Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

jabera
20. jún 2009

dievcata, dakujem za pochvaly manzela, aj ked ja za to nemozem, ale tesim sa...

reni, ako zuzka opisovala tie pupaky, to vobec ti nezavidim... aspon, ze maxika to neboli. s tym spanim v kociku, bart uz nejaku dobu vobec nespi v kociku. velmi vynimocne sa to podari, ale je to skor nahoda. inak len cumi. cize tento sposob zaspavania uz je pase... inac, ja to kojenie podla potreby nerobim az tak preto, ze by to mne vyhovovalo. vyhovuje to bartovi. mne by sa asi viac pacilo kazde 3 hodiny a smitec. lenze milostivy si tak neprosi...a zas pre mna je dolezite, aby bol co najkludnejsi, takze v tejto veci vyhoviem naozaj vzdy.

zuzi, uz si urob koncepty tych zalezitosti a postupne to sem sukaj, nech to mame ako serial! haha, prave pozeram... sukaj je súkaj. nie to druhe.

rpinguin
21. jún 2009

no ozaj Zuzi, Jani to pripomenula, tak sem s tymi zazitkami z tvojho mladi 😉 Jani, ja som tiez citala, ze sukaj a to este aj so "sch" 😀
To kojenie mne vyhovovalo tiez, kedze ako som mu dala, bol aspon sväty klud 🙂
Pekny dnik vsetkym, ja idem pomaly piect kurca.

neurologia
21. jún 2009

Ahojte

veru veru s tym sukaj opatrne nabuduce ved aj ja som len citala ze cooooo? 😲 a potom mi doslo ze uz zas myslim na oplzlosti 😀

baby aj ja chcem kojit ako besna tak som zvedava ci mi sa mi podari...ooochchch a inak ak bude dievcatko ako doktor vravel nabuduce este potvrdi tak to bude- STEPHANIE...sme sa s muzom zhodli bez hadok a bitiek 😉 jednohlasne....

a baby tie co mate autiak v akej poistovni mate uzavrete poistky?-dakujem ja viem ze vzdy chcem nieco vediet vypytujem sa.... 😅

rpinguin
22. jún 2009

dobre ranko prajem,
Bea, ved od toho tu sme, aby sme si vymienali navzajom rady, postrehy a obohacovali sa (ak sa to da 🙂 ).
Takze ste sa uz rozhodli auto prihlasit tu? To je fajn, my sme u Gothaer.

A kde ste vsetky vlastne? Ste mali taky akcny vikend? Ja mam vsetko poprate a pozehlene, takze paradicka 😵

neurologia
22. jún 2009

dobre ranko,

renca tak ty si bola usilovna az az cez vikend poprate pozehlene...to uz hej ja akurat teraz periem-mavam take pracie pondelky...

pocasie tu inak na prd....este cez vikend bolo pekne...inak by som sa uz asi psychicky zrutila z tolkeho dazda 😉

iii
22. jún 2009

caves baby, tak odisli hyperaktivni stari rodicia, uzivam si kludu prazdneho bytu. prihod by bolo zasa nespocitatelne ....ale to asi vsetky poznate, ako iracionalne sa dokazu starci niekedy chovat 😀
ale doniesli bryndzu, tak sa tu teraz napchavame bryndzovou pomazankou, mnam.

pauli vitaj nazad, aka bola cesta? a co laura a cestina? pises ze ma novy kobercek....bude uz aj spat vo vlastnej izbe?

veronika vitaj aj ty........kde ste vsade boli? napis viac a prihod aj nejake fotky, som zvedava na mimi, uz to musi byt ozajstna slecna

jani super video, v hudbe sa velmi nevyznam, ale pocuvalo sa to krasne. ale v com sa teda vyznam je, ze boris je fakt sympos, presne moj typ. skoda ze sa nevyskytuje viac na vasich fotkach 😉

reni ako sa ti pacilo slovinsko? pupence uz zmizli? behom tehotenstva sa tusim vobec nedoporucuje nejak zvlast opalovat kvoli moznym flekom (ja som to teda tiez nedodrziavala), ale to asi nie je tvoj pripad. nebola to alergia na nieco ine?

jabera
22. jún 2009

ahotje,
inge, haha, tak to by som ti mala poslat par borisovych fotiek. sa ti pacia take typy, ktore na colnici kontroluju, lebo vyzeraju, ze chcu uniest lietadlo?
sranda, ze uz vasi odisli, mne teraz vsetko tak divne uteka. aj rencina dovolenka, aj vasi, mam pocit akoby tu boli tak 3 dni max. no, nam sa uz odchod blizi a tiez mam trosku obyvy z maminy... sice sa na nu velmi tesim,a le predsalen s nou budem dost dlho a obcas uz tam vidim tie znamyk starnutia. niekedy sa mi zda, ze mi vlastne vadi, ze uz to neni ona, ako kedysi.... ze sa asi neviem vyrovnat s tym, ze naozaj starne.

jabera
22. jún 2009

jaj, este som chcela poprosit, co sa tu prednedavnom preberalo, ze natieranie babatiek. bart ma nejake lisaje, chudatko, hlavne, ze sa mu to vyhodilo az po poradni, sakra. no, ale on ma tu kozu fakt citlivu, tak by som najradsej ten olivovy olej. len neviem, mam pouzit uplne normalny olej z obchodu, alebo nejaky z lekarne?

rpinguin
22. jún 2009

no Ingi a to mi povies az teraz, ved ja som sa vypekala ako diva (nastastie sme neboli dlho), vyrazky ustupuju, ale kozka nie je vobec hebka a Maxikovi ked prejdem po tele, tak ako keby som hladkala smirglovaci papier.
Slovinsko ok, tak male. Boli sme stale pri mori, na vyletiky nebol cas, plaz tiez taka zvlastna, take klasicke dlhe plaze tam neboli, samy beton a potom take ohradene priestory so slnecnikmi. My sme boli tam, kde bol piesok, ostatne mali travu. Keby tam nebolo horko a to more, tak si myslim, ze som niekde na zahrade pod slnecnikom. Ale nestazujem si, bolo super a hlavne hotel 😵
A tebe sa pacia typy Borisa? No teda a co David? Ci to boli teenagerske casy? Co sa starych rodicov tyka, tak som fakt rada, ze tu nikoho nemam. Stale pocuvam od bab, ze babky a dedkovia davaju deckam vzdy nejake sladkosti a ine blbosti, tak to teda vobec nepotrebujem.

Jani, ze uniest lietadlo? Dobre som sa zasmiala 😀 A nechce sa oholit? Nevadi ti ten ksichtovy porast? A idete do Prahy? Si pisala, ze mamus uz tam byva. Koho mas vlastne v BA.?

jabera
22. jún 2009

reni, hahahahhahha. porast mi vadi, ked je moc dlhy, kazdy druhy tyzden sa musi odstranovat. inac uz som si zvykla. boris je tiez vyzraty a ked je zarasteny, kryje mu to druhu bradu, hahahahahah, asi si aj ja necham take narast. teraz sme vsetci traja druho bradovi.
mamina este v prahe nie je, len sa tam chysta presunut v najblizsej buducnosti. zatial jke tam len segra. v ba mam par kamosiek, ktore naozaj rada uvidim, boris tam ma rodicov ( tych nech uvidi on) a deti. takze on si bude obiehat a ja si budem...
ti poviem, ze ja by som tu niekedy babicku ocenila, ale to je nemozne... ked si spominam, ako mamina strazievala sestre decka a oni si isli do kina, alebo niekam obcas... toto ma tu stve asi ako jedine, ze nemam vobec sancu ani v buducnosti barta odlozit na par hodin tak, aby som vedela, ze je v dobrych rukach... zatial je teda aj tak neodlozitelny, tak je to fuk.
kukam, ze ty uz si 30 tt!!!! to leti, neuveritelne!

verohit
autor
22. jún 2009

Caves zenule, vidim ze ste to tu rozbehli, a reku prispejeme aby sme neboli az na druhej strane 😀 ...

Jani
no teda ty betarka jedna, tomu tvojmu sympatakovi manzelovi, by si chcela sceny robit... poznas to prislovie k druhemu jamu kope?. 😀 😀 😎 ale mozme to odlozit na rok na april 😉
z Bartika budete mat nepochybne umelca!!! 😵 uz teraz je to velka osobnost, ked tak vytrvalo plakava a hlavne ked ho kocik tak reizujete k objavovaniu.... hm,hm,hm veru sa daleko nemusim obhliadat, nieco podobne mam doma....

Reni
no sila cely cas som chcela vediet ze kam ste isli na dovcu, a po pozornom citani som to vyzistila... a kde ste to presne boli?? lebo v tom pripade sme vobec neboli daleko od seba....

...princezna docvalala.... tak az s nou vecer nezachrapem, tak sa ozvem... zatial pa

verohit
autor
22. jún 2009

oprava... kto druhemu....

jabera
22. jún 2009

ahahah, dnes mi boris hovoril, ze ako vela ludi mu uz bolo pozriet to video a ze nikto nic nenapisal. hahhaaha, som sa neprezradila.

rpinguin
22. jún 2009

Jani, ty vtipalek jeden, zevraj druhobradovi. Tak to som asi aj ja. Bertika to musi urcite steklit. A on ma tych deti viac? Som myslela, ze len toho syna, ktory ma nerodky ako Bertik.
Inac po case si mozete vybudovat kruh znamych a ti by mohli postrazit na nejake 2-3 hodky Bertika. Mne akosi ziadne vyjazdy nebavia. V kine nic poriadne nedavaju a ked sa chcem stretavat, tak sa stretnem aj s Maxikom, ponocovat nemusim a ked chceme do restiky, tak ideme spolu a je to.
No utekaju mi tie tyzdne a zajtra mam 31.tt a idem aj na kontrolu. To bude zasa action s Maxikom pri CTG a nejde nam tepla voda, tak neviem ako sa osprchujem rano. Bude to vesele.

Poviem vam teraz story. Som volala s babkou a tej som povedala, ze ideme na koncert den pred dovolenkou a ze na Maxika da jeden kamos pozor, ked budeme na koncerte. Oco bol u nej a ona mu nakecala, ze sme na dovolenke a ze Maxika strazi jeden kamos 😀 😀 😀 Som jej povedala, ze zdravy rozum nedovoli povedat taku kravinu, ze ci si mysli, ze som nejaka ciganka, ze decko na tyzden odlozim ku kamosovi a idem vyvalovat sunky k moru. Som to ocovi potom volala a on povedal, ze to vedel, len jej uz nechcel nic hovorit, ze ved ho nechcem dat babkam a dedkom a nieto este cudziemu.

Verus, v Portorozi sme boli. Kde ste boli vy? Daj fotecky do albicka nech pokukam.

iii
23. jún 2009

jani, palo vyzeral podobne teroristicky predtym, teraz sa uz holi a zamienaju si ho s mullerom 😉 ale co sa tyka kontrol, na letisku sa musi skoro totalne vyzliect na kazdych hraniciach nam prehrabu kufor.
ale boris je fakt sympsos, no skoda, ze nebyvate blizsie 😉

verco tak aj ty si bola v slovinsku? s tym terminom je to sranda, dufam ze vsetky okolo-silvestrovske babetka su tak nadherne

reni ako prebieha ctg s maxikom? zostane pol hodku sediet pri tebe? hmmm no to este bude kopa srandy. ozaj, ako sa pripravujes na porod? budes mat vlastnu hebamme?
ja teda rozmyslam, ze zaplatim za hebamme (teda oni su 4) a maju mesiac pred porodom a 2 tyzdne po pohotovost, ked zavolam, pridu domov, vysetria ma a odvezu do porodnice, kde odrodia a postaraju sa o vsetko. stoji to okolo 220 eur, ale vzhladom k tomu, ze neviem, co bude s e., tak mi to pride sicher. kolko stoja podobne zalezitosti u vas?

jani - sme sa bavili s hankou, ze natierame olivoym olejom, bud normalnych jedlym, alebo da sa kupit aj v lekarni specialny. je to bez parfemov, bez konzervacnych latok, proste natur pur

rpinguin
23. jún 2009

dobre ranko,
tak som sa prave osprchovala v studenej vode...brrrrr, cosi sa opravuje, tak e tepla odstavena a dnes mam tu gyndu.
Ingi, no co, bude musiet sediet uviazany v kocari, inac lieta ako sajo po chodbach, dam mu chleba do ruku, nejaky casak a musi to klapat. Hebamme mam, ale k porodom chodi, ale nie do Uniklinik, kde rodim ja, ale do inej. No a napokon, ani minule som nemala ziadnu, 4 sichty sa pri mne vystreidali a bolo to fajn. Som ani nevedela, ze to nieco stoji. Baby nespominali nic, zeby za nu platili. Fakt neviem ti povedat, ale spytam sa. Vsetky sa dopravili do nemocnice a potom jej len zavolali a ona prisla a odrodila a bolo. A 220€? To je dobra palka, to uz ako na SVK, co sa ti doktori platia, to mna ide vzdy rozhodit od zurivosti s tymi poplatkami tam.
No utekam budit zbojnika a chystat ho.
Po termine sa ozvem, so zvedava, kolko + bude na vahe po dovci.
Inac, Verus bola v Chorvatsku, aspon si myslim, ze Chorvatsko spominala.

neurologia
23. jún 2009

dobre ranko....

tak ta hebamme sa plati?alebo nie....alebo ci ako kde? ste ma trosku pomotali teraz 😅
a odkedy sa robi ctg mne este nerobili ale vzdy pocuvam tie zaujimave zvuky co z tej miestnosti prichadzaju....uz a tesim ked ich budem vyrabat aj ja..... 😀

prosim napiste mi este v akych poistovniach mate poistenych svojich tatosov-auta....dakujem

iii
23. jún 2009

bei my mame v hug-cobburg a maximalna spokojnost. predtym nam jedno auto ukradli v prahe, a nebol najmensi problem s nicim - kontaktovali sme ich hned telefonicky, zaplatili nam letenky nazad do drotmundu (mali sme schutzbrief) a prachy nam vratili snad za mesiac bez akychkolvek opletaciek...musim doporucit.

jo, ten nonstop hebamme servis je taka sluzba naviac, s tym odvozom do porodnice, navstevou doma a tak, preto sa zato plati. ale urcite je to vsade rozne, preto sa pytam, ci s niecim podobnym ma niekto skusenost a kolko zato chceli. ja hlavne neviem, ako to bude s elenkou, nechcem tu mat v dobe porodu rodinu, radsej si uzijem sukromie. v pripade, ze by s nou musel zostat manzel, tak chcem mat niekoho, kto to so mnou cele absolvuje

neurologia
23. jún 2009

aj k nam sa chystali vsetci mozny (svokra moji rodicia+sestra) ze ked porodim pomoct mi a podobne.....ale nakoniec svokru odradila vzdialenost a cena cesty a neznalost jazyka kedze by vlakom musela velakrat prestupovat (nemaju auto musela by cestovat vlakmi) a s nasimi som sa normalne dohodla ze prist mozu to je jasne ale neskor myslim si ze aj my budeme mat "stres" zo zaciatku a nieto mat este niekoho na navsteve a myslim si ze ked budeme samy bude lepsie viac si uzijeme babatko (manzel si zobral dovolenku) a ked nabehneme na system mozu chodit aj navstevy....
no a na druhej strane ak by tu bola moja mamina a svokra pokope mozno by vzniklo aj nejake to nedorozumenie predsa dve stare mamy (toto bude prve vnuca) skusene zeny kazda by chcela aby sa robilo po jej a kazda ma pravdu...to by bolo len napatie....pre vsetkych takto to bude lepsie...

aj ked ty to mas ine bo uz dietatko mate....

iii
23. jún 2009

bei, ja som rozmyslala podobne a som velmi rada, ze som bola doma po porode sama. tie veci si musis ohmatat ajtak sama a cim skor sa postavis na vlastne nohy, o to lepsie. u nas dokonca ani manzel nemal dovcu. ked pride navsteva po 2 mesiacoch, ked uz mas zabehnuty system, tak si to mozte krasne spolu uzit. navyse som velmi ocenila to uplne sukromie, ked som mohla behat skoro nahata po byte, odsavat mlieko hocikedy a hocikde, sprchovat sa pri otvorenych dverach, aby som pocula drobca..... a podobne malickosti
ale viem si predstavit, ze ak by si mala nejaky extra tazky porod alebo by si potom ochorela, tak sa pomoc moze zist. ale snad to nebude tvoj pripad. a navyse ak mas partnera, ktory je schopny samostatne nakupit a povysavat, tak viac nepotrebujes.

mammy81
23. jún 2009

Ahojte zienky,ako sa mate??

Jani manzel normalny umelec. 😉 mne sa strasne lubi ked niekto hra na gitare taka romantika ci pana 😵 keby si nebyvala tak daleko pridem na navstevu 😀 .
no priznam sa Ti ze ani mne sa moc domov nechcelo a ten tyzden pred odchodom bol katastrofalny ale tam to potom zbehlo neuveritelne rychlo.Normalne rozmyslam ze pojdem s mamou domov a pridem az v auguste niekedy.chcela by som si aj novu robotu zhanat ale ked Sophie maju 3 tyzdne zatvorenu skolku v auguste sa mi to neoplati lebo ju nebudem mat kde nechat. ☹ kedy to odchadzate??

Zuzi a vy kedy idete??

Reni tak ako si dopadla na kontrole???
Bei no ja ked som prisla z porodnice domov hned na druhy den dosla moja mama aj s mojou babkou na tyzden a ja sa priznavam som mala dost zacali mudrovat ze preco nieje v perinke a ze sa ju bojim chytit a tie stare babske reci som ich zrusila a bolo dobre.I ked vyhodu to malo aspon v tom ze mi varili... 😀

Dani som sa pytala manzela ze ste asi hodinku hod aj pol od nas tak raz urcite pridem na pokec ak by si chcela. 😅
tak zatial pekny den

rpinguin
23. jún 2009

zienky tak som doma,
ctg. super, tych nejakych 15min. Maxik presedel v kocari pri banane, chlebe a vode a keksiku. Potom zasa ultrazvuk, asi uz 6. v poradi, je to teda uz na 100% dievca, som sa extra pytala. Ma nejakych 1400g a prave zivala a robila grimasy. A pripbrala som len 2kg, takze bola aj pochvala, ako rozmne jem 😵 Zatial mam +4kg od zaciatku, takze sa do tych mojich 9kg zmestim v pohodicke. O dva tyzdne teda dalsia navsteva.

Ingi, ten Hebammen Service ti zistim priamo od mojej, ked s nou budem. U nas je to iste ako u vas. Tiez neviem, co s Maxikom a tiez tu nikoho nechcem mat. Ani pri Maxikovi som nemala a ani muz dovcu nemal, iba by ma zbytocne znervoznoval. Svokrovci prisli po nejakom mesiaci na 4 dni a tiez to stacilo 😀 Ja som hrozna.
Teraz fakt neviem, ako to bude. Este mam cas na premyslenie, teraz je stahovanie dolezitejsie.

Bea, normalnu Hebamme neplatis, ani kurzy predporodny a poporodny, tak sa neboj, ked nechces nic special, tak neplatis nic. Ohladne poistky som ti uz vcera rano napisala, ale skusenosti s nimi este nemame, kedze ju mame tyzden uzatvorenu.

jabera
23. jún 2009

ahojte babizne, len zdravim, vobec nic nestiham, je mi akosi blbo, neviem z coho. pokial som tehotna, rovno sa picnem....

reni, k tvojmu vahovemu prirastku nemam slov, to ako sa da toto?!?!?!!!!!! k dievcatku zavistlivo blahozelam.

boris je dnes este nevoznejsi nez ja, maju koncerty v skole....

rpinguin
23. jún 2009

Jani, mne muz hovori, ze som si to vsetko nazrala predtym, preto to ide teraz pomaly 😀 Riadny kompliment, ze?
A myslis, ze mozes byt tehotna? Ja tomu neverim, ved ak kojis ako o zavody, tak neotehotnies. Skus si lahynat s Berikom vzdy. Ja to sice neviem, kedze po tom spanku som unavenejsia viac ako keby som nespala vobec.

jabera
23. jún 2009

reni, to ze kojim nic neznamena... ved uz kramujem, to znamena, ze aj ovulujem, ak sa nemylim - to by nam pani doktorka vedela povedat...
laham si s bartom, ale uz ma to nebavi. len on to, svina mala, stale viac vyzaduje. teraz som ho uplne utyrala, aby spal na kolenach. on uz davnejsie trva na uplnom klude a mam dojem, ze mu vadi, ked druhou rukou nieco robim.... uz su tri hodiny a ja som doteraz vlastne iba lezala. porazit ma ide.

inac, velmi pekne ti to manzel hovori k tomu nepriberaniu. zlaty, fakt... pokial by som bola tehotna, dam si od teba normalne napisat plan stravy , co tak pribl denne zjes. pridam si k tomu jednu porciu kvoli kojeniu a je to..

ja som dnes povedala borisovi, ze si kupim v blave test, ak dovtedy nedostanem. no a teraz musim citovat, aj ked to bolo sproste. on hovori, ze ja sa asi doštím, ak budes tehotna. to by bola sranda! tak som mu povedala, ze ty sa skor dosereš, aby si nas vsetkych uzivil.... tak mu, chudakovi, usmev na perach zamrzol....

baby, ja nestiham. decko na cecku, chce spat, ked ho odlozim, potom je uplakany a nevyspaty. boris mi tvrdil, ze ma zajtra volno a nakoniec z toho je, ze maju od 10-12 schodzu a o 15 este jedneho ziaka.. takze moje plany o kludnom pobaleni su tatam... sama vlastne neviem, co berieme, no, som jak opita uz 3. den...

dania
23. jún 2009

Cauky zenule, ani nestiham docitat, jen letem svetem, a psat uz vubec ne. Dneska jsme s novym studentem odebirali vzorky bahna z reky, takze docela zabavicka, den jak vymalovany, T jsem vzala s sebou. Ten si to vazne uzival, na prvni lokalite hned nabehl v gumakach po kotniky do blata a protoze mu nesly zvednout nhy, nejak ho to zmatlo, ztratil rovnovahu a sedl si do toho 😀 Skoda ze jsem nemela po ruce fotak 😀
Videly ste vcera ty ekoteroristy na kopuli jaderne elektrarny? TAk to bylo u nas, rano sem jela do prace okolo a myslela jsem, ze asi jeste spim, nahore lidi jak mravencu a smrtka namalovana na kopuli, no sila, malem sem se vybourala 😎 Chteli jsme odebirat vzorky i v arealu JE, ale ted uz nas tam asi nepusi 😀
A dneska vecer zaparkujeme T u J jdeme s N na vecu, to bude poprve co mame T, co se dostaneme ven takhle sami.

Jani, no to by byla bomba, kdybychom meli dalsi tehulku 🙂 Ale jinak mas pravdu, kojeni neni uplne nejjistejsi antikoncepce. A coze si nedavate pozor, kdyz nechcete hned pro Barta sestricku? Tak pekne pobal, bud rada, ze ti to Bartik jeste soucasne s balenim nevyhazuje z kufru, to je teprve zabava 😝 My mozna pojedem na par dni do Danska, ale sobotu musi N zase do roboty, takze to bude rychlovka a jeste k tomu na zacatku prazdnin, no nevim nevim jak to dopadne.

Ingi, nase hebamme nam nabizela jen domaci porod, na te klinice tenkrat jeste nemela smlouvu, takze me nemohla doprovodit, ale ten domaci porod byl nejaky levny, snad jenom 100E nebo tak, docela jsem se divila. Ale stejne bych do toho nesla... to bych si pak musela ten binec sama uklidit 😝

jabera
23. jún 2009

dani, sakra, tak to ste mali taketo vzruso u vas???? esteze si tam neodoberala zrovna vtedy tie vzorky, to by si ta mohli pomylit...
timik v bahne, chudak... ale muselo to byt aj trosku smiesne, ale esteze nebola moc kosa... ved ho t omuselo studit. a gratulujem v spolocnej veceri, to by sa mi hned chcelo...ale aj si zasluzis po pomaly dvoch rokoch.

inac, my, teda boris(hahahha) si pozor davame,ale tak sa nam narodil aj bart...

marosko
23. jún 2009

Ahojte zenule,
ja len v rychlosti som vas precitala,Jani ty si srandacka s tymi heftami,kde na to chodis. To si teda Borisovi super povedala,hold taka je realita zivota.
Kedy idete do tej Blavy. A budes tam mat net.Kto nas tu bude rozveselovat cely mesiac. Uz aby Zuzka napisala tu story.
Jani a skusala si malemu pustit nejaku Träume süß,co ked je hudobnik po tatinovi,mozo sa mu to zapaci a bude pocuvat inde ako na tvojich prsiach alebo rukach.

Renci to by si aj mne mohla napisat nejaku spravnu zivotospravu. Ja ked som doma zozerem vsetko co mi pod ruku pride.Ako sa ty tomu ubranis.

Vitam vsetkych vratenych z dovoleniek. Tesim sa na nove zazitky a fotecky.

Stefi,jeeeeeej ja sa tak tesim,konecne niekto kto to ma k nam ako tak blizko. Mozete prist hocikedy. Ako su v lete prazdniny v skolkach.Isto to zalezi od kazdej individualne,ale aspom cca. Uz sa nam asi neoplati teraz nahlasovat deti,vsak. Ale isto tam skocime aby sme vedeli co a ako v septembri.Cez IP ti poslem tc. ked budes moc tak sa ozvy,dohodneme sa.Pretoze ja sa na pc nemozem moc spoliehat.Niekedy ho ma manzel v praci,niekedy nejde pripojenie.

My si este uzivame babky-moja mama tak je nam v tomto uprsanom pocasi trochu veselsie. No s tych planovanych vyletov a grilovaciek sa moc nedeje,no co uz. Aspom nemam depku,ze som tu sama zavreta s detmi. V nedelu sme stihli kukunut do Mnichovskej zoo,no po 3 hod.nam zacalo prsat.Tak sme to nestihli pozriet ani deti sa nevysantili na ihrisku. No a do mesta to uz sme sa nedostali vobec.Mame plan na dalsi vylet.

Dani,vy mate fakt vzruso.
Bei,Reni gratulujem k dievcatkam.......snad to tak bude na 100%.

jabera
23. jún 2009

baby, sorac, ked neodpovedam, ale ja uz asi nevidim, alebo co...
stefi, dani, odchadzame pozajtra. mamina ma net, urcite sa objavim, nemozem riskovat take acko...
inac, skusala som bartovi pustat vselico, prilis ho to netankuje... ma rad, ked boris hra, to lezi v lehatku a kuka. niekedy...

caka asi milion navstev a vybavovacky a ani neviem co vsetko vlastne.. ci skor ani nechcem vediet.
najdolezitejsie su moje zuby, to uz si nepomozem. jaj, ako mne sa nechceeeeeee.

marosko
23. jún 2009

Jani tak si to tam uzi. Ak by som sa nahodou neozvala. Stastnu cestu a nech si to tam vychutnas.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre