Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

baskaj
3. nov 2009

dík kočky 🙂

ajka82
3. nov 2009

uz zas spi dve hodky poobede...ale stale hadze kontrolny pohlad, ci lezim pri nej

egyptanka
3. nov 2009

ajka, zasa robis dozorkynu??? 🙂

ajka82
3. nov 2009

hej hej...povinny oddych 😀
nepojde sa dnes este niekto okolo piatej prejst do mesta?

kucina1
3. nov 2009

aj u nas takto tomas cez den spi, ze spi v kociku, z nicoho nic sa prudko posadi kukne a pootm sa ulozi a pokracuje, ked tu ale nie som tak je spanku koniec

egyptanka
3. nov 2009

ajka, o piatej??? ... sak to my sa uz pomaly chystame na vecerne kupanie, papanie a spanie.

Baby mne taaaaak chyba leto.

kucina1
3. nov 2009

divne fakt divne, on sa hraje, lozi po byte, a jasi sa, nechapem teplota klesla a mal 37,4 za pol hodinku je to dobry skok ku poklesu sak nechapem hadam dnes uz nicomu

kucina1
3. nov 2009

egy to leto chyba aj mne, to boli paradne 4 hodinove ba aj celodenne pobyty vonku a teraz sotva hodina a max dve no uz to bude menej a menej. ja som dosla posledne v sobotu taka unavena ze som ledva dosla domov.

kucina1
3. nov 2009

no vyzera to tak, ze si dam tak o piatej cesnakovu bagetu so salamom a pockam na draheho do neskorej noci kym donese plnu tasku jedla, boze preco dnes ked je taky na prd den musi byt aj on taky zaneprazdneny, to tak byva vzdy 😠

kucina1
3. nov 2009

uz teraz mam totiz kyselinu a cesnakova bagetka mi ju este zhorsi tak si dam potom tums, snad mi od tehotenstva s tomaskom dakych par ostalo

egyptanka
3. nov 2009

kucina, my mame spolocnu chladnicku?? ta nasa tiez ziva prazdnotou.

ajka82
3. nov 2009

jaaaj egy, vy chodite skoro spavat...my kupeme okolo siedmej, aj to kazdy druhy den, ked uz neni teplo a nepoti sa (dnes nekupeme)... okolo pol osmej-osmej zje kasu, ozije a jasi sa a okolo desiatej zacne byt unavena...
a malej sa lubia svetielka a tie velke reklamy svietiace, tak chodime kukat 😵

kucina1
3. nov 2009

fiha ja som si prave otvorila broskynovy kompot, ja som nikdy kompoty nejedla mnaaam to je pochutka

kucina1
3. nov 2009

egy asi mame, v nasej su len lekvare, zemiaky, cibula, cesnak, maslo a vcerajsi salam, nic viac a nic menej
v mrazaku mam kopu masa, ale nemam odvahu to uvarit, bo viem, ze kym si to uvarim tak to potom odmietnem zjest

egyptanka
3. nov 2009

ajka, no teraz som posunula trosku kupanie tak cca 17.45 kupeme a kym sa ududle k spanku tak je 19.00 - 19.30
... aaaa herecka sa zobudila po 2,5 hodinach 🙂

kucina1
3. nov 2009

my sme este po tme nikde neboli
u nas je to presne tak ako u egy, rovnaky cas kupania, rovnaky cas papania a aj rovnaky cas zaspavania, ale styl zaspavania inaksi
fiha asi 7dc flasa broskyn skoci v mojom brusisku

ajka82
3. nov 2009

moja sa zacala moc mrvit, zaspala okolo jednej... no este sa mi presunula na hrud 😅

egyptanka
3. nov 2009

kuci, u nas nejake zbytky salamov, par trojuholnickov syrov a nejake jogurty ...

kucina1
3. nov 2009

no a opat som ho predchvilou uspala, zase velmi plakal a je horuci 🙄

kucina1
3. nov 2009

egy a tiez ziadne vajcia ? jaaaj a este mame 3 litre mlieka, tak mozno bude vecer miesto bagetu krupicova kasicka

kucina1
3. nov 2009

no a vraj nas caka v najblizsich dnoch iba dazd a dazd a dazd

ajka82
3. nov 2009

a ja myslela, ze nasa chladnicka je prazdna 😕 teda na nas pomery aj je, ale nie az tak jak vase... a vajec mame asi 25 domacich od babky a vcera sme uz njake likvidovali, lebo nebolo kde ulozit a tieto uz su najcerstvejsie

kucina1
3. nov 2009

no my ak budeme mat chladnicku plnu malokedy si tam najdem co by som zjedla, to mam taky moj zlozvyk fu a teraz toto chutkove tehotenstvo no neviem neviem co ma este prekvapi

egyptanka
3. nov 2009

taaak 125g kase v brusku ... inac mne tiez tie kase chutia a tak sa tesim ked mi ostanu tak dve tri lyzicky.

ajka82
3. nov 2009

egy, ja som sa tiez chystala ako budem tie kase dojedat, ale bohuzial, vzdy vsetko zje...teda bohu dik 😵

kucina1
3. nov 2009

ja este aj nerada ochutnavam, tak ani tomasove kase som nikdy do ust nevlozila 😀
vypadla nam elektrika... dnes uz 2x ...

ajka82
3. nov 2009

no takymto sposobom asi ani o piatej nebudeme v meste...sak krpec este stale chrni... 😲

egyptanka
3. nov 2009

ajka, dojedanie zeleniny mi nevadi ved to je zdrave a tie dve lyzicky kase ma nezabiju, ale tiez sa nechcem stat dojedacka ...
kuci, my sme mali plnu chladnicku naposledy ked som sa vratila z porodnice a mama ma permanentne zasobovala jedlom, aby som nebola hladna a aby miuz nezomrel hladom.

Inac Natalka si chce uz asi sadnut, da sa na bok takym stylom ako keby jazdila na koni (myslim tak ako jazdili princezne ... Sissi a tak), ale potom nevie co dalej a tak sa plazi dalej. A niekedy sa zaprie nohami tak ako keby sa chcela postavit ... nechavam to tak, ved ona sama dojde na to ako sa co robi.

egyptanka
3. nov 2009

ajka, ved sa vzdial a hned bude hore. 🙂

ajka82
3. nov 2009

len aby sa hned neodplazila dolu hlavou z postele ked budem v obyvacke 😒
natalka je sikovna, ked uz skusa taketo veci 😵 karinka si sada zo stoja alebo zo styroch...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre