Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

mgk111
9. nov 2009

boldy - no ja som jedla antibiotika a za den a pol bolo po bolersti...

kucina1
9. nov 2009

tak drobcek spinka a co ja? dnes mi je konecne celkom fajn, az na to rano 😀 a asi viem, z coho mi bolo celu noc tazko, ja som zjedla slahackovu ovocnu misu tak mi to asi ani nesadlo. este jedno mam v chladnicke tak neviem ci si to dat. na obed by som si mala dat polievocku ale nechcu sa mi ist vyvarit sliziky tak neviem ci si nieco dam 🙂

kucina1
9. nov 2009

tak nakoniec som polievku zjedla hm a cakam co urobi zaludok, uz sa daco totiz deje 😠

lenka138
9. nov 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂
dlhšie som tu nebola,lebo manželka skolila chrípka, tak som sa starala a som bola taká rada, že je doma, že mi ani in ternet nechýbal 😅
ja som odolávala a odolávala, ale nakoniec ma aspoň nádcha predsa len dostala a aj drobček schytal soplíky. Našťastie nič vážne, iba jeden deň mal v noci 37,6, ale inak to zvládol fajn a už aj sople sú na ústupe.
Momentálne som až do štvrtku u svokry, lebo manžel išiel do Nemecka, tak aby mi nebolo až tak veľmi smutno

no drobček sa mi pomaly prebúdza, tak idem hriať obedík, dnes máme baklažán s morčacinou, fuj vyzerá to hnusne, no ale ked je to zdráve...

iron
9. nov 2009

vsetci su na stretku, moj drobcek este spinka...
drahy ide kupit dnes tie homeopatika na tie zubky, lebo je strasne umrncana...
skonci nam jedno a uz bojujeme s druhym...hlavne ze uz nema tie teploty. TO bolo strasne, teraz pre zmenu v noci nespime...ach jaj.
Prvych 6 mesiacov sme sa nevyspali a teraz zase nespime 🙂

iron
9. nov 2009

no kde ste vsetky...sa stretavate na horskom parku....my est spinkame, potom papame a hadam uz aj styri hodiny budu

kucina1
9. nov 2009

iron my sme kupili dake dve masticky na zuby, ale tomasa teraz nic neboli tak sme to ani nevyskusali
nasla som tomaskovi na brusku modrinu 😖
a nechce mi dnes akosi spat
aspon mne je fajn
tak sa vytesujem
zajtra idem rano na osmu k zubarovi, dufam ze mi nebude zle, inak za seba nerucim 😀
okolo obeda idem na urologiu skontrolovat oblicky
a ked vyjde cas a stihneme do 16.00 gynekologiu tak pojdem do poradne
mame to zajtra perne xixi

lenk30
9. nov 2009

ahojte babule. zhruba za hodku odchadzame do BA. Ja tam mám zajtra to školenie a muž dneska večer niečo, tak ideme už dnes spolu a ja zajtra nebudem musieť tak skoro vstávať, a keby kríza, tak budú blízko mna niekde kočíkovať.
Viete mi odporučiť nejaké ubytko?
Školenie mám na Ministerstve životného prostredia, ale môže to byť aj ďalej odtiaľ.
Tak prosím dajte nejaký tip milé blaváčky a keby ste sa chceli niekde stretnúť, aj keď Blavu totál nepoznám, tak moj mobil je: 0907 359435

iron
9. nov 2009

tak lieky kupene...idem mrknut malu , sak uz nejako dlho spi...a uz je hore

asandys
9. nov 2009

ahojteeeeeeee

dnes ma adamkova krsna narodeniny, tak som upiekla bananovy kolac. Tolko s nim bolo piplacky, adam sa mi vkuse vesal na nohy a stahoval pyzamo(prosim pekne ja som este v pyzame!!!!), az som ho musela ist uspat.

O chvilu pride otec z prace a ideme na nakup, mala som byt nachystana, a to adam este spinka, ja pyzamo, v kuchyni bomba, moj zaludok ziva prazdnotou (chladnicka tiez), este ze existuju aj hotove prikrmy na takyto stav nudze 😀

ale hlavna vec ze kolac je na svete, uz tuhne poleva. 😵 😵 😵

Tak vam zelm peken stretko, a este krajsie fotecky🙂))

asandys
9. nov 2009

kuci ty mas taky program jak ja na najblizsie dni- gynda zajtra, a zubar v stredu a uz aj prve adamkove plavanie 😀

kucina1
9. nov 2009

asandys a v stredu ma tomasko poradnu 🙂

kucina1
9. nov 2009

ach jaj som si chcela pospat, zobrala som drobca so sebou do postele a on vobec nespoupracoval, nakoniec som ho dala pozerat telku a vratila som sa, on sa pekne hral ale nedokazala som zaspat, tak som teraz velmi ospala ☹

asandys
9. nov 2009

no kuci odpadnem adam ma poradnu zajtra poobede🙂)))

kucina1
9. nov 2009

asandys no fakt cool 🙂

kucina1
9. nov 2009

tomasko cuca snurky na topankach 😀

iron
9. nov 2009

jej aky je Patko zlaty

denkolc
9. nov 2009

Ba-čky, dnešné stretko najlepšie doteraz!!! Ďakujeme vám... 🙂 🙂 🙂

iron
9. nov 2009

my by sme aj dosli, ale dieta spalo do stvrtej ... ☹

iron
9. nov 2009

mozu ist do horskeho parku aj psy?

iron
9. nov 2009

drahy zdedukoval, ze ked tam mozu ozrati studaci, tak mozu aj psy...no ale co ja viem.... 😀

iron
9. nov 2009

a ozaj...labutka pekny prispevok...a uz viem ako sa volas...koniec anonymity

matja
9. nov 2009

iron, ďakujeme, je to síce skoro, ale keďže nám vždy všetko dlho trvá, tak sme začali s výrobou pohľadnice už v októbri :D Pre istotu 🙂

denka, tak popíš bližšie, prečo bolo najlepšie? Boli ste niekde v parku alebo ste si boli niekde sadnúť?

matja
9. nov 2009

baby, som pozvaná na firemný vianočný večierok v štýle country. Čo si obliecť, viete poradiť? Ja mám síce country rada, ale neviem, čo si obliecť...

iron
9. nov 2009

kožu ale nie sado maso 😀

matja
9. nov 2009

😀

lenže koženú mám iba bundu a kvôli večierku si kožené nohavice kupovať nebudem...

iron
9. nov 2009

No chcelo by to klobuk, suknu, cizmy a nejaku country bluzku...
alebo nejaku taku ti hippies volanikatu bluzku, rifle uzke, cizmy,klobuk
alebo nejake take kombinacie

matja
9. nov 2009

a sukňa aká? Predpokladám, že dlhá 😅 Nejaký špecifický materiál alebo vzor? Ako vyzerá country blúzka?

iron
9. nov 2009

no ze si to ty idem googlit a hodim ti nejake linky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre