Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

stardust
8. feb 2011

@deina prekona tvoj manzel aids, bude mat superhypermegatotal imunitu!

rpinguin
9. feb 2011

hi zeny,
tak sme od nedele doma, Matilda sa citi super a nechrape, vobec nemala s nicim problem, len nenechala so sebou nic robit, len vrestala pri kazdom ukone. Domov sme isli uz na treti den na vlastnu ziadost, uz sa to nedalo vydrzat. Na izbe dvaja mrnciaci chlapci, nemala tym padom jej spaci rytmus a ako jedina tam nemala horucku, tak sme isli. Doma jej je najlepsie. Na kontroly chodime, vsetko sa super hoji.

Dani- dania pekne fotky, aj ked som tym miestnym popisom nechapala vobec.

Co sa odhryznutych jablk tyka, tak som na tom s mienkou ako Oli, ale to uz viete 😉

neurologia
9. feb 2011

@rpinguin
ahoj renca som na vas myslela ze ako sa mate ked nas neinformujes .....ale super ze to tak dobre zvladla...vsak je nejaka zena...a asi to bude power-frau po maminke 😉 no jasne ze doma je jej najlepsie vsak aj dospelakovy je doma naj a nie niekde v nemocke lezat...a ked sa jej vsetko dobre hoji....

mooc
9. feb 2011

@rpinguin Reni matilde posielame pusinu, ked je takato frajerka.. (tusim sa zase raz potvrdilo, ze zeny su silnejsie pohlavie - uz taketo malicke)

evi, si sa pytala ako Sa to mm prejavuje.. No v pondelok bol rano Este fit, ked dosiel na obed, tak sa len postazoval, ze je mu divne a nechutilo mu jest a vecer uz bol uplne mimo.. Teplota + bolave hrdlo + koncatiny.. Spat siel do nicolasovej izby (1x ako sme spolu ;-p sme nespali v jednej posteli) rano siel dobrovolne a samodseba k lekarovi (uplny nezvyk!!!) à ten mu povedal, ze momentalne lieta vsetko mozne vzduchom.. Ale ze ked to prislo takto z nicoho nic, ze to moze byt nejaka odroda krochkrochchripky.. (lekar je kamarat)
a tebe je ako?

deina
9. feb 2011

@rpinguin, no super to zvladla Matilda, sikulka to je. 🙂

@dania, uzasne fotky, akurat som pri Beppu hells, no krasne.

dania
10. feb 2011

Reni, super ze to Matilda tak zvladla. Jak ji je? A jak jste to vyresili organizacne, s pobytem v nemocnici a s Maxikem?
A co zmrzlinka? Doufam ze jsi naordinovala chlazeni a nabylas krkavci matka 😀

deina
10. feb 2011

@neurologia, Bei, coze to mas v pase? 😵 😵 😵 Jeej, gratulujem, tusim si sa este ani nepochvalila?

dania
10. feb 2011

Bei, jeeeeee, dalsi lvicatko 😵 !

neurologia
10. feb 2011

@deina
nie zatial nepochvalila.... 😉 dakujem 🙂

evinkaaa
10. feb 2011

@neurologia - bei, ty tajnostkarka jedna! 😀 Srdecne gratulujem 😵

mooc
10. feb 2011

@neurologia 😀 😝 a vcera som sa ta chcela spytat, ze ako ste na tom.. 😉 akoby som to tusila.. 😵 joj zo srdiecka ti to prajem..

dania
10. feb 2011

hehe, by me zajimalo, co podnikaji Ingrid s Palom z dlouhe chvile na Korzice, jestli se iii k vam tehulkam zahy neprida 😀

neurologia
10. feb 2011

jejda baby velmi pekne dakujem za gratulacie.... 🙂

rpinguin
10. feb 2011

zeny, diky, Matilda je pohodacka 😉
Dani, no zmrzku jej nikto nenukal, tak nechapem, ale pije vodu, tak to hadam staci. Maxik bol so mnou jeden den, potom bol vikend, tak bol doma, ten jeden den mi stacil, bol uplne besny tam. Isli sme z nemocnice na podpis aj skor, sa to nedalo vydrzat tam, Matilde bolo dobre, tak naco byt v tom nemocnicnom. Jest tam nechcela nic, bola len o vode a chlebe 😀
Bea, no bolo uz na case 😉
A zeny rozbila som MACa, som blbec, padol mi z pracky na dlazdicky v kupelni a Festplatte v prdeli a fotky z roku 2010 tiez, no som debil, viem to sama 😠

evinkaaa
10. feb 2011

@rpinguin - reni, nechcem drazdit, ale co robi tvoj mac v kupelni na pracke? 😀
A kto ti povedal ze je v prdeli? Uz si nieco skusala s nim a neslo?

yanni
11. feb 2011

Caute, hlasim sa spät v DE.

Bei gratulujem. Tu sa to nejak rozbehlo.

Danka super fotecky 😉

@rpinguin 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 renci macujes aj na trone? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a o fotecky sa neboj. ved ich mas na picassovi, daju sa predsa stiahnut. alebo mas este viac?a festplatte sa neda vymenit? ci je z jablka uz viac ako polovica odhryznuta?

Inak som vas len tak prebehla. To sa neda tolko stran docitat. A tiez nemam cas na tolko litanii. Ste toho riadne nacarbali 😠

schatzinkaschatzinko
11. feb 2011

@neurologia Beatka! krasna sprava! srdecne blahozelame! hhh ze nic nic a sup tam 14 tt🙂)) 😀 😀 😀 😀 ako sa citis? 🙂
@ dania Danka, ked to bude u Ingi ako u Bei, tak uz prinesu rovno hotove babenko🙂))) Cau Katka s novou foto, @yanni kukam, ze aka nova deva to a to Katka 😀 😀 😀
My sme sa o5 zaklimatizovali v De, cely tyzden presuvam nabytky a pokusam sa upratat, ale nechapem, ze nebadwm zmenu hhh🙂)@ evinkaaa Evka si sa pytala na lyzovacku.. boli sme lyzovat na Malino Brdo. )malinom brde:.)))dve babetka, stari rodicia a brat so svagrinkou. Bolo nam veelmo fajn🙂) svanda, babetka sa najskor nemuseli, a potom si na seba tak zvykli, ze sa od seba ucili a ked jeden nebol v miestnosi sa hladali!!! bratov malinky je o mesiac starsi🙂)
no, idem sa cenovat rannemu sportu, dietatko chce behat🙂)) co sa uz pozitivne zacina odrzkadlovat na mojej vahe 😀 😀 😀 😀 😀 teda, dufam🙂))

verohit
autor
11. feb 2011

Caves zenule!!!
Dani
vdaka za kusok cestovatelskeho kutika.... veeeelmi pekne fotos, hlavne zaujimave, celkom iny kut Japonska si mi tymto predstavila.... clovek furt vidi len prebliskane mkrakodrapy atd.... a Timmy bol v Cechach?? na kolko ste tam boli..??

REni
super ze ste to zvladli, no fajt ze sa ti Matildicka tak rychlo zotavuje....

Reni (mooc) toi,toi,toi aby si (ste) to nedostali a manzovi skore uzdravenie ako aj Olinke!!!! 😉

Bei
gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!! pozeram ze si podobna tajnostkarka ako aj ja.... az po tretom mesiaci?!.. 😀 ako ti je???

ja mam este stale problemy s tymi krcakmi, ale lepsie to uz asi nebude..... ale fakt to boli hlavne v noci... napriek tomu ze nosim konkikventne strumpfe... malinka sa mrvi a prevaluje v brusku, no normalne vlnobytia 😵 😵 na buduci utorok mame kontrolu, tak som zvedava co nam doky povie..... inak som teraz prehadzovala trochu nabytok ;Miminke sme kupili novu postel.... tak som to vsetko trochu preorganizovala, aby sme sa pomestili styria do dvojizbovaku a kazdy s inym rytmom.... no uz teraz sa tesim na ten zmätok.... dnes si este pozehlim par veci a pripravim si uz tasku do nemocky a program na nablizsie dni je pripravit a poprat oblecka pre malu princeznicku... nech mam pokoj, keby nieco nechcem sa stresovat este koli tomu ze by som bola nepripravena.... normalne uz dva tyzdne ma drzi ten instinkt hniezdenia 😉

tak krasny den zatial ahoooj

schatzinkaschatzinko
11. feb 2011

wow Veronika, az teraz ked pises, ze balis uz tasku pozeram, ze si v krasnom 30tt wow!!ako ten cas leti!! chystas sa o% k St. Hedwig?🙂 esteze som dala na TVoje odporucania, bola som velmi spokojna!🙂

oli1104
11. feb 2011

Caute, jsem furt polomrtvola, i kdyz uz je to lepsi, ale aby toho nebylo malo, tak Misa kasle jako tuberak a zvraci u toho. To on tak ma vzdycky, trva to tak dva dny, pak byva ok.
To je tim debilnim pocasim, jeden den minus 2, dneska trebaplus 9. To je fakt jako nahlavu tohle.

Bei, gratulace i od nas. Koukam, ze teda rozdil bude "vrazedny" 🙂, ale to zvladnes levou zadni......

No nic, jdu si lehnout k Misovi, K si hraje v klidu, t, no aby ne, najezena, hracky, co ji chybi 🙂

evinkaaa
11. feb 2011

Ahojte baby,

dnes som vas este necitala....nestiham... akurat som dorobila tortu, musim ist este poriadit a vecer ideme na navstevu. Chcem vam iba na rychlo ukazat moj dnesny vytvor 😉

oli1104
11. feb 2011

Evinko, no dorta je krasna teda ......
Ale ja uz musim za sebe rict, ze uz budu muset vymyslet nejaky jiny dort, uz mam pocit, ze je jakoby tech potahovanych moc🙂
Do narozenin deti je daleko, ale stejne.
Navic, ono uz je to strasne na jedno brdo, nepripada vam to, ze to vlastne jakoby furt chutna stejne, i kdyz je to jiny korpus a jiny krem, ze vlastne ten marcipan nebo ta hota to prebije ?

Misa ma takove vlny, kdy mu teplota vybehne, pak zase jde dolu, to telo je videt bojuje, ale chudak, jen lezi, kouka na tv a pospava.
A ja mam ucpany dutiny, fakt hruza.

Ja pekla dneska strudl, teda jen naprosto rychly z list. testa, potrebovala jsem zpracovat jablka. Ted jdu delat k veceri spagety bolognese, ty ma M. rad, ale on asi jist chudak ani nebude. Dneska mel tak 5 prouzku cervene papriky ☹

no nic, zatim a hezky vikend !!!
Ja chci zitra do mesta okouknout, jestli nemaji zimni bundy ve slevach, docela potrebuju, nejakou mestskou teda.

evinkaaa
11. feb 2011

@oli1104 - oli, dakujem pekne. No, ja osobne musim povedat, ze potahovku väcsinou nejedavam, ale necham na tanieri 😀 . Ale mne sa este nikdy nestalo, ze by potah "prebil" chut kremu ci korpusu. Asi zalezi fakt, aky korpus a krem robis. Ja som s tymto este ziadne "problemy" nemala. A WI (white icing) teda chuti inak ako mmf. Tak jemnejsie, troska citronkovo, podla mna lepsie... 😉
Skore uzdravenie misovi zelam. Nech je coskoro fit 🙂 . Ach ja, to je trapenie, ked su ti drobci chori, ze?!

dania
11. feb 2011

Oli, no teda potes, chudak Misa. Clovek by nejradsi marodil za ne, ale ty mas dost svyho, co? Dutiny jsou taky pecka! 😝 A stejne u toho zazracne fungujes, vyvarujes, vypikas, ses fakt powerfrau.
Nam dneska prijede kamaradka ze skoly na navstevu, uz se tesim jak mala holka 😀 bude damska jizda, protoze Nic pracuje cely vikend...
A pristi tyden jdu ke kolegynce na narozeninovou party, tak taky asi neco jednoducheho upecu, ale potahovat nebudu, to neumim. 😀
A ted musim jeste trochu to tady poklidit, kdyz bude navsteva... Pekny vikend!

rpinguin
11. feb 2011

@evinkaaa Evi, no aka blba otazka 😀 Cumela som pri sminkovani sa na moje primitivne serialy a nejako som ho zle postavili, prihnali sa decka, trepli dvere a zrazu krachot 😒 No a Festplatte to je, kedze sa nedala opravit nijako, isla som hned kupit novu, nastastie len 40€.
@kati, no presne to ma tesi, ze ich mam na picase, nemat ich tam, tak neviem. Inac ja fotim denne asi 20 fotiek+ videa, takze velke mnozstvo je prec, hlavne tie videa ma stvu, ale za debilitu sa plati.
@oli, skore uzdravenie, mandle mate ok? Ja sa uz kazdeho asi budem len na mandle pytat 😀
@vierka, takze vy na Maline? Tam to ja moc dobre poznam, som predsa tak trochu z RK (teda miesto narodenia tam, inac ZA je moja 😉. Ako decka sme tam casto chodili lyzovat, uz je to tam ale vsetko vynovene a pomene.
@veronika, vy mate akoze fakt 2izbak? Ty musis byt inac organozovana, ked sa tam tak super pomestite a este aj ked ti ocino pride na dlhsie. A fakt, uz sa ti to krati. A princezna cislo 2 meno uz ma?

No a uz sa zasa vypeka, tak zdrham 😀

mooc
12. feb 2011

@rpinguin reni a ake serialy pozeras? 😝 inak vraj sa aj z pokazeneho disku daju zachranit data.. len mna sa nepytaj ako.. 😅

@oli1104 skore uzdravenie prajeme.. my sme mali stastie, ze nas tato (zatial) nenakazil.. 😉 ale nicolas je paradny, napodobnuje kasel a vzdy si pred pusu da ruku (a pritom sme ho to ani neucili, odkukal sam)

@verohit veronika, 30.. uz? waw to kedy tak ubehlo.. este ale aspon 5-6 tyzdnov najlepsie celych 10 na princeznicku pockajte, dobre? a teda prezradis nam, ake meno ste vybrali? 😀

@evinkaaa evi, dnes som zmakla tu kavovu tortu.. tak chutovo bola super.. vyzor si uz radsej nepamatam.. 😉 ale co ma najviac nastvalo, ze som zistila, ze ten biely krem v chladnicku stuhne, az ked mi z neho uz polovica vytiekla.. 😝 😝 😝 chcela by som vediet tak pekne zdobit ako ty.. co mi ale nehrozi..
tak som sa aspon pohrala s oblozenymi platnami.. to ma celkom bavi..

@neurologia beus, co twister? inak vies co ma zaujalo? ti to tam v pase pise, ze pohlavie nevieme na 100%.. to znamena, ze uz vam dr nieco naznacil????? 😀 😨

este som asi nieco chcela, ale nikusiacik ma vola ze: "mama brmbrm" odisla nam navsteva a je riadne rozdiveny.. mam ho vozit na bobbycar-e.. 🙂 tak ho povozim, kym tatik uprace spust 😎 a potom pojdeme haja.. pekny sobotny vecer dievcence..

stardust
12. feb 2011

@rpinguin ja som tiez prisla o svojho Macbooka...nieco som robila na manzelovom netbooku, on nan chcel ist tiez, tak mi priniesol otvoreneho Macbooka, ten sa mu vysmykol z ruky a padom sa rozbil monitor...inak mal stabilnu konstrukciu a ked bol zatvoreny, prezil uz viac padov. No toto bol jeho posledny...

neurologia
13. feb 2011

Ahojte baby,

@mooc
renca hmmmm ze twister no stuhlo to dobre...vsetko ok...a chutovo to nebolo zle ale teda urcite som ju robila posledny krat...jednoducho mam nejak "nesadla"...ale este ze exituje tak vela receptikov kazdy si pride na svoje 😉
ano to ze pohlavie nevieme na 100% znamena ze dr. nam uz nieco naznacil...tak som zvedava ci sa to potvrdi alebo bude z toho nakoniec nieco "ine" na menach sme sa ako tak uz dohodli....tentokrat sme uz nejak mali vybrate 😀
joss tiez jazdi na bobbycare ale vzdy ma zaradenu spiatocku 😀 este nejak neprisla nato ze sa da aj dopredu frcat..

@verohit
verca wow uz balis tasku to uz ako rychlo zbehlo? a meno aj ja som zvedava ake date prezradis nam alebo bude prekvapko? aaa ze tajnostkarka boli nejake problemy-ked nas miminko vystrasilo ...a nebolo mi vsetko jedno takze som radsej pockala...ako potom odpovedat na otazky co sa stalo a preco-clovek sa bez toho citi pod psa...ale ty si to tajila dlhsie takze "vyhravas"....ja si teraz akurat zhanam nejaku hebamme-na predporodnu pripravu...aj si kupovala nieco pre babatko alebo mas vsetko po mimke?

@schatzinkaschatzinko
vierka citim sa dobre...akoze ziadne "grcacky" neboli zo zaciatku len taky ten pocit ze zaludok je ako na vode ....ale inak nic ziadne tehu priznaky....pri joss som mala hadam vsetky 😀 ale jednu vec som mala rovnaku a to brutalnu extremnu chut upratovat vsetko som prevratila hore nohami a vsetko sa muselo lesknut...to som mala aj pri joss hned na zaciatku ale potom sa to nastastie vratilo do normalu 😀 ale som dost unavena a snazim sa joss na spanok ukladat doma a lahnut si snou lebo inak by som do vecera asi nevydrzala a zaspala niekede nastojaka 😉

joss od piatku spava vo svojej izbe...pretoze posledne 2 tyzdne vstavala okolo 05:00 a to jednoducho nejde...a mala som pocit ze to my ju budime ked ma nadranom taky lahsi spanok my sa obraciame a hlavne ako ja beham na wc....takze sme ju premiestnili...a zatial spala pekne do 06:30-07:00 takze som zvedava ci jej to vydrzi...

evinkaaa
13. feb 2011

@mooc - reni, tak super, ked torta chutila. Aj mne teda chuitla, ale podla reakcii, co som tam citala, som cakala nieco mega-suprove. A tak mega-suprove to pre mna nebolo.
Preco si myslis, ze by si nevedela pekne zdobit? Vsak tiez zdobis krasne. 😵 A ty jednoducho pri nicolaskovi nemas tolko casu.
Ako dopadla oslava?

@neurologia - bei, takze si bola z twisteru "sklamana"? No, ako pises. Cloveku nesadne vzdy kazdy kolac ci torta. To je normalne. 😉

@rpinguin - renca, zevraj kukanie serialov pri sminkovani 😀 😀 😀 . Ach jaj, tie seriaaaaly 😀 .
Kto ti povedal, ze sa festplatte neda zachranit? Priamo v apfel-obchode? Pretoze nejako sa mi to nechce verit. Manzel akurat vravi, ze mal uz notebooky, ktore dopadli omnoho horsie (ako ten tvoj) a vsetky udaje z festplatte sa zachranit dali. Skoro vzdy sa najde nejaka cesta a ked nie, tak to uz musi byt brutalne zniceny.

Ja som nejaka "mrtva". Boli sme vcera vecer u kamosov na käsefondue a nejako sme sa po veceri zakecali a prisli domov az o druhej-tretej. Strasne by som este spala, ale nejako sa mi neda 😠 . Uvidim, ci nezaspim pri obede 😀 . A vonku to pocasie je take kadejake a to veru neprida na nalade. 😒

neurologia
13. feb 2011

@evinkaaa
evka presne si to vystihla slovami : "podla reakcii, co som tam citala, som cakala nieco mega-suprove. A tak mega-suprove to pre mna nebolo. " som cakala neviem co ... 😀

@rpinguin
renca poucenie do buducna ...nerobit 300 veci naraz 😉 a veci o ktore nechces prist treba zalohovat....na svoju "blbost" sme v minulosti doplatili aj my...a odvtedy zalohujeme....

baby ja som dnes z joss skoro odpadla...vo svojej izbicke totiz spi vo velkej posteli...a dnes uz bola unavena tak som cakala pistanie a mrncanie ze mama som unavena rob nieco...ale nie jednoducho sla do izby vyliezla na postel lahla a zaspala...vobec teda nechapem-nemozem sa spamatat som v soku...no uvidime ci sa to niekedy este v buducnosti zopakuje 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre