• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

23. marca 2013 
dík kočky :slight_smile:
3. nov 2009 o 15:04  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz zas spi dve hodky poobede...ale stale hadze kontrolny pohlad, ci lezim pri nej
3. nov 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, zasa robis dozorkynu??? :slight_smile:
3. nov 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej...povinny oddych :grinning:
nepojde sa dnes este niekto okolo piatej prejst do mesta?
3. nov 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas takto tomas cez den spi, ze spi v kociku, z nicoho nic sa prudko posadi kukne a pootm sa ulozi a pokracuje, ked tu ale nie som tak je spanku koniec
3. nov 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, o piatej??? ... sak to my sa uz pomaly chystame na vecerne kupanie, papanie a spanie.

Baby mne taaaaak chyba leto.
3. nov 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
divne fakt divne, on sa hraje, lozi po byte, a jasi sa, nechapem teplota klesla a mal 37,4 za pol hodinku je to dobry skok ku poklesu sak nechapem hadam dnes uz nicomu
3. nov 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy to leto chyba aj mne, to boli paradne 4 hodinove ba aj celodenne pobyty vonku a teraz sotva hodina a max dve no uz to bude menej a menej. ja som dosla posledne v sobotu taka unavena ze som ledva dosla domov.
3. nov 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vyzera to tak, ze si dam tak o piatej cesnakovu bagetu so salamom a pockam na draheho do neskorej noci kym donese plnu tasku jedla, boze preco dnes ked je taky na prd den musi byt aj on taky zaneprazdneny, to tak byva vzdy :angry:
3. nov 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz teraz mam totiz kyselinu a cesnakova bagetka mi ju este zhorsi tak si dam potom tums, snad mi od tehotenstva s tomaskom dakych par ostalo
3. nov 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kucina, my mame spolocnu chladnicku?? ta nasa tiez ziva prazdnotou.
3. nov 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj egy, vy chodite skoro spavat...my kupeme okolo siedmej, aj to kazdy druhy den, ked uz neni teplo a nepoti sa (dnes nekupeme)... okolo pol osmej-osmej zje kasu, ozije a jasi sa a okolo desiatej zacne byt unavena...
a malej sa lubia svetielka a tie velke reklamy svietiace, tak chodime kukat :dizzy_face:
3. nov 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha ja som si prave otvorila broskynovy kompot, ja som nikdy kompoty nejedla mnaaam to je pochutka
3. nov 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy asi mame, v nasej su len lekvare, zemiaky, cibula, cesnak, maslo a vcerajsi salam, nic viac a nic menej
v mrazaku mam kopu masa, ale nemam odvahu to uvarit, bo viem, ze kym si to uvarim tak to potom odmietnem zjest
3. nov 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, no teraz som posunula trosku kupanie tak cca 17.45 kupeme a kym sa ududle k spanku tak je 19.00 - 19.30
... aaaa herecka sa zobudila po 2,5 hodinach :slight_smile:
3. nov 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme este po tme nikde neboli
u nas je to presne tak ako u egy, rovnaky cas kupania, rovnaky cas papania a aj rovnaky cas zaspavania, ale styl zaspavania inaksi
fiha asi 7dc flasa broskyn skoci v mojom brusisku
3. nov 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja sa zacala moc mrvit, zaspala okolo jednej... no este sa mi presunula na hrud :sweat_smile:
3. nov 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuci, u nas nejake zbytky salamov, par trojuholnickov syrov a nejake jogurty ...
3. nov 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a opat som ho predchvilou uspala, zase velmi plakal a je horuci :rolling_eyes:
3. nov 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy a tiez ziadne vajcia ? jaaaj a este mame 3 litre mlieka, tak mozno bude vecer miesto bagetu krupicova kasicka
3. nov 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a vraj nas caka v najblizsich dnoch iba dazd a dazd a dazd
3. nov 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja myslela, ze nasa chladnicka je prazdna :confused: teda na nas pomery aj je, ale nie az tak jak vase... a vajec mame asi 25 domacich od babky a vcera sme uz njake likvidovali, lebo nebolo kde ulozit a tieto uz su najcerstvejsie
3. nov 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my ak budeme mat chladnicku plnu malokedy si tam najdem co by som zjedla, to mam taky moj zlozvyk fu a teraz toto chutkove tehotenstvo no neviem neviem co ma este prekvapi
3. nov 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak 125g kase v brusku ... inac mne tiez tie kase chutia a tak sa tesim ked mi ostanu tak dve tri lyzicky.
3. nov 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy, ja som sa tiez chystala ako budem tie kase dojedat, ale bohuzial, vzdy vsetko zje...teda bohu dik :dizzy_face:
3. nov 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este aj nerada ochutnavam, tak ani tomasove kase som nikdy do ust nevlozila :grinning:
vypadla nam elektrika... dnes uz 2x ...
3. nov 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no takymto sposobom asi ani o piatej nebudeme v meste...sak krpec este stale chrni... :astonished:
3. nov 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, dojedanie zeleniny mi nevadi ved to je zdrave a tie dve lyzicky kase ma nezabiju, ale tiez sa nechcem stat dojedacka ...
kuci, my sme mali plnu chladnicku naposledy ked som sa vratila z porodnice a mama ma permanentne zasobovala jedlom, aby som nebola hladna a aby miuz nezomrel hladom.

Inac Natalka si chce uz asi sadnut, da sa na bok takym stylom ako keby jazdila na koni (myslim tak ako jazdili princezne ... Sissi a tak), ale potom nevie co dalej a tak sa plazi dalej. A niekedy sa zaprie nohami tak ako keby sa chcela postavit ... nechavam to tak, ved ona sama dojde na to ako sa co robi.
3. nov 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, ved sa vzdial a hned bude hore. :slight_smile:
3. nov 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len aby sa hned neodplazila dolu hlavou z postele ked budem v obyvacke :unamused:
natalka je sikovna, ked uz skusa taketo veci :dizzy_face: karinka si sada zo stoja alebo zo styroch...
3. nov 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok