Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

mimkaa2607
11. aug 2011

@yanni no ja problem nemam ... a ani sa neurazam ... a neberem to tak, že to bolo na mna namyslene len mi to príde dosť puberťacke taketo niečo napisať (ta je namyslena, ta je taka, ta ma to oblečene)a tym, že som mlada to tiež nie je...ja som si v živote už zažila svoje ... ja sa už nemusim učiť ...viem, že ludia su svine a dokazu ubližiť ... to mi bohato stačí 🙂 to keby prišla bývať mníška do lepšej štvrti tak tiež je namyslená 😀 ... 😀 ... no to by som chcela vidieť 😀 ... ja poznám v Mníchove pár ludi a su super ... a tiež su slovaci ...

yanni
11. aug 2011

@datelinka5 hihi teraz som sa musela pousmiat. To by bola ale hanba keby si ako takmer 40rocna mala menej rozumu ci skusenosti ako 20tka 😀 😀 😀 😀 Vek je aler relativny, vsetko zalezi od cloveka. Su aj 20tky, ktore su fakt rozumne a vedia co chcu a su ak 50tky, co su total mimo. Mam jednu nepriamu kolegynu, tak ma okolo 50tky a jej vlastna dcera sa s nou nebavy, lebo zenska sis tale mysli, ze je pubertiacka a aj tak sa sprava. Ta uz je tu amtsbekannt, uz sa len caka, kedy ju konecne posle Amtsarzt do Zwangsrente....

evinkaaa
11. aug 2011

@rpinguin - reni ,priadvam sa do skupiny 😀 😀 😀 Ja som mala kedysi ex a ten bol o 16 rokov starsi 😀 Vtedy to bolo uplne ze uzasne, ale teraz neviem-neviem. 😀

@yanni - vsak ja som to myslela tak, ze sa to tak vseobecne vravi. Ale ako sa uz povedalo, kazdy clovek to vidi inak a kazdy tvrdi, ze je tak stary, ako sa citi 😵

mimkaa2607
11. aug 2011

@yanni som chcela napisať : ,, na mna myslene,, a nie na mna namyslene 😀 ... no a doplním, že každý človek je iný ... každý sa mení ... 😀 ... len ja som proste takej povahy, že taketo reči su mi proti srsti ... ako som už pisala tak nikto nie je dokonaly ... 🙂

yanni
11. aug 2011

@mimkaa2607 preco si myslius, ze sa uz nemusis nic ucit? Clovek sa uci cely zivot a tak by to aj malo byt. Nik nie je taky mudry aby nemohol byt este mudrejsi 😉 A teraz nemyslim len vzdelanie, to co sa naucis v skolach, ale aj zivotne skusenosti....

Inak, ty si to vsetko zle pochopila. Nejedna sa tu len o Slovakov a uz vobec nie o jednotlive osoby. S globalom nic nenarobis. A ani s tou mniskou. Ale ta tak ci tak sotane v klastore, len ak by vystupila z radu, ale to uz potom nebude mniska 😀 😀 😀

yanni
11. aug 2011

Renci oprava aby sudruzka ucitelka Leninova-Komenska nebuzerovala _ nebavi

mimkaa2607
11. aug 2011

@yanni no a to je jasne, že nik nie je taky mudry aby sa už nemusel učiť ...
No u nas napr Mníšky bývaju v bytoch 😀 hahaha 😀 ... by si sa čudovala 😀 ... na sídlisku ich je dosť vidieť ked idu do kostola 🙂 ...

yanni
11. aug 2011

@mimkaa2607 no tak ti poviem priklad, staci ak sa dieta vola v tunajsich koncinach (myslim cele Nemecko) Kevin, Denis alebo Marlon a uz je odpisane. Jednoducho je to tak. S tymito menami sa spaja chlapec grazel, z rozvratenej rodiny alebo aspon asis, co sa neuci, chodi poza skolu atd. Nic s tym nenarobis, je to jednoducho tak. Ved sama zistis, ked tu budes dlhsie.

mimkaa2607
11. aug 2011

@yanni Tak kevin znie tak dosť rebelsky 😀 ... Tak ale Ď za info ... viem, že take meno nedame pre druhe dieta 😀 ... no ved zistim ...teraz nemožem pisať ked tam ešte nie som...a budem tam až za dva tyzdne 🙂

yanni
11. aug 2011

@mimkaa2607 tak tu byvaju mnisky v klastoroch alebo v ustavoch pre postihnutych alebo v Altersheimoch, kde sa o tych ludi staraju, hlavne ked je Träger Kirche.

mimkaa2607
11. aug 2011

@yanni No tu byvaju aj v podnajmoch... sem tam aj na farách ... ale dosť ich vidim na sídlisku 🙂

yanni
11. aug 2011

@mimkaa2607 a kto im ten podnajom plati? Cudne to mnisky. Tu mnisky nic nemozu vlastnit, ziadny majetok, vlatne sa cele odovzdali Kirche. Za to latime aj cirkevnu dan kazdy mesiac, aby mala cirkev z coho zit. Plat dostava len farar al mnisky nie. Aspon nie tak normalne ako my "tazko pracujuci pospolity lud" 😀 😀 😀

mimkaa2607
11. aug 2011

@yanni no tak kto im to plati?...tak to ja neviem 😀 nejak sa nechystam byt mníškou 😀 tak ma to nezaujíma 🙂 ... ja som bola tiež prekvapena ked som ich videla ...

janinka25
11. aug 2011

@rpinguin ja som z heidelbergu

janinka25
11. aug 2011

@rpinguin nenam na ponahlo len sme ho chceli dat do skôlky, nech je v kolektive medzi detmi, lebo doma sa nudi

datelinka5
11. aug 2011

@yanni ano vsetko zalezi od cloveka a jeho myslenia,dalej situaciu ovplyvnuje aj okolie v ktorom zijes 🙂 preto som volila inu krajinu 🙂 mozem povedat ze tu clovek tak rychlo nestarne ako u nas 😉 🙂

yanni
11. aug 2011

@datelinka5 to je jedno v akej krajine zijes, ked je clovek aj vo vyssom veku aktivny, tak nestarne tak rychlo. Aj tu sa starne a tiez nie pomaly, A zalezi na tom aj z akej spolocenskej vrstvy si. Cim bohatsi alebo vzdelanejsi, ludia s lepsou robotou co sa nezoderu, co maju aj ine zaujmy ako pozerat kazdy vecer seherezadu, su dlhsie fyzicky aj psychicky mladi. A este co sa tyka vyzoru zalezi aj na genoch. Viem o com hovorim, moji "Kunden" su väcsinou Hartz IV-Empfänger, ludia bez vzdelania, jedno ci nemci alebo cudzinci, ludia bez zaujmov, im je jedno co a aki su, hlavna vec, ze nemusia ist robit, dostanu prachy od statu, narobia si plno deciek aby bolo este viac prachov, ich nezaujima, co z tych deti bude, a vela krat som typovala tomu ktoremu cloveku viac rokov ako ma. A vidno tu strasne extremy. Ale nejdem sa rozpisovat, to by bolo nadlho.

datelinka5
11. aug 2011

@yanni mne sa nezda ze je to jedno,preco potom nie si na slovensku ?? nie je to len o vzdelani ,poznam kopec ludi bez vzdelania ktory maju svoje ciele a sny a splnili si ich,poznam aj ludi zo vzdelanim ktory sa utapaju v alkohole a nemaju ziadne sny a ciele ☹ ale ked zijes vkrajine ako je nase slovensko , mas aj vzdelanie a nie je dostatocne ohodnotene ??? ako si mozes splnit svoje ciele a sny ????

datelinka5
11. aug 2011

@yanni s tym najomnym mas pravdi radsej platit 1000€ za svoje ako niekomu inemu a po 30 rokoch zistis ze nema nic ☹

yanni
11. aug 2011

@datelinka5 ja sa hadat nejdem, nemam na to cas a ani nervy. Ale ten co chce, tak si splni tie svoje sny a dosiahne ciele aj v takej krajine ako je slovensko a ten co nechce a hlavne ti, co si myslia, ze v zahranici padaju ludom pecene holuby same do huby, nedosiahne ani tu ci niekde inde nic. Poznam vela ludi aj na SK a aj mne velmi blizkych, co si sny a ciele splnili aj doma a ziju stastne a spokojne.
Ja som to uz vela krat vravela, nemozes porovnavat. Slovensko bolo 40rokov za "mrezami", nemohlo sa ako krajina rozvyjat, ani ludia a ich myslenie.
A co sa mojej osoby tyka, ja som sem neprisla ani v 30 ci 40tke aby som s mala lepsie, si zarobila a neviem co este. Koli robote a lepsiemu zivotu som tu nie. A pravdu povediac, v 30tke by som uz nikam nesla.
Ale ja sa spovedat preco, zaco, naco nikomu nemusim.
Len jedno som pozororala, mladi absolventi vs na Slovensku, aspon drviva väcsina, si myslia, ze ked maju terza diplom vo vrecku, dostanu len tie najlepsie joby. Prdlajz. Aj akademik musi najskor nieco dokazat a casto aj oklukou. Kolko je aj v DE akademikov, co zacinali pomalicky od nuly presli aj "podradnymi" robotami pokym sa vypracovali. Diplom nie je zaruka na super robotu.

yanni
11. aug 2011

@datelinka5 tak tak. Len taky obycajny clovek s priemernym ci podpriemernym platom nema inu moznost, len platit to najomne. Takym zial banka prachy neda. A uz vobec nie 200-300 tisic. Nechcela by som byt v ich kozi, fakt.

datelinka5
11. aug 2011

@yanni vsak ja sa neurazam ,nech s i hovori kto co chce ja si este stara nepripadam 🙂 zena v najlepsom veku 😉 ale uz bezim vypinam PC pridem az vecer 🙂 idem s malym k doktorovi a na nejaku zmrzku som mu slubila ak nebude plakat 😉 🙂

yanni
11. aug 2011

a inak, ja som v DE vobec neplanovala ostat natrvalo. To bola len nahoda, ze som este stale tu 😉 A ani s nejakym chlapom to nic nema spolocne, jednoducho nahoda ako svina 😀 😀 😀

yanni
11. aug 2011

@datelinka5 ved 39 nie je ziadny vek. Je nas tu par takych, co uz sme tiez stare kofy Ü30 😀 😀 😀
Prijemne poobedie prajem. A nech neplaceeeeee, nebude zmrkaaaaaaaaa 😉

rpinguin
11. aug 2011

@yanni no neviem, ci by nejake 20tky povedali, ze zeny v 40tke su mlade, to ako keby sme my tvrdili o 60 rocnych 😀 Ja dobre viem, aka som bola. Mlade mozme byt tak v duchu, ale vek prezradza, ze su to proste zeny v strednych rokoch 🙂

yanni
11. aug 2011

@rpinguin ale renci ved nebud taka zakerna. Ved pockaj, ked budes mat 40 a ti niekto povie, ze si stariga stara, ako ti bude. Ti to pripomeniem o par rockov 😀 😀 😀 😀 No 20tky su pre mna deti, 40tky mladice, 50tky zrele zeny, 70 babky atd. 😀 😀 😀 (to len tak na okraj, aby sa nik neurazil 😀 😀 😀 ). Ale ja poviem aj kolegyni, ked sa na nieco stazuje, ze to tym vekom 😀 😀 😀 Ale mna tu uz poznaju, ze mam hubu neomachanu, ze to myslim zo srandy. Nik sa neurazi 😉

Inak stale zabudne, pisem somariny ale to hlavne nie. Tie Zufa´lky co ste vcera spominali su tie Housewifes? Kukni ci to nejde na Sixx. Vcera mi tu ina kolegyna, tvoj rocnik 😉 , vyspevovala, ze pustili Sixx pre vsetkych a tam vraj davaju taketo hluposti. Som nemala este cas kuknut, ci to naozaj ide ten Sender.

rpinguin
11. aug 2011

@yanni no este Sixx mi treba k stastiu, to je nieco ako Premiere, ci co? Ved medzi mojimi kablovymi to nenachadzam. Mam ja tak cas vysedavat za bednou, internet mi staci, uz ten ledva- ledva stiham. Maxikovi som kupila pred dovcou prenosny dvd player, takze ten si zoberiem do postele a som vybavena 😀 Maxik ma videl a povedal mi, ze to je Maxikov pocitac 😀 No a ta 40tka tu je za 4 roky, takze coby-dup 😀 Zeby som dala este jeden porod? 😀 😀 😀 Nie nie, nic nebude 😝
A hej Zufalky su Zufale manzelky po nasom, cize Desperate Houswives 🙂

yanni
11. aug 2011

@rpinguin nie ako premiere, to bolo nejake zakodovane ci co a teraz od pondelka to maju chytat vsetci. Na tom kanaly kde bol 9Live. Kuknem vecer, ti napisem, ci to ide. Lebo ja nemam nic take extra platene ako Premiere alebo tak len normalne co maju tu v baraku vsetci ten zakladny Kabel Deutschland. Neplatim nic ecxtra.
No daj este jeden, bude sranda, deti ako smeti 😀
No ved pockat, ti da Maxik starene jednej po gebuli, ked mu budes brat jeho "telku" 😀 😀

anelka001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yanni
11. aug 2011

@rpinguin Renci tak Sixx som nasla. Cize ked to ide u mna, co nemam nijaky extra plateny kabel, tak to musi ist aj u teba. A tie zufalice ide napr. dnes o 18:48 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre