Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

munu
30. okt 2009

to je nejakych 20 mil od nas, kde byvame.. ale tak aspon raz za tyzden sa da ist, preco by nie?! 😉

ajka82
30. okt 2009

munu, ze by chrapanim? ja ani neviem ci mato chrape v noci 😅 cez den ked zaspi tak ma jednu polohu v ktorej trosku zachrapti...
hehe ja som musela dnes malej vypustit vodu skor ako som ju vybrala, lebo nechcela ist von z vane...tak pozerala jak puk, ze neni voda 😀

no idem ja...bru noc

munu
30. okt 2009

http://www.aquatots.co.uk/index.asp?ip=extra01
tu su info o bazenoch kde mozeme ist my s Matkom.. je tam aj galeria a je to aj pre babatka uz od 4.tyzdnov.. 😅

munu
30. okt 2009

uz tu nikto nieje?
😕

kucina1
31. okt 2009

ahojte tak my sme uz hore
ja som vcera dala tomasa o pol piatej si pospat (bo spal len pol hodinu niekedy okolo pol jednej) a on nam spal a spal a spal. preniesla som ho do postele, vyzliekla mu nohavice a nechala ho spat. o dveitej sa troska prebral dostal mlieko a spal az do teraz (boli mini prestavky v noci na strcenie dudlika) ale inak parada. ja som spala od osmej xixi. som taka dolamana ze az

tak a tu je prieskum

Už zaspinkávajú sami? - nie, cez den ho vzdy kocikujem doma cez prach, a vecer ho dame do postielky a hladkame a on takto zaspi (robime to len kratko, tak je to novinka)

Skúšal niekto metódu 3-5-7 a bol úspešný? - skusala som, ale nevydrzala som to chuda nechat vrestat

Alebo nechávate detičky spať s vami a cuckať si 5 x za noc? - tomas s nami nespava a nekrmim ho vobec v noci

Zmenilo sa vlastne niečo, od zavádzania príkrmov, rastu zúbkov a pod.? Je to lepšie alebo horšie? - mame to rovnake, mozno sa troska castejsie budi na taku minitku (cca 3x) ale prespi cele noci asi od 2 mesiaca jeho zivota. tak to mame uplne paradne
ma aj pravidelny rezim v jedeni tak je u nas vsetko v poriadku

mame jeden zub

kucina1
31. okt 2009

u nas sa prave palacinkuje 😀

egyptanka
31. okt 2009

fiiiiha, som musela hladat nasu temu na drzhej strane. No dnes tu je co??? Nikto a kucina??

kucina1
31. okt 2009

egy je to asi tak, a uz aj ty 🙂

pasoa
31. okt 2009

teeeda, ja odpadnem.. za celý deň AŽ ŠTYRI príspevky!!! 😕 🙄

je krásna jeseň, asi všetky púšťajú šarkanov.. vlastne nefúka.. tak zbierajú listy na ozdobu... jaj, vlstne sú dušičky, tak sú rozlezené po cintorínoch...

egyptanka
31. okt 2009

pasoa, my sme uz boli ... bolo potrebne urobit poriadok v kvetoch a vencoch u ocina.

kucina1
31. okt 2009

aj ja som bola s tomaskom vonku v krasnom jesennom pocasi, uzasnych farebnych listoch len mi chybal druhy chlap

egyptanka
31. okt 2009

a vyzera to tak, ze nam ide zubok. Ma tam taku bielu bodku a teraz si dasna smirgluje tou prvou kefkou od babylove a slinta ako bernardin.

mgk111
31. okt 2009

ahojte - my sme tiez boli vonku a myslela som ze boze to hadam ani nedocitam opat a hla... kde su vsetky? ja papam slonie zradlo, kubko spinka a asi hodim sprchu... este varim kubkovi obed na zajtra, ale nie sme doma, takze tu mam "uzsi vyber" zeleniny takze urobim skor s cestovinami a zltkom...

egy - dufam, ze sa mate tak "dobre" ako to je len mozne... a ze zubok... sice je natalka najmladsia ale napreduje veru ovela friskejsie ako ine deticky...

kucina - a kde ste mali druheho chlapa?

ja som taka dolamana, kubko v noci plakal - asi tiez zuby a chcel spat len na mne - ja opreta o stenu a tak... brrr dufam, ze dnes bude lepsie... inak dostal auticko odrazadlo cervene, hrajuce, blikajuce - zazitok 🙂

egyptanka
31. okt 2009

mgk, no teraz nas caka kopec vybavovaciek tak na nejake emocie nebude cas ... banky, poistovne, bytove podniky, elektraren, plynaren, atd. atd.

egyptanka
31. okt 2009

mgk, jak opreta o stenu? si si nemohla lahnut a Kupko by bol na tebe?

egyptanka
31. okt 2009

a teraz tu vravi ťaťa ťaťa ťaťa ... zeby myslela tata??

iron
31. okt 2009

no cafte..tu veru fukalo..som vymrzli na prechadzke a teraz sa u nas spinka.
No egy to uz bude o chvilku...

my cintoriny neabsolvujeme,...je tam kvantum ludi a rodinu mame aj tak daleko a ostali sme doma....my si dnes pekne vyrezeme tekvicku a hodime do nej sviecku....a este by sme mali absolvovat obchod, lebo neni co jest.

egyptanka
31. okt 2009

iron, staci skocit do Lidla alebo do Jednoty.

mgk111
31. okt 2009

egy - sedela som chrbtom opreta o stenu lebo akonahle som si lahla tak zacal plakat... a tata pride aj u nas najskor bezali makcene a zrazu bez nich 🙂

iron - tu bolo nadherne 🙂 my sme boli akurat u manzelovej rodiny na cintorinoch inak nejdem, lebo ja mam zvysok na morave a kedze bol kubko chory nechcem riskovat...

kucina1
31. okt 2009

mgk druhy chlap bol doma, lenivy, nebol k svetu tak sme sa zbalili. on zatial na balkone konecne dokoncil policku na korenicky. tak aspon daco 😀

ja som absolvovala prave vynikajucu kuplenovu kuru a tomas ma ide nasledovat 🙂

kucina1
31. okt 2009

ja na cintoriny nechodim, baby mne nikto blizky este nastastie nezomrel. manzelovi zomreli obaja dedkovia ale my tam nechodime, zasvietimi si vecer sviecku

dnes mi tomas zhodil cely velky kvetinac s dyfenbachiou a dost sa dolamala. tak isla cela do smeti. teraz ma doma iba obrovsky strom a polomrtvu vianocnu ruzu a bambus vo vode xixi

kucina1
31. okt 2009

iron ani u nas nie je toho vela na veceru. teda tomasovi aj majovi sa vari ryzovy nakyp ale ja netusim co by som si dala. kokos toto tehotenstvo mi robi same chute, keby sme doma toho mali tak len zerem a zerem 😀 a prsia ma boli ako slak. tak dufam ze budem druhe mimco kojit. pri tomasovi ma neboleli tusim skoro vobec. iba akosi narastli a narobili sa strie.

iron
31. okt 2009

tak moje dietatko teraz vstalo..spala od stvrtej..teraz papa akoze olovrant a pojdeme asi do cerfaca. To som zvedava kedy dnes zaspi, ked len teraz vstala...no hej takto to vyzera ked je doma ocinko,ziaden rezim. ...len blaznenie a drichmanie do neviem kedy...na hlavne ze je spokojna.

matja
31. okt 2009

iron, vy ste práve dojedli olovrant a ja som uložila Paťka na nočný spánok 😀

pasoa
31. okt 2009

iron, my bežne olovrantujeme okolo 18:00-19:00. aj dnes 🙂

pasoa
31. okt 2009

a konečne sa mi podarilo stiahnuť fotky na fb, tak vás pozývam do môjho albumu
http://www.facebook.com/photo.php?pid=118942&id...

mona1111
31. okt 2009

ahojte

tak my sme dnes boli opat vonku , u nas krasne svietilo slniecko ale fukal aj vietor, mala som aj na prechadzke rukavice lebo vcera mi zmrzli ruky pri kocikovani.....

tak ja som uz chcela drobca ulozit na nocny spanok ale ako vidim ten nocny spanok este nebude, lebo sa akurat zacal ozyvat z postielky.....idem k nemu l....

dnes sme mali na obedik jahnacinku so zeleninou a velmi mu chutilo......

kucina1
31. okt 2009

u nas sa uz nocny spanok zacal, pojdem aj ja pomaly drichmat. chodim spavat uz niekolko dni spolu s tomaskom 😀

pasoa
31. okt 2009

nemá byť zajtra mrzko? nemení sa tlak? moje dieťa takmer kompletne prespalo deň.
ale je aj dosť umrnkaný, teplotu ale nemá.... tak ja neviem, či to je ten zub, čo nie a nie vyliezť už konečne či čo....

egyptanka
31. okt 2009

Natalka uz spinka. A dnes toho vela nepospala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre