Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
12. dec 2009

Och jo v pondelok budem mat depku ... ☹

pasoa
12. dec 2009

egy, čo je v pondelok?

egyptanka
12. dec 2009

pasoa, manžel ide pomahat stahovat par veci z maminiho bytu do druheho bytu, ktory davame na prenajom a popritom prehadzat u maminy nejaky nabytok a tak budem cely den sama. Uz som si odvykla na samotu.

egyptanka
12. dec 2009

No idem kojit a uspavat ... zatial sa majte.

pierkkko
12. dec 2009

pasojka tvoj muz mal pravdu vsetky maminu tu na konkovi su kraaasne. a hlavne naj s najkrajsimi deturencami..
...ale zabudla som pripomenut ze to som este na stretku nebola ja 😀 (srandujem pravdaze)ale ja som taka stamba 50kilova.. takze asi by sa otocil chrbtom.. 😀

matja
12. dec 2009

ja sa vždy cítim ako analfabet, keď sa točí o filmoch a hercoch 😕

gratulujem dnešným výmesačníkom 😉

Paťkovi už vidno štrbinku zo 6. zúbka, má tri hore a teraz ide tretí dolu.

baby, už ste naučila niektorá vaše dieťa schádzať dolu z postele (alebo z iných výšok)? Tuším ajka raz spomínala, že to svoju učí, podarilo sa? Lebo toho môjho to môžem učiť a učiť, vždy sa rúti hlava nehlava vpred.

joj a fakt som na seba hrdá, už neuspávam na rukách. Síce stojím cca pol hodinku pri Paťkovej postieľke, kým zaspí, musím ho totiž držať, aby sa nestaval na nôžky, ale aj tak to už je pre mňa tak trochu výhra 🙂 A všetko ide bezbolestne bez plaču...

hm... pleť 😠 😠 😠 ja som takto nevyzerala, možno ani keď som bola pubertiačka. Aj preto sa teším na ďalšie tehu, lebo vtedy som mala pleť parádnu 🙂

materské znamienko - Patrik nemá
už mu dokonca nevidno ani jazvu po operácii. Teda ja to vidím, lebo viem, že to tam mal, ale je to takmer bez stopy.

podbradník - plakával, už nie

asandys, uži si manžela 😉

ajka82
12. dec 2009

matja uz chodi pekne dolu, ale este sa sem tam zabudne a chce ist dolu hlavou, ked ju zastavim a opytam sa ako sa schadza dolu z postele tak ide tak jak ma ...
a z toho si nic nerob ze nevies ake filmy aki herci...hercov si vobec nepamatam, kto je kto a vsetky filmy co tu baby vymenovali mi tiez nic nehovoria, lebo ja len tie kraviny pozeravam 😀 😝

karinke je vidno na pravom stehienku malu sosovicku... cerveny flak na temene hlavy ma od narodenia, na ten nam povedali, ze ten vacsinou zmizne...

egyptanka
12. dec 2009

nakojene a uz sa spi ...

pasoa
12. dec 2009

vy už s vašimi deťmi normálne komunikujete... že aká som veľká, a ako sa chodi z postele dolu...
no.. hmm... my sme na úrovni "kde je mama?" "kde je oco?" a keď sa kukne tým smerom tak úspech.

denkolc
12. dec 2009

Pasojka, ja s Táničkou musím začať komunikovať anglicky alebo nemecky.....zrejme slovensky ešte nerozumie... 😅 😅 😅

A že pozdravujem manžela... 😀 ..že som sopľaňka, to som rada....taká 30-ročná žabka...hehehe... 😉

Pierko, sranda musí byť, aj keď na chleba nebude....že handričky....som skoro zemrela... 😀 😀 😀

egyptanka
12. dec 2009

Denka, ako v skole?

katja78
12. dec 2009

Dík Pasojka za upozornenie,

dodatočne NATALKE spinkajúcej želáme, hlavne nech rada a dlho spinkáva a celkom sama 😀 a nech jej chutí čajík z fľaše 🙂 🙂 🙂

Pavli - mne sa s Hanksom páčil The Terminal, on takých podivínov dokáže presvedčivo zahrať.

Matja - odskúšam, či mliečko nepotečie až po pazuchu 😅
super, že Paťko vie spokojný zaspinkať s Tvojou asistenciou 😉 aj vlk sýty aj ovca celá

materské znamienko - Hanka má také pol centim. farby cafe au lait na boku riťušky, Maruška má podobné na lýtku, alebo opačne???

egyptanka
12. dec 2009

a tuto termosku uz mam doma tak sa vytesujem
http://www.biga.sk/termosky/chicco-nerezova-ter...
katja, dakujem za zelania.

iron
12. dec 2009

egy..co????? ja som dnes tiez dostala...to co je toto, nejaka telaptia ci co...hm, to ti je sranda.

egyptanka
12. dec 2009

iron, aj ty Brute?? 😲 😲
ale tebe to vyhovuje, kvoli druhemu babatku ... ci???

iron
12. dec 2009

no mne to vyhovuje ako vyhovuje...necakala som este tak skoro ale potesilo...ale nemuselo byt...no co uz...
no mala by som vas docitat.
My sme mali super den....sme si pekne navarili, oddychli poprechadzali...konecne som sa dotkla domu .... jaj uz sa tesim, elektro natahane...
Ninka je ulozena v postielke, je strasne unavena, takze o chvilku zaspinka....

iron
12. dec 2009

idem k drahemu pekne pozerat filmik a asi popritom hodime scrabble..nech si trosku ponamaham mozgove zavity, lebo ked uz ja sama na sebe zistujem, ze tliacham a blbnem, tak to je zle...... 😲

iron
12. dec 2009

Takze Ninka uz spinka...to je rychlost, v poslednej dobe je to furt taketo expresne....
Idem este vyzrat nieco sladke.

egyptanka
12. dec 2009

no ja neviem co by som, zjedla som dva chliebky s pastetou a polku cokolady dnes ... doma nic nie je.

a baby ake cestoviny davate detom?

pasoa
12. dec 2009

katja, áno aj Terminál. Ja proste Toma hanska môžem (až na pár výnimiek, ako som už povedala.)
Dobrý bol s ním napr. aj film "Veľký", aj keď žiadny trhák.

denka, hej? to tak? cudzou rečou? no... vyskúšam, keď sa vrátia, že čo povie. 😀

egyptanka
12. dec 2009

A ja som sa raz stretla osobne s Dempseym a Makepeacovou 🙂

matja
12. dec 2009

egy, hocijaké bezvaječné. Dnes mal kukuričné.

egyptanka
12. dec 2009

matja, diky ... a ake bylinky doporucujete pouzivat ... ja davam do kazdeho jedla troska mletej rasce a raz som ochutila koprom.
Cervena sladka paprika asi nehrozi, co??

iron
12. dec 2009

ja davam, bazalku, oregano, tymian,..tu rascu a uz asi nic.

denkolc
12. dec 2009

Pasojka, film Veľký je najsamfasašpica film na svete..... 😉 🙂 😉 🙂 To bude Tánička povinne pozerať.. 😅

Inak, prečo Pasoa? 😕

matja
12. dec 2009

a ešte doplním iron - petrž. vňaťku.

iron
12. dec 2009

hej aj to...a este pazitku

pasoa
12. dec 2009

denka, čo prečo?

no... iron...pažítka je cenakoidno/cibuľoidná...

egyptanka
12. dec 2009

Blavacky, neurobite mi niektora program na pondelok??? 😉

denkolc
12. dec 2009

....že prečo sa voláš pasoa, Pasoa... 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre