Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😡

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a navΓ€zovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
πŸ™‚ 😡 😡 😡

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY πŸ™‚ πŸ˜‰

rpinguin
β€’
15. jan 2010

cauky zenule,
v kratkosti len, akosi ma mori unava, spala som asi len 2h, Maxik chodi o 5.00 k nam, preskakuje postielku a ide v tme k nam a uz nespi. Zobudi aj Matildu. Ta je ale ok, kojenie kazde 2h, sem-tam do toho este hodinove mrmlanie, ale cez den spi ok.

Jani, takze uz aj B. zbadal tvoju nespokojnost, ked ti dal ten bicak? A ako sa dari? Vies sa donutit?
Mne sa dari nejest po 20.00 a uz mam 3kg dole, takze mam menej nez som zacinala tehu 😡 Co take vecerne nezratie urobi... πŸ˜‰

Beus, no tvoja kukucka je o vyse kila lahsia a 3cm kratsia. Matilda to tiahne na 8kg uz, to Maxik taky nebol a to som si myslela, aky je macek z neho. No neviem, ale asi typicka zenska, sa jej vsetko ulozi. Na nohach ma 3 zarezky spekate. Mala by som aj nejake fotky pridat, ale este neni cas. Na tvoje som ale zvedava 😡

Steffi, super, ze to dopadlo fajn.
Dani (marosko), aha, ok, tak PB. si uz budem pamΓ€tat.
Uz ani neviem, koho som pozabudala, tak sorry.

iii
β€’
15. jan 2010

stefi, mala je super, ze to zvladla...clovek by to radsej vzal na seba, ze?

reni, pridavam sa do klubu, som uplne na sracky....sorry za vyraz. marcel sa budi v hodinovom takte a elenka v dvojhodinovom. rano o piatej spustia sirenu obaja naraz. ja neviem co budem s nimi robim, komu ich reklamovat, kam ich odovzdat....dala by som ich do nejakych nocnych jasliciek alebo take nieco

marosko
β€’
15. jan 2010

stefi,gratulujeme Sofci k uspesnemu zakroku. Super to zvladla............a este lepsie,ze si s toho nebude nic pamatat.

Reni,Ingi uprimna lutost nad vasim spankovym deficitom. Este to mam obcas v zivej pamati. Tiez som stale nadavala preco zrusili stanicne uschovne. Kde by som mohla deti odlozit. πŸ™‚

Jani drzim paleceky nech ti elan do chudnutia vydzi. Mne chyba prave ta pevna vola.Bez maskrtky ku kavicke si neviem ani den predstavit. 😝

evinkaaa
β€’
15. jan 2010

Ahojte,

juuuj, ako je tu dnes tichucko. Asi je u kazdej z vas vikend uz v plnom prude, vsak?! πŸ˜€
Ja pisem tiez len tak kratko a heslovite, lebo ani nemam velice co pisat.... 😨

Ingi a Renca - velmi vam drzim palce, nech sa uz konecne spanie vasich drobcov zlepsi. Taky spankovy deficit urcite berie cloveka o posledny nerv... πŸ™„

Bea - krasne miery ma josy. Ved ti rastie ako z vody 😡 A tie horucky....chuda. Hadam jej je uz lepsie πŸ˜”

Steffi - velka gratulacia sofinke, ze to tak bravurne zvladla. Zasluzi si fakt pochvalu. Drzim palce, nech uz viac zuby nerobia sarapatu 😡

paula
β€’
15. jan 2010

ahoj holky! moc zdravim.
Dvojnasobnym zaslouzilym maminkam preji, aby se co nejdrive a nejlepe poradne vyspaly. πŸ™‚
Steffi, super, ze mate ten zakrok uspesne za sebou. Kdyz je neco s ditetem, tak to clovek snazi hure, nez kdyby to mel zazit sam,vid?
Jani, vydrz. ja se taky snazim zhubnout, ale porad nic. πŸ˜‰ Me tak strasne chutna... πŸ˜…

Holky, dnes me prisel megabalik Avonu. Tesim se jako mala holka. Dani, Ingrid, zitra posilam balicky. 😡 Jestli se nekdo chcete podivat na novy katalog, tak tady: http://www.avon.de/PRSuite/e-brochure.page
V C13 jsou super nove kremy na "mischhaut" ty drive nebyly. Za 6€ jeden, to je super zavadeci cena. πŸ˜‰

jabera
β€’
15. jan 2010

ahojte,

bei, neboj, zajtra bude dobre.. mne bart reagoval vlastne iba na prve ockovanie, ale ja som si odtrpela aj tie dalsie zanho.. najhorsi je pre mna ten plac, ked nemozem pomoct.. a potom doma prave tie stavy co opisujes, ked je to dieta ine, nez si zvyknuta... chudence... snad im to aspon naozaj pomoze..

stefka, tak super.. ale muselo to byt pre vas vsetkych asi dost narocne.. som zvedava, co bude sofka hovorit, ci si to bude pamatat, ze tam vobec bola.. a co planujete dalej? chodit nejak velmi casto na prehliadky, aby ste to podchytili vzdy vcas,alebo ako? lebo zakazdym narkoza, to asi nie je moc vesela perspektiva.. ale chvalabohu, ze sa to tak dalo.

pauli, ved aj mne tak chuti! to je ta hruza, ja som taka skromna, nevyberam si, vsetko papam πŸ™„ a vela..

renci, to vazne 3 kg??? od noveho roka? len vdaka nezratiu po 20.??? to si prosim ozrejmit... myslis, ze po 22. by to nefungovalo? 😝

baby, velmi vam drzim palce na dospatie... normalne som uz zabudla, ze som to zazivala. zvlastne je to zariadene na svete, ze clovek to pozabudne.. len som si tak spomenula, ako ste ma tu utesovali a ja uz vazne ani neviem, ze to bolo. az vdaka vam som si spomenula na tie stavy jak po opici a to som nemala este jedno dieta vacsie, co vy mate.. fakt prajem dobru noc...

inac, ingus, pokial najdes nejaky ten maxi babybox, tak daj tip, ja obcas tiez prilozim jedno dieta...

este na zaver sa chcem s vami podelit o moj sen, hahahah. proste sa mi snivalo, ze rodim svoje druhe dieta. a hovorim borisovi ( v tom sne), ze uz to prichadza, ze mam kontrakcie, ale ine ako pri bartovi... a vtedy som sa zobudila na to, ze som v takej pokrutenej polohe a bart na mne nacucnuty a pije. mne sa zacala prejavovat svalovica v oblasti zaludku z toho bicyklovania a to vsetko dokopy vo mne vyvolalo pocit, ze mam kontrakcie πŸ˜€ πŸ˜€
aj dens som uz sportovala, boli ma uplne vsetko z toho, ale je to prijemne, to musim uznat... inac vdaka srdecna za podporu, budem hlasit ubytky vahy.. verim, ze to konecne pride. jo a ideme 6.2. do blavy, takze bude aj pedikura, aj zubar, aj vlasy snad....

ozaj, danka tu dlho nebola... vobec si nespominam kedy naposledy...

evinkaaa
β€’
15. jan 2010

Jani - aky fajny sen πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ Brala by si ho v skutocnosti tiez?

evinkaaa
β€’
15. jan 2010

A inac, si sikulka, ze ti bicyklovanie tak super ide a citis prve uspechy. Len tak dalej!!! 😡 😡 😡 😡 😡

zuzanasaw
β€’
15. jan 2010

Ahojte!

Stefi, ze to u Sophie tak dobre dopadlo, chuda male s tymi zubkami. Dufajme, ze tie druhe jej narastu dalej od seba a bude to aj na cistenie lepsie... Povedala by som, ze je sikulka, ale musim sa opravit - mamina je sikulka. Ked mi povedali, ze s Emkou (mala len dva roky) ostavame v nemocnici a dieta jacalo pri kazdom pohybe krkom, ked sme sli na rtg. a nevedela som, ako ju z tej polohy lezno postavit, revala som s nou. Je to strasne, fakt by som si to velakrat vytrpela ja sama, nie este pozerat, ako nevies pomoct... ☹

Janka, teba ten bicykel naozaj chytil! Nech ti to vydrzi co najdlhsie. Mamina si tiez kupila orbitrek, slapes nohami ale pritom nesedis, ale stojis a machrujes rukami, drzalo nas to chvilku a potom to nadsenie hnusne sproste opadlo. Zakazdym si vravim, ze ked pridem na SK, aspon trosku pokrutim, ale zakazdym prejde tych par tyzdnov a ja idem domov do DE este tlstejsia. Baby, toto nie je mozne! Po porode som zisla len na +2kg, ale zas som sa za posledny rok vysplhala na +7kg. Uz ma to nebavi, citim sa zas ako tehotna. Ale nie som, kvoli tym mojim sialenym menzesom som bola na uzv a ziadne babo tam nie je πŸ˜‰
TAK JANKA, CVICENIU ZDAR!!!

Reni, jak ty to s tym chudnutim robis? Ja sa snazim nejest uz od 17:00 a stale to ide len hore, aj ked vzdy dufam, ze sa to otoci opacnym smerom πŸ˜–

Ingi, Reni, vydrzte par mesiacov. Spankovy deficit je svintvo, ale pominie a vy si na to neskor len spomeniete ako my vsetky, ked to teraz citame a uz ani neverime, ze sme tie zalozne naozaj hladali....

Nas nikusik bol sice dnes v noci hore asi 20x, a to neprehanam, ale nadranom sa mi zdalo, ze uz aj zacal vyhrievat, tak som mu supla Nurofen, tak padol aspon na 3hod vkuse. Nastastie je EMka u svokrovcov, takze ked cez den padol, ja som relaxovala. Vecer uz mal 38,8Β°C, ale zaidne ine priznaky. Ako inak to musi byt v piatok vecer, ked prichadza vikend, ze? Aj vy mate take skusenosti?

verohit
autor
β€’
15. jan 2010

Caves zenule...
ha,ha,ha tak dnes som sa tu velmi pobavila na Vasich prihodach πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜…

no Katka, s dietatom a dietou, ved preco nie.... kockova dieta podla Jozefa πŸ˜‰

a Bei a Jani, a ze vam bolo nieco trapne??? ha,ha, tak to ja si radsej vopcham ksicht do piesku... za tie gram. chyby, lebo rychlo pisem, nedavam pozor a giganty popisem...

Steffi a Sofi, super ze ste to zvladli na vybornu... hlavne ze sa dalo do poriadku co sa malo a Sofi dobre zniesla cely zakrok..

Jani
no prvy den (co bolo vlastne hned prvy den,riaditelka ma po hodine poslala prec, ze Mimca je samostatna atd) tak vrieskala pol hodinu ako sirena, az von som ju pocula....tak som tam stala jak tapa a cakala kym mi zavolaju a oni nic.. a zrazu prisla moja byvala ucka zo skoly, (ma uz tri dospele deti) tak sme debatovali... takze to aspon zabrzdilo spust slz, ktore uz boli na ceste.... neviem ono je to naozaj zvlastny pocit zrazu niekomu cudziemu zverit svoje zlaticko... zistila som, ze je to divne, ked zrazu neviem ako kakala, co jedla ci pila.. napriek tomu ze mi to vzdy povedia... Mimi je typicka "mamina" to tiez uvideli tam casom... ako nahle sa objavim Mimi vsetko pusti a vrhne sa mi do narucia, a to je take krasne.... casto si teraz hovorim, ze do kelu na co som to robila, mohli sme si to doma este uzit... ale vidim ze urcite z toho profituje i ked zatial sme este v tej faze navyku... tz. chori, uplakani, unaveni atd.... ale tento tyzden bolo napr. supi.. uz vie co ju caka a necha sa fakt uniest pesnickami a hud. nastrojmi... takze akonahle zavriem dvere sirena stichne, a ja spokojnejsie odchadzam... πŸ˜‰

a co sa tyka kondicneho bicykla πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ si mala povedat, by som ti mohla poslat nas... ten som si zelala pred par rokmi na narodky... tak som ho dostala.. zo zaciatku to bolo fakt super (uprimne s tymi kilami vtedy som ho vobec nepotrebovala) πŸ˜… potom sa vyuzitie metamorfovalo.. ako deko v obyvacke, ako vesiak na saty, az nakoniec skoncil hore na povale... a to som si vravela, ze sa tam niekedy vyberiem a zajazdim si...ha,ha,ha aka len utopia πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€
tak ti drzim palce, nech ta vydrz a elan prinesu do vytuzeneho cielu!!!

Reni a Ingrid
hm,hm, ten spankovy deficit vam fakt nezavidim... uprimne povedane... som zistila ze len tie tehu a kojacie hormony to dokazu.. ked bola Mimca baby, tak sa mi zdalo ze som furt hore na kazde pohnutie

verohit
autor
β€’
15. jan 2010

vobec mi nerobilo problem vstak k Mimi (coho som sa pred jej prichodom dost obavala) a teraz je to zase take iste ako pred tehu... v noci spim jak sekera, kolkokrat sa mi chce cikat, ale nedokazem sa premoct radsej drzim az do rana....
vydrzte!!!!!!

inak Ingrid, ved ti vravim Elenka pochadza z lekarskej rodiny a pomaly fusaruje do remesla πŸ˜‰ πŸ˜€ z marcelka nebude ziadna padavka!!! ozaj 29. sa narodil mojej znamej z musikgarten syn... v poslednej dobe ten 29.dec. je oblubeny... 😡

Jani
podobny sen som mala uz aj ja, zaujimave, tiez po fitnesku a so svalovicou... hm ta psychika funguje o sto sest s tym stahovanim svalstva... (ked sme pri tych trapasoch, ze Ingrid ma len jeden vztah πŸ˜€ πŸ˜€ )

Pauli
hej, supi tak len rob pekny biznis 😡 😡 nech ti to frci... hm, parada ty rozdavas balicky este aj po Vianociach 😎

Zuzisaw
Nikimu skore uzdravenie, a celej family vela sil, a rychle zlepsenie situacie!!

Evi
vy co chystate alebo kam sa chystate na vikend?? lyzujes?? ozaj nam uz prisiel Gutschrift za ten hotel co sme prepasli ked sme boli cez sviatky chori... tak snad sa nam tento rok podari naskrabat 3,5volnych dni 😎 ☹

a co sa tyka foto, hm uz si pripadam ako sluby sa slubuju, blazni sa raduju... ale u mna to je tak ze blazon som tak ci tak a radovat sa z toho vobec neradujem... vo fotaku mam este foto zo Slovenska (z jula) πŸ˜… ale slubujem posnazim sa!!!

a na zaver: dnes vravim Mimi ze musime ist este rychlo k MΓΌllerovi (obchod s drogeriou nieco ako DM) a ona na to: neeeein, Weber!!! (Frau MΓΌller a Frau Weber su nase pracovnicky v obchode) πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ a vzapΓ€ti na to ma postrcila na stranu a vravi: Mama, darf ich kurz?!... 😎 😎 😎 Dobru noc

iii
β€’
16. jan 2010

jani, skoda ze nebyvas blizsie, mohli by sme vyrazit niekam na skutocnych bicykloch, nemam tu ziadneho partaka....ale ajtak drzim palce, nech ti to s tym rotopedom vydrzi. heh, a za dva mesiace zacinam makat na zahradke, takze potom pojdu kila asi aj tak per via naturam πŸ˜‰ mas uz nakupene semiacka?

verco, darf ich kurz? hahaha, to je neuveritelna opica. ale vies co, podla mna v dvoch rokoch uz dieta z jasliciek profituje.......predtym som si vzdy myslela, ze je idealne byt s krpcom doma tri roky, ale teraz to vidim inak. rok urcite, dva roky je option, ale treti rok uz podla mna kolektiv naozaj potrebuje, hlavne ked nema surodencov. a tych par slziciek nezanecha urcite ziadnu traumu, ked ma istotu, ze prides, to je skor taky vzdor.

ach, zasa vikendujeme sami, lebo palo sluzi....tentokrat ale uz mame malu muzsku posilu doma, tak snad nam bude veselsie πŸ˜€

rpinguin
β€’
16. jan 2010

cavi zeny,
no musim povedat, ze u mna Matilda nie je ziadny problem, nakrmime a spi sa dalej, sem-tam nocne monology, ale to sa vsetko da. Len taky Maxik rano prichadza skoro, dnes sice az o 6.00, ale som sa nas...a obliekla ho a zamkla do jeho izby, kde sa hral a bolo. Ked prisiel ku mne do postele, tak sa tak pekne ulozil, ze som myslela, ze chcel len lokalitu zmenit, ale nic z toho, zacal si mrmlat a vykecavat sa, ze som potom s nim urobila ten proces.
A vobec sa nestazoval, sam si zapol muziku a hral s legom 😡 a ja mohla do 7.30 lezat.

Zuzi, teda, som tak pozrela, ze aky stary je Nicki vlastne. SOm myslela, ze nejaky rok a to uz rok a pol, teda to fakt leti. Ozi, ty nemas asi byt problem na SVK, ze? Ja sa bojim, ze by som si tam uz asi nezvykla. A svokrovcov mas vlastne blizko od vasich?

Inac s tym kolektivom od dvoch rokov je to fakt, preto sa budem snazit vzdy niekde chodit, kde sa bude mat Maxik s kym pohrat, ked uz nehrozi ziadne miesto niekde dostat. Skusim sa popytat v tej skolke, kde som ho prihlasila, ci by mi ho nevzali trebars od novembra 10, namiesto marca 11.

A Jani, oni fakt isili tie kila dole, ved tak to aj Oli spominala, ze zacala vecer nejest a islo to. Ono to ale nepojde vÀcne, si myslim, ze este nejake kilo pojde a je koniec, kedze ja toho sladkeho pojem dost pocas dna. Ku kave padnu denne 2 horalky, vzdy musim nejaky kolac mat. No po 22.00 ti je to nanic, ake si si to dala predsavzatie do noveho roku? Ja sa drzim, takze som rada za tych 69kg 😡, mat takych 65 by mi stacilo.
A Zuzi, ze po 17.00 nejes? To by som musela ist o 18.00 spat πŸ˜€ Asi sa potom malo pohybujes, ked este priberas, ved to nejde πŸ˜•

zuzanasaw
β€’
16. jan 2010

No Renci, keby som vedela, preco sa to na man lepi... uz som si zacala aj vymyslat, ze pri stitnej zlaze sa dobre pribera resp. chudne a dokaze to aj hormo menstruacny cyklus rozhadzat, ci tam nie je pes zakopany. NEviete, ake su dalsie priznaky stitnej zlazy? pytala som sa gyndosa, ten len povedal, ze to bude HAK, kedze pri kojeni sa daju brat len tie Cerazette a tie velmi cyklus nedrzia, A tym, ze uz kojim len ako-tak, ze to moze byt aj tym. ale preco potom priberam? ved horalky si odriekam πŸ˜’ a vobec, sladkemu sa snazim vyhybat ako sa da, nezvladnem to len vtedy, ked mam nervy...

Na Sk mame u koho zostat, nasi maju rodinny dom, takze s miestom nie je problem, svokrovci 20km od nas. a ci som zvyknuta na SK, no ked mi s deckami pomozu, budem robit vsetko ostatne πŸ™‚ Da sa aj slobodne do mesta vybehnut, len tak bez deti, ktore das do zalozne aspon na par hodin. EMka je u svokrovcov napr, uz od stvrtka. A momentalne je to teda super, kedze nikusik teplotuje. V noci okolo 1:30 sa zobudil, hrial ako radiator. Hodku nevedel zaspat, potom ho vzala k sebe babka a chrapal tam do 9:10. Takze som sa aj ja vyspinkala. Takze to su tie hlavne vyhody Slovenska 😡 😡 😡

A ze nejem uz od 17:00, no nie vzdy sa mi to podari, ale snazim sa... A poviem vam, ked idete spat okolo 23:00, to ma chyta taka zravka, ale radsej to vodou zalejem, mozog nejako osalim, ale vydrzat musim...
Renci, ty si predsa plne kojaca zenska, ty mas narok teraz na zravky. To ja som bola stale hladna! A ze 69kg! No to som mala tak pred otehotnenim s Emkou πŸ˜‰ Ozaj, aj teraz ta tak mlieko zalieva ako pri Maxikovi? To mas inak super vyriesene, ze ani nie 2r. dieta posles sa hrat a ty si lezis este do 7:30. Emka ked uz sa raz zobudi, pride k nam, ze uz mame vstavat, pretoze ona je straaaaaaaaaaasne hladna πŸ™‚

evinkaaa
β€’
16. jan 2010

Ahojte,

ako vzdy cez vikend, nikde-nikoho. πŸ˜” Jasne, vikend v plnom prude πŸ˜€
U nas sa zacal tak pohodovo. Boli sme na obede, potom sme boli vonka a popoludni ma manzel zavolal do einkaufszentra. Najprv som nechcela, ale prehovoril ma. Normalne som nechapala πŸ˜€ Tak sme sli. Kupila som si zopar krasnych kuskov spodneho pradielka a manzelik mi kupil krasny schmuck. Zevraj len tak. 😡 Ved vianoce len nedavno skoncili πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ No tak co, neprotestovala som.....ale vytesujem sa. πŸ˜‰

Reni - takze ty si takto vydobijes chvilu na driemanie? No ale ako vravis, ked maxik neptorestuje, tak preco nie πŸ˜€ Podla toho, co ty o nom pises, je celkom sebestacny, ze?! Ci sa mylim? Myslim, ze casto spominas, ze sa vie pekne sam zahrat. Vyzaduje, aby si sa hrala s nim, ci ako to je?

Zuzi - nestresuj sa chudnutim. Teraz, ked to budes silit, tak o to tazsie, alebo nic nepojde. Nechaj tomu volny priebeh a pojde to samo. 😡 Uzivaj si slovenska a jeho vyhody. Mas velku pravdu, ze to je fakt super, ze mas tam rodicov a oni sa kedykolvek postaraju o malych. Ked je clovek tak daleko, tak si to fakt ceni, lebo tu nikoho nema. Viem, ze aj my budeme raz o mojich rodicov ukrateni (nebudu sa o nase deti moct starat tak casto, ako by mozno chceli a aj my), ale aj tak to clovek zvladne. Ked musis, tak musis πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ Napriek tomu by som si na sk tiez asi uz nezvykla. Ja neviem, ale vratit sa tam uz neplanujem, tak podla toho som zariadila cely moj zivot tu. πŸ˜‰

Ingi - dufam, ze ste si v trojke sobotu uzili. Teraz je to tazsie nieco podnikat, vsak?! S jednym krpcom je to asi jednoduchsie a je clovek aj mobilnejsi. πŸ˜‰ Ale po case to urcite bude coraz jednoduchsie. Ved uz mas doma velku pomocnicku πŸ˜€

Verca - chystali sme sa, teda mali sme taky napad ist na den niekam do hor sa sankovat. Nie lyzovat, proste iba tak sa vyblbnut. Nejaka prechadzka, troska posankovat, pogulovat a taaak. Ale z nasej partie niektori nemohli, tak sa nam neoplatilo iba styrom. Nechali sme to tak a pojdeme nabuduce. A pytala si sa na lyzovanie - nie, nelyzujem. Lyzovala som za skolskych cias, ale nikdy som nemala k tomu vztah a nerobilo mi to radost, tak som to nechala. Proste to nemalo vyznam, ked sa mi to nepacilo. A manzel lyzoval tiez, ale uz tiez nelyzuje. Mal urcite problemy, tak uz nie.
Super, ze vam vratili peniazky za dovolenku. Velmi vam zelam, aby ste si to co najskor vynahradili a uzili este viac. 😡
My sme tu trpezlive a budeme cakat, kedy das mimcine fotky. Dufame, ze nemusime cakat "roky" πŸ˜€

jabera
β€’
16. jan 2010

baby moje, ja sa tu niekedy tak strasne rehocem.. teda teraz nie nahlas,ale trha sa mi huba normalne, uz ani neviem na com... zivitel isiel zarabat do nejakeho kostola ( nie zobrat, ale hrat), tak som konecne chvilku volna..

veron, uz viem, smejem sa na tom frau muller a ta druha, dokonca som rozumela, hahah. ale teda, poviem ti pravdu, ja som sa rozrevala, ked som citala ten opis miminky v jasliach. ja to nemam sancu prezit.... my mame skolku priamo pod oknami. uz viem urcite, ze tam bart proste nemoze chodit, pojde inam. ked by som ho videla plakat na dvore, skocila by som za nim zo stvrteho. a jedna ucka sa mi tam vobec nepozdava, uz davnejsie ju pozorujem. ale ako to tu sledujem, aj mimi, aj olinkin maly, ved to je strasneeeeeeeee. podla mna teda viac pre matku,ako pre dieta, ale aj tak.. fakt uz teraz trpim..
inac, bicak,a ko stojan na odevy poznam dobre, kamaratka to tak pouziva. ja ho mam postaveny tutola pri pc a ked vecer hravame s borisom slovny futbal na nete, tak makam... musim to dokazat, proste musim, lebo musim.

evus, ti poviem pravdu... asi uz ten realny porod ani nie.. jaaaaa neviem.... raz hej, inokedy nie.. uvidime ako sa vyvinie cela situacia a moje uvahy a co ja viem co este... zatial nie. je to na tebe, pokracovat s rodenim πŸ˜‰ a na bei..

zuzka, stale cakam, ze tu bude huraaaaaa, martin ma robotu tam a tam ( v lipsku πŸ˜€ ) a ty nic... no, teraz asi hlavne aby maly vyzdravel. ze ty tam obhanas nejakych byvalych frajerov, ked mas kam odlozit deti? priznaj sa. neni ti smutno za martinom? ci nema kedy byt? 😝
jo a to je divne, ak fakt nejes od 17. to by si mala byt jak lanka... zvlastne. a ak ani inak nepozieras sladke, tak niekde bude chyba... lebo to uz je taka hodina, ze to chudne kazdy, ked od 17. neje, podla mna... mozno fakt ta antikoncepia..

renci, zomrem z teba, ze si ho zamklaaa!! hahahhaha, to je hrozne! nebala si sa, ze si nieco urobi? taky zavrety? on je tak zlate dieta.. iny by vrestal , trieskal do dveri a on sa hra, chudatko, aspon papat si mu tam dala nieco? tu 22. hod som myslela zo srandy, je mi jasne, ze to mi prd pomoze.. ale dnes sa drzim od 19. uz mam vydrhnute zuby, to mi obcas pomoze, ze som leniva znovu pucovat, to myslim poznas aj ty. dost ma motivujes, nebudem klamat, ani neviem preco. ked ty vydrzis, musim aj ja. sakra, uz konecne.

ingus, mi hovor, s tym bicakom, ja som velka cyklistka, do prace som chodila istu dobu len na kole, strasne by ma bavilo chodit niekam a nie po obyvacke... uz som aj zvazovala si tu kupit a barta do sedacky, su tu aj slusne trasy, v podstate medzi mesteckami a dedinami, po peknych cestach,a le na moj vkus su velmi mimo civilizaciu tie cesty, na niektorych usekoch a to ja sa bojim... a boris nema vobec sancu na take..
ale ano, zahradak to isti, uz sa neviem dockat, az sneh povoli... semena som dnes ocumovala a nieco aj kupim, ale donesiem si z blavy cosi, tam tomu viac rozumiem.

bozemoj, to decko uz je tretikrat hore, co toto pisem 😠 ked to takto pojde dalej, tak mi ho nebude luto dat do jasli aj zajtra.

neurologia
β€’
16. jan 2010

Ahojte baby,

joss som akurat ulozila a ja som nejaka znicena ledva pozeram ...v piatok poobede to bola s joss katastrofa len revala a revala uz som robila vsetko mozne aby chuda moje bola kludna aspon chvilku takze som hopsala na fitlopte ako blazon...no a vysledok bol sice kludna a hlavne ticha joss ale ja som sa ledva postavila moje nohy chuderky malicke... πŸ˜‰ mm prisiel z prace no ale velkou pomocou mi nebol....no a ked som ju sla ulozit na nocny spanok to som myslela ze si uz nieco spravim...obliekla som jej spaci vak a ze ideme papat a ako obvykle ze zabuva no to som sa sekla taky randal spustila ze mala vsetky mozne farby ani prisat sa nevedela co tak vrieskala.....tentoraz ale nic nezaberalo a potom som len tak zo zufalstva skusila spievat -nepoznam ziadnu pesnicku tak som si nejaku vymyslela a ona zrazu ticho tak sa aj ukludnila prisala sa k cici a ani poriadne nepotiahla a uz bola odpadnuta a ja s nou....jednoducho bola tak unavena ze ani sama nevedela co uz vlastne chce a potrebuje...

mm mi uz asi mesiac pili nervy ze on chce rozky.ale take co si vyrobime my....takze konecne som nasla nejaky recept a dnes sme piekli rozky...baby vyborne boli ja som hned 4 zozrala s maslom a solou mnaaaam...a mm ze aj zajtra na ranajky chce tak sme dalsiu varku piekli teraz vecer...sa musime kontrolovat aby sme ich nepojedli hned teraz take makkucke cerstvucke.. πŸ˜‰

renca ty si klasicka maxika zamknes do izby ....a on no co ine mu ostava iba zahrat sa ale mudry je ze to riesi takto a nevystrala.... πŸ˜‰

janka to je super ze sa ti na bicykli paci a bavi ta to....ja tiez vela bicyklujem ked je na to obdobie-pocasie uz teraz rozmyslam ako budem vozit joss...

inga aky ste mali den?ake babatko je marcelko?

rpinguin
β€’
16. jan 2010

tak ja som tiez sama, zivitel na sluzbe, decka ulozene, pozeram na moj na suprovy porad Schlag den Raab 😡 ,
prave je sutaz, davaju pesnicky odzadu a vsetko som vedela este pred Raabom, ten spolusuper sa akosi nechytal. No nie som ja blba, namiesto spania, cumim do bedne 😲

Jani, mas pravdu, Maxik je celkovo pohodak, ale v poslednej dobe, ked mu nieco zakazem, tak si klakne a trpne celom o zem. Chapete to? To ma byt akoze co?
On sa vie zabavit sam, ale aj si povyvadza. Najradsej cita knizky. A ma rad aj bagre, ktore vola stale Bukka πŸ˜€
Nedavno som bola v Toys R us a tam videl bager, pri ktorom uz stal taky starsi chlapec. Maxik k nemu prisiel a zacal Bukka Bukka a ten chlapec: Nein, Bagger a Maxik bukka, ten chlapec NEIN, Bagger a Maxik zasa Bukka, ten chlapec uz uplne nasraty a Maxac vyrehotany a stale dookola Bukka Bukka πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ No je to riadna drzka mala.
Kazdu sobotu chodime spolu nakupovat vsetci, pravidelne ho nahanam po obchode a hulakam po nom, on sa neboji vobec a ujde kde chce a v kosi nechce sediet. Nedavno si pri pokladni otvoril to male balenie tych tyciniek s tou Nutellou a ja som si to vobec nevsimla, len som vonku zbadala, ze Maxik papa tycinku πŸ˜€ Ja ho budem asi na spagate vodit πŸ˜€
Takze tolko k nemu a jeho napadom πŸ™‚, takych pribehov mam kopec.

Zuzi, ty mas viac nez ja? Ved mne sa zda, ze ty si este mensia, tak do tvare by som ti to nepovedala. fakt mi je to zahada, so stitnou zlazou sa nevyznam vobec.
A inac poviem ti to, co povedal moj muz, ked som chcela strojcek do huby, ktory by stal cez 3000€. Povedal mi, ze naco mi to je, ze moje zuby ma robia vynimocnou a ze uz som aj tak vydata πŸ˜€, takze aj ty si vynimocna a vydata 😝
A Jani, pre teba plati to iste. Ty si uz na dobrej ceste, ty koncis s jedlom o hodinou skor nez ja a mas aj bicak, takze uz to pojde.

Evi, ja ti stale neverim, ze ty mas doma chlapa πŸ˜• A na nakupy ta tiez vezme, no parada. 😡

rpinguin
β€’
16. jan 2010

Bea, to z toho ockovania? To niekedy je, ze su decka take rozrusene, ze sa ani prisat nechcu. Matilda to mala zatial nejake 3 razy a vzdy v noci ☹ .
A tie rozky ake? Take klasicke slovenske, take gumove na druhy den? πŸ˜€ Ved tam daj Dinkel Vollkornmehl a mas to zdravsie. Je to tazke?

neurologia
β€’
16. jan 2010

jaj a este ma napadlo k vahe dnes sa moj mm isiel vazit ze kolko ma...iba za chvilku pride beba ja som pribral ako prasa som (vyzera tak ako vzdy-teda podla mna) mam 74 kg (jeho klasicka vaha je 68 kg)...pozeram nanho a on joss na rukach tak on xicht jeden sa vazil s joss a neuvedomil si ze ju drzi ked bol na vahe-takze hned bol kludny ze ziadne pribratie sa nekonalo....

neurologia
β€’
16. jan 2010

veru renca z toho ockovania....este ze nemala horucku iba zvysenu teplotu lebo to neviem co by robila potom...
no a rozky take klasicke biele slovenske a zatial neviem ake su na druhy den -zajtra budem vediet πŸ˜‰ chcela som najskor podla receptu vyskusat a nabuduce tam dam aj nejake semienka -take lubim....vobec to nieje tazke... πŸ˜‰

a pridavam videjko malej joss:

https://www.youtube.com/watch?v=WQyBtImj044
rpinguin
β€’
16. jan 2010

jeeeee, ta je podarena, vidis, musim aj ja nejake video urobit, ja mam len take, ked po nej Maxik skace, vzdy ked chcem ju odfotit, tak sa dohrnie on a robi blbiny s nou πŸ™‚
no vidno, ze mas doma programatora, ja som sa este ani na to iphoto nepozrela, som akasi leniva ☹
no idem spat, Raaba dopozeram rano. Inac v Koline strasne snezi vidim. U nas akosi nic.

neurologia
β€’
16. jan 2010

no renca to video som ja robila 😎 .....nieco viem aj ja... πŸ˜‰
no tu dnes nesnezilo ale taky vetrisko studeny fukal som myslela ze mi tvar odpadne...

evinkaaa
β€’
16. jan 2010

Bea - chuda josy, ze ju to ockovanie tak potrapilo. A tvoje nervy, ze?! ☹ Ale s takou reakciou clovek uz asi dopredu rata, vsak?! A uz jej je lepsie?
Kraaasne video. πŸ™‚ πŸ™‚ πŸ™‚ πŸ™‚ πŸ™‚ Josy je zlatucka a ako si vykecava. No uzas. 😡

Reni - ci chces verit alebo nie, mam doma chlapa. Presne takeho, akeho som vzdy chcela. Doteraz to bol vzdy akysi "Fehlgriff", ale teraz passt alles prima 😡 😡 😡
Ty rada pozeras Raaba? Bleeee, ja ho nemozem ani vidiet a ani pocut. Ja toho chlapa proste neznasam. Sorry πŸ˜•
Ale ked sa paci...... 😡 ......je to predsa geschmacksache.

rpinguin
β€’
17. jan 2010

dobre ranko,
tak noc zasa ako z rozpravky, Maxik dosiel o 3.30 😠 , som ho ulozila ku mne, aj zaspal, potom spadol z postele a pri tej prilezitosti som sa pozrela na hodiny a videla som 4.00, tak som si povedala, ze nie a odniesla do postielky. Nastastie spal do 7.00 a potom zasa dosiel s tym, ze kaka πŸ˜€

Beus, no ale ja som to tak nemyslela, ze to chlap robil, ale ze ked mas takeho doma, tak sa aj vela ty sama od neho naucis πŸ˜‰ a mala som aj pravdu, kedze si to robila sama.

Evi, ja ho mam rada, je to sice "unterste Schublade", ale to sa mi lubi, z ludi si striela, kde moze (aj ja som taka πŸ˜€ ), zivot je kratky, aby sme boli len same tutuli mutuli πŸ˜€

evinkaaa
β€’
17. jan 2010

Reni - no to si nemysli, ze u nas je to len tutuli-mutuli. To kto povedal? Nikdy som nemala takeho partnera, ktory je za kazdu srandu. Vzdy ti chlapi mali nazor, ze ved dospeli take nieco nerobia, to len deti. 😠 Vsak preco nie? My si tiez z kadekoho utahujeme, robime somariny a blbosti. Presne ako hovoris, zivot je kratky, tak sa treba blaznit stale πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€
Sme za kazdu stranu. Je jedno, ci je to verejne alebo doma. Kamarati nas uz tak poznaju a nastastie su taki isti. Takze to tiez pasuje super.
A ked je kazdy spokojny s tym, co doma ma, tak nieje nic lepsie 😡 Kazdemu sedi nieco ine a ked to ma, tak to je ako vyhra v lotte πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€

rpinguin
β€’
17. jan 2010

Evi, ja som tym myslela Raaba a nie teba s muzom, na taketo uzavery by som ta musela poznat osobne πŸ˜‰

evinkaaa
β€’
17. jan 2010

Renca - prepaaaaac. Ja som to zle pochopila. πŸ˜•

zuzanasaw
β€’
17. jan 2010

Renci, to by si nepovedala - mam 168cm a zopar kil navyse oproti tebe... zopar... πŸ˜’
Ale asi sa naozaj zacnem drzat toho, ako pises: "Som vynimocna a vydata" πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€

Bei, a ake to rozky si piekla? Ja som nasla kdesi na nete recept, vraj mali vyjst take klasicke ako na Sk. Pisali cesto nechat vykysnut, rozky vytvarovat a nechat este na plechu podkysnut. No kyslo to skoro pol dna, ale vysli z toho ceruzky. Chut to sice malo ako to klasicke sk. biele pecivo, ale tvar... πŸ˜– Ak si pri Joss najdes chvilku, posli mi prosim recept. Inak ten grilaz vysiel suprovo! A takmer nevydrzal ani do Vianoc πŸ™‚

Jaj, a musim pochvalit nasho maleho krpca - ma cerstvo 1,5roka a cika na povel 😡 Proste ak prave nema teplu plienku, staci ho polozit na zachod, ci pri kupani postavit do vane a on krasne cika. No mali by ste vidiet ten radostny hrdy usmev, ked ho za to pochvalite! A takmer vzdy, ked sa pokaka, ukaze na plienku a povie "baaaa" 😡 😡 😡 Ono je to u deti asi strasne individualne - jednak bezi za mnou stale na zachod a tak mu vysvetlujem, ze robim "piΕ‘-piΕ‘" a vidi aj Emku. Druhe deticky to maju asi ovela lahsie ako prve πŸ˜‰

zuzanasaw
β€’
17. jan 2010

Beiiiiiiiiiii, jeziiiiiiiiiiiis, to je krasne! Joss je uzasne ukecana! A ako pekne sa drzi na ruckach! Rozkosne dievcatko!!!

TehotenskΓ½ newsletter

Každý týždeň dostaneő najdôležitejőie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. NepoznÑő týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
ModrΓ½ konΓ­k ti poradΓ­ v kaΕΎdom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treΕ₯om trimestri.
Ako sa zisΕ₯uje pohlavie dieΕ₯aΕ₯a?
DΓ΄leΕΎitΓ© je absolvovaΕ₯ rΓ΄zne vyΕ‘etrenia v tehotenstve.
OplatΓ­ sa absolvovaΕ₯ 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajΓΊ screeningy v 1. a v 2. trimestri?
AkΓ© mΓ΄ΕΎu nastaΕ₯ problΓ©my v tehotenstve?

Nenaőla si odpoveď na svoju otÑzku?Opýtaj sa vo fóre