November 2010 - a ja budem mamou

monika0001
25. feb 2010

Vidím, že november 2010 tu ešte nie je a teší ma, že ho môžem začať práve ja 🙂
O bábätko sme sa pokúšali od februára 2008, medzičasom sme o dve prišli, no teraz to bude dobré! Verím tomu! Verím, že November 2010 bude náš mesiac! 🙂

lunika
25. feb 2010

ahoj monika tak dufam že aj ja sa sem môžem pridať síce to nieje až tak na 100% ale mám taký pocit
tak držím palčeky

monika0001
autor
25. feb 2010

jeeej a je už že sa nenájde ani jedna .. 😵 😵 😵

ja to tiež nemám na 100% - teda nemám to potvrdené od dr, ale ja viem, že je tam 😉

monika0001
autor
25. feb 2010

a tiež veľmi držím palceee!!!!

ja mám výhodu, že presne viem kedy bolo oplodnené 😀
Bola som na IUI.. tak si si dala vyrátať terním a vyšlo mi to na 9. 11. 2011 😵 😵 😵 😵

monika0001
autor
25. feb 2010

že 2011 😀 😀.. no pekne som tomu dala 😀

jankaat.
25. feb 2010

a mozno sa k vam pridam aj ja..zajtra to budem mat istejsie😉
drzim vam palceky nech to mate iste🙂

monika0001
autor
25. feb 2010

jeej ty už zajtra... aj ja chceeem. no ja si musím ešte tri dni počkať 😉

lunika
25. feb 2010

u mna by to podla všetkého malo byť 4.11.2010

monika0001
autor
26. feb 2010

jankaat - držím palcee!!!!!!

bzucinka2
26. feb 2010

monika, drzim silno palcekyyyyy 😉

monika0001
autor
26. feb 2010

bzuci - cmuk 😵 😵 😵 😵

monika0001
autor
27. feb 2010

jankaat - tak ako??

chiarra8
27. feb 2010

ahojte baby,
tiez som tu zavitala "omylom" 🙂 s tym, ze november tu este asi nebude.. 🙂 ja som asi cca. stvrtom tyzdni.. este to nemam potvrdene od Dr., ale test mi vysiel pozitivne (2X 🙂 ), tak hadam to vyjde.. drzim nam vsetkym palce 😵

monika0001
autor
27. feb 2010

chiarra - ja idem na testy v pondelok.. najprv som verila, teraz sa bojím...
stále verím, ale bojím.. nevadí. už tú chvilu vydržím...

chiarra8
28. feb 2010

ahoj Monika- v pondelok uz ides k Dr.? Tak drzim palce a neboj sa, vsetko bude OK.. hlavne sa nestresuj, ale tes sa a mysli pozitivne.. Inak ja poledne dni vobec neviem spat, vstavam okolo tretej, stvrtej (esteze ten hokej davaju 😀 ) a velmi sa tesim na zajtra, lebo mi pride domov muzicek zo sluzobky a netusi co mu chcem oznamit 🙂 tak nejak to este ten den musime vydrzat 🙂

monika0001
autor
28. feb 2010

chiara - ja sa bojím len preto, lebo vraj všetky tie príznaky čo mám môžu byť z utrogestanu ☹
no uvidíme...Ale Ďakujem 😉
Už len jedna noc...
a stým spánkom... ja som sa dnes zobudila o 3 a nie a nie spať, tak som šla s mmm pozerať hokej a teraz o 9 som zasa hore... a to by som ešte spala ... normálne spím do tej 10... teraz sa budím o 7... tak som sa aj keď som bola prvý raz tehu..

som veľmi zvedavá na tú krvi...

veď ja napíšem... 😉

a zabudla som - GRATULUJEEMMMM 😵 😵 😵 😵

moniqe3
2. mar 2010

Tak ešte to nemám potvrdené od dokiho ale dva testy mi ukázali čiaročku. 🙂 Dúfam, že bude všetko v poriadku.

jankaat.
3. mar 2010

ahojte...

moniqe gratulujem k //🙂

monika co nove?🙂

lubica69
3. mar 2010

Ahojte žienky Dúfam,že sa môžem pridať?Tiež máme pozitívny testík a k doktorovi v pondelok Tak uvidíme Všetkým držím z celého srdiečka palčeky 😅

moniqe3
3. mar 2010

jankaat: ďakujem 🙂
lubica: gratulujem a v koľkatom si asi týždňi, ja som 4+1 ale ešte nebolo nič vidno, len že sliznica svedčí o začiatku tehu..

lubica69
3. mar 2010

Cca 5-6 týždeň No uvidíme presnejšie v pondelok na sone A kedy ideš na ďalšiu kontrolu?

moniqe3
3. mar 2010

lubica: na ďalšiu idem o dva tt, že to už bude vidno a že mi povie, že či je všetko v poriadku.

monika0001
autor
3. mar 2010

i keď som vytvorila túto tému, zatiaľ do nej (zasa raz) nepatrím.. život je ku mne zlý, veľmi zlý... nebaví ma...

Babulky držím vám palčeky!!! MOC, MOC, MOC!!!!!

Ja viem, že nič nie je stratené a môžem sa sem ešte pridať, lebo je ešte čas. Ale ja neviem či to teraz chcem..
Som veľmi ubelená, zasa raz...

prepáčte, že vám to sem píšem, ale potrebujem to zo seba dostať ☹

ale už som tichúčko....

lubica69
3. mar 2010

Moni Juj ani neviem ako vyjadriť ľútosť Veľmi ma to mrzí Ale neboj raz to bude ono a podarí sa Tiež som si tým prešla a utešovala som sa tým,že všetko je tak ako má byť Aj keď to nie je vždy fér Držkaj sa

moniqe3
4. mar 2010

monika: ani nevieš ako veľmi mi je to ľúto. ☹ prečítala som si celý Tvoj príbeh a je mi tiež do plaču. ☹ Je to fakt nespravodlivé. Z celého srdca ti prajem nech si čoskoro tehulka. Držím palčeky. Aj moja dcérka. Zaslúžiš si to. Myslíme na Teba.

lubica69
4. mar 2010

No áno ono je to niekedy veľmi veľmi nespravodlivé 😢
Držíme palčeky

andrejkaa23
4. mar 2010

🙂 Ahojte to uz su tu novembrovky?Ja som z Oktobroviek tak drzim palceky.

lili24
4. mar 2010

ahojte,

pridavam sa k vam, este s takou malou dusickou, nemam to potvrdene od dokiho ale dva testy vysli pozitivne 🙂 tak dufam a modlim sa aby bolo vsetko v poriadku 🙂

drzim nam vsetkym palce, ktore sa sem postupne pridame aby sme to dotiahli spolu do uspesneho konca a v naruci drzali zdrave, krasne vonavucke babatka 🙂 🙂

lili24
4. mar 2010

monika0001 silno drzime palce aby si bola coskoro tehulka, precitala som si tvoj pribeh, velmi smutne ☹ zivot je niekedy naozaj nespravodlivy 😢

cukruska1920
4. mar 2010

Ahojte... ak vsetko dobre dopadne tak budem patrit k vam... 😵 zatial len davam o sebe vediet ale pridam sa oficialne az neskor...tak zatial 😉

moniqe3
4. mar 2010

lili: 😉 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre