Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

munu
21. nov 2009

Taella, mrzi ma to s Karolinkou... ☹
ozaj, aj Matko niekedy ked ide prdnut, tak sa cely napne, zamrnci a prdne.. ale to len niekedy a nie kazdy den.. tak to neriesim..

jeeeezisi a kde ste vsetky? nechapem dnesok akoze 😕

munu
21. nov 2009

normalne som musela oprasit nasu temu.. bola az na druhej strane 😅

mischelka23
21. nov 2009

Ahojte baby, môžem sa sem k vám šuchnúť aj ja? 😉

iron
21. nov 2009

taella...joj, chudiatko Karolinka...moze byt nafuknuta aj z antibiotik, tie robia strasnu sarapatu. To dospeli musia potom brat probiotika. To vyhadzanie je podla mna z tej siestej choroby, podla toho co pises. No drzim paluchy nech ju to cim skor prejde...
a Oliverka vitame medzi zubadlami...

mischelka23 mozes coby nie, ved si nasa 😀

egyptanka
21. nov 2009

miselka, jasneeee. Vitaj u nas 😀

denkolc
21. nov 2009

Munu, veru.....dnes mrrrrtvo, až som sa uchýlila k FreeCell-u... 😀

Mischelka, vitaj....krásne dievčatko máš....a dooosť nezvyčajné meno má... 😲 🙂

mischelka23
21. nov 2009

che 😉 dikes a deťúrence spinkajú?u mna už aj manželík 😀

munu
21. nov 2009

mishelka vitaj medzi nami 🙂 u nas drobec spi, ale stale pokaslieva pocas spanku a my s manzelom vegetime, kazdy ma svoje momentalne.. on hraje hru na playku a ja konikujem 😉 a pomedzi to, kecame

munu
21. nov 2009

inac, ja mam taky pocit, ze Matko ma trochu naliate dasienka.. ale niesom si tym taka ista.. mozno sa mi to len zdalo.. a nechce ma k nim vobec pustit, aby som sa pozrela.. takze to som len tak narychlo omrkla dnes v aute, ked sme isli z nakupu..

pasoa
21. nov 2009

Arwen, to je krásne meno! A máš krásnu štrikovanú fialovú súpravičku, fakt nádherné.

No, ja som dnes dala asi 20 strán a už mi hrabká, idem do sprchy, odsať a spať. Ani na vzduchu som dnes nebola. Ani len na balkóne 😒

brúbrú

iron
21. nov 2009

Arwen nebola ta elfka z pana prstenov?...pekne meno...
Pasoa co to, co to?...sak neviem ze vzduch dodava energiu, pekne si mala vybehnut a prelozila by si aj 22 stran. 😅
Moja uz tiez spinka...

mischelka23
21. nov 2009

denkolc-dikes veru má nezvyčajné, manželik chcel a zlomil ma na to že to meno znamená "najkrajšia" 😀 (tak ako každé dieťa rodičov 😉 ) ale hodí sa k nám priezvisku takže to je celkom ok.len vieš, ked máš niekomu povedať ako sa volá tak to opakujem asi 10 krát 🙂 ale už som si zvykla 😀

munu tak nech sa Matko rýchlo uzdraví, ale hádam len ten kašlík a nič iné. 😵

denkolc
21. nov 2009

Baby šoférky, tu je späťáčik na krpcov:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6491113

iron
21. nov 2009

jej kukala sa tvoje fotocky mischelka...aj vy uz mate pukacky a gumicky...aj my... 🙂 Je zlata

mischelka23
21. nov 2009

počkaaaj pozrem tvoju maličku 😀

egyptanka
21. nov 2009

Denka, boli sme len pri kanali ...
baby vecer 25 minut placu kym mala zaspala ... najhorsie boli potom tie vycitky mojej mamy, ktora mi vycitala, ze malu tyram a ze je este malicka na ucenie sa zaspavania sama. ☹

egyptanka
21. nov 2009

chorym dietkam prajem skore uzdravenie

mischelka23
21. nov 2009

iron- zlatučká je, malý vlasáčik 😉 aj si ju už trošku pristrihla, či sa mi to len zdá? inak mame tú istú záhradku a malá v nej vydržala asi 2 týždne.vôbec ju tam to tam nebavilo 😒 a vy už máte tolko zúbkov? 😨 nám eštelen rastie prvý 😝

iron
21. nov 2009

egy....moja mam hovorila, ze takto ju trapite...a oco, ze no konecne, kto ju bude furt nosit 😅

tvoja mamka je nejaka ufrflana, do vsetkeho ti keca...ako je super ze ju mas blizko, mozes sa na nu spolahnut a v podstate keby ti do toh nefrflala tak by nemala o Natalku zaujem...ale fu, na to by som potrebovala pevne nervy a este dlhe hladanie vhodnych slov aby som neublizila

iron
21. nov 2009

mischelka...no ja som jej raz strihala ofinu, potom kadernicka ju celu strihala....zajtra ju pride zase osvastat a uz nechavam zapustat haro...aby sme mohli v lete vybehnut s copikmi...
fakt ju to tam nebavilo...moja do siedmeho mesiaca bola v nej besna...teraz som ju odlozila,lebo aj tak sa chce kotulat vsade...potom jej to casom zase vytiahnem akoze aha nova hracka....

munu
21. nov 2009

Egy netrap sa nad tym, co ti povedala tvoja mama.. je asi tiez este taka precitlivela, po tom co sa vam prihodilo 😔 nepripustaj si to tak..

Mishel, Matko ma len kasel.. mal aj teploty dve noci a dva dni, ale tie uz presli a teraz ma len kasel.. niekede zakasle tak nasucho, ale vacsinou vykaslieva.. podla mna ma ten steklivy kasel.. kupili sme mu aj taky sirupcek na to, tak snad rychlo zaberie.. este ho ma vypit teraz o desiatej, no ale nebudem ho budit.. dam mu ho, ked sa zobudi na mliecko...

inac, Matko dneska spapal okolo 180g ovocnej vyzivky, na obed potom okolo 170g zeleninoveho prikrmu z kuracinkou a potom o 16tej len jeden maly jogurtik a potom az okolo 19tej jogurtik aj taky organic keksik s mlieckom.. nechcel vobec papat taku kasu jablkovo-bananovu s ovsenymi vlockami.. to mu hned zabehlo a zacalo sa mu vjakat na vracanie.. a tiez nechcel papat krupicku, ktoru predtym zboznoval.. musim asi len pockat, kym chorobka pominie.. strasne malo papa teraz.. zostava mi len dufat, ze sa to rychlo vrati do starych kolaji.. uz som z toho normalne smutna.. uz ani neviem ake kase mu este mam skusit dat.. poradte mi nejaku dobru kasu, ktora vasim drobcom chuti.. ale nic z ovsenych vlociek.. tie mi jednoducho papat nechce..

iron
21. nov 2009

No ja hracky skryjem a potom po case vyberiem, ona sa tesi, ze ma stale nieco nove a ja nemusim kupovat...len som zvedava kedy ma prekukne... 😎

egyptanka
21. nov 2009

iron, ved prave ono ju teraz kazda vec rozlutosti a musim byt naramne opatrna. Ale kazde zamrncanie, kazdy plac a uz ju lutuje. Ona si mysli, ze veci ktore platili pred 30 rokmi su aktualne aj teraz a ohradzuje sa, ze aj ja som to robila tak a tak a si tu a nemas ziadne nasledky.
Ale ono je kopec veci teraz inac ...

munu
21. nov 2009

jeeezisi, ze zeleninoveho prikrmu z kuracinkou 😅 s tam malo byt samozrejme.. booze, uz aj ja dementiem

iron
21. nov 2009

Munu to je malo, co dnes Matko spapal?...no toby som chcela aby tak malo krpata papala...

My sme dnes mali, ranajky MM, desiata styri lyzicky jablcka, obed 125 g najskor to bola polievka a potom masko...ale dokopy asi tych 125 g, olovrant - olizla vyzivku, vecera - kasicka plna davaka a este sa dotlacila MM.../esteze jej ta kasicka chuti)

iron
21. nov 2009

egy....hlavne sa o ocinovi rozpravajte a vyplacte sa hocikedy kedy chcete..najhorsie je o tom sa nebavit, resp. tvarit sa ze sa nic nestalo...Ja to poznam s manzelovou mamkou. Vsetci sme sa snazili tvarit statocne ale je to blbost ako traky...
A ako dlho bude maminka u teba?

mischelka23
21. nov 2009

egy až som to pochopila tak tvoja Natálka zaspáva iby na rukách a snažíš sa ju odnaučiť a dávaš ju spinkať do postielky samu? vieš ked bola Arwenka maličká tak som ju skúšala uspať na fitlopte a to bolo super ale to bývala ešte v perinke a minule som potrebovala ju rýchlo uspať a stále to fungovalo.a môj manželík ma sesterku psychošku a tá hovorila že ju kudne môžme nechaj aj v postielke, jasne že bude plakať ale to tak možno týždeň a potom si už zvykne 😝 ale ak ju chceš tak naučiť tak podla mna ju do svojej postielky dávaj iby večer aby vedela že už má spinkať.cez deň radšej do velkej 🙂

iron viem ako to myslíš s tou maminou 😒

iron
21. nov 2009

mischelka...ja moju odnaucam aj cez den od velkej, ona uz je akcna, koprca sa presuva...mi skoci sipku z postele rovno no hlavu...to ja nechcem....
Snazim sa docielit aby si to v hlavicke spojila postielka rovná sa idem hajať.. 😒

egyptanka
21. nov 2009

iron, uz bola doma, ale chceli sme sa s muzom ist vyvetrat na jedno pifco tak ostala teraz u nas spat. A boli sme s muzom vonku asi hodinku a pol a uz sme o pol desiatej boli doma.

miselka, ona nezaspava na rukach, ale ja som ju do teraz vzdy ududlala k spanku, ale strasne dlho to trvalo niekedy aj hodinu a pol a myslim si, ze je cas aby sa naucila zaspavat sama v postielke. Cez den to mame vyriesene takto ... doobeda si idem lahnut s nou a poobede vonku v kociku. Akosi nam stacia dva spanky. Doobeda so mnou dokaze spinkat aj dve hodiny.

Inac dnes mi vydrzala bez olovrantu od 12,30 do 17,30 ... ze aka parada?? Az som mala vycitky, ze ci nie je hladna, ale nejak nebola umrncana.

iron
21. nov 2009

ideme malej kupit uz zubnu pastu...tak to som zvedava co to bude, lebo uz som zaviedla ritual umyvania zubkov, normalne otvori ustocka a necha si ich cistit, zlatko malinke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre