Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

denkolc
30. aug 2009

Bershka, to vážne? Máte dáke nešťastie s tými autami....uuufff....dúfam, že nič vážne.....
My sme mali fajn víkendík, v piatok v meste, v sobotu v Slovenskom Grobe na husacine a dnes v Rači u svokričiek...Malá bola zvládnuteľná a sama zaspala...zvažujem, či sa nepridám...

Vlalu, dík za tip s tým prstencom... 🙂 Ja som z tej gumy fakt znechutená... 😠

zuro
30. aug 2009

ahojte .., denka ta kaka bude urcite v poriadku.. 😀

egyptanka
30. aug 2009

Byl jsem zde, pridu zas ja Fantomas ... hahaha 🙂

denkolc
30. aug 2009

Kati, vážne? Určite? Takže odteraz bude kakať to isté, čo zje? No, tak to bude srandy kopec.... 😀 😀 😀

mgk111
30. aug 2009

denka - a ako casto sa ti budi? no nam kasa pomohla len v tom ze uz nie sme hore trikrat ale len dvakrat 🙂 ale ked si urobi rezim, tak budem asi striedat semtam kasa a inak mliecko...

kaka uplne normalne neboj, aj farbu to bude mat podla toho co spapa... nemusis sa bat...
a este aj vone budu inaksie - chichi...

zuro - ahooooj 🙂 idem zehlit ale este skocim 🙂 tesska poslucha? musim ist prelozit maleho do postielky, este je v mojej posteli...

egyptanka
30. aug 2009

vlalu a ten Nuvaring funguje na akej baze? Ja sa strasne bojim hormonov ako cert kriza. My sme stale fungovali na gume. Ja som brala antiku len asi pol roka a zacala som odpadavat, uzkost a tak. A preto som sa na HAK uplne vybodla a guma to istila.

mgk111
30. aug 2009

egy - ja som pravidelne jedla antiku a ani ta nie je 100% pretoze som mala mimomaternicove... takze tot moj nazor...

denkolc
30. aug 2009

MGK, tak mne sa Tánička budí (ak dobre spí) každé dve hodinky...takže ak zaspí okolo siedmej, tak je to asi 5 krát...ale niekedy aj častejšie....mrví sa mi Omrvinka mojaaaaaaaaaaaa......uuuuha...ťažké noci, mala by som spať s ňou aj cez deň, nech dobehnem....

egyptanka
30. aug 2009

mgk, mne guma vobec nevadi,dokonca mi pripada velmi hygienicka. Ked mam pravdu povediac tak ja som trpela pri robeni Natalky, ze aky sajrajt zo mna vyteka. A muz? No neviem ... asi si zvykol.

zuro
30. aug 2009

mgk... ajoooj... Tessa poslucha vzdy, dnes zaspala behom sekundy...polozila som ju do postielky a isla po vigantol a pridem k nej aj s lyzickou a ona uz chrnela... 😀 a ja jak debko stala som nad postielkou s tou lyzickou a neverila vlastnym ociam... 🙂 ale inak v noci to mame pestre ako denka... oni sa s tanickou dohodli, ze nas trochu potrapia aspon v noci , ked cez den su take dobrucke...vska Denka? 🙂 😉
a denka tak presne ako pisala mgk... tie vone .... 😀
egy... ty vies vzdy pobavit... 😀

egyptanka
30. aug 2009

Vigantol ... tak keby ste vedeli co mne sa vcera stalo.

egyptanka
30. aug 2009

... ja odstriekam MM na lyzicku kvapnem Vigantol a idem do detskej izby, kde zabaval muz malu a ja lyzicku davam muzovi k ustam a vravim mu Ham ... mala na mna tak kukla, ze "mama ved to je pre mna a nie pre tata." ... no co vam poviem laktacna demencia, uz by som Vigantolom cpala muza.

bershka
autor
30. aug 2009

egy, ja som mala nuvaring a mala som 7 dni pauzu a 28 dni som kramovala. navyse ma to tlacilo a ked sme sexosili, tak to bolelo jak das. no ved uvidis, ale pri dojceni sa to nemoze

zuro
30. aug 2009

egy... zase bez komentara len 😀 😀 😀

mgk111
30. aug 2009

denka - tak to ja uz by som bola davno odrovnana.. klobuk dole pred tebou...

egy - ze sajrajt 🙂 a chlapi ked chcu tak si zvyknu na cokolvek 😀

zuro - jeeeej ja som dnes zabudla prvykrat dat vigantol!!! boze boze to sa este nestalo.... hadam to enbude jedenkrat vadit...

egy - ty si riadny vtipalek 🙂 to som este neskusala na tatina 🙂 ja mam kvapkatko tak to rovno kvapnem do ust - este aj ustocka krasne otvara ved co keby nahodou islo jedlo 🙂

bershka
autor
30. aug 2009

baby, moj mangel je hroozne smutny kvoli tomu skrnutemu narazniku. ako ho rozveselit? pohlavny akt bol vcera... tak to nie.
mimochodom, suloz nas vysla velice draho. dnes rano som musela utekat do lekarne a za 750 Sk kupovat tu tabletku ''po''
😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

bershka
autor
30. aug 2009

mgk, jaaaaaaaaaaaaaaaj vigantol. ja som jej to uz dva tyzdne nedala 😅

bershka
autor
30. aug 2009

pokial je vonku slnko, tak to az tak nevadi ked vynechate... mali by to deturence brat az do 2 rokov

egyptanka
30. aug 2009

bershka, objednaj dobru veceru 🙂

bershka
autor
30. aug 2009

egy, na sedlac? sem by to vyslo draho. mame francuzske zemaky. dnes ich varil, tak veceral. vino sme slopkali vcera... no mne dosli napady

egyptanka
30. aug 2009

bershka, ja to radsej davam, lebo mi mame predispoziciu na rednutie kosti, problemy s chrbticou a kolenami ☹
mgk, tak moja dnes chytila babke pohar a naklanala sa k nemu s otvorenymi ustami, ze ide z neho pit ... som kukala na nu ako na zjavenie.

ajka82
30. aug 2009

katja, som pisala ze tak o 2-3 tyzdne povedala dr. ze mozme skusit mlieko, tak cakam este
a prikrmy len pucim vidlickou a papaa pekne

mgk111
30. aug 2009

bershka - tak dlho? to som ani netusila... tak potom je to ok 🙂

skus spolocnu vanu 🙂 a masaz...

bershka
autor
30. aug 2009

egy, tak to vyskusaj. nasa tiez lubi pitie z pohara. z flase nechce vodu, ale ked jej dam pohar, tak to si chlipne.

egyptanka
30. aug 2009

bershka, ulej mu nieco silnejsie ...

... joooooj a ja mam chut na take 2 deci vinka ... len u mna je problem, ze keby som otvorila flasku tak by to veru neboli 2 deci.

bershka
autor
30. aug 2009

mgk, mame sprchovy kut 😀 😀 😀 😀

mgk111
30. aug 2009

a ozaj co je v kravskom mlieku nevhodne? mne ponukal znamy domace od kravicky ze lespie ako kupovane nejake...

bershka
autor
30. aug 2009

egy, ty pises ako abstinujuci alkac 😀 😀
neboj, aj to bude... vies co by som dala za to, aby som mohla sarinecka kojit? mne je to tak luto, ze nemozem

bershka
autor
30. aug 2009

mgk, na domacom nic, jedine tie bakterie, ale kupovane, to je zafarbena voda, 100x precistovana. precitaj si na krabici, co tam vsetko je

egyptanka
30. aug 2009

... a este do tretice moj muz ... ja herecka som dnes vyprevadzala muza a tak som s zapozerala, ked si viazal snurky na topanke a som zistila, ze on ma nejaku inu metodu na viazanie snurok a to som zistila po 10 rokoch, ze on si nezavazuje standardne ale cez nejake slucky ... a to som myslela, ze uz ho dokonale poznam. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre