• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

23. marca 2013 
egy, a ja že napíšeš, že už druhé čakáte :slight_smile:

a čo predtým nechcel, či ako?

môj chce a najradšej hneď, ja tak najskôr za 2 roky, hoci sa bojím, že to už budem riadne stará (to už mi bude 35 :astonished: ) ale ja fakt chcem vekový rozdiel 3 roky, ja si chcem matúšika dosýta užiť, chodiť s ním do centra, na plávanie, vonku za ním bežkať, keď sa bude učiť chodiť a nie ležať tehotná hore zadkom a nechať iných, nech sa starajú o moje dieťa...
3. dec 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... ale ja som suhlasila (samozrejme s urcitou podmienkou). Ze chapete to ja zaryta odporkyna viacdetstva ... ale zalezi to ci bude splnena podmienka a tou je zabezpecenie noveho byvania - v rodinnom dome.
3. dec 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze jaka podmienka :astonished: ...mna bytake nic nenapadlo...ale to som ja :sweat_smile: mne staci ze mame kde byvat, v nasom :zipper_mouth:
3. dec 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy, aká skromná :grinning:
3. dec 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy, spominali sme ta v palacinkarni, ci ste mali pekny den a ci napises pod jeho vplyvom nieco optimisticke. :wink: no a toto je teda dost pozitivne. :grinning:
3. dec 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muzi su vo vani a ja idem dat asi do poriadku kuchynu. ked uz matejka nebavila nova flaska, vybrali sme sa tam, vysterilizovat jednu objavenu skumavku (nosila som v nej moc do tehotenskej poradne :wink:). sterilizovala som ju v parnom kupeli a ked som ju po 10 minutach vytiahla, bola o dost mensia a pokrivena. :sweat_smile: tak som si povedala, ze vari nebude vadit, ked odovzdame cikanicu v obycajnom sklenenom zavaracom minipohariku. kym sa sterilizoval, testovala som matejovu jemnu motoriku - podstrcila som mu kyblik s vrchnacikmi od detskych vyziv a krasne ich odtial postupne povyhadzoval.
tak uz viete, preco treba v kuchyni upratat. :grinning:
3. dec 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasoa - my s katjou žijeme v Matke slovenských miest! :wink:

baby, mňa strašne bolia kríže. už asi 3 deň... mi asi voľakedy v noci pri kojení a následnom zaspaní zachladli. au au :frowning2:
3. dec 2009 o 20:05  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baskaj a to je kde? Nitra?
3. dec 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Egy nekukas Ty nahodou privela telky? :grinning: Sa mi zda, ze rovnaku podmienku dala Morova v Panelaku muzovi, ze ak druhe dieta, tak najprv dom :grinning: Alebo na Teba vplyva daka Rosamunda Pilcherova :grinning:
3. dec 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi hej...v panelaku morova hovorila ze dom :grinning:
3. dec 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasoa - jo! :sunglasses:
3. dec 2009 o 20:29  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baskaj, booože, aká som múdra... asi sa dám vypchať a postavím sa do nejakej vitríny :dizzy_face:
3. dec 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...na trhy som prisla ale uz boli 3h a vas som nikde nestretla tak sme sa z muzikom poprechadzali najedli a isli domov ..davidko celu dobu co sme boli vonku spinkal..dnes ale bola poriadna kosa :angry: ked tu spominate panelak tak som po ceste domov stretla svehlu aj z detickami

egy ja som uz cakala ze napises ze cakas druhe :wink:
3. dec 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy, presne ten isty darcek dostane na vianoce Adamko:slight_smile:))
3. dec 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali, my sme tam boli asi do pol-tristvrte na 3., ale potom sme sa uz museli hybat, bo by sme primrzli k chodniku. :wink:
baskaj a preco sa nitre hovori matka slovenskych miest?
3. dec 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasoika - :grinning:

potulka - počkaj, musím sa spýtať muža, ale práve telefonuje :grinning: :grinning: ja sa do vitríny nemôžem dať :sweat_smile:
3. dec 2009 o 20:51  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec uz spi ... dnes neskoro, lebo sa zobudila o 18,00 tak sme posunuli cely vecerny ritual.

Lubi, ale nieee ... :wink: . Ale o dome sme sa uz davnejsie bavili, ked som nebola tehu, tak sme pred par rokmi zalozili stavebne sporenie, ze by sme tak okolo tridstiatky poriesili dom. A teraz ked ocino zomrel tak mamina sa citi sama vo velkom trojizbovom dome tak zacina uvazovat, zeby ho predala a prispela nam na ten dom a byvala by s nami , ak by sme jej tam vedeli vvytvorit samostatnu bytovu jednotku, kde by mala nejaku spalnu a kuchynu s mensou obyvackou.
Tak ked si muz najde buduci rok pracu, zhodnotime nase financie a dame sa do toho a Natalke bratceka by sme zacali aj tak riesit az o taky rok - rok a pol, aby bratcek mohol prist uz do domceka.
3. dec 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potulka:
- archeologické nálezy dokazujú, že sa tu našlo najstaršie osídlenie ešte z čias keltov, predrímske obd.
- sídlo kniežat počas VM, kráľa Svätopluka
- prišli sem C a M
- nastarší kresťanský chrám z roku 829
- prvé biskupstvo z r. 880
- najstaršie zachovalé písomnosti - Zoborské listiny r. 1111-1113

a môžem dať muža vypchať a postaviť k pasoike! ha ha ha
3. dec 2009 o 20:58  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma teraz napadlo idete niektora z vas blavacok niekam na mikulasa?
3. dec 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baskaj, len mu to nehovor, lebo si to moze vo svojej chlapskej hlave vyhodnotit tak, ze sa podla nas moze ist dat vypchat. :grinning:
3. dec 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalii my nejdeme

egy a ja myslela, ze podmienka by bola veeelmi tazko splnitelna

lubi v sobotu na joj-ke su vraj auta, takze ja viem co budem vecer pozerat :grinning:
3. dec 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali, ja idem na Mikulasku party co organizuje nasa firma ... velmi sa tesim.
3. dec 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.zlacnene.sk/letak/2496/p/6/
mrk na akciu na Hami prikrmy dole v letaku.
3. dec 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy: tak si to tam uzite :wink:
ja idem s malym na strkovec nieco tam ma byt tak uvidim
3. dec 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potul, keď to baskaj napísala, že matka slov. miest, tak ma napadlo, že v nitre bolo kniežacké sídlo atď, ako píše baskaj tie info od muža.
ale nie všetky tie info som vedela, napr Zoborské listy, to neovládam, takže ja budem v tej vitríne až niekde v pozadí :wink:
3. dec 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, no predstavy su predstavy, uvidime ako to zmakneme ... a ked nie dom tak aspon vacsi byt.
3. dec 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalii a kedy je nieco na strkovci? vies aj program?
3. dec 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Egy drzim paste nech vam to vyjde :wink: Super, ked Vam moze mamina takto pomoct :wink:

Ajka videla som uputavky na cars na jojke :sweat_smile: No ja uz som to videla asi 200 krat, mozem vypnut zvuk a hovorit za vsetky auta :grinning: Ale ze buduci rok ma prist dvojka, tak sa tesim bude zmena :grinning:
3. dec 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi, Samko bude pozerat Cars?? ... inac sa im divim, ze rozpravku pre det dali tak neskoro. To v tej JOJke nema nikto deti?? :angry:
3. dec 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A neviem kto sa tu pytal ci varime v Lucke a prevaram vodu, tak ja som nikdy nevarila v dojcenskej vode (vsak by som skrachovala) a neprevaram vodu a pouzivam vodu z vodovodu. Ked mam doma neperlivu Lucku alebo Tomu naturu tak len zohrejem a dam do kase a ked nie je tak len ohrejem vodu z vodovodu. Aj ked jej davam vodu z poharika tak vodu z vodovodu.
3. dec 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok