Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

pasoa
16. jan 2010

egy, že plavky 😀 To musel byť božský pohľad, ako sa doma vo vani kúpeš v plavkách 😀
ešte Sonnebrille a slamený klobúk na hlavu 😎 😎 😎

egyptanka
16. jan 2010

pasoa, no nebola som ako Pamela Anderson ... ale musela som, lebo ona ked vidi prso tak konecna. 😅

denkolc
16. jan 2010

Pasojka, ešte tak nájsť meter... 😅 Ja som ešte krpani nič nemerala....ani hlávku....ale skúsime zajtra teda... 😉

Ja zas mám pocit, že Tánička hrozne schudla...už nemá žiadne faldíky a vyzerá ako keby bola vysoká....nejako ju vytiahlo či čo...to tak má byť? 😕

Egy, neviem, kam zajtra poobede zájdeme....že by sme sa "náhodou" stretli? 😀 Možno Hornbach, Baumax abo také dačo....Cenovo do toho nejdem moc investovať, lebo však pri dieťatku to bude za chvíľku vyzerať....až no...

A dnes, tak ako včera, Tanka zaspala v postieločke, len som ju pár krát pobúchala po plienočne a bolo... 😉 Pripravila som si na radiátor čajík a v noci skúsim ponúknuť...teškám sa, že máme každá svoje súkromie a pritom sme spolu...zobudíme sa face to face... 🙂 🙂

Pamätáte sa takto pred rokom? Koľkokrát sme chodili v noci cikať??? 😀 😀 😀

egyptanka
16. jan 2010

Den, no vidis to mi nenapadlo, ze Hroznybach a Baumax ... ja este skocim mrknut Koberce Trend na Ivanskej. A to, ze sa Tanicka vytiahla je normalne, ved rastie do krasy po jej mame 🙂

Cikanie ... jooooj kazdu chvilu ... idem si to pripomenut 🙂

pasoa
16. jan 2010

Den, asi tak stokrát? 😀 😀 😀

egyptanka
16. jan 2010

Byt tehu bola celkom zabava 😀

potulka
16. jan 2010

egy, s tymi vlockami v pohode. len som sa tak zamyslala, odkial asi pochadzaju, ked to tam nie je napisane. a mozno konkretne na vlockach to je, ale viem, ze napr. na lanovych semienkach sa pise len, kto to bali a distribuuje. nerada kupujem macku vo vreci.

my sme dnes tiez boli pozerat koberec pre matejka, chceli sme cca 2x1,5 m a take to mestecko, aby sa tam pripadne neskor mohol hrat s igracikmi. 😝 labutka nam odporucila Diego na roznavskej, ako bola soravia - tak pozor, ti sa prestahovali do race na puchovsku. potom sme boli este na ivanskej v jutexe - tam ho mali, ale len od steny po stenu. a potom este oproti kauflandu na trnavskej; idu rusit predajnu a maju 50% zlavy, ale detske koberce vsehovsudy dva a aj to skarede. 🤐

ja som ako tehula vela nebehala cikat, tusim max. 2x za noc. a velmi rada si na brusko spominam, bolo to nadherne obdobie. niekedy sa mi za nim cnie. pripadala som si velmi romanticky a vznesene. 🙂

denka a to akoze tanicka spinkala minulu noc celu v kuse? 😕

denkolc
16. jan 2010

Juuuj, dievky, ako pekne ste mi začali....Den...🙂)))))))

Veru, to cikanie nočné ma hrozne rozčuľovalo....ledva som zaspala a zas..a zas...a zas....mi išiel mechúr prasknúť....a potom robila Tánička kopy-kopy v brušku, asi trsala do rytmu krvného obehu a tlkotu srdca... 😀

potulka
16. jan 2010

pasoa, matejkove rozmery (len priblizne, stale mi chcel centimeter vziat z ruky 🙂):

krk - rozkrok: cca 30 cm
rucicka: cca 18 cm
rozkrok - pata: cca 26 cm

co z toho vyplyva?

egyptanka
16. jan 2010

potulka, kde konkretne je ten Jutex? A Diego na Puchovskej je tam ako je Brendon? Maju aj v nedelu otvorene?

pasoa
16. jan 2010

potulka, ešte neviem 😀

egyptanka
16. jan 2010

Ked uz o tom tehu ... tak ked si vecer lahnem a polozim ruky na brucho a pracuju mi creva tak si vzdy spomeniem ako sa Naty hmyrila v brusku 😀

potulka
16. jan 2010

egy, jutex je hned skraja ivanskej, ked ides z mesta. teda na opacnom konci ako je avion a je to na pravej strane, taky oranzovy domcek.
diega sme v raci hladat neboli, ale predpokladam, ze to bude tam. alebo v drevone, ale ved to je hned vedla.
este mozete ist mrknut aj do galana.

tak, napisala som do Fora spotrebitelov, ako je to s tym povodom potravin uvadzanym na obaloch. som zvedava, ci a co mi odpisu. 🙂

potulka
16. jan 2010

pasoa a matusko ma ake rozmery?

denkolc
16. jan 2010

Potulka, isteže nie vkuse!!! 😀 😀 😀 Niekedy som ju po mrnčaní nakojila, inokedy tľapkala po riťke, až kým nezaspala...ale to zaspávanie je super a ten pocit, že je už konečne vo svojom....Určite je tam útulnejšie ako tu, vo veľkej posteli... 😉

Egy, bolo to super, že? Môžeme spomínať na tie pocity....keď som furt držala Janovu ruku na mojom bruchu, až dokým sme nezaspali... 🙂 🙂 🙂

lenka138
16. jan 2010

Egy do koberce trend ani nechoď, u nás sme do neho vbehli a sa mi tam veľmi páčil jeden koberec s mackom pu, ale , že za meter vyše 900 sk, tak som si povedala, tak to teda nie, to bolo ozaj veľa. Potom sme išli do jutexu do BB a tam mali presne ten istý za 300sk 😲 , už je aj objednaný a už len čakáme kedy nám zavolajú 😉

vlalu6it
16. jan 2010

egy ...ahoj,,,zumba je pekna ,,ale ja som vobec nevladala som bez kondicky a funila som a nemala som ani vodu a ani tie kreacie som nevedela,,,brrr bola som ako no ja neviem to ani definovat,,,som ich tam len kazila,,asi musim zacat chodit pravidelne,,,

asandys,,co??adamik uz 7???co???vsak mi stale ani jeden,,, 😀
asandys,,,tak nespi,,ked ti to neprospieva 😀

ajka--nasa nevie povedat mama,,,,a to ma serie asi najviac

pasoa
16. jan 2010

vlalu.. ahoj... to sem len tak vpadneš a začneš hneď zhurta takto odveci? ani ahoj, ani detailný popis, ako si sa mala, čo si robila atď? 😉

lenka138
16. jan 2010

my máme tiež už 6 zúbkov, ak tá sedmička znamená počet zubov 😅

egyptanka
16. jan 2010

Den, super len tak dalej, vydrzat a bude super 🙂
Mna muz pred spanim vzdy hladkal po vlasoch ... teraz si o tom mozem len snivat.

pasoa
16. jan 2010

potulka, noveď som práve na rozpakoch, či som dobre merala, lebo zatiaľ mi vychádza, že má, čo do pomeru ku končatinám, z vás najdlhší trup 😀 A to som sa sťažovala na presný opak... tak neviem.

mgk111
16. jan 2010

katka - dik za upozornenie, ale ja viem, ze ten paplonik mam prat v rukach 🙂

egy - u nas ma kubko na hranie pohariky a plni ich vodou a pije 🙂

den - tak na to nocne cikanie nerada spominam lebo pri jednom som spadla na brusko a potom som sa bala az do porodu 😒 a ja som chodila casto aj ked som kojila lebo som poctivo drulala vodu 😉

poctivo zehlim ale odbehla som 😉 kubko si posunul spanok, poobede spal krasne a navecer sme mysleli ze da este jeden spanok a on len 10minut a dost... a ked dostal mliecko tak potom sa prebral a o hodku dostal dalsie znovu vypil a okolo osmej zaspal... dnes zvladol dve navstevy, dve rozne deticky, bol zlaty celkom... my sa nesmierne tesime lebo si vyzul papucky uz len raz alebo dvakrat - a dokonca sam aj stal asi 10sekund 🙂na postel sme dali hracky a on tam stal, opieral sa a krasne na celej nozicke 🙂 takze to je o zvyku z choditka, to hrbenie nozicky a podobne... chcel v nich chodit aj po spickach - ale co od neho chcem za den a pol ze? 🙂 a dnes nebol ani moc umrncany ze nema choditko... sice chrbat uz asi nemam, ale inak pohoda - ked vidim ako mu to ide, necakala som az taky pokrok za taky kratky cas... taky pokoj mam na dusi...

pasojka - zabudla som pomerat lebo sme boli navstevovat a teraz uz zase hajame... ale aj kubko ma asi dlhe ruky a nohy... teda myslim si to ale nemam s kym porovnat 😉

a dostali sme od kamosky deku a vankusik - krasne makkulinke... mal to mat k narodeniu ale nebolo kedy kazdy mal nejake problemy a pod... tak som jej povedala ze mala pockat este mesiac a dala by mu tok narodkam 😉

egyptanka
16. jan 2010

Vladka, ani Naty nevie povedat mama ... a zubov mame len 2.
Lenka, diky za tip ... my musime najst nieco dievcenske.

egyptanka
16. jan 2010

Mgk, super ze uz mas dobru naladicku ... 😀

vlalu6it
16. jan 2010

mgk,,aj ja sa chcem aj s kajuskou stretnut,,uz mam na nu aj cisielko,,uz len zavolat,,,mne je to jedno kedy by si dosla,,,sme doma stale,,pokila nie sme u lekara alebo v obchode,,,vies my odchadzame v polke marca opat do tally pracovat a sporit,,,mohli by sme sa stretnut vsetky 3aj s kajuskou,,,moje cisileko,,0908640001

pasoa
16. jan 2010

vlalu, prdíš na mňa...? 😕

🙄

egyptanka
16. jan 2010

manzel ma vyhana od pocitaca ... pomooooooc.

Vladka a so mnou sa nechces stretnut?

vlalu6it
16. jan 2010

ahojk pasoji,,na nestiham citat,,som par stran dozadu,,,nemam meter,,fuu,nepomeram malu,,vsak som vcera nieco popisala citaj

egy---tak aj ty smutis,,mama je krasne slovo a neviem sa uz dockat kedy to zadzavoce 😉

mgk111
16. jan 2010

vlalu - jasne 🙂 a ak bude ajka doma v novej dca tak aj s nou 😉 len hovorim ze kajuska ma karantenu kvoli moznemu nakazeniu kiahnami... cisielko si poznacim poslem svoje...

egy - to hej, ja som dost rodeny pesimista a kubko ma dnes brutal prekvapil ako chodil a ako sa choval hlavne ze tie papucky uz konecne nezhadzoval z noziciek 😉 boze to je pocit, ked sa cosi dari ze? 😝

no baby neviem ci by vas to mama neomrzelo, keby vam dieta len revalo a revalo a pritom usoplikovane hovorilo mamamamamamama 😉

vlalu6it
16. jan 2010

egy jasne ze chcem,,,najblizssie ideme do blavy jezine 28januara,,ale to zial mam termin a hned na otoccku do trencina lebo mame tanecnu skolu,,ale 12februara ma idu operovat,,dojdes za mnou???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre