Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

katja78
9. mar 2010

baby, sa vám priznám, už druhú noc tŕpnem, či nie som tehu 😲 v noci ma pobolieva podbruško, tam, kde mám jazvu, nahováram si, že sa asi mení počasie 😨 ale už si nie som ničím istá. Ja som ešte stále v klube bez M.
Tak len prosím PánaBoha, aby to nebola pravda, lebo by som sa zbláznila 😝

iron
9. mar 2010

no katja urob testik a uvidis

ajka82
9. mar 2010

katja, mna tak "vselijak" pobolievalo podbrusko mesiac pred tym ako som dostala prvu navstevu
no a cyklus sa neupravil, akoze nemavam bolesti, ale byva mi prvy-druhy den total na Ho..o, slaba, bleda na odpadnutie, tak nevim co by som lepsie znasala... 😖

katja78
9. mar 2010

Ajka - a Ty si si robila test?

potulka
9. mar 2010

dievcata a co tak nejaka ochrana? 😕

ajka82
9. mar 2010

katja ,vtedy nie...vydrzala som mesiac ...

ajka82
9. mar 2010

vcera som zas musela karinku podstrihnut...to bolo zabavy 😀
idem varit obed, dusene maso s lecom(zeleninou) so zemiakovou kasou, hadam mi dieta dovoli zemiaky nasupat 😉

katja78
9. mar 2010

Lubi - parádna oslava, tie tortičky sú hotové umelecké diela 🙂 Najdlhšie som si prezerala fotky so všakovakými dobrotami, čo si vykúzlila, hotový catering 😵 😵 😵 Chlapci majú krásnu detskú izbičku. My ideme v dohľadnej dobre presťahovať Maruškinu detskú do väčšej izby, aby mali viac priestoru na hranie a pomaly tam vyexpedujeme aj Hanku.

Potulka - téma, čo si nadhodila, je na dlhý debat 😅

iron
9. mar 2010

no inak tomu tiez nerozumiem. Ked chcem babo tak ok, ale ked nechcem..tak preboha sme v 21. storoci, existuje moznost tomu branit.
Nikdy som napriklad nechapala tomu, ze sa niekomu dieta podarilo....to co je? Bud viem co robim alebo nie...
ako sorry ale v tomto ja som strasne zodpovedna, preto mi to nikdy neslo do hlavy.

potulka
9. mar 2010

katja, nemyslela som to tak, ze nadhadzujem temu, len reku ci nie je jednoduchsie sa nejako chranit namiesto tych obav, ktore teraz viacere mate. nemusi ist nutne o HAK alebo kondomy, ak je s tym problem. ved su vselijake metody. ale to je samozrejme kazdeho osobna vec a nemusime to tu vobec pretriasat. 🤐 😉

katja78
9. mar 2010

Iron - ak tá možnosť, čo bráni otehotneniu, má vedľajšie účinky, nie je 100%-ná a svedomie (nie pán farár) mi na základe môjho úsudku bráni takéto možnosti používať, tak môže byť aj 41.storočie 😔
Dovolím si tvrdiť, že aj ja som zodpovedná, keď sa snažím riadiť zásadami Billingsovej metódy, ale tým, že ešte stále sa mi neupravil cyklus, kojím, mám stresy, stať sa môže všetko.
Práve preto je to kontroverzná téma, lebo obe takpovediac protichodné skupiny (antikoncepcia vs. prirodzené metódy), ukazujú prstom na percento neúspešnosti tej druhej skupiny. Ak si veriaca, myslíš, že pri počatí akéhokoľvek dieťaťa stojí PánBoh ako nemý, pasívny pozorovateľ? Toto samozrejme nie je o vede.

denkolc
9. mar 2010

Najlepšia antikoncepcia podľa mojej doktorky je NEONDIT...zaberá geniálne... 😀 😀 😀

iron
9. mar 2010

ok, kazdy nech si robi ako uzna za vhodne.....nebudem to dalej rozoberat, je to prilis haklive. 😉
Moj pes je sialeny, vkuse knuci ze chce ist von, lebo sa feny haraju a je ako z divych vajec....joj truba. Asi mu musim najst nejaku frajerku.

denkolc
9. mar 2010

Práve som musela zdrhnúť z Labuťkinej prezentácie látkoviek, lebo mi nemá kto strážiť spiace dieťa... 😅

A chcem zverejniť dva omyly....

Všetkým vám veľmi pekne ĎAKUJEM za pochvaly k mojej vizáži....no, nie je to tak, ako to vyzerá... 😅 A vyzerá to na reklamu Signal whiteting - avšak ide o retuš, dievčatáááá.....nie som taká krásna v skutočnosti....hehehe....aaaaaaaaaale, mohla by som byť....keby som mala pár stovák eur navyše... 😀 😀 😀

A ešte jednu vec som chcela - Tánička sa v ambulancii rozbehla, ale nie samaaaaa.....jasné, že za rukyyyy....to zase až také zázraky sa nedejú...a som rada, ešte si chcem totiž užiť jej štvornožkovanie... 😉 😉 🙂 🙂 🙂

katja78
9. mar 2010

Den - kebyže sa tak nehambím, tak si hodím do pasu takú pjeknú zimnú foto, ale tie "žlťáky" 😲

ajka82
9. mar 2010

tak kto nechcete neondite, ja ondit budem 😀
a kaslem na cele pozorovanie a pocitanie dni 😔 teraz to aj tak 2x nevyslo, takze som sa zmierila, ze karinkin surodenec sa objavi po par rokoch...aj ked dufam, ze to tak nebude 😅

katja78
9. mar 2010

Ajka - jeeej, tak aj vy snažilkujete???

denkolc
9. mar 2010

Katja, pošli foto, upravíme... 😉 😉 😉

potulka
9. mar 2010

ajka, veru, ja som otehotnela, ked som sa prestala pozorovat. 🙂

egyptanka
9. mar 2010

Ahojte, mne je o kustek lepsie, ale vcera ako som si dala tie ATB tak sa mi makovica a zaludok inak tocili ... neviem ci je to tym, ze asi dva tri roky som nebrala ATB ... no ina sranda, ale potim sa hrozne, ako keby som bola v prechode.
Ja uz som malej obed navarila ked zaspavala, musela som ist za nou dva krat, ale nakoniec zaspala. Uz som sa aj ja najedla. Mnam moje najoblubenejsie jedlo mi mamina spravila ... svieckovu ... som si k nej dala este velku porciu brusnicoveho dzemu. Mnaaaaamky. 😀
Baby s tym mojim snazenim, ano snazime sa o druhe dieta, ale nie tak, ze si budem sledovat hlien, krcok, ratat dni, merat bazalnu teplotu a kupovat ovulacne testy, chodit na folikulometriu, muza hnat na spermiogram a nasledne to riesit v CARe ... to uz tu bolo skoro dva roky a nerobilo to dobre na psychiku ... proste len nedavame pozor, ked sa zadari tak sa zadari, ked nie tak sa nic nedeje. Uz nas Pan Boh obdraril krasnym dietatkom. 🙂

lubi22
9. mar 2010

Ahojte 🙂

Katja dakujeme za pochvaly 😵 Ja hrozne rada chystam oslavy a pohostenie, vela veci sa mi na stol nevoslo, tak som doplnala postupne 😅 A aj my planujeme Filipka na leto presunut k Samkovi a ja sa vratim snad konecne do spalne, ale musime si byt isti, ze Filipko bude spolahlivo bezkat a Samko mu nebude robit zle. 😉 Aj ja som pozerala vase fotky, dievcatka sa coraz viac podobaju, su zlatunke 😵 A mame spolocne oblubene kvety - aj ja zboznujem frezie. Teraz mi rozvoniavaju v celom byte, dostala som asi 5 kytic s freziami a inymi jarnymi kvietkami. Milujem frezie 😵

Kati inak presne ta moze pobolievat brusko z toho, ze pride menzes. Hlavne jazva. No a s tou antikoncepciou suhlasim, nie je to take jednoduche. 21. storocie s tym nema nic spolocne. Ak je niekto bez problemov, zdravy, a cyklus mu funguje normalne, moze si vybrat, ale staci mat problemy so stitnou, alebo ine hormonalne problemy, cisarsky a uz sa moznosti rapidne obmedzuju a clovek toho vela nenavymysla. V tomto suhlasim s Denkinou lekarkou - i ked lahko sa hovori, ale to je asi jedina istota. Hoci isto nie akceptovatelna 😅

egyptanka
9. mar 2010

Mala by som aj upratat ... je tu bordel ako v tanku, prach ... ale kaslem na to, pri upratovani sa vzdy spotim a este ma prefukne a mozem si potom fukat praskovy cukor 😉

lubi22
9. mar 2010

Denka fakt kocica na fotkach s Tanickou 😵 A ta mala krasne satocky 😉

Pasoi s tou lekarkou suhlasim - ale fakt su deti, ktore lozit nechcu a nebudu ani za nic. Mam doma priklad oboch typov. Tiez by som si bola zelala, aby samko liezol, stvornozkoval, on ani za svet, hned od 7 mesiacov len na nohy a popri nabytku, na 4 ani za svet. A Filipko je pravy opak. Takze teoria je fajn, urcite je stvornozkovanie dolezite a dobre pre vyvoj dietatka, ale nie pri kazdom to ide.

egyptanka
9. mar 2010

No Pavli co si napisala o tom stvornozkovani, tak Natalka bude pisat diktaty na jednotku. Ona zacinala takym vojenskym plazenim, ze aj svokor ... podplukovnik vo vysluzbe, povedal, ze keby mal vojakom ukazat ako sa robi "plizenim, plazenim" tak Natalku by dal za svetly priklad a potom sa dala na styri a teraz uhana ako dratk, ano stavia sa pri nabytku, chodi pri nom, pridrziava sa, teraz si oblubila to choditko, ale dava prednost stale stvornozkovaniu a to stvornozkuje uz asi pol roka.

K antiko. - ja HAK nemozem brat, neskutocne mi znizuje tlak. Tak jedine co nam ostavalo boli gumkaci 🙂

egyptanka
9. mar 2010

ajka, si sa pytala na urologicky caj ... tak v lekarni som im hovorila, ze taky co sa moze pri dojceni a nasla taky ktory neobsahuje matu, pripadene salviu.

egyptanka
9. mar 2010

Potulka, si sa pytala na to ako dlho nechavam Naty v posteli po zobudeni ... no ja ju nechavam do prveho zamrncania. Potom idem k nej. Takze tak 10-20 minut mam pre seba k dobru.

Klaudi, inac dobry tip s tymi hrackami v rohu, len moja cestuje v postielke a obavam sa, aby sa v noci nezobudila a nezacala sa hrat. Ale skusim niekedy cez den.

ajka82
9. mar 2010

egy to ja len, ze ma to napadlo, kedze ja mam doma, taky co sa nesmie a ty si chcela velmi kojit, atd. tak som ti to preistotu napisala
katja, ale do pasu to nenapisem, nemusia vsetcia vediet 😉

egyptanka
9. mar 2010

ajka, ale striedam ... urolo a caj na kojenie.

ajka82
9. mar 2010

karinka naobedovana, mne este dorobit zemiakovu kasu a pockat kym maso uplne zmakne, kedze ho robim v normal hrnci... a dufat, ze sused pre dnesok uz dobural steny...
dnes zvonil, ze by chcel zasekat skrinu s poistkami do steny, ze ci nemame na spolocnej stene nejake police, ze by to mohlo popadat, tak sme mu to hned vyhovorili s robotnikmi, lebo to chcel zasekat asi do najtensej steny v baraku a mohli by sme mat potom spolocny hajzlik 😀 😝

potulka
9. mar 2010

u nas to po zobudeni vyzera takto: matej spi u nas, takze ked je uz hore a nam sa este nechce, postavime ho do postielky. kedysi sa tym chvilu zabavil, obisiel si ju dookola, povyhadzoval hracky, ale v poslednych dnoch okamzite zacne mrncat. nie v kuse, ale zamrnci a caka, co my na to. ked nic, mrncane s prestavkami pokracuje, az kym nevstaneme. niekedy nam to trva dost dlho, hlavne ked je budicek o siestej. 😅 tak som sa chcela popytat, ako je to u vas, ci si mam pripadat ako krkavcia matka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre