejsie hlasenie podam o par dni, ked sa s nim zžijeme. ovcie runo... mali tam nieco podobne. neviem, ci to bolo runo alebo nejaka umelina, ale vyzeralo to oveckovito. mne by sa aj pacil, ale do nasho kocika bol prisiroky.

iron
15. okt 2009

Mne sa moja v ruzovej paci, nech nosi kym mi do toho nemoze frflat

Moja sa v kuse budi s placom....ach tie zubky
ako sa volalo to homeopatikum na tie zubadla?

denkolc
15. okt 2009

Jaj, dobre že si vešticu spomenula IRON....Ja chodím raz ročne k jednej na Hraničnú...je to divná osoba, naposledy mi vynadala do púč a že jej mám vytrieť podlahu...proste divožienka...ale niektorých ľudí beriem s rezervou, ak viem, že to nemyslia zle...

Tak veštkyniam by sa nemalo platiť nič....podľa nepísaného zákona....nemali vy mať žiadnu vopred určenú sumu a dáš, koľko sama uznáš za vhodné...a tak to robím i ja....dakedy jej dám po starom 300 Sk, naposledy som dala 15 Eur...ale keď vezmeš do úvahy, že hodina sedenia so psychológom v manželskej poradni stojí 20 Eur, je to ešte "dobrá cena"... 😉

S tým podnikaním som už zvažovala, aj som dala návrh Janovi, že zrobím tam škôlku....ale aj na to treba zainvestovať a Jano teraz proste nemá.....takže dočasne by tam náš klub byť mohol....len škoda, že to nie je v meste....fňuk....

potulka
15. okt 2009

ajka, prosim ta, odkial mate tie teplaky, co mala karinka na poslednom stretku? take hrubsie na traky. nieco podobne zhanam pre mateja. pochopitelne, nie ruzove. 😉

potulka
15. okt 2009

iron, myslim, ze to bola Chamomilla, ale radsej pockaj, co povie nasa dvorna homeopatka Lubi. 😉

egyptanka
15. okt 2009

potulka, lebo moj sen je z ovcieho runa... ale ked iny nebude tak aj ten vas vyzera dobe, vyhoda je to ABS vzadu a zipsovanie vpredu.

ajka82
15. okt 2009

potulka, tie som kupovala ked som bolau nasich a mali aj tmavomodre a tmavozelene vtedy (predsalen su tam nizsie ceny v obchodoch pre deti ako v BA)

potulka
15. okt 2009

aha. skoda. to asi bolo v nejakom neretazcovom obchode, vsak? no nevadi, este som len zacala hladat.

iron
15. okt 2009

No ja som dnes nahodila do kocára ten fusak s tym runom. No a normalne netreba krpaca priputat. Je tam chudiatko moje male taka zababusena, ze hybe len rukami.... 🙂 Joj a teplucko...egy skus kuknut na bazari...nema nikto taky fusak?

iron
15. okt 2009

a co to, co to...chodite do poradne, ze takto sumy ovladas?

no ja len tak...ja by som aj tak nechcela vediet co ma caka. Laka ma to, ale na druhej strane co mi je urcene to bude.

potulka
15. okt 2009

egy, aj ja som povodne chcela ovci. ale kedze sa takto rychlo zozimilo, museli sme konat, nebol cas na dlhe vyberanie. a je fakt, ze runo je riadne hrube a nas kocik uzky, tak je to asi takto najlepsie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre