• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

23. marca 2013 
kočky, kto chce kupónovú knižku na pampers? mi dnes došla poštou ale je mi na prd. pošlem...

egy - tak si radšej sprav veget a pohodu :slight_smile:
31. aug 2009 o 13:21  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baska, no by sa zislo ... :slight_smile:
31. aug 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy - tebe nie, ty máš látkovať! :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nie, srandujem, v žiadnom prípade nechcem nikoho nahovárať, to musíš chcieť sama. jasné, tak mi pošli adresu do IP :wink:
31. aug 2009 o 13:26  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baska, aj to bude jedneho krasneho dna :slight_smile:
31. aug 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, aj mne to dnes prislo, baska. :slight_smile: vezmem na najblizsie stretko a venujem najrychlejsiemu zaujemcovi. :wink: najviac som sa pobavila na reklame na neviemktoru plienku, ze 12 hodin v komforte. to akoze by som 12 hodin neprebalila decko?! :astonished:
nsoci, jasne, ze treba byt prihlaseny, to som brala ako automatiku, ze to mame uz vsetky za sebou. :slight_smile: este som si spomenula, ze si sa pytala na ten bazen - bol to kryty bazen s 32° vodou, tak sme si trufli aj s matejom, aj ked je pravda, ze som mala trocha obavy z kvality vody. predsalen, aj na detskom plavani je specialne upravovana voda... no ale prezil bez ujmy. hlavicku si nenamacal.
31. aug 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby zajtra by som niekam vypadla na cely den ... dajte nejaky tip.
31. aug 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby do dnesneho dna som mala dostat druhu polku odstupneho a prd som dostala :angry:
31. aug 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedze sme patrili pod cesku siet hotelov, som zvedava ako to od nich budem vymahat, slovenska cast uz je uplne krachla a zaniknuta :angry: :angry: :angry: :frowning2:
31. aug 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka :frowning2: to je blbé. skús zavolať volajakej kolegyni, že ako to ona rieši...

egy - do nitry! prídem aj ja :grinning: :grinning: :grinning:
31. aug 2009 o 14:40  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, a nik neprebral zavazky a pohladavk? Pokial je v konkurze resp. v likvidacii tak by som sa obratila na spravcu konkurznej podstaty alebo likvidatora. Alebo svoju poziadavku mozes uplatnit na sude.
To mi jedine napadlo.

baska, joooj to je daleko :slight_smile:
31. aug 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už sme v BA. Na dovolenke bolo fajn, ale doma je doma.... Akurat som sa rozjedla...to je tak ked je vsade navarene. Krpata bojkotuje kocik, reve v nom ako pavian, takze asi u nas nastava faza nosica. Zubky nam idu stale, su stale blizsie ale este nie von....a je mrchava. V noci sa budi tiez castejsie a zacinam mam pocit ze uz jej veru nepostacuje len mliecko....resp. ze ho mam uz asi menej pre jej potreby. No uvidime.

A papierovacky,...tak to mam vybavene, len som si trdlo ja, zabudla prefotit oznamenie zo socpoist, ze kedy sa mi konci materska a zacina rodicovsky a potrebujem to poslat do dovery....takze od stredy zacnem lietat vybavovat....hento, krst, potvrdenei na plavanie....fu.
31. aug 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy cely nas archyv je v brne, len sa musim dopatrat, ci je niekto extra povereny, alebo generalny riaditel ceskych hotelov :unamused:

inac viete mi povedat kedy je to stretko? ci streda alebo stvrtok, kedze prvy datum bol 3.9.???
31. aug 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normálne nechápem, malý spal dnes viac ako 2,5 hodiny :confused: :confused: :confused: Mal síce zapnutý monitor, ale aj tak som chodila kontrolovať, či dýcha :sweat_smile:
egy, týmto ťa chcem trošku povzbudiť, malý spal počas dňa vždy maximálne 45 minút, častokrát aj menej (okolo pol hodinky), ale teraz v poslednej dobe sa mu dosť mení spánkový režim a spinká viac. Už niekoľko dní sa mu podarili aj nejaké 1 a pol hodinové spánky počas dňa. Dnes poobede spal síce iba raz, ale dlho. Takže aj ty a aj ostatné babenky sa určite dočkáte lepšieho spánku.

Konečne sme prišli na to, ako papať, ale aj tak nám trvalo dlho zjesť dnešný obed. Malého som totiž 3-krát prebaľovala, lebo sa rozhodol nakladať na etapy :grinning: A keďže vravím, že som prišla na to ako papať, tak som to myslela tak, že musím pripravovať redšie príkrmy (predtým ich mával moc husté a keďže sú k tomu iba popučené vidličkou, tak mu to nešlo dolu krkom) a musí si sám regulovať papanie, čiže ja mu priložím lyžičku k ústam a on si z lyžičky jedlo pekne vycucká :grinning: Nemôžem mu šupnúť celú lyžičku do pusy, lebo to hneď vypľúva. Takže super, takýmto spôsobom dnes krásne spapal celý obedík :wink:

Nádcha pomaličky ustupuje, kvapkáme okrem MM už aj Nasivin, teplotka žiadna :slight_smile:
31. aug 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte k spaniu v noci - náš malý pridal k jednému nočnému budeniu aj druhé, ale vraj je to úplne normálne, že detičky sa budú budiť v noci častejšie ako predtým, malo by to trvať do takých 9 - 12 mesiacov :wink:
31. aug 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute kocky.

pomooooooooooooooooooc mame zabu v pusine. co mam robit? kupila som jej taky gel na to... niekto odporuca sodu bikarbonu s cukrom.
mali to vasi drobci?
31. aug 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bershka, náš to nemal, neviem ti poradiť. Ale skús si prečítať túto tému, možno sa niečo dozvieš:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=40863&vGroupOffset=120

baby, ktoré kupujete príkrmy vo fľaštičkách, oni sú dohladka rozmixované alebo sú tam aj celé kúsky? Zatiaľ sme mali z pohárika iba mrkvičku a tá bola rozmixovaná. Ako je to u ostatných príkrmoch?

A tiež mám na darovanie kupóny na pampersky - baby Martinčanky, ak chcete, ozvite sa, platia iba do konca septembra.
31. aug 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bershka,...moja to mala, dokina mi dala taku namiesanu vodicku a stym som jej to vytierala. Ale mozes aj s tou sodou bikarbonou s cukrom...princip je rovnaky...
31. aug 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som hrozna, mala robila vecer take hysaky pri obliekani a jedeni, ze som sa neudrzala. Hrozna matka som.
31. aug 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki. kukám, že pamperskové kupóny prišli každému. a tiež, že sa za nimi všetky trháme :grinning:
takže ja tiež darujem, ak má niekto záujem.

nšoči, potulka, na Magure bolo super. Muž niesol Matúška manduce a ja som fučala za nimi. Len sme mali trochu časový stres, lebo muž mal o siedmej hokej. Hore sme boli o štvrtej, presne čas papania, tak sme Matúška rýchlo prebalili a nakŕmili, ja som si odsala (kúpila som si z bazáru elektrickú odsávačku Avent s IQ aj na baterky, je k nej aj thermo taška a také chladiace vankúšiky, tak sa tam dá prenášať mliečko aj z chladničky, aj čerstvo odsaté) a šli sme dole. Vôbec sme sa nezdržiavali, fúkal veľmi studený vietor a mne bolo zima a bála som sa, že aj Matúškovi.
K autu sme prišli o pol šiestej, takže sme išli rýchlo domov, muž sa v behu najedol a už aj utekal na hokej.

Ja som bola takto naposledy na túre tiež na Magure, keď som už bola pár dní tehu a som o tom ale ešte nevedela. takže som bola včera po vyše roku. teraz mám svalovicu akokeby som spravila hrebeňovku celej Fatry :angry:
Ale stálo to za to a som rada, že som sa osmelila. To vďaka tej novej odsávačke, je fakt super, keby som to kôr vedela, nemusela som sa doteraz 4 mesiace mordovať s tou ručnou.

potulka, díky za pochvalu, to vieš, že sympatie sú na oboch stranách. :wink: Fotky Ti pošlem mejlom, lebo stále neviem, kam ich mám pricapiť...???

čo sa týka príkrmov - ja zatiaľ čo som robila do zásoby, tak som rozvarila do mäkka a pasírovala cez plastové sitko a to pláínujem tak robiť aj naďalej. A riediť v prípade potreby MM.

Zajtra sa chystáme do Gadera. S touto svalovicou, čo mám, už len niečo také soft... :dizzy_face:
31. aug 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy, čo znamená, že si sa neudržala? :confused:
31. aug 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasoa, troska som na nu nahucala ... nikdy som ju nevidela tak strajkovat. :cry: :cry:
31. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: :unamused: :unamused:

ja som raz, keď matúško tak reval, že už chúďa asi aj zabudol, prečo vlastne začal a už to prechádzalo do hysterického škrekotu, začala úplne nahlas spievať. Akurát mi hral Tučný, tak ja na plné hrdlo "Měl jsem rááááád stín stromú, říční prouuuuud, štíty hooor, co nejdou překlenoooout!!!" a matúško stíchol a kukal a potom už bol kľudný. Spievanie má rad :wink:
A zabralo... :slight_smile:
31. aug 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasoa, co ja sa mozem stazovat, ked ty to mas ovela zlozitejsie. Ja nemam pravo sa postazovat, ale to co v poslednom case robi pri jedeni je neuveritelne a najme vecer.
ja sa obavam najhorsieho :frowning2:
31. aug 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Egy neboj, bude v pohode. Mne pomaha ked som nervozna odist do susednej miestnosti a predychat.

Potulka ten penzion kde ste boli vyzera super :wink: Aj ubytko, aj prostredie aj vsetko, to by bolo super na stretko s detickami niekedy na rok, ked uz bude trosku teplejsie :wink:

Pasoa ja som Ti pisala, ze mam odsavacku Avent, co ma thermo tasku a chladiace vankusiky, ze sa da v nej prenasat odsate mliecko. Ale asi si to nezaregistrovala. Aspon budete moct chodit na vyletiky :wink:
31. aug 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi, to aj ja robim ... ja sa obavam, ze mliecko uz netecie tak ako ma. :frowning2:
31. aug 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi, máš pravdu, nezaregistrovala. :slight_smile: A si ju chcela predať? No, ak hej, tak mám smolu :rolling_eyes:

Egy, posťažuj sa zlato moje hocikedy a na hocičo. Na to sme tu, aby sme ťa vypočuli a podporili Ťa. To je o čom, že ja nemám právo sa sťažovať, lebo ty sa máš horšie? To je odveci, každý má právo posťažovať sa na nepohodu :wink:
31. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasoa, ty si uzasna zena.
31. aug 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pasoa nie nechcela, len som Ti o nej pisala vtedy, ked si hovorila, ze nemozes prenasat odsate mliecko, nikam velmi chodit :slight_smile: Ja sa nechystam predavat vela veci, my sme vsetko kupovali nove, stalo to dost penazi a predala by som to tak za polovicu. Sestra chce mat deturence tak za dva roky, tak jej to dolozim, je to ako nove a nebude musiet minat peniazky. :slight_smile:

Egy presne ako pise Pasoa, mas narok sa postazovat, kazdy mame lepsie aj horsie dni :wink:
31. aug 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... mozno mala strajkuje, lebo ja som v poslednej dobe nejako depresivna ... :confounded:
31. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok