Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

lubi22
19. nov 2009

Egy no furt do BA, ak by to manzel prijal, a my dvaja sme taki protibratislavski 😅 Nechcem sa nikoho tym dotknut, len nam BA velmi nesedi, mame radsej ine prostredie.

egyptanka
19. nov 2009

elenka, cista zavist ... a to fakt ze hej

lenk30
19. nov 2009

ahojte.
matja, ešte raz sa ti ospravedlňujem 😉 , pekne si napísala, že keď nájdeš obeť. ale veď vieš, že my sa stále tárame a väčšinu dní som poobede na severe........
Dnes som bola na kolaudácii bytu u kamošky. vymenili byt za väčší, tak je nová detská izba. nič len koberec a hračky..........jej chlapček má 15mesiacov, ale s Filipkom sa už normálne hrajú. vysypala tie guličky na zem a oni akoby sa dohodli ešte aj rovnaké farby chytili a rovnako si o ne búchali. úžastní boli.

my už 2.týždeň nepapáme, skúšam kade čo, aj z mojho jedla - ale totál nič, ani ovocie, ani zeleninu...........
minulý týdžden mi zjedol len večer pribináčika a tento nič - až dneska kašu. nechápem ako funguje. nechcem ho nútiť, aby som mu nesprotivila jedlo......ale už to trvá dlho tá dietka.

denka, to máš iné rande 🙂 , a ešte k tomu s vlastným

a uspávanie? ja to už ani nekomentujem. od 40min - do.................. Po ležiačky, pri prsníku, hladkám, spievam, nosím na rukách..........potom niečo zbadá ako napr. obrázky na stene. už som mala také nervy na ne, že som ich zlepila, alebo keď ho uspávam zvisle......už sa mi zdá, že odkvecol a on mi naraz urobí baran buc a zasmeje sa........ja už nevlááááááááááááááádzemmmmmmmmmmmm. Keby nebolo treba spávať, máme superský život!

denkolc
19. nov 2009

Munu a čo váš manželský nočný život? 😀

egyptanka
19. nov 2009

lubi, no vidis a ja som tvrda pastikarka ... keby muz zobral miesto tak my by sme sa stahovali do BB. 🙂

munu
19. nov 2009

egy, ahaaaa.. no to som nevedela a to uz davno zrusili ten limit?

Lubi ja Bratislavu tiez nemam rada a byvat by som tam nemohla.. ale tiez sa nechcem nikoho dotknut.. ono je aj fajn byt vo vacsom meste, len ja neznasam doslova Londyn... chaos, chaos a chaos.. nikdy neutichajuce mesto.. strasne... tam sa zivot nezastavuje ani v noci a ja to neznasam.. my byvame teraz na dedine a do mesta mame 10 minut autom.. tak nam to vyhovuje

munu
19. nov 2009

Denka, my sme este mladi a mame radi denny manzelsky zivot... 😀 vsetko cez den, ved co sa hanbit pod paplonom a po tme 😀 😀 😀 😉

denkolc
19. nov 2009

Lenka a odkedy nechce papať? Kedy ste mu dali prvý raz pribináčika? Lebo ja by som radšej papala pribináčika ako nejakú trápnu zeleninu a ovocie... 😀 ...a čo zúbky? Nesúvis?

So zaspávaním je to boj....u nás sa zaspí raz dva, ale to budenie! Časté a čím ďalej hlasnejšie.... ☹

iron
19. nov 2009

pre mna je ideal blizko velkeho mesto, blizko k prirode /hoci tu si predstavujem trosku inak ako je tu - som som spod Tatier)...

Munu denny....ha, to by som nemala s kym a vecer som uz odpalena z malej...ale ked ju naucim pekne spinkat...tak teda to bude o inom

lubi22
19. nov 2009

Munu presne, mne vyhovuje, ked mam do prace 10 minut autom, ked mozem ist pesi do mesta, ked sa obzriem a vidim okolo hory a prirodu. Takze mesto o velkosti BB je akurat, super na pohodovy rodinny zivot - je tam vsetko co potrebujem, ziaden stres. Ale zase co sa tyka prace, vyuzitia vzdelania a skusenosti, skapal pes, to je realita.

Egy takze stahovanie do BB ste zamietli 😉

lenk30
19. nov 2009

denka, ved filipko spí v noci rovnako ako tvoja tánička - len ešte k tomu sa nevie uložiť k spánku a silno silno sa drží, aby náhodou nezaspal

už 2.týžden nechce papať. pribináčika som mu dávala asi od konca 8. chcela som až po roku, že tvaroh.......ale ked tak s chuťou ho zbľajzne. zúby sú na pol vonku, takže môže to súvisieť aj so zúbkami, no ale veď toľko energie vydá a nič nepapá, ani necická. ked sa pritúli ako na kojenie, len mi rozťahá cici, že striekajú kade tade a on zakloní hlavu a vyškeruje sa

iron
19. nov 2009

denka...moja sladke vobec nechce, ak neratam cviklu... 😀
chce mat zdravy krasny chrup...oné...idem chrnat, zajtra plavanie, poobede lekarka...ble, zase rezim v prdeli

egyptanka
19. nov 2009

munu, uz davno a zruseny bol v case ked bershka zakladala tuto temu.
munu a aj my takto cez den ... vecer som rada, ze som rada ... ze som tu na konovi.

egyptanka
19. nov 2009

lubi, hej. Nikoho som tam nepoznala a potrebovala som blizkost rodiny aby mi pomohla s malou a to sme sa mali stahovat 1.5. ... cize asi dva tyzdne po porode.

iron
19. nov 2009

egy....ty si vecer na konovi...nechci vediet co som si predstavila...

no adios fesandy....frcim

egyptanka
19. nov 2009

iron, chlipnica 😀
ten moj kon sklada puzzle ... 😔

denkolc
19. nov 2009

Iron, však ja som to Lenke písala ironicky.... 😀 Že keby som bola bábo a mi mama dá zrazu Pribináčika, tak o zeleninku a ovocie by som už nemala záujem....a preto Tánička nič také nedostane...ani len ochutený jogurt.....lebo sa takej reakcie hrooozne bojím...

Takže Leni, nech sú to len zúbky a nie závislosť na Pribináčikovi... 😅

Munu, ja sa cez deň hanbím....hold, už to telo sa opotrebovalo.... 😀 Ale nechala by som sa presvedčiť, ja neviem povedať nikdy nie.... 😅

munu
19. nov 2009

egy to vazne? fiiiha, to som nejako premeskala 😅 neva.. takto je to dobre, aspon sa nemusim obavat, ze sa mi jedneho dna stratite 😀 a inak, aj vecer je este energia, ale Matko niekedy vecer je este dlhsie s nami a pojde spat neskorsie a nechceme riskovat, ze sme cez den otalali a vecer sa neusiel cas na manzelske povinnosti 😅

Lubi, no to je jasne, za vacsie mesto, viac moznosti.. ale pokial mate pracu obaja a paci sa vam kde byvate, deti su zvyknute, teda zatial len Samko, tak asi nieje o com, ze? 😉

egyptanka
19. nov 2009

munu, my sa nestratime.

och jooooj mam ja tazky zivot.

munu
19. nov 2009

Iron som sa dobre zasmiala a este som aj chora a kaslem, tak som sa normalne rozkaslala 😀 😀 😀

munu
19. nov 2009

Denka, hanbu odhod nabok a vsetko ide 😀

munu
19. nov 2009

inak, Egy mna tiez napadlo prve to iste, co Iron, ked som citala tvoj prispevok.. len som nechcela rypat 😀

munu
19. nov 2009

hej hou... kde ste zmizli? 😠

egyptanka
19. nov 2009

som tu

a kludne si rypajte ... ja toho znesiem ako vol. 😉

denkolc
19. nov 2009

Ajka, takúto kocku máte? Lebo sa mi táto prevelice pááááči:
http://detskahracka.sk/-p-799.html

lubi22
19. nov 2009

Egy ved mna poznas 😀

Munu takto to znie jasne, ako si to napisala. A mozno to tak aj bude. Ale zase na druhej strane tie moznosti prace su uz na urcitej urovni velmi limitovane, hlavne ak chce clovek robit, to co ho bavi, na co ma vzdelanie aj skusenosti a este aby ho aj zaplatili, tak ako to tomu prinalezi.

munu
19. nov 2009

Denka, hej myslim, ze tuto Ajka ukazovala 🙂

ajka82
19. nov 2009

denka presne tu uz mamev skrini, ze jezisko donese 😉

egyptanka
19. nov 2009

Lubi, jasne.

A aj Ajka uz ukazovala?? 😀

ajka82
19. nov 2009

idem uspat malu a dobru noc vam zelam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre