Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

kucina1
24. feb 2010

egy no rozpravali a jemu sa nic take nezda, zeby nerobil a nic mu nechyba

egyptanka
24. feb 2010

Ja teraz obliekam, tak ze pancusky, jedno bodycko s dlhym rukavom, ponozky, a sup do overalu a stale mame fusak.

kucina1
24. feb 2010

egy ked dam overal tak obliekam tak isto ako ty len bez ponozky a musim davat topanky a ciapku

egyptanka
24. feb 2010

kuci, no tak neostava nic ine ako prevziat iniciativu. Kup si kvety ty, daj mu pusu ty, sprav slavnostnejsiu veceru, otvorte si vinko ... decko ti urcite neublizi, ked bude Tomasko spat, zapalte si sviecku a pritul sa ty k nemu ...

kucina1
24. feb 2010

egy 😉

iron
24. feb 2010

kuci teraz si aj viac precitlivela...podla mna ma tvoj manzel strach ako to vsetko zvladne. U nas toto druhe tehotenstvo zatial nemame cas prezivat. Pri malej sa to neda, to ked pride z prace domov, tak ja v podstate len oddychujem, ale rychlo urobime co potrebujeme. Napr. dnes sme upratovali, lebo bordel jak v tanku.

No neviem ale vcera sa mi zdalo krajsie ako dnes...teda aspon tu.
Ja malu obliekam stale rovnako, len rukavice nema....je to take divne pocasie, este pride riadna zima, ved je este len koniec februara.

kucina1
24. feb 2010

no a uz ide tomasko von z vody idem obliekat a majko potom krmit
na veceru este chcem aby urobil veceru cesnakovu pomazanku a sebe nech si orestuje tu pecienku

egyptanka
24. feb 2010

no topanky u nas zatial nemusime a ciapku povazujem za samozrejmost.

egyptanka
24. feb 2010

iron, no ja tiez vravim, ze este nejake ochladenie pride ... nie velke, ale pride.

baskaj
24. feb 2010

baby, nechcem machrovať, ale dnes urobil damián sám 20 krokov na jeden šup 😎 . začal s tromi 🙂

kucina1
24. feb 2010

baskaj no sikulka, ja uz kroky neratam u nas sa len chodi a uz ani nelozi 🙂 a nechce sa nikoho ani nicoho drzat, no chudak vonku sa mi rozbehol a hned capol na chodnik a bol rev

lenka138
24. feb 2010

baskaj to je super 🙂 , ja mám pocit, že nášmu to už tiež nebude dlho trvať, lebo niekedy sa ma len tak v letku zachytí a vyberie sa kráčať

denkolc
24. feb 2010

Ako sa pozná, že sa dieťa odstaví akože? Nechápem...však ak nedostane vodu, čaj.....nemôže predsa necucať MM.....

Dnes sme stretli Labutku v Poluse, Adam vystretý v kočiari, spal....ale aspoň som jej ukázala náš nový kočík, som z neho velice nadšená...nech mi nikto nič nehovorí, zatiaľ nejaké negatíva nevidím....ale spať v ňom Tánička nechcela - no to je vec zvyku tiež... 😉 A už sú presťahovaný vraj, tak kým sa zabývajú a dostane sa k netu, to potrvá.....ale že pozdravujeeee....

egyptanka
24. feb 2010

Den, a coze ste nakupovali? ... a nechapem prvu vetu. 😖

denkolc
24. feb 2010

Baška, len machruuuuj....musíš byť tiež pyšná mamina... 🙂 🙂 🙂

My sa zbavíme toho hypotonusu a tiež ideme do toho!!!🙂 Ale ešte to chce pár stupníkov, nech môžeme trénovať vonku....ozik a to aké budeme mať stretká??? Budeme kočíkovať chodiace deti? Alebo ich dáme niekam do výbehu? Neviem si to zatiaľ inde ako v detskom kútiku predstaviť... 😕

egyptanka
24. feb 2010

Je tu niekto kto este nechodi ...ja mam pocit, ze vsetci su uz chodiaci (teda okrem Matuska, Tanicky a mojej Natalky).

No budeme vonku a oni sa budu tmolit okolo nas, alebo ich kocikovat ked budu unavene ... uvidime ako to bude, to ukaze cas.

egyptanka
24. feb 2010

Den, alebo budeme chodit na plaz, kde sa budu hrabat v piesku 🙂

lubi22
24. feb 2010

Baska my sme tiez kupili Elefanten na jar topanocky v Deichmane. Neviem, ci si si vsimla, ale tam maju take meratko na nozicky, aj na dlzku aj na sirku, postav tam drobceka a velkost, ktoru Ti ukaze je spravna. Tam je uz aj zaratana ta rezerva 1 cm na rast nozky 😉 Blahozelame k bezkaniu 😵

Filipcek prejde stale uz vyse mesiaca tak 3 krocky, ale potom si haca, alebo prejde od nabytku k nabytku. Viac ako tri krocky este sam neurobil.

Egy, Potulka mne tiez lekar hovoril, ze kym sa koji, sono prsnikov nema ziadny zmysel, lebo ze by cez mliecne zlazy aj tak nic nebolo vidno. 🙂

Nsoci vidis, to by aj mna zaujimalo, ake mate meno pre chlapceka? A Iron? 😉

Dnes som sa bola prejst po obchodikoch, kuknut dake hracky a tenisky pre drobcov a nahodou som zasla do Exisportu a maju tam vypredaj - krasne nepremokave detske overaly na zimu, zo 70 Eur zlacnene na 20, velkost 86/92 - to bude akurat na buducu zimu. Tak som zobrala cerveno-sivy Filipkovi 😉 Mali aj ruzove a modre. Zase sa tesim na otazky, ci je dievcatko, ale ja nemozem odolat, mne sa na chlapcoch cervena velmi paci. Filipko ma aj teraz cervenu zimnu bundu, super mu sekne a vcera sa ma jedna zenska pytala, ze ako sa vola dievcatko. Este aj na cumli ma napis Baby boy. A ked som povedala, ze chlapcek, ona ze ved ma cervenu bundicku 😠 To snad ho nebudem obliekat iba do modrej a hnedej.

denkolc
24. feb 2010

Egy, no ja neviem proste pochopiť, ako sa dieťa samo odstaví....neviem si proste predstaviť, že keďže mi malá nechce piť vodu, čaj ani džusik, že ako by mohla prestať piť MM....akože zrazu bude MM odmietať??? Však by bola smädná...to je proti prírode....ako sa teda dieťa samo odstavuje? Ako príde k tomu, že už nechce MM...toto mi vrta v hlave... 😅

A jaak, že tmoliť okolo nás? To budeme v sade j. krala, zohnuté držať deti za ručičky (teda ako kto) a každá pôjdeme iným smerom? To bude teda divné stretko... 😀 😀 😀

denkolc
24. feb 2010

...dáka som vytretá... 😅

A Nsoci - Maťko je tiež Matejko? Som nevedela.....vypatlaná som riadne.....tak teda ešte jednu pusinku pre neho od Táničky....a vo štvrtok aj osobne hádam dá....bo už mi tá moja dcéra fest kuká po chlapoch!!!! Celáááá mama... 😝

mgk111
24. feb 2010

egy - my rozhodne nechodime... len za rucicky...

baby a nezabudnite zaplatit evraciky za sustiakovske stretko 😉

egyptanka
24. feb 2010

Den, no u nas sa pravdepodobne deje odstavovanie, zobere prso a len dudle, netaha ... blizsie info. v teme Dakujeme Annag-
Den, stretko neries ... ono sa to vyvrbi, alebo budeme na ihrisku za Auparkom a deti sa budu hrat, chodit na trolkolke ...

denkolc
24. feb 2010

Egy, ale Ty malej dávaš čaj....a pije ho....tak ak je najedená a napitá, nemá potrebu ťahať, nie?

egyptanka
24. feb 2010

Den, toho caju nevypije vela ... tak poldeco za cely den, najviac vypije ak jej zmiesam ovocnu stavu s vodou, to vypije aj deci za den ... no a este si sa nepochvalila co si nakupila.

lubi22
24. feb 2010

Denka mne sa sam odstavil Samko - par dni pil menej, vytacal hlavicku, nechcel tahat a potom odmietol uplne prisat sa, jednoducho ani za svet, vytacal sa na vsetky strany. Ponukla som mu UM vo flasi a to vypil. A tak sme sa odstavili 😉

egyptanka
24. feb 2010

Lubi a ako si psychicky zvladla odstavenie?

ajka82
24. feb 2010

mtejkom vsetko naj k meninkam 😵
katka, dakujem ze myslisnamna...len som sa pytala, ci s takym, co si nasla ma niekto skusenost...uz som to videla... ale inak uz somvybrala co asi kupime 😉
dnes sme mali fajn, super, atd. den, dufam, ze zajtra to bude pokracovat v rovnakom duchu 😵

denkolc
24. feb 2010

....jaaaaj,moja.....čo už sa v poluse dá kupiť...boli sme so svokruškou...najprv na činskom obede, potom kukať botečky, predala som hraciu deku, tak som tam mala rande s tou pani, neskor káva take away a prechadzka kolem kuchajdy - jaj, super bolo a napokon na ladovej kave a cajiku...jedine,čo mali vyhodne - terranova vypredaj pulovrov, svetrov a rolakov (rozne farby, vzory, strihy, hrubky) za 5 eur....no a malej v kenvelo mikinu za 3,60....
Zajtra zac aupark - kamka chce ten kočik, čo mam aj ja teraz a šup do saduuuuu....ak nezaprsi... 😉

denkolc
24. feb 2010

Lubi, no konečne dakto od fachu..... 😉

denkolc
24. feb 2010

Egy a kde všade ste dnes boli? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre