Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

lubi22
15. dec 2009

Egy su aj rodinne apartmany v hoteloch, ak vam nevadi mat spolocnu kupelnu a WC s maminkou 🙂

Egy davaj morsku sol do nosteka a odsavaj. Ak by sa pridruzilo este nieco, alebo by to trvalo dlhsie, tak chod lekarke. Ja so soplikmi nezvyknem chodit, iba ak je aj teplotka, alebo je kaslik.

egyptanka
15. dec 2009

Iron, no uvidime ako sa to vyvinie ... ale urcite ak sa to zhorsi pojdeme. Ale fuuuuha cakat v tej ordinacii. Des a hruza.

iron
15. dec 2009

jaj dolezita infoska....Ninka sa dnes brutalne rozkecala. Sme boli v Ikei tak pri plysakoch povedala baba...a ked sme prisli domov tak cely cas vykecavala mama, baba...chodila tu vsade a kricala mamamama...a je po tichej domacnosti....brutalne zlate dieta.

iron
15. dec 2009

egy...vies ja som radsej isla, lebo som to nechcela podcenit..ta morska sol je super, ale nam lekarka uz povedala, ze jej by to uz nezabralo. Sople jej stekali uz do hrdla, nevedela dychat dobre a v noci bola hore kazde dve hodiny, pootom sme ju hodinu uspavali a odsavali aby zaspala a tak dookola. Trvalo to tri dni, takto brutal a potom ich mala asi tyzden.

iron
15. dec 2009

lubi..my sa ani snazit nemusime, vsetko najdes za nas

mona1111
15. dec 2009

egy nam lekarka povedala, aby sme kupili sprej do nosteka vola sa QUIXX je to sprej do nosa prirodna morska sol nic ine.... a pomaha to .... je to vhodne aj pre dojciace a tehotne...

ajka este ze si pripomenula ja som mala vcera zavolat o vysledky z vyteru hrdla a nosteka, tak zajtra prezvonim....

egyptanka
15. dec 2009

Mona, aj my ked ideme na nakupy tak necham malu mamine ... ono v lete sa celkom dalo, ze som vybehla kupit chlieb a take bezne veci, teraz to riesi len manzel. Lebo mala je naobliekana, spoti sa a potom vonku ju moze prefuknut tak to mi za to nestoji, do nakupnych centier nechodievam, raz za uhorsky rok mozno do Ikei. Ale snazim sa vyhnut nakupnym centram ... ved nestoji to za jej chorobu.

Lubi, tak to mi vobec nevadi. Ale ved odsavanim sa tvorba hlienu zvysuje. Davam jej detsky Otrivin.

denkolc
15. dec 2009

Iron, u nás vavavaaaaaaaaavavaaaa....a to v kriku.....sranda.. 🙂 🙂

A čo sa dnes stalo kamoške!!! Dala krpca spať na terasu, kde spáva furt, zababušená vo fusaku, zabalená v kočíku....ja neviem, ako vy, ale mne sa zdalo, že sa dieťa vo fusaku nemôže ani pohnúť...omyl! Predíďte aj vy omylom, bo jej prcek bol nájdený na zemi....normálne sa z toho fusaku vyslobodil....takže ja začínam dieťa pripínať furt....aj v jedálenskej stoličke..

ajka82
15. dec 2009

inak karinka dne sprvy krat povadala mama 😵 a nie len raz... doteraz bol vzdy tata
vianocne darcekysu uz vsetkypobalene...samozrejme mala pomahala ako sa dalo 😀 a na teraske mame uz stromcek... zajtra vecer ho chcem ozdobit, lebo ja a akrinka potom ficime k nasim vo stvrtok a mato ho isto sam doma zdobit nebude 🤐 a ked dojdeme domov, tak sa karinka aj doma moze vrhnut hned na balicky 😀

matja
15. dec 2009

denka, ja pripútavam malého vždy, keď sa dá. Ani by mi nenapadlo ho dať vo fusaku nepripútaného. Ani v stoličke...

ajka82
15. dec 2009

deni, sak ja krpatu uz vsade privazujem, jedalenska stolicka, kocik, no vsade kde sa da... ta mi je schopna aj z manduky vyskocit, ked vidi nieco moc zaujimave, tak zapasimesem tam vonku 😅 ...uz nemozem mat ani zapnuty zips na nej, tie co maju manducu, vedia o com 🤐

egyptanka
15. dec 2009

iron, diky este to prehodnotim ...

lubi22
15. dec 2009

Ajka vy mate opacne poradie. Filipko tata nepovie ani za svet, mama mi rozprava treti mesiac. To je hned vidno, ze dievcatka su na tatikov a chlapcekovia zase na maminky 😀

Za chvilocku sa nam rozkecaju 😵 Aj ked u nas to Filipko bude mat stazene, lebo ma nenormalne ukecaneho brachu, tak sa bude musiet o priestor na kecanie pobit. Dnes Samko nechcel jest, ked prisiel zo skolky, ze on si nezoberie lyzicku. A ked som sa ho spytala preco, tak povedal, ze ho boli prstek. A reku co mas na prsteku. A maly na mna pozrel akoze aka som jednoducha a odpovedal, maminka no predsa na prsteku mam uraz 😅 😵

denkolc
15. dec 2009

Tak to som rada, ak pripútate...mne sa fakt zdalo, že malá určite nevypadne.....a v stoličke ju tiež neprivezujem....však ona taká nepohyblivá.....to by som sa faakt že čudovala....ale začnem aj ja byť taká zodpovedná ako vy.... 🙂 🙂 🙂

egyptanka
15. dec 2009

Denka, ja malu furt priputavam ... v stolicke ostava nepriputana.

egyptanka
15. dec 2009

teda furt priputavam v kociku

iron
15. dec 2009

ja detto...pripatana je vzdy....staci ze sa nahne a bum.

matja
15. dec 2009

Paťko bol už trikrát hore, žeby spravil túto noc rekord v počte prebudení? Uvidíme do rána 😀 Idem ja radšej...

egyptanka
15. dec 2009

aj ja sa chystam spinkat nech tu dceru neutopim ... dobru noc prajem

pasoa
15. dec 2009

no baby, namiesto dlheéhoprekladania som asi 1,5 hod uspávala matúška. chúďa moje, neajko si nevedel nájsť polohu, stále sa hemžil, na bok, na chrbát na druhý bok zas na chrbát a budil tým sám seba.. uch uch, teraz som ešte dokončila 2 strany a idem aj ja spať, lebo sompri ňom normálne natvrdo zaspala...ale ešte musím do sprchy..

a všetko nové oblečko periem. len si tak predstavím výrobnú linku, ruky tých šičiek, prach na prepravných a baliacich pásoch... hoci sa to potom perie ale aj tak....
prípravky, v ktorých sa to mága, aby na to nešli mole.. no dajte to potom na telo vášmu dieťatku 😝 😝 😝 a nebodaj by si začal ožužlávať nejaký rukáv alebo čo....eeech...grrrr

brúnôcku

denkolc
16. dec 2009

Opúť dobré ránko odo mňa? 🙂
Juj, tak sa mi nechce raňajkovať, že až....v noci sme sa kojili asi 7 krát, ale inak pohoda, tie štuple do uší sú skveléééé.... 😀

Tak čo dnes ideme robkať??

matja
16. dec 2009

presne tak ako som tušila, Paťko túto noc zlomil svoj osobný rekord a v noci sa budil každú chvíľku. Aj som to prestala počítať, ale tých 10 krát to bolo určite. Myslím, že ho trápia zúbky, ráno hrýzol deku o dušu...

denka, tú skúšku si spravila?

egyptanka
16. dec 2009

toto napisala moja sestra Zuzana ... kazdy ma svoju oblubenu web stranku, ja mam konika, moj ocino mal hiking ...
http://hiking.sk/hk/fo/20223/posledna_tura.html

matja
16. dec 2009

egy, krásne napísané, žiaľ so smutným koncom. 😢 Čítala som so slzami v očiach 😔

egyptanka
16. dec 2009

no a ideme na plavanie ... prajem pekny den.

denkolc
16. dec 2009

...opúť je tiež dobré slovo... 😀

Mati, neviem ešte, či som urobila...Ďakujem za opýtanie....to sa isto dozviem až po Novom roku asik.... 🙄
A tuším máš takú noc za sebou, čo my máme furt....tak pevne dúfam, že to bola len výnimka... 😉

iron
16. dec 2009

ahojte..o 7:30 zacali vrtat mam k tomu este nieco dodat.
Egy na neutop ju veru a pekny clanok.
Teraz sa moja Ninka hra s havuchom a vykecava pri tom baba mama babu....strasna haluz. Ludia ona bude mat strasne prenikavy hlas. No co, nebude ju vidno ale pocut.

mgk111
16. dec 2009

lubi - a druha jazva je pod prvou alebo ako? by ma zaujimalo kde rezu 😲 so splikmi som sla vtedy ked sa pridruzila teplota, tak zatial teraz nemame dufam, ze to bude ok...

mona - ja uz davno periem kubko veci spolu s nasimi a v pohode... nedelim to zvlast... aj takto periem dosta casto 😀

egy -a vas neberie s malymi detickami hned???!!! a ja som dala vecer aromalampu s mentolovou vonou z 32svedskych bylin... aspon pre lahsie dychanie ak to uz nic ine neprinasa 😝

ajka - super ze konecne aj teba pocastovala tak krasne 🙂

denka - ja v sedacke jedalenskej vzdy zapasem pre istotou...

matja - ved hovorim ze mali drobci zurku 😒

iron - to uplne staci ked je ju pocut 😀

kubko mal akoze o nieco "lepsiu" noc ako posledne tri... sopliky mame stale ale bez teplotky, teraz tatino bezal do lekarne kupit to oscilo... maly by chcel spat a reval na mne, trhal mi vlasy, tak som ho supla do postielky a odisla, minutku reval a teraz si tam keca sam - tak hadam sa aj nejako ulozi... to by bolo prvykrat v zivote hadam 🙂 len skoda ze prehadze celu postielku, vankusiky, mantinely... a recni tata tata tata - nooo vidno, ze ho rano
neuspaval 🙂 uz si vie vybrat na koho sa menej hneva, tak to povie 🙂 a teraz asi klokta 😀

idem zvesit suche pradlo, dat nejaky obed do placu...

baby ako sa podava detom to oscilo??? kolko tych guliciek ste dali naraz a ako do vody, caju?? neviem ako mu to mam dat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre