Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

Baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉
mona1111
21. aug 2009
taella tak to si nas dostala na plnej ciare, a my tu ze krasne nozicky, uska, mihalnice, ocicka ...... 😃 😃 😃
kucina1
21. aug 2009
tak hrakca na kocik je doma, dieta sa vytesuje 🙂
a ta trubka po slaceni trubi ako klakson 🙂 vyborna vecicka
som spokojna s nakupom a odporucame aj ostatnym
mona1111
21. aug 2009
kuci tu hracku si objednala ak ano das link?
lubi22
21. aug 2009
Kuci super, diki za info 🙂
mona1111
21. aug 2009
kuci no to je super hracka, aspon sa dieta nenudi v sportaku 😉 asi objedname aj my...
kucina1
21. aug 2009
na tej stranke su viacere varianty tak si vyberte co sa vam paci viac
pasoa
21. aug 2009
lubi, matja, sa máte.. 🙂

ja si dám na večeru svokrine slivkové gule, čo včera doniesli. a manžel dostal kožený klobúk z cyru, ja taštičku z cypru a matúško tričko s mapou Cyrpu, no to mu bude dobré asi tak o rok 😃
DObrá veľkosť je na ňom na štítku, že 6-18mesiacov. haha, som sa pobavila. to 6 tak nšočin matejko a 18 môj matúško 😃

tallea, super bod 4, veru tak, sestrička mu ho poriadne ponaťahovala, aby neskôr dobrú švagrinú pre ňu zohnal 🙂

matja, ja dávam tvoju patričekovi najšibalskejší úsmev! ten, čo na mňa hodil na poslednom stretku, dolná perička vcucnutá a úsmevček ako najnevinnejší anjeliček... no šibalček riaden!

a tety???? my sme zase kakali 😃
celou cestou na medokýš robil bruškáky, cestou z medokýša už som sa vzdala ho naprávať, tak ležal riťkou dohora, takže akokeby bol v lavóri (ja ho mám na vyvýšenej opierke apod nožičkami vankúšik, aby sa neskĺzaval, a on sa vyhádzal zadkom na ten vankúšik, tak hlava hore, zadok hore a chrbátik v jame 😃 ) a v tejto polohe vzdychal, ja si vravím, vzdychá, ako keď kaká, no a prišli sme domov a ja som sa zohla nad kočík a ňuchám ňuchám... :-N :-N :-N jupíííí...
kakáva iba raz za deň a dvakrát za sebou až po 2 dňoch dokonca, tak sa veľmi teším z tých kakov potom 🙂
ja viem, že už som asi otravná s tým sr.ním stále dokola, ale keď ja sa TAK TEŠÍM :-N :-N :-N
pasoa
21. aug 2009
kucina, no ak to trúbi, to by sa matúško asi zjašil od zľaknutia, on prudké zvuky moc ee, som si všimla... :-|
podľadám niečo iné...
denkolc
21. aug 2009
No velice veľa píšete....nemám šancu prečítať, keďže som chorá... 😞 Musím ležať v posteli, bo ma bolí celý človek a malá toľko kričala, toľko, že už som ju chcela dať do hniezda záchrany a pak pomohlo jediné - UM...Nechápem, prečo ťahala a furt vrieskala, ale pak bolo vidno, že je faaaakt hrozitánsky hladná....Takže vypadávam z kruhu IBA kojacich matiek, ale na druhej strane sa to už nedalo vydržať a vidím, že pomohlo a hneď pekne zaspinkala...chúďatko moje utrápené, uslzené, uplačkané..juuuuj, srdco ma bolelo tiež...

Takže ak mi bude zajtra lepšie, prečítam vás, zatiaľ želám len to najlepšie každej maminke a bábätkáááám!!!!!
bershkaautor
21. aug 2009
my mame zajtra 6 mesiacikov. tak dufam, ze mi poslete gratulaaacie.

taella, no to by bolo body " mam najvacsieho pindura'' 😃
egyptanka
21. aug 2009
taaaak a mala spi... konecne, mne manzel spravil veceru ... mnam. O chvilu pojdem do sprchy, uz nam tecie voda a ja uz som nemala tri dni umytu hlavu, tak by som olej mohla zmykat.

denka, tak skore uzdravenie.
bershkaautor
21. aug 2009
nsoci, neni som tehuuuuuuu. dnes mi dosli kramy
ty si?
bershkaautor
21. aug 2009
baskaj, ze pol litra srajdy 😃 😃 😃 😃
egyptanka
21. aug 2009
bershka, ze aka radost 🙂

... a moja Natalka ma najkrajsiu šušku na svete 🙂
bershkaautor
21. aug 2009
egy, no to sa kuknem na stretku 😃
pasoa
21. aug 2009
zvrhlíčky úchyláčky nemravnice pedofilky !!!
😃 😃 😃
egyptanka
21. aug 2009
no idem si umyt tu hlavu, lebo sa uz osivam ako opica ...
matja
21. aug 2009
ale čoby pasoa, ľalie sú to predsa 😃 Na čele s bershkou 😃
matja
21. aug 2009
...na čele s najčistejšou bershkou 😃
bershkaautor
21. aug 2009
pasoa, ty si co z toho co si napisla? 😃
bershkaautor
21. aug 2009
ja som zoofilka, lebo som pred chvilou znasilnovala woodyho
bershkaautor
21. aug 2009
a drzal.... 😃 😃 😃 😃
pasoa
21. aug 2009
no, ja som asi úchylná pedofilka, lebo som dnes celého holého matúka vybozkávala, stehienka, ramienka, pod pazuškami, na pupkčeku, na prštekoch, na chodidlách. jojojojoj 🙂
cmuky cmuky cmukyyy 🙂
egyptanka
21. aug 2009
... jaaaaj citim sa ako znovuzrodena po tej sprchy.

babule, neviete mi odporucit nejaku dobru bezoplachovu masku na vlasy alebo nejaku kuru co sa nemusi oplachovat.?
bershkaautor
21. aug 2009
pasoa a pindura si vynechala?
egyptanka
21. aug 2009
ako madar ... "po tej sprchy"
bershkaautor
21. aug 2009
egy od garnier
bershkaautor
21. aug 2009
alebo loreal? :-N :-N