Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
20. mar 2010

Dievcata, tak vy co ste tu vymenovane mate pristup v novej sukromnej skupine ... isla som podla zoznamu v albume. Ajka diky 🙂

allisia, katja78, pasoa, iron, mapa, renia, matja, egyptanka, munu, atemi, kucina1, katka0602, cmuk05, pegggy, nsoci, mona1111, kala12, potulka, jajuska81, denkolc, aarwen, mirsimka1, bianka, zumo, maryn, beli, kapp, leila2110, bosorka33, xixi7, mmyska, maca66, elenam, katka.21, banikovci1, barila, jamajka, kvakynka, tinkaaa, clea333, dievcatko84, lenk30, kajuska111, yamahafazer, diocka, bublinka34, dzlucia, aljusik, minika, palculienkkka, gaskulka, jaandy, bershka, snehulienka, zuro, nufanek, pierkkko, taella, baskaj, lenka138, zuzic1, aaluska, vlalu6it, boldy, mgk111, asandys, labutka, gabuliacik, ajka82, modrica, dedde, krajcatko, lubi22, sjl, alline

Ak si sa tu nenasla tak dajte vediet cez IP ... dik 🙂

vlalu6it
21. mar 2010

ahoj dievcata,,,tak my sme mali vcera predcasnu oslavu ja a mala angelica mame v utorok 23narodky ale kedze ten den o 16uz cestujeme do talianska tak sme oslavovali vcera,,,mali sme 16ludi a pekne sme si to uzili,,tatik spravil trenciansky hrad tortu a s 2vezami,na jednej bola 1 a na druhej 26,,,,
akosi sa neviem rychlo na tuto novu verziu nastartovat,,v taliansku je uz krasne teplucko,,tak som zvadava ake soky opat zazijeme

vlalu6it
21. mar 2010

tak nasa torta

vlalu6it
21. mar 2010

mala zacala tortu rozoberat a rozdavat karamelove ule z nej

vlalu6it
21. mar 2010

mamka ,ocko a ja

dzlucia
21. mar 2010

ahojte ako tak pozerám je to tu po novom
vlalu Angelika je zlatunká 🙂 a prajeme všetko naj 🙂 k narodeninkám

vlalu6it
21. mar 2010

baby tak piseme si tu ci do tej pod zamkom,,uz som paf

egyptanka
21. mar 2010

Baby ja vas poprosim, bude najlepsie ak budeme pisat len v jednej teme ... a to v sukromnej tu:

alebo ako vladka napisala, tak tu pod zamkom.

Tuto temu nechem uzatvarat, ak by sa objavila nejaka nova marcovka, aby mohla napisat, alebo ak by som na niekoho zabudla pri zaradeni do sukromnej skupiny.

Este raz dakujem

alenka1111
23. mar 2010

Ahojte baby.Som tu nova.Mozem sa k vam pridat?Tiez som marcovka.Mam dcerku Alexandru.Sem-tam si vas precitam,ale nejako som nestihala prispievat a teraz mi chybate 😢Konecne ma tato zmena prinutila nieco napisat.Dufam,ze sa nenahnevate,ze az teraz,ked ste pod zamkom.

moncicii2000
18. máj 2010

ahojte, uz som tu strasne dlho nebola ale dako nestiham .. a ked som na nete tak len na fb ... coze tu je nove .. ako sa dari drobcekom?

egyptanka
20. máj 2010

Ahojte, co sa tyka uzivatelov ... uz davnejsie som chcela urobit redukciu, ale akosi nebol cas ... tak som si teraz k tomu konecne sadla z dovodu kauzy mmysky. Hrozne co je clovek schopny urobit.
Ked som vytvarala tuto skupinu tak mi bolo poradene dat tam mena podla tabulky v albume marcoviek.
Niektore baby sa mi ozvali do IP, ale zial potom uz neprispievali do fora ...

Tak stav pred redukciou bol takyto:
iron, mapa, renia, matja, egyptanka, munu, atemi, zuzma, kucina1, katka0602, cmuk05, pegggy, babulka123, wild.horses, nsoci, sali, mona1111, sveta76, kala12, aljusik, alisia, pipi31, potulka, gabitimi, denkolc, aarwen, mirsimka1, bianka, maryn, beli, kapp, moncicii2000, alenka1111, leila2110, bosorka33, xixi7, maca66, elenam, katka.21, banikovci1, barila, jamajka, kvakynka, tinkaaa, clea333, dievcatko84, lenk30, kajuska111, yamahafazer, diocka, bublinka34, dzlucia, minika, palculienkkka, michaelamia1902, gaskulka, jaandy, bershka, snehulienka, zuro, garfieldik, nufanek, pierkkko, taella, baskaj, lenka138, zuzic1, aaluska, vlalu6it, boldy, mgk111, asandys, labutka, gabuliacik, ajka82, susann11, modrica, dedde, dzina, krajcatko, lubi22, sjl, alline, allisia, katja78, pasoa

Po redukcii cleniek:
iron, mapa, renia, matja, egyptanka, munu, atemi, zuzma, kucina1, katka0602, wild.horses, nsoci, aljusik, alisia, potulka, gabitimi, denkolc, aarwen, moncicii2000, alenka1111, tinkaaa, clea333, dievcatko84, lenk30, kajuska111, yamahafazer, diocka, dzlucia, bershka, snehulienka, zuro, nufanek, pierkkko, taella, baskaj, lenka138, zuzic1, aaluska, vlalu6it, boldy, mgk111, asandys, labutka, gabuliacik, ajka82, dedde, dzina, lubi22, allisia, katja78, pasoa

Ak su este nejake navrhy na pridanie, resp. odobranie clenov tak mi dajte vediet alebo napiste do tejto temy.
Ano je pravda, ze pri detoch je malo caso na pisanie, ale verim, ze aspon raz tyzden sa moze ukazat a napisat v skratke co nove.
😉

egyptanka
20. máj 2010

na podnet potulky opatovne zaradanie do temy michaelamia1902 a elenam.

pegggy
21. máj 2010

Ahojte baby,

rada by som sa medzi Vás pridala, tak ako viaceré aj mňa donútila súkromná skupina sa odtajniť. Čítam Vás od čias tehotenstva, no nikdy nebola odvaha aj napísať. Tiež mám marcovčiatko chlapčeka Kubka. Dúfam, že ma prijmete medzi vás a dovolíte mi sa s vami deliť o radosti aj starosti. Ďakujem.

bosorka33
22. máj 2010

aj ja by som sa rada pridala k vasej skupine mam sice dceru narodenu 1 aprila ale ak vam to nevadi rada by som sa pridala k marcovym detickam pretože termin som mala 22. marca moja dcera sa vola ninka a rada si od vas berem rozne rady ste perfektna skupina a chybali by ste mi keby som vas nemohla citat a samozrejme do buducna aj prispievat som sice z Kremnice takže stretnutia u nas nehrozia lebo vačšinou ste baby z okolia Ba ale rada budem vo vasej skupine ak by to bolo možne vsetkym pekny den Lenka

salicia
12. jún 2010

Ahoj . Som tu nova .Mam dve deti narodene v marci 2009. O modrom konikovi som sa dozvedela od sestry ale teda neviem ci to tu funguje ,lebo od maja tu nepribudol ziadny prispevok. Rada by som si nasla nejake kamosky na take babske rozhovory o detoch .

egyptanka
13. jún 2010

Ahoj Salicia, funguje to tu a najdes nas v sukromnej teme tu:https://
tak sa nam predstav a daj nam o sebe vediet ... mame tam aj jednu maminku s dvojickami taella sa vola a rada si s tebou poklabosi ... 🙂

kristies
29. jún 2010

Ahojte, rada by som sa k Vám pridala, mam tiež marcové dieťa 2009, a budem sa tešiť na Vaše skúsenosti a rady. Na Modrom koníkovi som dlho nebola ale stretla som niektoré z Vás náhodne na Štrkovci... 😉 Ďakujem

egyptanka
29. jún 2010

@kristies Ahoj, tak najdes na tu .. uz si zaradna, ja ta len poprosim napisat nam o sebe, troska sa predstavit a hlavne napisat o syncekovi, ako sa volam jeho miery, kolko uz ma na vkladnej knizke pre potencionalne nevesty a taaak ... ale nie s tou vkladnou knizkou zartujem 😀 😀

valigurka
19. aug 2010

Ahojte, aj ja som tu nova. A celkom rada by som sa pridala k Vam 🙂
Mam 39 rokov a 2 detičky 😉 18 rocneho syna a male marcoviatko 2009 - princeznu Veroniku. Byvame blizko novych Zamkov.

egyptanka
19. aug 2010

@valigurka Ahoj valigurka, najdes nas v sukromne teme tu:

Si zaradena, tak ta poprosime, aby si nam napisala viac o sebe, o malej Veronike, a uplne super by bolo keby sme si malu Veroniku mohli pozriet na fotkach.
Tesime sa na teba 🙂

ifek
25. sep 2010

Ahojte aj ja som túto tému našla až dnes ☹ ale našla 🙂) A ak môžme radi sa pridáme
mám čerstvých 25 a syna Lukáška

egyptanka
26. sep 2010

@ifek
Vitaj ifek, pridala som ta do nasej skupiny a najdes nas tu:

Tak to roztoc a hybaj pisat. Uz sa na teba a Lukaska tesime 🙂

egy

pipi31
28. sep 2010

Ahojte, chvilku som u Vas davno bola pridana, ale kedze som lajdacky pisala, nepisala...
Strasne by ma zaujimali odpovede na niektore otazky, ktore ste mozno riesili - napr. po skonceni kojenia v 16 mesiacoch nepije dcerka ziadne mlieko, nafuknute brusko podvecer, zaspavanie, slovna zasoba, male obavy z prichodu surodenca (caka nas to v decembri) atd.
Tak ak sa budem moct pridat,budem rada. Neviem, komu by sa chcelo mi tu odpovedat 🙂

egyptanka
29. sep 2010

@pipi31 Ahoj, si pridana v sukromnej teme.
Tak hybaj pisat a pridat aj nejake fotocky malej Klarky 🙂
Dakujeme
egy

andy1985
5. apr 2012

ahojte baby. moja malá sa narodila 3.3.2009 v Nových Zámkoch nebol z vás niekto v tom case v porodnici alebo na stestonedeli? diky 🙂

veronikamarcinkova
22. mar 2013

ahojte som tu nova neviem ako to funguje ale sme marec 2009....pomoze mi niekto??

martina404
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre