• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

23. marca 2013 
denka aká vtipná :sunglasses:
15. dec 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denka, nic ... ja pod stromek kazdemu hodim nejaku fajnu cokoladku typu Rafaelo, Mon cheri a taaaak.
Inac ja sa ponozkam a gatkam nebranim ... to mozem. A teraz som si na trhoch od mamy vybrala take super termo podkolienky ... mnam.
15. dec 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denkolc, to fakt tvoj brat? ja že len menovec a že robíš srandu...
a nečítam aj tak, bulvár grc ble grc ble ble ble strata času, radšej idem prekladať... :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre, dievcata. vypinam sa. ideme si pozriet nejaky film a zajtra rano nam drzte palce, ideme na kardiologiu kvoli tomu matejkovmu selestu. hadam to bude len nieco prechodne. papa.
15. dec 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasoa, bleiben Sie mit uns.
15. dec 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaa, ten clanok? pravdupovediac, zacala som, ale aj som ho hned zavrela - pri vsetkej ucte k tvojmu bratovi. :wink: na superstar sa divam ako na zabavu a ked sa mi nahodou dostane k uchu nejaka dehonestujuca informacia, mam potom zabavu pokazenu, takze preto.
ale teraz uz naozaj papa.
15. dec 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pasojka, to fakt môj brat....však ako píšem a teraz bez srandy, on je z Nového času....na jednej strane...na strane druhej robí mnohým našim muzikantom manažera..ako sa to dá skĺbiť, sa ma nepýaj.. :grinning: :grinning: :grinning:
A bulvár veru nečítaj....ja sa na ňom dosť bavím aj s manželom, u nás klepy idúúúú... :grinning: :grinning: :grinning:

Egy, veru...ponožky treba, aj gaťky..ja mám plnú skriňu tangáčov a neviem, na čo...v zime je na ne zima a v lete načo nohavičky? :grinning: :wink: Tento rok zas fičím na hrubých pančuchách...rada by som sukne nosila....ale to si musím dáku ušiť...a to sa mi nesce... :confounded:

Jaaaaaj, keby ste videli Táničku, aká zlatá....začala tak doširoka otvárať ústa a kričať UAUAUAAUAUAVAVUUAAA, popri tom tak nadskakuje, ako papagáj....sa idem ušúľať... :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám svokru taký mix mgk a denky :slight_smile: ale môj postoj sa dá prirovnať potulke. Rodičia by malého aj zjedla od samej lásky, chcú byť s ním čo najviac, asi by sa od šťastia zjašili, keby som povedala, že ho dovolím mať na noc... Ale ja nie... Nejako mi je to všetko proti srsti a budem možno hnusná, ale mne sa to samé ťuťuli-muťuli nepáči a pomaly sa inakšie ani nevedia rozprávať. Už sme im aj povedali, nech pekne vyslovujú, keď sa rozprávajú s malým a nie takým štýlom, že "šeluš" - to akože serus :rolling_eyes: V nedeľu som im prvýkrát dala malého na hodinu a pol, lebo sa isté veci nedali inak zariadiť, no nazdar, teraz im to už nestačí, chcú ho mať na dlhšie a častejšie...
15. dec 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potulka- vystihla si to,co ti budem hovorit, svokra nebola na krstinach lebo bola odcestovana to chapem, ale svokor bol doma aj sme ho pozvali a ani neprisiel tak to bola asi posledna kvapka....... manzel mu odspustil, aj ja som odpustila lebo tak ma to ucili, ale zabudnut som nezabudla a nikdy nezabudnem........ vies svokra sa na maleho aj tesi a ked pride domov tak sa ukaze mozno dvakrat (a to neratam, ze je doma aj mesiac )..... takze ja ich uz vobec neriesim, len som citala vase prispevky ako kazda z vas ma super svokrovcov tak som to asi zo seba potrebovala dostat von, s manzelom sa mi tazko na tuto temu rozprava, lebo su to jeho rodicia.
15. dec 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, keď ja si spomeniem, ako bolo u mojej starej mamy faaaajn...každú nedeľu ráno sladký rožtek v kakauku, potom do kostola, potom slávnostný obed...a keď ma rodičia nechali aj na noc, to bola aká romantika...nikdy na to nezabudneeeem.....
O toto nemôžem Táničku pripraviť a dúfam, že starí rodičia vydržia dlho, lebo z tohto pohľadu máme malinkú neskoro (30, 34)... :pensive:
15. dec 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj ja by som sa bez auta citila ako bez ruky..

egy - ja lubim zo zabijacky takmer vsetko :slight_smile: a marek prave povedal, ze ak sa do vianoc dohodnu, ze by pracu dostal, tak si kupime to 19stupnove pivko Portera :slight_smile: ale musime spat u niekoho bo z toho budem ako cinka :grinning:

potulka - jasne, ale asi u niektorych to tak je, ze si vynahradzaju spolocnost darcekmi...

denka - to by bol dareeeecek pre nepriatela xixi :grinning:

matja - hmm ked sa zamyslim tak oni sa s nim rozpravaju normalne, sem-tam pride zdrobnelina jasne ale da sa :slight_smile:
15. dec 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denka - ja z maminej strany mam neskutocne uzasnu babicku, ja som taj aj byvala do troch rokov, takze hoci som nebola prva vnucka tak najoblubenejsia isto :grinning: a neskutocne sa milujeme :slight_smile: tie pribehy, zazitky to sa neda opisat, dufam, ze to aj u nas bude rovnakel... a ako dlho vydrzia? nebooooj tanicka je predsa motivacia nie? :slight_smile:
15. dec 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och jo :frowning2: :cry:
15. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabíjačky? ja nemusím, každý rok aspoň dva razy je pre mňa utrpenie :grinning: Teda ja nechodím, chodí manžel a aj si to všetko poje. Ja nanajvýš čisté mäsko alebo ešte aj klobásu zvládnem.

no aj svokra už rozpráva pekne čisto, ale ja toľké ťuťuli-muťuli nemusím. Ja sa s malým tiež mojkám, ale tak "normálne" :grinning: Zdá sa mi to totálne prehnané.
15. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy - co? natalka hore??
15. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy, škoda, že tu nie je objímajúci smajlík, hneď by som ti ho poslala

o tom hryzení som písala včera annag, nech tam vloží ten článok :slight_smile:
15. dec 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa uz nam kubko place takze tatinko letel za nim.. :frowning2:
15. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabijacky - to ja tiez nemusim, jaternice, klobasky, tlacenka, huspenina,skvarky----- nic z toho nezjem.......ja klobasku ani kupenu nezjem.....
15. dec 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mgk, jo jo ... muz isiel uspat ... mala by som hodit sprchu, oholit nohy ... zajtra mame plavanie a ist spat. Kaslat na mastne vlasy ... gumka a sponka to zakryje.
15. dec 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zabijacky ako take nemusim, ale vyrobky hej ... taka jaternicka, skvarkova pomazanka, klobaska staci malicka.
15. dec 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matja, tak citaj, citaj :wink:
15. dec 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy - zda sa, ze natalka ma zurku s kubkom :unamused: len kubka trapia aj sopliky :angry: nooo dohadzujem fotky na fbc a pojdem aj ja buvat... zatial beha tatinko a uspava...
15. dec 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k natálke a kubkovi sa do trojky pripája aj Patrik :slight_smile: Už bol hore dva razy a stále počujem, ako sa vrtí v postieľke...
A zase sa začal budievať 5x za noc (niekedy aj viac).
15. dec 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak sa musim pochvalit, dnes sme boli vonku doobeda a na obed a poobede ked uz sa ochladilo, tak som sa bala, ked sopli, tak uz sme sa hrali doma a tatinko si uzival kubka, tak som stihla upratat kuchynu aj sporak, trubu a vyvesat pradlo... som si povedala ze nebudem upratovat, ale akosi stiham a este k tomu som siuvedomila, ze minule na vianoce som lezala uz v nemocke, takze by sa zislo aspon tento rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: bohvie co bude o rok :astonished:
15. dec 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes vygruntovala celú špajzovú skriňu. Veru, zišlo sa :grinning: Ale vydrží to po najbližší nákup (keď budem musieť ukladať do nej nové potraviny) alebo pečenie (keď z nej budem vyberať) :grinning:
15. dec 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mgk, aj ja som dnes odsavala, nema ich vela ... ale mam strach, aby nebola chora a najme takto pred sviatkami. A rozmyslam, ze zajtra pojdeme na plavanie a v piatok to nechame tak.
A tuto zimu s plavanim skoncime, nechame to az na nejaky marec, april ... i ked sa hovori, ze plavanie otuzuje deti a nie su velmi chore, ja sa bojim, ked bude rozhorucena z plavania a vyjdem s nou von do nejakych minusov.

ajka, pls. ako to je s nahradzanim hodin? Lebo uz minuly piatok sme vynechali.
15. dec 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matja - co nevedia ze zurovat mozu az od 15-tky hore? :grinning: :grinning: a si sikulka so spajzou :wink:
mgk, o rok budes opat tehotna :grinning:
ma :slight_smile: tja, sikovna.
15. dec 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok