Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

kajuska111
21. okt 2009

ahojte,
my sme prisli z plavania, mala zaspala, tak som si myslela, ze juuuj, ta je utahana, si dobre pospinka, tak som vybalila veci, vyzliekla som sa a sup k nej do postele...no a som tam bola tak 5 min, ked sa zobudila...takze spala cakom pakom pol hodku...a ja ze si tiez trosku oddychnem

egyptanka
21. okt 2009

my sme zjedli asi 75g zemiaku s kalerabom so vcera a dnes som tam este pridala trocha tekvice.

egyptanka
21. okt 2009

Blavacky, sakris ... cez vikend ma byt kraaasne. Cca okolo 15 stupnov a slnecno. Treba nieco vymysliet ... dame nico? ... Kuchajda, Strkovec, Sad JK alebo Zelezna studnicka??? ... Haaaaa? Treba sa rozhybat.

matja
21. okt 2009

baby, Paťko prekonal svoj rekord, už spí celé 3 hodiny!!! Nemá zapnutý monitor, tak som sa šla radšej mrknúť, či dýcha 😅 Musela som ho riadne vytrápiť tým, že som ho nevzala na ruky a čakala, kým zaspí v postieľke sám. čo na tom, že nakoniec zaspal aj tak na rukách 😀 Vynahradil mi to zatiaľ trojhodinovým spánkom, som zvedavá, či ešte nejakých pár minút potiahne.

egyptanka
21. okt 2009

matja, supeeeer 🙂 ... keby nam tie dietky dali vediet, ze budu tak dlho spat.

matja
21. okt 2009

veru tak, egy. Keby dali vedieť, aspoň by som vedela, do čoho sa môžem púšťať, na čo mám čas. Alebo keby to bolo pravidelne každý deň 3 hodiny, to by bolo úplne skvelééééé.
Ale čo to? Už ho počujem, ako sa mrví, ale zatiaľ je ticho 😀 Neva, 3 hodinky je parádny čas, už som si aj trochu oddýchla. Počkám, kým sa ozve a ideme konečne papať obed.

kajuska111
21. okt 2009

matja, u nas je to naopak, ked necham Lucku vytrapit chvilku v postielke, tak mi zaspi celkom rychlo na rukach, ale do pol hodky je hore... 😖

egyptanka
21. okt 2009

snehu, jeeee ... davam do pozornosti fotku c. 28 🙂

mgk111
21. okt 2009

kubko zjedol teraz o jednej obed - ten maly 190ml aventacky kelimok (na dne nechal asi za dve lyzicky) kel, brokolica,zemiak a jahnacie masko... neviem kolko je to g ani ci je to dost???

egy - gratulujeme k nausnickam, palkali ste?

matja - a v postielke plakal alebo nie? u nas zacne rev a neutisitelne ze aj zabudne ze chcel vobec spat...

dohodila som kubka do albumu 🙂 Adresa albumu je: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

matja
21. okt 2009

hm... stále ticho 😕 asi sa iba otočil na druhý bok 😅

mgk, no plakal trochu, ale nebol to neutíšiteľný plač, to by som ho tam nenechala 2 hod. On sa tam mrvil, krútil, mrnčal, keď som prišla, pozeral na mňa, chvíľu som sedela pri ňom, či to zaberie, ale nezabralo, občasne som prichádzala, odchádzala, no a po 2 hod. som ho vzala a nakŕmila. Uložila do postieľky, začal sa rozprávať, tak som to vzdala a do 10 minút na rukách zaspal. Čo je najhoršie, že od rána je stále v tej istej plienke 🙄

... zase sa prevaľuje, už to bude asi na budíček 😀

matja
21. okt 2009

z postieľky sa ozýva: heeee baba bapa - idem sa o toho môjho drobca postarať, prebaliť, nakŕmiť, pohrať sa. Takže to bolo 3 aj 1/4 hodiny. Mohol by si z toho spraviť denný rituál 😉

egyptanka
21. okt 2009

mgk, len troska ... najhorsie na tom bolo to, ze bola nevyspana a ja som ju objednavala tak aby uz mala spanok za sebou, ale akosi sa jej rano nechcelo spat. ☹

egyptanka
21. okt 2009

mgk, to co ste mu nasadili chudacikovi na hlavu 🙂 ... sorry, ale ja som take cudo nosila osem hodin na hlave v praci ... bleeee. My to vzdy kazilo frizuru 😀

egyptanka
21. okt 2009

fuuuu ze aka hrubica, hanbim sa 😔 😔 ..Mi to vzdy kazilo frizuru. Fuuujha, pisem ako madar.

mgk111
21. okt 2009

egy - ale ved kupko uz skypuje 🙂 egy mas v pazi nejaku hrubku 🙂

potulka
21. okt 2009

mgk, ze 190 ml pohar... 😲 aj ja chcem!!! vratila som matejov nedojedeny obed spat do 125 g poharika a chyba ledva polovica. 🙄 urcite sa to raz nauci, ale trpezlivost nie je mojou silnou strankou. na olovrant skusim znova. bude tu kamoska, mozno pred obecenstvom to bude mat vacsi uspech.
matja, to je super, taky spanok! 🙂
mgk, super fotka. vidim, ze fotky dohodili aj baby, ktore sem uz neprispievaju, len u potulkovcov to tradicne viazne... uz mame minimalne 500 fotiek, ktore cakaju na spracovanie, vratane martinskeho stretka, matja. dufam, ze do vianoc to bude. 🤐

egyptanka
21. okt 2009

mgk, ...ze kupko???? ... 😀 😀

my dnes ale davame tej lovencine na frak 🙂

mgk111
21. okt 2009

egy - 😀 to som si ani nevsimla... bozicku chuda moje dieta 🙂

potulka
21. okt 2009

tomu lovencinovi. 😀
egy, my sme cez vikend v ceskom krumlove, takze na vylet sa tentoraz nepridame.

egyptanka
21. okt 2009

a nie je 1g = 1 ml?

kucina1
21. okt 2009

tak sme sa vratili z priblizne dvojhodinovej prechadzky, bolo prijemne ale fuka. sla som s tomaskom do vinic, nech si uzije klud a slniecko a ja som prijemne rozimala xixi. tomasko cely cas spal. teraz debati na zemi, ja sa idem prezliec a urobit si obed bo ja som sa nenajedla ked som isla von

baby a je niektore dieta co prespi komplet celu noc okrem tomasa? ved mne je vas luto, ze vam deti nedovolia prespat celu noc uz tolko mesiacov

kucina1
21. okt 2009

baby a ja idem v piatok do blavy, budem sa zdrziavat v ruzinove pri mileticke, pride za mnou denka s tanickou tak sa niekto este moze kludne pridat, dame detom obed a mozme vyrazit niekam

egyptanka
21. okt 2009

jezkove oci ... co som to tu porobila s tym linkom ... ☹

potulka
21. okt 2009

1 g = 1 ml iba pri vode. vacsina ostatnych veci nema rovnaky objem a hmotnost.

egyptanka
21. okt 2009

kucina a asi o kolkej? ... bo ja musim byt tak okolo piatej byt uz doma. Idem ku kolegyni na kolaudaciu bytu a prvykrat bude manzel krmit a aj uspavat sam. Mala dostane papat z flasky. Fuuu ja to snad neprezijem.

egyptanka
21. okt 2009

vidis potulka ... tebe to pali. Zacinam pochybovat ci ty si vlastne na materskej a ci na stretko nechodis z dovolenky v praci a Mateja nemas pozicaneho, ked ti mozog este pracuje. 🙂

kucina1
21. okt 2009

egy okolo druhej

kucina1
21. okt 2009

egy to odrazadlo z quelle sa mi strasne paci, ale nemame nikohlo kto by ho tomaskovi kupil

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre