Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... ๐Ÿ˜ต

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a navรคzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
๐Ÿ™‚ ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY ๐Ÿ™‚ ๐Ÿ˜‰

iii
โ€ข
28. jรบn 2010

dani, no jo, u nas sa to velmi nenosi ๐Ÿ˜ zato sa mi pozornosti dostava dost pocas beznych dni, takze nie som ukratena o nic, prave naopak. ale asi je to vec vychovy, lebo svokra pri svojej silvestrovskej navsteve po narodeni M tiez neuznala za vhodne nieco specialne povedat (nieto este darovat), co by som od zeny ocakavala o to viac. no jo, ale vzdy lepsie, ako dostat diamant a za pol roka sa rozviest, ze?

schatzinkaschatzinko
โ€ข
28. jรบn 2010

Beatka, vsetko najlepsie k meninam! dnes je krasny den, tak iste bude krasny priestor na nejaky vesely valt alebo zazitok๐Ÿ™‚ a pecies si aj troticku??๐Ÿ™‚)

hh Ingi to tie tety maju take velke zadky alebo Ty take malo auto??? hh inak tie deti maju super splechy๐Ÿ™‚))boli ho alergie hehehe, skoda, ze nasa A este nerozprava, ale zacina sa usmievat a sermuje rucickami nozickamu o 106๐Ÿ™‚))

P.s: uz aj ja chapem, co si Ingi myslela, ze cas straveny so svokrou je relativny hhh๐Ÿ™‚

dneska ma oficialne Amelie prvy mesiacik. Datumovo๐Ÿ™‚ sila, ako to rychlo letiii. A asi to pojdeme oslavit na stretnutie s druhou kamoskou a jej babatkom๐Ÿ™‚

iii
โ€ข
28. jรบn 2010

vierka, no ten cas leti! je to krasne, ked mas konecne od drobceka nejaky feedback, taky prvy zlom, prve usmevy su naozaj k nezaplateniu.......a co si amelke napiekla? ๐Ÿ˜€
tak co svokra? rozpravaj, prehanaj...... ๐Ÿ˜‰

bei, krasne meniny prajem aj ja!

neurologia
โ€ข
28. jรบn 2010

inga
si mi "ukradla"..aj ja som chcela vierke napisat ze ako ten cas leti ze ved len teraz rodila a uz je tomu mesiac.... ๐Ÿ™‚
ja viem ze si pytala na svokru vierky ale tak aj ja ti nieco napisem....cez vikend volala... a poucila ma ze by som malj mala kupit poriadne topanky-cize pevny clenok podrazka....ja som jej vravela ze sa zatial nic take kupovat nechytam podla mna to este nieje potrebne....tak povedala nieco v takom zmysle ze joss uz topanky potrebuje ale ja jej nechcem kupit lebo mi je luto dat peniaze ๐Ÿ˜  a ze ona jej kupi videla take pekne za 100 SKK....no a teraz mi povedzte co to moze byt za destke topanky za tie peniaze? no urcite to nebude ziadna topanka vhodna na detsku nohu...

baby dakujem za priania... ๐Ÿ™‚ potesili...

vierka
nic som si nenapiekla...no iba ak ratam tie 2 rolady co som vcera piekla...

schatzinkaschatzinko
โ€ข
28. jรบn 2010

hhh veru, ako to rychlo uteka!!! a veru, ked sa na mna tak zaskeri, no, zjedla by som ju๐Ÿ™‚) som sa sprchovala a tak som ju zobrala so sebou..akoze som ju dala do jej vanicky, na spodok uterak, nech jej je teplucko a idem sa z nej popucit, normalne sa jej tam zapacilo a si rozprava...teda, rozumej, adekvatne jej veku, ale perfektna je a k tomu zapojenie ruk a noh hhh๐Ÿ™‚))

Bei, podla mna naozaj stoji za to, take topanky vobec vidiet, povedz, nech jej kupi๐Ÿ™‚)ja som by som vazne chcela vidiet tie topanocky za 100 korun, mozno su iste skvele anatomicky tvarovane.. neohnu sa a neohnu sa๐Ÿ™‚))

hh..Ingi, svokra v pohode, sak ono to ma vzdy svoje dake splechy, ale chrani nas bezpecna vzdialenost..ale tak jeden dam๐Ÿ™‚ ked jej mala spala na rukach tak hovori, s blazenym pohladom...to dieta spi, lebo citi lasku...no isla som do kolien ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ a to ste mali vidiet vyraz mojho manzela ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต

schatzinkaschatzinko
โ€ข
28. jรบn 2010

ozaj Bei a ake roladky si piekla? ja by som tiez chcela vedeit upiect roladu achh๐Ÿ™‚

timea.ryan
โ€ข
28. jรบn 2010

baby aky sunar dostat v nemecku ? nestle beba, france lait, sunar hero alebo hami ?? dakujem

iii
โ€ข
28. jรบn 2010

to dieta spi, lebo citi lasku ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ vierka, toto si musim niekam zapisat, mna slahne ๐Ÿ˜€
baby, lucim sa, prave som videla z okna lietadlo s tetkami, tschuuus!

jo, bei, aj mne jeden par!

neurologia
โ€ข
28. jรบn 2010

timea.ryan
ja som kojila...ziadne UM sa nekonali...takze tento smer je pre mna jedna velka neznama...ale myslim ze som videla:hipp, beba, humana, babylove,nutrilon-ale to nie som si ista...

inga
uzivaj navstevu aspon sa nenudis-mas rusno az az...

vierka
no jedna rolada bola-recept od danky....+ jahody...a druhu som spravila piskotu+ tvaroh a mascarpone a cukor zmiesat ja som dala aj granko naukladala banany zrolovala a bolo...taka rychlovka ale na tieto horuce dni take osviezujuce a lahke....

mammy81
โ€ข
28. jรบn 2010

Ahojte babenky,Bei vsetko naj.naj,naj k meninkam ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต
som si vsimla vy uz snazilkujete???
ja som to tiez uz nechala klapne klapne prileti bocian neklapne nic sa nedeje ideme dalej......

vikendik za nami krasne bolo sme boli v ZOO aj s krsnym a vcera sme boli u nas tu na Feste a potom sup do chladku domov skuknut futbal a den za nami .ale bolo super aj grilovacku sme stihli mnaaaaaam zase mรคso nemusim na mesiac ๐Ÿ˜€

jooooooooooooj tu taka horucava fuuuuuuuuuuuuuuu,som sa tesila ze sa pojdeme so S.schladit na kupalisko a ona sa rozhodla ze pojde len nohy omocit ku kamoske na zahradu do maleho bazenika ach jaaaaaaaaaaj tie tvrdohlave decke hlavicky ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ .len zeby po hodine nedosla ze sa povadili no co uz ma to cez cestu ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€

Vierka to ma Ami uz mesiac??? ๐Ÿ˜ฒ ๐Ÿ˜ฒ panecku ako ten cas leti co?? no tu roladu Ti odporucam skusit recept je v receptikoch vyborna......ja uz dumem ako spravit nejaku citronovu Bea nevies nieco vymysliet ๐Ÿ˜€ zeby bolo to take svieze.....ja som uz aj s borovkami robila.....

teraz v nedelu ma S.v skolke Sommerfest,tak ma caka pecenie torty ale idem spravit Himbeer-Schmand Torte,mam ju v albume niekde to je lahoda ๐Ÿ˜ ๐Ÿ˜ mnaaaaaaaaaam
normalne som sa vytocila 70 deti v skolke a niektore matere nemaju zaujem o nic!!ani len pomoct..... a to treba kavu,mliecko cukor torty alebo kolaciky a zimny bufet cosi vymysliet a samozrejme pomoct pri nakladani a niet koho..... ๐Ÿ˜  ๐Ÿ˜  typicke nemcurky len sediet a zrat ๐Ÿ˜ 
a po dalsie S.ma rozluckovu party koncom jula a bolo ze co darovat tak ja neviem ktora z nich navrhla strom ovocny ze pre skolku no tak som sa este zdrzala a vcera mi jedna vravi ze extra pre ucku zrobia puzzle ta ma taaaaaaaaak vytocili reku a co bude ona z toho mat?! kde si to ma dat....ja som chcela zeby sme spravili kalendar alebo nejaku fotoknihu,tak to zase bude zvada ale nesuhlasim aby jedna rozhodla za 6 ludi za puzzle.... ๐Ÿ˜ 
jaj som sa postazovala prepacte...... ๐Ÿค

Inga tak ja som si tie tetky predstavila vies s tolkymi suknami ako kedysi ๐Ÿ˜€ v kroji .....

Dani inac fotky prekrasne...... ๐Ÿ˜ต

no svokry zase riesite!?? joj to ja by som mohla roman pisat.....kupila jej saty z Tschiba samozrejme ze mojmu dietatu na to jej brusko su tesne no co mam s nimi teraz robit??? a ked cosi poviem som stale mudra.... ๐Ÿ™„
a stale jej cosi nahuci a ja potom len rusim nervy ๐Ÿ˜  ze pojdu na dovolenku spolu no chapete??? ta ja ju uz urcite pustim s nimi samu-ved clovek nikdy nevie....ci to som ja nejaka ina ci tiez tak zmyslate baby??? HILFEEEEEEEEEEEE

Mam na vas prosbicku co by ste kupili kamoske(no nase devy chodia spolu do skolky a tak sa obcas stretneme na kavicke) k 40??? ja neviem uz co mala asi pred tyzdnom a manzel jej nic nekupil tak reku ze nieco vymyslim len neviem co,radte babulky....je to obycajna zienka nenarocna.......pomoc.

Timea so sunarom neporadim skus googlit mozno cosi najdes ๐Ÿ˜‰

leelo
โ€ข
28. jรบn 2010

baby jedne, vas je problem docitat! ๐Ÿ˜€ v sobotu sme boli cely den prec - v outlete v metzingene az pri stuttgarte. maly bol uzasne trpezlivy partak. nielen, ze spal v aute tam aj naspat, ale aj pocas nakupov sedkal v kociku a chcichotal sa na predavacky. ani neplakal, len pistal trochu, nakojila som v panskej kabibke a islo sa dalej.
vratili sme sa domov o 22.00, vsetco total rozbiti a spali same do 11.00 do 2.dna. vcera teda uplne rezim v haji, ale ja som spokojna. len tie prikrmy ma stale nejako obmedzuju. presne ako pises, Bei.

mimochodom, Bei, vsetko najlepsie k meninam a aj malej Amelii k 1.mesiaciku, nech je zdravucka a usmievava! ๐Ÿ˜‰
idem vas uz seriozne docitat

leelo
โ€ข
28. jรบn 2010

jej, teraz citam, ze Ingrid mala narodky - vsetko najlepsie! aj ked neskoro...

aj ja som junova racica. vlastne preto som sa divila, ze ma muz taha na nakupy a ja, ze podme na neuschwanstein, ked je tak pekne, ale on nie - chcel mi kupit darcek stylom, ze ja si vyberiem a tym ma on tu najmensiu namahu ๐Ÿ˜ 
ale dobtre bolo, ajtak sme nakupili najviac malemu, samozrejme.

Ingi, pytala si sa na kase: ja robim z ryzovych vlociek, pohankovych krupkov aj z prosa. dam mu do toho zeleninu abo ovocko. banan ma velky uspech. kupila som aj prosovu instantnu nemliecnu, aby to dokazal zrobit aj manzel. cize ta ma u nas naj uspech, no co uz.

Steffi, ziadna zena sa neurazi parfumu, mozno by som jej k tomu nejaku peknu kozmet.tasticku, to sa vzdy zide. tazko, ked neviem jej zaluby/zameranie. ale toto je take univerzalne...

svokry - no comment, aj ked velakrat ma dvihne zo stlicky a komentujem odusu ๐Ÿ˜  ja som bola k mojej mila od zaciatku. zial, ona je z tych, co si rada vyraba problemy a konflikty s kazdym, pricom zmyslanim je jednoduchsia, cize zla, mne nevyhovujuca kombinacia. bola som mila, tak mi povedala, ze o nu bojujem(!!!!!!!!!!!!!), prestala som sa s nou teda stretavat, tak teraz ju to tym skor mrzi, lebo nevidi vnuka. zato mne je fajn. s nou sa neda ani tak, ani tak.
najviac ju ajtak mrzi to, ze nemoze v robote rozpravat aka je super babka, benjamin ako taky jej nechyba, on by bol len prostriedok na samochvalu ๐Ÿ™‚

leelo
โ€ข
28. jรบn 2010

dem von - nakopat do zadku decka, co tu cele dni trubia na vuvuzeloch! uz sa to neda vydrzat. v edeke bola na to sutaz, tak vidim, ze sa mnohym zadarilo ๐Ÿ˜ 

evinkaaa
โ€ข
28. jรบn 2010

Bei - vsetko najlepsie k meninam ๐Ÿ˜ต Pekne oslavte s manzelom a malou ๐Ÿ˜‰

Vieri - tiez vsetko najlepsie amalie k prvemu mesiaciku. ๐Ÿ™‚ Nech je stale taka "poslusna" ako doteraz a robi vam stale radost.
Prosim ta, nerob si ty tazku hlavu z rolad, pekne vyskusaj recept tu z prvej strany a uvidis, ze sa ti podaria. Tfuj-tfuj-tfuj, nech ti vyjdu ๐Ÿ˜ต

Ingi - tak si teda uzi par "skvelych" dni s tetkami. Urcite budes mat kopec zazitkov, na ktore sme zvedave aj my ๐Ÿ˜€

Peti - jeeej, to ste si urobili pekny vyletik na nakupy. A co pekne ti teda "kupil" manzel? ๐Ÿ˜ต Neuschwanstein som ani ja este nevidela - teda tam este nebola, ale chcem tam urcite zajst. Milujem taketo nadhery ๐Ÿ™‚

Steffi - ako tu citatm, velmi sa rozculujes nad lenivymi nemkami bez vlastnej iniciativy...hm, co k tomu dodat. Zial niektori nemci su naozaj taki. S tym nic neurobis. Ale samozrejme chapem, ze ta to stve. Ved aby jeden clovek vsetko organizoval a aj nakupil a porobil, to teda nieje v poriadku. Skus sa s nimi o tom este rozumne porozpravat, ked uz nemaju rozum oni, tak ty urcite. Zelam vela uspechov, nech sa na niecom rozumnom dohodnete a aj teda co sa tyka sofinkinho darceka. ๐Ÿ˜‰

evinkaaa
โ€ข
28. jรบn 2010

Tak Slovaci balia kufre z afriky domov โ˜น . Skoda... ๐Ÿ˜–

evinkaaa
โ€ข
28. jรบn 2010

Ahojte, (vyzera to celkom tak, ze sa rozpravam sama so sebou ๐Ÿ˜€ )

My sme sa akurat vravili z nasej prvej jazdy na novej motorke. Manzel si ju bol dnes konecne vyzdvihnut. ๐Ÿ˜‰ Od rana sa z toho tesil ako maly chlapcek a teraz aj ja s nim. Vyzera "bozsky" a jazdi sa na nej suprovo (pokial to mozem posudit z pohladu spolujazdca). Akurat sme si presli nejakych 150km a bolo to fakt super. Zajtra odfotim a vlozim na fb. ๐Ÿ˜€

Ked tu nikto nieje, tak idem ja kuknut nejaky film... ๐Ÿ˜‰

leelo
โ€ข
28. jรบn 2010

dobry neskory vecer,

Evi, tak jazdu na motorke by som si dala, ale vzdy, ked zatuzim, blikne mi v hlave kontrolka - co bude s B, keby sa mi nieco stalo. uzivajte si teda este "slobodu" a vietor vo vlasoch, ja som v tomto uplne zkonzervovatela ๐Ÿ˜‰
a v metzingene som si kupila trenckot a sandalky na leto - nieco na styl gladiatorky, ale nie s tolkymi remienkami a skor take etno ladene, jednoduche a pekne. este dlhu suknu k tomu a som hipicka prava ๐Ÿ˜€
malemu som kupila vybavu na leto. okrem ineho tenisky (uz 2.v poradi) s makkou podrazkou, aby nebol v kociku v ponozkach. on si ich vsak najprv da dole, ozuzle komplet a potom to iste s ponozkami, takze je zabava. mohla by som mu kupit tie za 3,33 eura, na hryzatko dobra cena

Ingi, este ma napadlo, ze mam aj spaldovu a pohankuvu krupicu, tam je to este rychlejsia priprava. my uz ficime na lepku, takze spalda je nam blizka.
a co znamena neuspech u Marcelka? nechcel? vypluval?

neurologia
โ€ข
29. jรบn 2010

ahoj zenstiny,

peti
v metzingene to "poznam" uz sme tam boli na nakup aj my.... ๐Ÿ˜‰ ...ja dam joss take tie kozene capacky ked ju chcem dat niekde na zem trochu nech postiji alebo tak inak ma len ponozky a presne hned do ust natahuje "trha " ako psik a potom ked su uz premocene uplne tak si ich stiahne...a je bosa... ๐Ÿ˜‰ a tie topanocky za 3,33 to narazas na moju story ze? no ale to maju topanky s pevnym clenkom a podrazkou...ziadne capacky!!!

evka
oooha tak uz mate novu motorku...superrr ze ste ju boli hned odtestovat...veru uzivajte si kym "mozte" lebo potom uz budete mat ine starosti...a niekedy si aj povzdychnete stare dobre casy.... ๐Ÿ˜‰ ale zas je pavda ze cloveku sa zmenia zaujmy a ma ine pririty.... ๐Ÿ˜‰

inga
fakt este si sa na kase pytala...ja zatial nic nemeliem kedze kase nedavam...tie chcem zaradit na veceru...ale zatial mame obed olovrant a chystam sa zaradit desiatu....cize vecere su este v nedohladne...ale nic mliet nebudem kupim basta..... ๐Ÿ™‚

neurologia
โ€ข
29. jรบn 2010

steffi
no parfem je dobry napad..ak ies aky pouziva alebo sa jej paci...dalje by to mohla byt kniha...alebo nejake pekne deko... ๐Ÿ˜‰

schatzinkaschatzinko
โ€ข
29. jรบn 2010

timea ryan: aptamil, milupa, hipp, nestle beba , humana, bebivita, kubus, milasan

jej Evi, vy uz mate motorkacaaa, no sa tesim na foto!! pekne uzivajte,! aj ked sa osobne priznam, ze ja motorkove dobrodrzustva osoben moc ocenit neviem, ale ked jazdite opatrne, ako si pisala a uzivate pocasko a krajinku, tak to anooo๐Ÿ™‚)

Veru, uz sa aj ja tesim na INgine prihody s tetuskami..hh, mna este popritom kroji napadli take tie cestovne tasky z onehdaaa cias a najma aspon 3 v kazdej ruke๐Ÿ™‚))

jej Petus, tie sandalky musia byt super, aj ja by som chcela,!! velmi sa mi to paci, sak ked tak odfot labku a daj foto๐Ÿ™‚)

hh a kedze sa Iiguske svokra story lubila, tak aj dokoncim jej pokracovanie, ked sa mala zobudila a zacala plakat, tak hovori, zober ju, zobeeer ju..ja viem, to dieta iste nieco ma, ona nieco ma, ja to citim, ja to viem ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€

Steffi s darcekom ja zial neporadim, ja som zyl darkovac, ale tie napady, co tu padli nie su zle..alebo ma este napadol daky Gutschein, ale to asi tiez kravina, ale niekoho potesi, alebo ju zober do kina na Sex and the City2 ๐Ÿ™‚) ja by som hned isla hhh

my bezime dneska na U3, tak som zvedava, aki na nas budu hhh sa bojim viac, nez Amelie, nemam rada doktrov hhhh papa a pekny den!

mammy81
โ€ข
29. jรบn 2010

Babule dakujem za rady,no ja som bola najprv za retiazku na ruku kym som neprisla na to ze nenosi,nausnice nema dierky, ๐Ÿ˜– no hodinky ma a tak som dumala nad niecim peknym co si clovek ako deko vystavi a dnes mi volala ohladom toho festu a mi spominala ze nejaka z tych nemcuriek navrhla ze do nejakeho take obchodu Gutschein a ona ako prva povedala ze tym by si mne radost nezrobila takze aj dekoracia uz padla.
fakt neviem asi vazne len Gutschein a kyticka ๐Ÿ™‚

mna by tooooooooooooooolko veci potesilo ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ Vierka ideme do kina spolu ๐Ÿ˜‰ segra bola na tom ze je to super no nemam s kym ist do slaka. ๐Ÿ˜ 
Vieri to vas len pomeraju povazia a uz aj hajde domkov ๐Ÿ™‚ som zvedava na vase miery ako krasne priberate ๐Ÿ˜ต
nas caka vo stvrtok ockovanie a uz od vcera vecera ma boja ๐Ÿ˜จ tak neviem ako to prezijeme vo stvrtok ๐Ÿ˜–

Evi super motorrecka uz aj odskusana parada,no mna by na motorku asi nikto neposadil.sedela som raz a mala som dost.ale jasne ked opartne jazdite i ked dnes sa ti aj na chodniku moze cosi stat.
akurat vcera som citala Bild a tam pisali o tom 3 rocnom chlapcekovi co vbehol pod auto a lezi v kome vam poviem sa mi vsetko vratilo co by bolo keby.....boze โ˜น

tak zatial sa majte
a co je s Rencou a Jankou?????? dlho sa neukazali ๐Ÿ˜จ

leelo
โ€ข
29. jรบn 2010

caute cicuse,
Bei, vsak ja teraz pozeram mapu - no vy byvate total blizko! ja som neviem preco myslela, ze dalekooo, asi preto, ze je to iny kraj. ja som myslela, ze v NDR ๐Ÿ˜‰
no ale ked si vcera spomenula ulm, to som spozornela a dnes s tym metzingenom, uz som si vas vygooglila ๐Ÿ™‚
takze vyborne!
prosim ta, mohla by aj nam svokra zohnat boty? B ma cislo 18. dakujem vopred ๐Ÿ˜€

Vierka, vidim, ze teba svokra drzi v dobrej nalade, to je v sestonedeli dolezite! ๐Ÿ™‚
a sandalky odfotim, dobry napad. aj trenckot, sak do jesene mozno stlstnem a ani neponosim

tu je nasa kocikova kultura:

iii
โ€ข
29. jรบn 2010

baby, ja len na skok, jednu storku musim tiez napisat.....dnes som mala s E skusobny den v skolke, kojila som tam M, a jedno stvorrocne dieta zhiklo pri zhliadnuti mojich vnad: "was ist das?! das sieht wie eine flasche aus!" ๐Ÿ˜€ tomu hovorim nemecka postmoderna ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€

evinkaaa
โ€ข
29. jรบn 2010

Baby, my fakt nejazdime rychlo. A viete co? Ani nie pred troma rokmi som castokrat povedala, ze na motorku nikdy nesadnem. Ja som vzdy z nej mala panicky strach. Ale pri manzelovi som sa na nu nejako odvazila sadnut a postupne s nim jazdit. A teda jazdim s nim velmi rada, pretoze jazdi veeelmi opatrne. On neni z tych motorkarov, co jazdia najviac, co motorka da. To nie. Ako on vravi, v tomto je "Feige" a na nejake divoke kusky si netrufa. Takze jazdime pekne opatrne a jazdu si naozaj vychutnavame. Je to skvely pocit a ako moj manzel hovori - "Cabrio fรผr Arme" ๐Ÿ˜€

Peti - nadherne fotocky. Benji tak rozkosne spinka s rucickami hore... ๐Ÿ˜ต A ako si obzuva topanocku... ๐Ÿ˜€ to je naozaj srandovne.
Inac si v metzingene pekne nakupila. Ale hlavne, ze ste mali pekny den vospolok ๐Ÿ˜‰. Tie sandalky, co si si kupila sa mne pacia, ale nie na mne ๐Ÿ˜€. Ja ich rada obdivujem na niekom inom, ale na mne sa mi nepacia. Ale taky trenckot je fajn vecicka. Ten zboznujem. ๐Ÿ˜€

Steffi - ja si tiez myslim, ze ked nevies presne, co danej osobe darovat, tak je najlepsi darcek gutschein. Ja vzdy poviem, ze mna najviac potesi kniha. Ja milujem knihy "fรผr mein Leben gern"..., ale aj taky parfem ci nejaka malickost nieje na zahodenie ๐Ÿ˜‰
Ved kamoske upec nejaku krasnu tortu a to bude najoriginalnejsi darcek aky moze dostat. ๐Ÿ˜ต

Vieri - ako bolo na U3? Pochval sa nam... ๐Ÿ˜‰

evinkaaa
โ€ข
29. jรบn 2010

Ingus - tak ten komentar toho stvorrocneho dietata ohladom tvojho kojenia nema chybu... ๐Ÿ˜€ No comment.

jabera
โ€ข
1. jรบl 2010

baby, moc zdravim.
nestiham citat, len sa tak hlasim, ze zijeme. zatial este na slovensku a napriek tomu zijeme. ๐Ÿ˜‰

zuzanasaw
โ€ข
1. jรบl 2010

Jani, ty si potvorka! Ved na Sk ani nie je az tak zle, ze? ๐Ÿ˜‰

leelo
โ€ข
1. jรบl 2010

caute baby, trosku sme flakacky, co?! ๐Ÿ˜‰
chcela by som pomoct s takou blbinou: kde si mozem dat podbit/podlepit nove boty? maju kozenu podrazku, uzasne...
neviem aky geschaft mam hladat, ako sa to vola?
dakujem pekne.

inak my uz asi 3 vecery oslavujeme, po kuskoch, lebo maly neskoro zaspava, takze sa viac venujem muzovi ako konovi ๐Ÿ˜‰

dania
โ€ข
1. jรบl 2010

Cauky, no to Peto, to je asi tim pocasim ๐Ÿ˜‰ Vzdyt to by bylo skoda vysedavat doma u pocitace, kdyz mame konecne leto.
A copak to oslavujete? Haha, ja jsem asi nejaka zpomalena dneska, ale musela jsem si tvuj prospevek precist 3 krat pomalu, nez my dosla ta (vlastne v tomhle pripade neexistujici) souvislost mezi muzem a konem ๐Ÿ˜‰

My mame vsichni nejaky magendarm virus, zacalo to v nedeli s Adrianem, toho vzali malem na operaci slepaku, jake mel krece v brisku, pak dalsi den ja, vcera Timmy a dneska Nic, ale to uz jsme vedeli, o co jde. Nastesti nas to zatim nikoho nedrzelo vic nez 2 dny...

dania
โ€ข
1. jรบl 2010

Jej, a Peti, netusim s tema podrazkama. No a ten pravopis, to se musim honem omluvit, nez na to prijde policajt Renca ๐Ÿ˜‰

Ingi, ty ses teda flaska, co? ๐Ÿ˜€ Haha, to je fakt dneska mladez...

Jani, zdravim na Sk, jak se mate? Co Bartik?

Tehotenskรฝ newsletter

Kaลพdรฝ tรฝลพdeลˆ dostaneลก najdรดleลพitejลกie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo tรฝลพdeลˆ po tรฝลพdni. Nepoznรกลก tรฝลพdeลˆ tehotenstva? Vypoฤรญtaj si ho v Tehotenskej kalkulaฤke.


Alebo si preฤรญtaj, ako prebiehajรบ jednotlivรฉ mesiace tehotenstva.
Modrรฝ konรญk ti poradรญ v kaลพdom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treลฅom trimestri.
Ako sa zisลฅuje pohlavie dieลฅaลฅa?
Dรดleลพitรฉ je absolvovaลฅ rรดzne vyลกetrenia v tehotenstve.
Oplatรญ sa absolvovaลฅ 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajรบ screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Akรฉ mรดลพu nastaลฅ problรฉmy v tehotenstve?

Nenaลกla si odpoveฤ na svoju otรกzku?Opรฝtaj sa vo fรณre