Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

bodka7
16. okt 2008

ako vas tu citam, vidim, ze sa musim este vela ucit, vela ucit 😉

@leni
ze nudle 😀
ja o takychto veciach nemam ani potuchy, aj ked sme celorocne soplavi vsetci 😖

@zuzi
tak odmala na koni 😀
diky za link, pojdem studovat.

@reni
inak ja tych kohutov este stale mam, neviem, odkial sa zobrali. oco bol tiez v cechach na vojne 😀 ze by?
uz si robil srandu, ze ich na strechu priviaze a mi ich z svk prinesie 😅

@mausi
vendi, ked tym podvozkom myslis, to co myslim ja, tak to som videla dost casto hlavne v nakupnych centrach.
predpokladam, podzemne parkovisko a aby nemuseli autosedacku vlacit, tak postavili na podvozok. len neviem, ci by som v tom v zime sla po vonku.
inak sranda, u nas v jednom nakupnom poziciavaju karicky pre deti.

mausi
16. okt 2008

Leni, myslime asi totez. Ja treba v Oberstdorfu mam takovy problem, ze se tam do mesta neda zajet, clovek musi mi specielni povoleni. No a tak nechavam auto na okraji. K doktorovi a za zarizovanim se pak vlacim se sedackou, popripade prendavam malou do kocarku. Ten podvozek (da se prestavet i na normalni buggy), ma sice maly kolecka, ale jsou dobre odpruzeny a docela stabilni. Aspon u toho Römeru (Britax Verve). Do zaveji to zrovna neni, do terenu moc taky ne, ale po meste pohoda.
Jinak co myslis "karickama" ? Takovy ty velky auta s integrovanym nakupnim kosem nebo maly detsky nakupni voziky ? Valentinek ma rad oboji, tady to taky je. S tim velkym autem ale neumim jezdit ja, vsude narazim do regalu a shazuju veci. 😀 😝

bodka7
16. okt 2008

@vendi
aha, tak to hej, po meste sa da 😉
karicky-take tie normalne golface, ci ako sa tomu hovori. daju sa tak sklopit do seba a rozprestriet.
viem, co myslis, tymi autami, ono to vyzera pekne, ale asi vazne na to clovek potrebuje vodicak 😀
a ten maly vozicek s vlajeckou pouzivam aj ja 😅

bodka7
16. okt 2008

babule pridala som dalsie foto s pupkom, ja uz nechcem priberat ☹
majte sa dnes pekne,
idem trenovat Seepferdchen, ktoreho zozrala velryba 🙄

alcav
16. okt 2008

Ahojky!

Verunko, uprimnou soustrast ☹

Vidim, ze resite vselijaka nositka na ditka. Tak ja take pridam trosku do mlyna🙂
Kdyz byl Radinmek jeste miminko, tak jsme obcas pouzivali nositko od Chicco a byli jsme docela spokojeni. Satek jsem nechtela uz od zacatku. Jednak proto, ze je to docela velka investice a take protoze by ho MM nechtel nosit a taky proto, ze ho mela moje kamaradka a asi ho vazala spatne, nebo co a maly pak mel skripnuty nejaky nerv v bederni oblasti a museli cvicit Vojtovu metodu aby vubec spravne hybal nozkama 😢
No a asi pred 2 mesici jsme poridili Radovi krosnu na noseni na zadech. Koupili jsme ji na ebay za slusnych 30eur uplne novou a nam teda bohate postacuje.
A take souhlasim s Vendi, ze do mesta jsou lehke kocarku typu golfovych holi skvele!

Add Ingrid: Do prace chodim porad jen na 4 hodky denne. Vyhovuje nam to tak lip. A za ten praktikantsky plat, co bych mela, se mi to fakt nevyplati. Jen musim pomalu zacit resit tu treti statnici. Porad vaham, zda do toho jit. Je toho fakt hodne a hlavne nevim, kdy bych se jako mela ucit...
Radimkuv ekzenm se ted malinko zhorsil. Ale to davam za vinu jendak rustu dalsich zoubku a take Tagesmutti, ktera mu dala , i pres nas vyslovny zakaz, kiwi. Tak ji to budeme muset opet pripomenout.

Jsem moc rada, ze existuje Skype, protoze tak aspon muzu sledovat, jak se ti moji kluci u babi a dedy maji a co delaji. Stejne uz se ale nemuzu dockat, az mi zitra kolem pulnoci prijedou 😵 Kdyz slysim toho sveho malinkateho milacka, jak krici do mikrofonu: mamiii, mamiii, tak mi fakt skacou slzy do oci a je mi moc smutno 😔 😔 😔 No, ale nesmim na to myslet. Tak si stale hledam doma nejakou praci. Ale uz mi jaksi dochazi napady. Tak jsme se aspon domluvili s kamarady, Slovaky, ze je dnes vecer navstivim.

Ty jo, nejak jsem tu delku prispevku pretahla, tak se omlouvam 😨
Vsem vam preju krasny vecer

alcav
16. okt 2008

bodka..asi jsem nepochopila druhou cast tveho prispevku 😅 Muzes mi to, prosim, objasnit 😉

dania
16. okt 2008

Dobry vecer babule,

Zuzko,
jak Emka koji brasku, to je teda sila 😀 😀 😀

Ingrid,
i Tvoje Elenka je sladka s tim kojenim hracek 🙂 Nas Timmy si zatim nechava mlicko pro sebe.

Renco,
vydrz, s tim nocnim kojenim to je narocne. Mas Maxika u sebe nebo ho vyndavas z postylky a zase zandavas?

Leni (tecka) 🙂,
tyjo, tos mi rozsirila obzory s tim vysavacem, tfuuuuuuuj!

Alco,
copak delas za praci?

bleskovka
16. okt 2008

ahojte,
Veronika, uprimnu sustrast ☹ Babicky nam budu chybat,ze?...

Alci, musela to byt pre teba poriadna zmena, nebyt zrazu s Radimkom. Ale vidis, co vsetko si postihala. Muz je zlaty, ze sa o maleho tak postara. No a som zvedava, co Radimek povie na to, ked mamina zahlasi, ze mamina uz nema mliecko 😅 Tu Tagesmutti by som dorazila, asi si dobre nadavala, co? My zatial este neviem, co kiwi je...
S tym ucenim mas pravdu, ja si to teda tiez momentalne neviem predstavit, mozno, ked bude mat tie 3-4 roky, to nejako pojde, ale aj toho sa bojim.

Nemate nejaky napad na dovolenku na par dni? V novembri mam vyse tyzdna volno (lepsi mesiac si doktor nemohol vybrat 😠 ), a vobec sa nam nechce ostavat doma. Na Slovensko sa mi trepat nechce, ani nikam velmi daleko. Este by sa mi pacilo ist pozriet na den raz do Berlina, raz do Leipzig, ale neviem, kam dam spat cez obed Riska. Do kocika sa mi uz vystrety asi nezmesti 😝 😕 No a tiez nechceme vela minut... tazke, co?
A ked bude zle pocasie, tak fakt neviem. No nic, asi sa musim tesit, ze nebudem musiet byt v praci 😝

dania
16. okt 2008

Ahoj Bleskovko,

Ja jsem byla pred 2 roky v listopadu na ostrove Texel v Holandsku. Je to mimo sezonu totalni relax!!! Doporucuju, ale pokud ses na mesta, tak mozna trochu nuda.

Dobrou noc vsem

rpinguin
16. okt 2008

pekny vecer vsetkym,
akosi neviem na co mam reagovat.
Prave som objednala v paybacku ten Pürierstab, kedze som v nedelu varila Kürbis (aj pre Maxika) a akosi som ho dolamala. Celkom dobra vecicka to je, asi zacnem pre neho tusim varit.

Dani, mam ho v postielke vedla mojej postele, ale musim vstat a ho odtial vybrat a chrbat boli nehorazne, kedze nejdem do kolien. Ok, musim vydrzat. Inac som sa zasmiala, ze ako si ty rozlisila nase dve Lenky. Jedna tam ma (.) a druha je bodka, takze je to vlastne to iste 🙂 Tecka je bodka 🙂

Zuzisaw, no my to mame tusim naopak, ty cez den, ja zasa cez noc 🙂

Ali, skype je fakt dobra vec, my mame aspon svokrovcov takto "blizko".

Inac, neviem, ci som spominala, ale uz som premontovala kocar. Takze uz ma bugynu, ale v nej lezi a stale sa chce otacat na brucho, no uz aby sedel a videl dopredu v sede, potom sa to hadam spravi.

Bles, neporadim. Ja by som brala Berlin, ale to zasa nebude lacne.

Vendi, ten Käfer vyzera dobre. Hlavne na chrbte, idem teda popozerat, kolko take nieco stoji.

verohit
autor
16. okt 2008

cavte zenule, vdaka vam za prejavenu sustrast, je to velmi smutne ale prezijeme... urcite sa ozvem, na Sk po zhodnoteni celej situacie s ocim a brachom nepocestujeme vsetci sme sa zhodli na tom ze je to tak lepsie... i ked som mala vcera brutus dilemu, co mam robit... ozvem sa aj viac, len trochu nestihacky... mam doma maroda po ockovani s teplotakami....

a som rada ze sa supi rozbiehame

tlapicka
16. okt 2008

mausi: zalezi na penezich.... na miminecko je zarucene nejlepsi satek! pak pro vetsi je dobry nejaky sup sup ergonomicky nositko... taky zalezi, jak dlouho chces nosit... To bondolino je prave neco presne mezi... nedovedu si predstavit v tom nosit dvoulete dite, neverim, ze je to pro nosice pohodlne. Ale jestli planujes nosit jen miminko, tak proc ne, ale stejne bych hlasovala za satek 🙂
Toho broucka uz jsem tady videla na nekolika maminkach, ale v ruce jsem to nemela, tak nevim. bohuzel.

tlapicka
16. okt 2008

jeste k noseni: tusim ze iii: nevypisovala jsem to ergo, bo je to vsecko podrobne v tech mych clancich na pavucinach... ta vlozka na mimi se da dokoupit za 700 kc, coz se mi zda hrozne. nemam vyzkouseno, ale musi to zatezovat nerovnomerne zada, jak tam mimi lezi ne? a uz to vychazi pres 3000. manda je levnejsi varianta. je na furt a za zakladni cenu cca 80 euro.

k satku... kdybyste se nektera maminka rozmyslela, ze byste satek chtela, tak mam od Adamcu ze sanami na zkousku exclusive line (od kazdeho jeden) fotky jsou v albu baby harweru. chtela bych to tady zkusit rozsirit. zatim zkousim ebay 🙂 je stejne dobry jako superni storchenwiege, ale stoji mnohem min! muzete ouknout pro zajimavost na sanami.cz Didymos to ale neni 😢

iii
17. okt 2008

dobre ranko, zasa ma drobec vyhnal z postele v neludskom case

bles medzi kamoskami s detmi je velmi oblubeny ostrov juist v nordsee, maly rodinny ostrov, nie su tam ziadne auta, jazdi tam len ferry. ale pre vas je to asi strasne daleko. do berlina by som s riskom nesla. my sme totiz teraz stravili par dni s elenkou v barcelone, a povedali sme si, ze s malym deckom nemas vo velkom meste co robit - nevydrzi sediet v kociku, kym sa pozeras po pamatihodnostiach, elenka chcela stale chodit, liezla na ulici do psich hovien, stale chcela vyliezat nejake schody......a ked mesto nepoznas a nevies kde je nejaky cisty park alebo ihrisko, tak je to neprijemne.
inak co mate bizko - bautzen je velmi pekne male historicke mestecko. a co tak kokorinsko, alebo ceske svycarsko? je to lacne a mate to za rohom...

tlapi ano pozrela som si vcera tvoje stranky, dik 🙂 ja osobne som tu vlozku do erga nemala, nosila som ju asi od 3 mesiaca normalne v ergu. netusila som, ze je to tak drahe, to sa ozaj nevyplati.
este k tym satkam, ja mam elasticku od moby, minule som si pozicala od kamosky taku normalnu neelasticku a bola omnoho lepsiaako moja! prijemnejsie sa viazala a drzala pevnejsie.

vendul aj ked mozno viazanie satky vyzera zlozito, je to naozaj vec cviku. zvladol to dokonca aj moj muz 😀

alenka tagesmutter by som s tou kiwi asi roztrhla! som potom zvedava na to, ako to u vas klapne s tym zaspavanim, ked mas chut, tak o tom napis viac

dani a co ty mas za pracu?

pauli - zabudla som minule reagovat, elenka nemala nakoniec ziadnu reakciu po ockovani. este nemala nikdy. napisem ti IP, ked nakrmim divoku zver 😉

videli ste to?
http://zpravy.idnes.cz/video-pozar-na-vystavist...

tlapicka
17. okt 2008

ten pozar je drsnej co? vecir jsem lezela ve vane a prisla mi sms od brachy "pave nam na vystavisti shorel stanek" ☹

dania
17. okt 2008

Dobre ranko,

Ingrid, ranni ptacata 🙂
my jsme taky dneska vstavali poprve v 6, ale pak si to Timmy nastesti jeste rozmyslel a 2 hodky jsme dospali 🙂
Ja delam na univerzite doktorat na ustavu fyziky zivotniho prostredi v radiometricke laboratori.

A ten pozar na vystavisti je hustej, takova skoda! :-/

My ted jedeme s Timmym plavat, ale mam strach, ze tam bude dneska narvano, protoze maji mistni skolaci prazdniny. No uvidime...

bodka7
17. okt 2008

dobre ranko

@ali
plavat som bola 😉
na konci kurzu plavania pre deti dostanes schwimmabzeichen-seepferdchen.

@veri
prejem mimi skore uzdravenie a hlavne, nech sa vam to podari vsetko poriesit 😉

@dani
😀 😀 beriem, jedna je bodka a druha tecka 😀

bodka7
17. okt 2008

@bles
s dovolenku ti mozem poradit, jedine taku, kde som sama bola.
kazdopadne za 3 roky na vychode som tam stacila cosi okukat. nie ze by neboli aj krajsie miesta na svete, ale trueringen nie je od vas az tak daleko a skrachovat urcie neskrachujete.
* krasne je mesto Erfurt (nejaka kocka odtialto, co som postrehla tam dokonca byva).
- urcite sa treba prejst s horucim thüringer Bratwurst po Krämerbrücke 😀
* nedaleko odtial je Eisenach s Watburg a klebetami o Martin Luther.
* Sondershausen s Erlebnisbergwerk, kde ta zavlecu nejakych 680m do podzemia.
* Panorama Museum Bad Frankenhausen
vsade pekna priroda a vela vela cerstveho vzduchu, o polovicu lacnejsie ubytko v porovnanim s B-W a totalne prazdne dialnice.

mausi
17. okt 2008

Zdar holky !
Budu reagovat pozdeji, jen jsem chtela poprat dobre rano a Zuzce Bles doporucit na dovcu Oberallgäu. 😀 😀 Treba nebude prset. Hi hi hi. 😀 (ja vim, blbej vtip) 😔

Jinak ohledne nositek pozdeji, ted jen tolik, ze broucka jsem vcera vyzkousela, bylo to nakonec fajn, kdyz se to nasadi spravne (ehm....), ale prece jen by mi sedlo neco pevnejsiho. Nicmene opravdu to nebylo spatny... porad rozmyslim. Reni, ten broucek stoji na e-bay ve vyprodeji novy asi 56 eur. Za kolik se prodavaji pouzite, to ani nevim.

Tak ja zatim letim ! Pa

paula
17. okt 2008

Alco, jestli budes mit jeste chvilku casu, nez se ti chlapi vrati, popsala bys, jak to u te vasi Tagesmutter vypada? Mas tam Radimka celou domu co pracujes? A vyplati se ti to vubec financne? Chapu ze pracujes nejen kvuli financim, ale hlavne kvuli tomu, abys tu mela praxi a zkousky. 😉

Ingrid, super, ze Elenka nemela zadnou reakci. L. prave tyhle ockovani po roce snasela dost tezko (hur nez ty miminkovske). Za IP dekuji a odpovim co nejdrive.

Veru, preju at je mimince rychle lepe a at vsechno kolem necekane situace rychle a dobre zvladnete.

Zuzibles, s dovolenou neporadim. ☹ Ale to ceske Svycarsko co pise Ingrid, to by mohlo byt dobre, pokud to nemate daleko. Sama jsem tam nebyla, ale slysela jsem, ze je to moc pekne a myslim ze je to vhodne pro rodiny. Na nejake prohlizeni mesta bych si asi taky s batoletem netroufla.

Co se tyce satku, existuji jednodenni kurzy uvazu za par euro, ja kdybych koupila satek, tak bych do toho urcite sla, je to lepsi videt nazivo, nez na videu.

U nas je noveho, ze byt na ktery jsme cekali 5 tydnu a doufali, ze vyjde nevysel. Prihlasil se jeste nekdo jiny a dostal prednost. Mame jeste jeden rozjednany. Vsechno dobre, jen je v 7.patre. Panelak je ale osamely, v peknem zelenem sidlisti a meli bysme tam klid a vyhled. Dnes se mame jit jeste na nejaky byt divat a na dalsi v pondeli. Prvne nam to bylo lito, ze to nevyslo, ale asi to tak melo byt. Doufam, ze na nas ceka jeste neco lepsiho.
Byla jsem na kontrole po tom zanetu mocaku a ledviny a uz je to dobry, ale porad me to dost boli.
Laurinka je zlata, jen ma ted obdobi ze porad mluvi, no nekdy me z toho uz drnci hlava. Kdyz nemluvi tak si zpiva a hrozne vyrvava. Nejnovejsi hra je, ze taha zidle po kuchyni a stavi je za sebe, jako "Bus" no je me fakt lito sousedu pod nama, protoze mame v kuchyni lino a ty zidle strasne nahlas skrkaji. 😉
Mam tu uz tyden mamku a jeste aspon tyden zustane, takze si uzivame baby sami doma.
Muz je vecne v praci, ale to neni nic noveho,ze. 😉

dania
17. okt 2008

Pekny vecer holky,

Paulo, to mas super, ze mas mamku na navsteve, to bych taky brala! To ma urcite velikou radost z Laurinky.

Mne dneska prinesl Nic darek, zadnej puget, ale externi disk: napajenej jen z usb 320GB, ja jsem se asi znovu zamilovala 🙂 Budu ho mit hlavne na zalohu fotek a taky abych si mohla nosit jednoduse praci domu, potrebuju vzdycky velke mnozstvi dat, fleshka je moc mala na to.

A taky jsem jela do zahradnictvi nakoupit ostruziny, chci je tu vysadit na zahrade, a nejak jsem se urvala ze retezu a nakoupila jeste spoustu blbin okolo. Achjo, ja jak prijdu do zahradnictvi, tak se neznam...

alcav
17. okt 2008

Ahoj holky,
jen jsem nakoukla a vsechny vas moc zdravim. Ale moc dlouho se nzdrzim, zacaly me opet silene bolet zuby v cele dolni celisti vpravo. Asi jsem do nich chytla pruvan. Boli to jak cert. Ale vzdy jen par minut a pak je klid.

Takze se omlouvam.

Pavli, urcite ti tu nasi Tagesmutti popisu. Jen ted opravdu jaksi nemam naladu, promin.

Dani, pracuju v lekarne. Jsem PharmDr., ale tady je mi to stejne prd platne a ceka me nekdy v unoru tzv. treti statnice. Coz bude horor 😖

Au, au, au, mizim kloktat.
Mejte se lip nez ja!

tlapicka
17. okt 2008

ke kurzum vazani: myslim, ze stejnou praci jako kurz udela kamaradka nebo sousedka, co nosi 🙂 a zadarmo! tady jsou docela hodne videt osatkovane maminky, zda se mi to uz celkem normalni 🙂 ani nejde o to videt to na zivo, ale spis o to si to vyzkouset.... kdyz je to nekde volny nebo moc utazeny, tak vedet kam sahnout, aby se to spravilo, coz nosici clovek vi a lektori taky 🙂 na videu to nerikaji 🙂

rpinguin
17. okt 2008

zdravim vas aj ja,
akosi sa mi nechce pisat, neviem, ci to bude.

Pauli, to mi je luto s tym bytom, teraz mate stres zasa, drzim palce, nech ste coskoro v novom a peknom.

Vendi, diky za info o tom chrobakovi a po uvazovani som aj tak zistila, ze to nie je jednoducho pre mne. Ono na to treba jednoducho zensku v teniskach alebo nejakych takych nizkych topankach. Neviem si seba predstavit so satkom, ked chdoim vzdy nahodena. Jednoducho mi to nepasuje a oblecenie satku prisposobovat nebudem,
takze ostavam pri kociku.

Ali, nech ta tie zuby coskoro prejdu. To mas casto, ze z prievanu? Bolest zubov je po migrene asi to druhe najhosrsie, ak nie take iste 😠

Dani, co cloveka dokaze potesit, ze? Mne by stacila k stastiu aj skorsia manzelova hodina prichodu domov, 19.00 by bolo super.

Dnes ma akosi nic nebavi, majte sa krasne, super vikend vsetkym rodinkam a detickam!

dania
17. okt 2008

Dobry vecer, damy, dnes je tu jak po vymreni 🙂

Ale Renco,
nebud smutna, Maxik uz spinka?

Posilam neco pro zasmani:
Dve maminky si povidaji o tom, co nejvic boli. Posloucha je deda a rika: Nejivic boli kdyz jdou zuby.
A vy si to dedo pamatujete?
Vcera jsem je snedl s polevkou a dneska rano vysly.

iii
18. okt 2008

dobre ranko, k nasmu spankovemu rezimu sa uz nevyjadrujem

dania, super vtip 😀 gartencenter, to mi ani nehovor, svoj balkonik som toto leto dost zanedbavala, ale dost ma inspirovali teraz fotky verohit, kde ma krasnu mediteriansku zmes rastliniek v jednom kvetinaci. aaaa....asi nieco vysadim, okno v kuchyni je na juznej strane, tak nech mam trosku radosti
mas iste zaujimavy postgradual, na ktorej uni to robis? dochadzas do bremenhaven?

alenka gute besserung, zuby su snad jedna z najhorsich bolesti, ake existuju

renata este som ti zabudla odpovedat na tu odsavacku, ta na vysavac je ucinna, ale vraj dost drazdi sliznicu a preto az taka vhodna nie je, pokial ma prcek obyc. nadchu. ja som sa naucila pracovat s tou balonkovou od Nuk a som s nou spokojna. elenku teraz ucim fukat si nos samu, uz sa jej to parkrat podarilo.

manzel cely vikend sluzi, takze sa opat kukucky budu bavit same, take vikendy nemam uplne rada, pretoze vsetky kamosky su s rodinami...no nieco uz vymyslime, konik to isti stale 😉

dania
18. okt 2008

Dobre ranko,

chudinko Ingrid, to mas teda nespavce.
K Tvoji otazce: ne, jezdim na Uni do Brem, ale je to pekelna dalka. Stravim 2 hod denne v aute :-/ Vyhoda je, ze nemusim jezdit kazdy den, neco se da delat i z domu.

Nic vyjimecne o vikendu nepracuje, ale jede se starsima klukama na par dni na vylet, maji prazdniny. Ja nemuzu s nima, protoze v pondeli musim do prace :-/ Skoda, nechce se mi doma trcet, ale mozna si s Timmym udelame nejaky kratsi vylet taky.

rpinguin
18. okt 2008

pekny vecer,

Ingi, diky. Ja mam tiez tu balonikovu, ale neviem to. Akosi tam nic nie je potom. Neskorsie budem ucit smrkat.
Hadam, ste sa dnes ako tak zabavili a mali ste fajn pocasicko. Tie noci mame momentalne asi rovnake. Ja si uz nepamätam, kedy som naposledy spala 3h v kuse.

Inac, Verus som chcela aj ja ten balkonik pochvalit, inac aj ten celkovy vyhlad z okna. Je to pekne, ked je vyhlad na nejaku prirodu.

Dani, preco vlastne nebyvate v HB., ked tam mas uni a musis dochadzat? A co je s Lubi? Sa jej ani nedivim, ze ju uz nebavi sem prispievat.
Mne sa akosi tiez uz nechce, neviem ci tom je. Zeby jesenna unava alebo tolke nocne kojenie? 🙂 😲

dania
18. okt 2008

Dobry vecer,

My sme dneska byli na Freimarktu v Bremach, ufffff, to mne vzdycky uplne zmuze a premyslim, proc tam vubec lezu... 😀 no nic, zase na rok vystarano.

Renco, on Nic ma taky praci 🙂 a tu ma tady 10 km od nas a kdybychom bydleli v HB, tak by zase on musel 2 hodiny jezdit, jenomze on pracuje na smeny, takze by treba jezdil v 5 rano nebo 10 vecer, takhle je to lepsi. On za to nemuze, ze jsem si nasla praci tak daleko, ale ja jsem stastna i za to. A taky tady mame domek, co Nic postavil, uz tu zije pres 10 let, toho se taky clovek nerad vzdava 🙂
Poslys, poradne se vyspi a pak bude svet o neco ruzovejsi. Treba dej chlapovi Maxika zitra at jsou do parku spolu a vyspi se pres den, ja to tak taky delam, kdyz uz jinak nemuzu.
A jeste s tim satkovanim, to mas uplnou pravdu, to chce spis sporovnejsi ohoz a pevne boty, asi dvakrat jsem zkousela obleknout neco oficialnejsiho, ale to k sobe proste nejde.

Tak dobrou noc a uzivejte vikendu.

mausi
18. okt 2008

Ahoj holky !

Alco, to citim stebou, brzke uzdraveni !!!! 😒

Dani, super vtip !!!! 😀 😀 😀 Zive jsem si to predstavila, FUJ !!!! 😝 😀

Holky, pozor ! Dneska jsem na bazarku vydelala 32 EUR ! To jsem dobra, co ? Muj prvni "vydelek" v Nemecku. 😀 No ale hned jsem zase nakoupila, takze uz z toho skoro nic nemam. 😉 Ale jak uz jsem vam psala, bazarky jsou tady takovy social events, takze jsem hodila rec a dovedela se o pronajimanym byte tady kousek od nas, ktery by mozna mohl byt pro nas ! Tak uvidime.

Pauli, je mi to lito, ze vam byt nevysel, ale nezoufej. My uz taky hledame strasne dlouho a z vlastni zkusenosti rikam, ze i kdyz ten byt treba nejdriv vypada super, vubec to nemusi byt to pravy, a zas naopak. Tak jeste vydrzte, ten Traumwohnung na vas teprve ceka ! 😉

Holky, a k tomu nositku. Podivejte se na tohle, to je nadhera, ze jo ?

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ss...

Jenze to uz je Sondermodel a je trochu drahy. Jinak ja myslim, ze uz jsem pro tu manducu rozhodnuta (i po porade s hebamme), ted jen najit tu pravou pro me. 😉

Krasnou nedeli ! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre