Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

iron
2. nov 2009

kuci toto robi aj moja, brutalne jaci a potom zachrape....a neda sa ani zabavit nic...
Musime s nou cestovat jedine v noci, vtedy spinka, ale to ma potom pokazenu celu noc, lebo ked ju vyberiem a vyzleciem do postielky tak sa preberie, to je tri hodky hore...takze katastrofa

teraz s nou nikde necestujeme

iron
2. nov 2009

fuha kuci, tak to budete mat drsne este s jednym babom...my musime tiez prejst na setriaci mod, lebo do domu budeme potrebovat tolko prachov az sa mi z toho hlava toci

ajka82
2. nov 2009

my mame stale vajco...ale ja ju nedavam do sedacky tak teplo oblecenu, takze ju tam nemusim trepat natesno, sak by sa mi tam v aute v tom uvarila a vonku by potom prechladla...

kucina1
2. nov 2009

iron ani nevrav ale verim, ze od noveho roka bude vsetko lepsie, su take pozivivne vyhliadky tak dufajme, ze to vyjde

zuzic1
2. nov 2009

ajka ja sa v aute snazim moc nekurit, lebo neviem, ako by som s nim potom sla von z auta, musi tam ist jedine naobliekany, lebo to by som ho potom napr. v meste nemala ako v aute obliekat a to by si vsetci mysleli ze ho z koze derem, lebo u nas sa obliekanie stalo sado maso... 😒 reeeeeeeeveeeeeeeee ako besny...

v sobotu rano co mi spravil, tak to som mala dost, asi o 8:30 spustil take revy, ze keby ste to poculi tak volate na mna policiu hned a to bez srandy, este som nepocula ze by takto babo plakalo a po 45 minutach vytrvalej snahy ho utisit(neuspesne) som ho naobliekala, nalozila do kocika a pome na prechadzku....a viete co?? spal 3,5 hodiny bez jedineho pohnutia, to ani ked bol najmensi tolko v kuse neprespal...a nejedol 7 hodin 😕 ...ale odvtedy uz dodnes nezaplakal 😀 , sa asi vyreval na par mesiacov dopredu

iron
2. nov 2009

no to hej...vyzera to pozitívne. Ale všetko sa dá zvládnuť, ja už uvažujem nad škôlkou a takými haluzami. Od januára by som mala ísť do práce ale veľmi sa mi nechce. Peniaze by sa zišli, ale ide o to koľko mi ponúku. Možno sa mi to ani neoplatí keď to teraz zvýšia....a chcem aj druhé bábo...neviem celé je to také naprd.

kucina1
2. nov 2009

baby do kedy sa meria detom teplota v zadocku?
ked sa uz nebude v zadocku kde mam strcite ten teplomer tomasovi? do ust ci pod pazuchu?

iron
2. nov 2009

ja asi pod pazuchu ale som to nejako neriesila, kedze jej zmeria teplotu za 5s

kucina1
2. nov 2009

ja som mu teraz pod pazuchou zmerala a drzal xixi, 37,4 ma tak mu to troska kleslo kym spal

egyptanka
2. nov 2009

ahojte ... ako sa dnes mame?

... na obed sme zjedli 150g brokolice so zemiakom a kalerabom a teraz na olovrant 175g jablcka. Baby nezacala som ja to ovocie na olovrant davat nejako skoro?

teraz sa tu cica mica snazi otovorit suplik na obyvackovej stene...

kucina1
2. nov 2009

egy no aka je natalka ciperka xixi

kucina1
2. nov 2009

egy nezacala si, ved jej chuti papkat o 2 tyzdne potom mozes dat aj masko, nam to doktorka povedala na poradni, kedy zacat s masom

mona1111
2. nov 2009

ahojte

tak vcera som tu vobec nebola a dnes prvy krat az teraz.... maly v noci spanok katastrofa ☹ bola som z toho aj nervozna, bola som sama a nespal od tretej do siestej no hroza..... ☹

a skusili sme mu dnes dat umele mliecko ze ako, no sama katastrofa,,, vracal mi z toho takze ja uz neviem, moze byt alergicky na nieco? nemate s tym niektora skusenosti?

egyptanka
2. nov 2009

fuuuu baby ako ma miklo ... kukam na Natalku a ona krv na ustach. Kuknem do ust a prerezal sa zubok. Nie je ho velmi vidiet, ale citim ostru hranu.

ja som uz masko dala ... kralika ale v kupenom prikrme.

kucina1
2. nov 2009

egy no teeeda to aj s krvickou? chuda male

egyptanka
2. nov 2009

no a teraz tu reve ako najata ...

mona1111
2. nov 2009

zabudla som napisat, ze krvny obraz mame v poriadku aj zelezo je ok.....

egyptanka
2. nov 2009

mona super ...

kucina1
2. nov 2009

chuda ta nasa najmladsia aj tomaska dnes zuby trpia ma teplotku a doslova hori a pomrnkava si z coho mu idu aj slzy, idem ho asi obliec do pyzama, dam mu mliecko miesto kase a na noc nurofen

egyptanka
2. nov 2009

ja prave robim hokeopatika, ale ked bude mat teplotu tak hodim tiez nurofen.

kucina1
2. nov 2009

tak mne uz drieme ale stale sa budi a ochka chuda male

egyptanka
2. nov 2009

chuda male uz spinka ... za 25 minut sa nakojila a zalomila. Zubadielko mile, nase slniecko. Keby niet jej tak sa mamina uz asi nikdy neusmeje.

kucina1
2. nov 2009

a inak uz je plny zivota a blazni sa s tatom 😖

denkolc
2. nov 2009

Zuzic, som šťastná, že sa tak rapídne polepšilo... 🙂 🙂 🙂

My sme dnes strávili deň s rybičkami a zvieratkami v obchode...dosť zaujímavý deň....malá je z rybiek unesená, tak sa jej určite bude o nich snívať...

Aj vám sa stane, že si dieťa niečo žužle a zrazu hrozný plač??? 😅

egyptanka
2. nov 2009

Denka, hej stava sa nam to ... asi to suvisi s tym, ze si viac podrazdia dasienka. Ved ich maju teraz citlivejsie.

denkolc
2. nov 2009

....a treba dieťa vtedy viac mojkať, aby neplačkalo alebo radšej niečím zabaviť? 😉

egyptanka
2. nov 2009

dobra otazka ... asi pomojkat a potom zabavit.

denkolc
2. nov 2009

No, Egy, keď Ťa mám na dráte.....kedy by sme mohli dať dáke randevous? Rada by som vás opäť videla, aj tých čerstvopresťahovaných, aj tých mediálnečinných, aj tých chodiacich, aj tých v červenom, aj tých nepapkáčikov, aj vlasáčikov, aj tých, čo občas zaspia stretko, aj tých, čo sa neradi obliekajú, aj tých, čo sa prechádzajú po Kuchajde, keď tam nik nie je, aj tých krásne tehotných, aj tých, čo majú plačkov doma a hlavne Teba Egy.... Hm???

A okrem toho - musím urobiť s vami jednu moju semestrálnu prácu do školy...🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre