Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

pasoa
25. aug 2009

egy, aká rozumná 😀

matja 😀 😀 😀

egyptanka
25. aug 2009

matja .... jooooj, ze ake dobre 🙂

matja
25. aug 2009

jajajááj a musela som mať práve dnes taký dierkovaný sveter. Musel to byť úžasný pohľad na mňa, zrovna vyletela von cez jednu dierku 😠 Ale rýchlo som si v pamäti premietala a okrem ich dvoch a ešte jednej pani nik okolo nešiel, takže šou mohli mať zo mňa iba tri ženy 😅

potulka
25. aug 2009

matja, ja uschnem! 😀 😀 😀

lubi22
25. aug 2009

Matja 😀 😀 😀

Egy aj nas maly vsetko pri papkani sleduje. Nemozem rozpravat vobec, ani nic ine robit, lebo hned prestane papat. A ked je niekto v miestnosti a prehovori, hned sa na neho vytaca. A este navyse musi mat vyzute ponozky 😅

Pasoi ved uvidis zajtra podla situacie, co aj lekar poradi 😔 Drzim paste 😉

Kucina no drzim paste s tym oducanim do roka, veru nepoznam nikoho v okoli a to mame fakt dost vela znamych s detickami, koho dietatko by v roku uz kompletne nepouzivalo plienocky.

kucina1
25. aug 2009

lubi ved neviem ci to je vobec realne, ale rok a pol rocne by to mohli zvladnut aspon trocha 🙂

allisia
25. aug 2009

no moje dieta je prespane, spal do pol osmej od cca siestej tak teraz sa mu nechce zaspat
egy s kojenim je to u nas podobne, maly papa tak 5 minut a potom sa otaca, blaboce, prisaje, otoci, ocucava mi ruku a tak ale to robi zvacsa ked je rozkokoseny a nie velmi hladny alebo vonku, ked sme doma bez nejakych podnetov tak pri tom zaspi 😅
Egy a kedy a kde je stretko bo ja mam zajtra jazdu o stvrtej tak neviem ci by som to stihla lebo my sa po Blave zatial prepravujeme MHD co je casovo narocne
Matja dobreee, mne sa minule stalo ze sa mi zalozilo tricko a nevsimla som si to hned 😅

lubi22
25. aug 2009

Kuci rok a pol uz hej - no v tomto su sikovnejsie dievcatka 🙂

allisia
25. aug 2009

Katka dakujem za stranku 😉

Kuci ono je to podla mna skoro v roku lebo take male deticky si to este neuvedomuju a hlavne v zapale hry sa casto pozabudnu, moja mala ma dva roky a odplienkavali sme sa teraz cez leto ale aj tak obcas ked sa velmi sustredene hra tak sa jej radsej pytam ci nechce cikat lebo niekedy sa stane ze cvrkne troska a az potom sa vypyta 😉 ale za pokus to stoji, bude to chciet vela sledovania a cviku, ale rozhodne ti drzim palce velmi, bolo by to super 🙂

egyptanka
25. aug 2009

baby nieco vam musim napisat co sa mi dnes stalo ...

lubi22
25. aug 2009

Kuci moj maly Samko ma dva roky a dva mesiace a este mame plienocky. Snazime sa ich zbavit, jeden den to ide, druhy nie. Zaklad je, ze vzdy vie, kedy ide cikat, alebo kakat, aj to povie, ale odmieta to robit inde ako do plienocky. A ja ho nechcem nutit nasilu, jednoducho musi prist moment, kedy si uvedomi, ze bez plienocky je mu lepsie. 🙂

egyptanka
25. aug 2009

allisia, o druhej v Sade Janka Krala v tej casti ako je restika Leberfinger. A kde zacinas jazdu?

allisia
25. aug 2009

lubi mozno indi-vindy lebo nasa je taky lenivcek, najlepsia bola ked mala obdobie ze mi hlasila cikaaaam a pocas toho fakt cikala 😀 ono je to podla mna o pristupe lebo ja som s nou nemohla tak velmi cvicit kedze uz bol Oliverko na svete tak som to nechala viac menej na nej aby pomalicky si zvykla a pochopila to sama lebo velmi rada vyuzivala cikanie na ziskanie pozornosti ak som sa venovala malemu tak vedela ze ked povie ze chce ist cikat bude mat moju 100% pozornost 😀 😀 prespekulovana je 😀

lubi22
25. aug 2009

Allisa asi hej, urcite je to individualne. 😉

egyptanka
25. aug 2009

... no dnes sme isli s mojou maminou na prechadzku ku Drazdiaku a tam je taky most ponad Chorvatske rameno (pre mimoBA to je taky kvazi vacsi potok alebo ako to nazvat ... u nas tomu kazdy hovori kanal) a na tom moste take male 6-7 rocne ciganca a pyta sa nas "tetaaaa nemate nejaky rohlik alebo chlebik" a ja, ze nie, ze mala to este nejedava, ze jedine tak materske mlieko ... a to ciganca "ze tak mozno by sli aj na to" ... pozriem na mamu a hovorim, no este to tak si prisajem nejake ciganca a moja mama mi s kludom anglicana hovori: "Peti, ale on to nechcel pre seba, on chcel krmit rybicky". No ja do vybuchu smiechu, ... hold materska demencia, som mu akosi nepochopila.

lubi22
25. aug 2009

Egy 😀

allisia
25. aug 2009

Egy zajtra mam prvu jazdu a autoskolu mam na Zahradnickej, asi by som to nestihla, skoda strasne rada by som prisla ☹

Lubi ale super je ze Samko si to uvedomuje tak uz za chvilocku to pojde aj inam ako do plienocky, mozno treba daku fintu vymysliet, napr. u nas mala kaka za cukriky 😀 lebo kakat chodila za roh ale teraz uz v pohode kaka na zachode
A ked bola mensia tak kakavala pri piti mliecka tak sme ju vzdy dali na nocnik aj s flaskou v ruke 😅

allisia
25. aug 2009

Egy 😀 😀

denkolc
25. aug 2009

Egyyyyyyyyyyyyy..... 😀 😀 😀 😀 😀

egyptanka
25. aug 2009

allisia, tak si pis potom druhy termin ... miesto rovnake datum 3.9.09 😀

pasoa
25. aug 2009

egy 😀 😀 😀

allisia
25. aug 2009

Egy ten druhy termin vyhovuje, zapisem si do debilnicka, aj cas je rovnaky? 🙂

egyptanka
25. aug 2009

allisia, ano ... tesime sa 🙂

lubi22
25. aug 2009

Allisia on sa vycika aj mimo, polievame travicku, mravcekov, cikame do zachodika, to este hej. Ale kakat iba do plienocky, nepomaha nic. Ked ho dam na nocnik, alebo zachodik, tak nepusti ani za svet. Tak radsej mu necham plienocku, aby sa vykakal, radsej ako by ho bolelo brusko. A to som uz vyskusala tri nocniky, naposledy sme kupili taky hraci od Fisher price, redukciu na zachodik, oblubene knizky citat, uplatky - auta, ale nic. Este nikdy sa nevykakal inam. Teraz pojde od septembra na 4 hodinky doobedu do skolky, tak snad ked uvidi, ze vacsie deticky nemaju plienocky, tak aj on nebude chciet.

A drzim paste na jazdy, pri dvoch detickach sa Ti vodicak velmi zide. Ja si neviem jazdenie vynachvalit a to som bol strasny bojko, vodicak od 18 ale jazdit som poriadne zacala az ked som bola tehu s Filipkom. 😉

egyptanka
25. aug 2009

no cas ist na kute, lebo ked uz budem musiet vstavat o stvrtej rano tak ma picne a zajtra musime vypadnut z domu hned rano, aby si muz pochrnel v klude po nocnej.

este otazka ... davali ste niektora zapisat dieta do pasu? kolko to stoji (cash alebo kolok) a za aky cas to spravili?

allisia
25. aug 2009

Egy aj ja sa tesiiiim

Lubi tak drzim palce aby skolka pomohla, mne malu este nechceli vziat aj ked som chcela len na doobedie lebo ze nemaju miesto a ze ked som na materskej tak moze byt doma predsa
A vodicak pri detoch fakt treba ale ked ja som strasny bojko a stresmen ale zacalo ma to teraz bavit tak dufam ze zajtra nerozbijem auto 😅

bershka
autor
25. aug 2009

ahojte baby
uz som vam chcela napisat, ze nedojdem, lebo sa mi stala dost hrozna vec. ale dojdem zajtra. to by som vam neurobila. nechcem to tu rozpisovat, co sa dnes stalo, ale zajtra neviem, ci dojdem presne na tu 14.00. podla toho ako pojdu autobusy. auto bude mat manzel.
dojdem bez Sarky, babka povaruje.

bershka
autor
25. aug 2009

a zajtra vam to porozpravam. hadam, uz nebudem plakat

allisia
25. aug 2009

Egy my sme davali Natalku minuly rok zapisat a bolo terba 100 Sk kolok a rodny list dietata a pas a spravili to na pockanie tak si myslim ze to stale plati len kolok je v eurach 😉 aj my by sme mali dat Oliverka len to sme davali muzovi do pasu lebo ja nemam ale ked on je furt prec, chodi strasne casto na sluzobky tak nie je kedy

denkolc
25. aug 2009

Egy, ja už dva týždne hľadám svoj pas a furt nič.....by som to už mala dávno vybavené, ale ak nenájdem, asi jej zrobím vlastný pas...... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre