Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

katja78
11. dec 2009

Mne sa páči Audry Tattou v Amelii z Montmartru (môj drahý, keď sme to spolu pozerali vraví "hodnotný film" 😀 ) a ešte v takom neznámom Príliš dlhé zásnuby, to som musela kuknúť 2x, aby som pochopila pointu 😅

Žienky drahé, one question: Ako riešite/riešili ste vytekanie mliečka z druhého prsa pri nočnom kojení, ak kojíte v polospánku v ľahu???
Ja si na vankúš hodím tú podprdovú vložku, ale nie vždy ju v tme dokážem vypátrať, niekedy na nej totiž už ležím a niekedy je na zemi.

iron
11. dec 2009

hej Proposal bol celkom fajn...
Moj oblubeny film je Pulp Fiction, milujem Tarantinove filmy, potom rozpravky, slovenske a ceske stare filmy.
Oblubena herecka je Reese Whiterspoon...vlastne vsetky filmy s nou mam velmi rada.
Su lahke...najradsej pozeram vanity fair.
Laska nebeska sa mi nepacila velmi teda...... ☹

iron
11. dec 2009

katja...no prerusim dojcenie a dam z druheho aby netiekol.... 😉

katja78
11. dec 2009

Potul - jaká si Ty krvná skupina? Ti dám transfúziu mojej, keď bude treba 😀

asandys
11. dec 2009

kajta, ja som inak ako poleziacky an nikdy nekojila, a na druhy prsnik som si vzdy dala adamkovu bavlnenu plienku, potom si on do nej odgrcol a sla do prania 😉

potulka
11. dec 2009

katja, do polroka som spavala v podprde. potom som sa na to vybodla a na druhe prso som si prikladala plienku. potom som sa vybodla aj na to a mlieko mi maca pyzamo. uz ho vyteka len troska, takze to nevadi.
a nemozes si dat vlozku pod vankus?

katja78
11. dec 2009

iron -čoooooooooooo? to mi v živote nenapadlo 😅 😅 😅 ale veď mliečko tečie z oboch, trocha viac z toho, ktorý je plnší, či ako...?

potulka
11. dec 2009

katja, este povedz, ze si aj do keanu reevesa a s transfuziou sme dohodnute. 😉

katja78
11. dec 2009

Potulka - podprda mi vydržala asi 2 mesiace, bavlnené lienky som už odložila, a niekedy sa zobudím mimo vankúša. Ja vlastne haničku počas noci "preskakujem", niekedy aj 3-4 x

iron
11. dec 2009

katja...sak ked trosku vycuca z jedneho, tak uz potom z neho netecie....ale aj ked tecie, dlabem na to.

katja78
11. dec 2009

POTULKA, neštvi ma !!!!!!!!!!!!!!!! Keanu je môôôôôôôôôôôôôôôôôôj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!na tomto sa teda nedohodneme 😀

potulka
11. dec 2009

no, katja, asi sa budeme musiet pobit. a este aj pasoa sa prida. 😀

katja78
11. dec 2009

Matrix 1 - tam mám rekord v počte repríz 🙂
A ešte jeden "uchylák" sa mi páči (teraz vlastne už menej) Daniel Hulka, som sa zamilovala do jeho hlasu 🙂 😵

iron
11. dec 2009

jej...mam doma muzikla Dracula...a hlas ma krasny...a Keanu...nechat na pokoji...Matrix, kedykolvek, kdekolvek kolkokratkolvek.

egyptanka
11. dec 2009

Hmmm ... tak ja stale spavam v podprde ... ja mam niekedy pocit, ze mam podprdu prilepenu na tele. Okrem sprchovania furt na sebe.
Mna by to mokre znervoznovalo a kedze mame otvorenu ventilacku tak sa obavam, aby som nejaky zapal nedostala.

potulka
11. dec 2009

co tam po matrixe, ale take my own private idaho... 🙂

katja78
11. dec 2009

Ja som na Draculovi bola 2x, ale len v Blave, ale zato v oboch bol Dan 😵 len sa nejako dal na mullerovské chodníčky 😖

katja78
11. dec 2009

Tak to som izé, nempochopila, Idaho. Tam hral aj s tým...(nemspomínam meno), čo sa predávkoval na onem svet, nie?

iron
11. dec 2009

no baby idem citat...majte sa.

potulka
11. dec 2009

egy, mne isla podprda odjakziva na nervy, lebo mi z nej vzdy niektore prso vyliezalo, kedze lezim iba na boku.

keby tak ten keanu este prisiel a dal do poriadku nasu kuchynu, to by bolo zuzo. 😝

katja78
11. dec 2009

Bruuuu Magdalenka

potulka
11. dec 2009

katja, ano, river phoenix. ten je pre mna kapitola sama o sebe.

potulka
11. dec 2009

a ak chces pochopit idaho, precitaj si shakespearovho henricha ... kurnik, kolkateho? tusim IV.

egyptanka
11. dec 2009

potulka, no aj mne to ide na nervy ... no budem musiet nieco vymysliet ako spat bez podprdy.

katja78
11. dec 2009

Potulka - mne sa celkom páči aj jeho brat Joaquin, chudák, ten si s ním tiež užil, keď ho našiel ante mortis 😔 Čítať? Okrem MK, Dieťaťa mám koooooooopec diabeto....časákov, ktoré nestíham, ale zapíšem si, keď budem na dôchodku preštudujem 😉

A chlapec, čo spieva toto, je fešáčisko. Je to z muzikálu:

https://www.youtube.com/watch?v=gbo3EuJN10g
katja78
11. dec 2009

aha, toto je ten muzikál, kukajte ten pohľad, celý cassanova:

https://www.youtube.com/watch?v=gbo3EuJN10g
potulka
11. dec 2009

ked uz o tych phoenixovcoch - vynikajuci film je Stand by me. naozaj vrelo odporucam. je to podla knihy the body od stephena kinga, ale nie horor, je to pribeh z jeho detstva. uzasne.

egyptanka
11. dec 2009

Co budete robit cez vikend?
Dajte tip.

katja78
11. dec 2009

By som šla na nejaký muzikál, čo normálne hrajú v našom veľkomeste? Nová scéna sa mi prestáva páčiť 😝
Jeden jediný krásny kúsok u nich, pred rokmi dávnymi: Evanjelium o Márii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre