• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

23. marca 2013 
ahojte
tak som si dnes rano povedala, ze kym neporobim nieco v domacnosti, pocitac nezapinam. predsavzatie sa mi podarilo a trochu som zehlila. teraz s cistym svedomim idem obedovat a docitavat. :slight_smile:
5. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potulka, nooo to by som mala aplikovat ... mala spi, tak by som aj par veci mohla porobit, ale nechce sa mi ... a to aj neumyty tanier od obeda strasi v umyvadle, ale nechce sa mi. Som sa tiez prejedla ako Natalka.
5. nov 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to radsej robim inak - som prisla na to, ze ked je skoro tma tak sa moc s krpcom von neda, takze doobeda resp. kratko po obede von - ako teraz - a poobede a navecer cosi robit... idem von lebo neprsi tak zatial pap

egy - si dobra kucharka skratka :slight_smile:
5. nov 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja cakam kym sa Natalka zobudi a pojdeme do Auparku ... musim par veci poriesit.
5. nov 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to vravela, ze siria zbytocne paniku... "umrtie na novu chripku sa nepotvrdilo" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež chcela ísť dnes von a to dokonca 2x (zaniesť druhú tretinu prekladu, s ktorým mi tak vytrvalo pomáhate :grinning:) a potom do DM-ka s manducou a mojou novou super špicovou luxusnou nákupnou kabelou na kolieskach (Potulka milujem ťa :-* ) na výživky a nejakú drogošku.
no môj macík sa rozhodol prespať deň...
5. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dosli z plavania okolo 11:15, karinka spala aj cestou domov (cca 30min, kedze aj v obchode som sa zastavila), vyzliekla som ju a obe sme este zaspali...mne sa zdalo ze niekto zvonil zdola, ale ani ma nehlo otvarat, sak nik nebol ohlaseny, a karinka este spi... :astonished: takymto zazrakom prespi nielen obed ale aj olovrant...
5. nov 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, docitane. najviac ma pobavila poznamka mgk, ze sa nema s kym stretavat, lebo deti okolo nej su este prilis male. :grinning: inak povedane, my sme uz matky-veteranky! :wink:

pasoa, potom by si mala pridat nejaku fotku z pohodlneho nakupovania, nech vidime, ako "trampke" pristane nobl kabela. :grinning: a to sa asi chystas na riadny zatah, ked beries aj maxitasku. :sweat_smile:

egy, 250 g?!?!?! :astonished: tichucko zavidim. :pensive: my sme dnes oslavovali, lebo matejko zlupol cca 100. na druhej strane, mozno toho tolko nepotrebuje, lebo ma dostatocne zasoby vo faldikoch. :grinning:
5. nov 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aby sa nepovedalo tak som co to porobila ... a zistila som, ze od vcerajsieho obeda som mala zaspinenu plienku co davam okolo malej ako podbradnik tak neviem ci to zaschnute vyjde, potrela som zlcakom a necham to az do vecera. Dufam, ze to vyjde ... ja tela zabudlive.
5. nov 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babyyyyy, nemáte niekto recept na nejaký koláč abo dačo, kde sa dá použiť to jablkové pyré? Mám ho moc a neni až tak sladké, takže jedine, že by som dačo z toho upiekla...ale ak dám do guglu jabkové pyré, tak mi vyhodí len recepty, ako ho vyrobiť... :sweat_smile:
5. nov 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potulka, no ja som tiez v soku ... a mozno fakt dohana vahu, ale citila som to jedlo v nej, lebo ked som ju vyberala zo stolicky tak sa mi zdala troska tazsia.

baby, kedy mozem davat malej nejake keksy alebo tie kukuricne/ryzove susne?
5. nov 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denka, chces sa ho zbavit?? ... dones na stretavku a moj muz sa velmi rad ponukne.
5. nov 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy tie ryzove a kukuricne chrumky mozes dat aj teraz chrumkat, tie su uplne nezavadne, a uvidis ako sa s tym natalka vyhraje, kekse by som dala az neskor, ked bude zvyknuta uz papkat dlhsie aby si nahodu na sladke nezvykla
5. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy ja somod sedem mesiacov davala aj susienky aj rohlik, takze ak uznas za vhodne tak aj teraz mozes...
5. nov 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....Egy, tie kukuričné hovienka dávam aj ja....nemôžem povedať, že by sa za tým krpaňa trhala, ale aspoň má dačo v ruke, tak sa teší...(dnes jej to šlohol pes z ruky, potvora)...

Mám to pyré v mrazáku, tak môžem doniesť....stačí pridať cukor a je to jak od maminky... :grinning:

Mgk, že by sa aj Tanka bála tmy? Lebo vždy, keď idem večer domov autom, tak tam nenormálne ziape....ufff....to ma ešte nenapadlo teda... :sweat_smile:

Inak, aj vaše deti dostávajú záchvat, keď vidia jedlo? Ja už pred ňou nemôžem jesť, bo Táňa sa dožaduje tiež...a keď donesiem výživu alebo misku s jedlom a ešte je to napr. horúce, tak reveeeeeeee...jak keby som ju hladom týrala... :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuci a nemoze sa stat, ze dieta to bude povazovat za hracku a vytvori si asociacu jedlo=hra? Mozno blbost, ale len tak mi to napadlo.
5. nov 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denka juj moje dieta mi nedovoli sa najest uz dlho xixi, kuka a otvara so mnou usta xixi, ale ja som taka ze mu kustik casto dam
5. nov 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denka, no za jedlom este velmi nepasie ... ale staci ked ju muz drzi ked ja odhalujem cecok a uz je cela gumova, zacne sa za mnou natahovat a div mu nevyskoci z ruk.
A mala ti jablckove pyre nepapa?
egy neviem, tomasko je rad ked ma nieco co si da do ust a moze to spapkat
Inac ja sa taaaak vytesujem tej stolicke na jedenie ... skoda, ze sa toho Natalkin dedko nedozil :frowning2:
5. nov 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy ja ked dam malej nieco do ruky aby jedla, tak vzdy pri tom sedi v stolicke na jedenie, a vzdy jej poviem ham ham, tak ako pred jedlom...potom to ani neobzera v rukach ako zvykne pri inych veciach (otaca, prehadzuje z ruky do ruky) ale rovno to putuje do ust :dizzy_face:
5. nov 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taj aj dnes sa mi podarilo vypit teply napoj po obede ... zaliala som si Caro a vypila som ho bez mlieka, lebo som zistila, ze mlieko nemame.
5. nov 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, vidis dobry napad ... vytvorit asociaciu Som v stolicke=budem jest. A snad ked jej dam toho susna do ruky, tak budem moct aj v kuchyni co to porobit.

Aj dnes mas povinny oddych?? :slight_smile:
5. nov 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej mam :slight_smile:
ale akurat rozmyslam, ci ked sa zobudi dostane rovno olovrant alebo ten prespaty obed
5. nov 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes zjedla na obed celu milka cokoladu :slight_smile:

ja tomaska krmim vzdy len v stolicke, dufam, ze to vydrzi, bo sa mi vobec nepaci nahadat deti s jedlom po celom byte. vynimka su tie chrumky a take tie maskrtky co mu davat v obyvacke. dam mu to do misky a ucim ho zobrel si jednu a on vezme co najviac a zvysok vysype, ach jaj to este potrva ho toto naucit
5. nov 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Egy, malej to asi nechutí....ako píšem, je to kyslejšie.... :frowning2:

Ajka, som sa zabudla spýtať - Tvoj Maťo nespoznal môjho Jana?
5. nov 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kucina, dobry obed ... je mi povedomy z tehu cias a ked som mala opicu.
5. nov 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denka, nehovoril nic ze by spoznal...preco?
5. nov 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denka, skus zmiesat s mrkovou alebo hruskou alebo slivkou.
5. nov 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajka, keď sme boli na tých lezúňoch, tak Jano mi až pri drogérii hovoril, že vás pozná...teda, hlavne Maťa z Elamu...keď tam Jano robil vyhadzovača.....ale v podstate vtedy mal dlhé vlasy, dnes už len plešinu... :slight_smile: ..takže jeho spoznať ťažko... :sweat_smile:

Egy, mám tých jabĺk asi 20 nádobiek....ešte som rozmýšľala, či sa tam nedá dať hroznový cukor...to škodí detičkám? Kde je Lubi a spol.? :wink:
5. nov 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok