• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

13. novembra 2017 
Riško chudáčik. Presne to povedala minule Lorandová, keď išla očkovať dieťa a ono začalo straaaaašne plakať, keď vytiahla sestrička ihlu, že bolo v nemocnice a odvtedy sa veľmi bojí :frowning2: Riško neplakal, keď tam musel byť uviazaný? Neviem si to predstaviť :cry:
7. sep 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj ešte min den ale ja som tam už s ním nemohla ostať- bol úplne na nervy a bál sa ich všetkých a tá krava dr mi ešte povie že to on je nervák preto jačí, nie že sa bojí :rolling_eyes: no krava :rolling_eyes:
7. sep 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím, že je nervák??? :astonished: Normálna asi nebola, že? Čo preboha robí taká dr. na detskom oddelaní?? :astonished:

my sme boli v sobotu v nemocke za babkou a som chcela ísť za vami, ale mobil som mala doma a nevedela som ti volať, či ste ešte tam alebo nie :unamused:

u netery to tiež malo taký priebeh?
7. sep 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie neter to nechytilo až tak
ale riško je mneší a slabší asi
reni no neviem a mi povedala, že ak chcem podpísať reverz, že existuje aj nejaká charta práv dieťaťa a že či sa tam chcem nájsť :rolling_eyes: tak sme sa pohádali a nakoniec nás pustila
potom mi vravela rišova sesterka - volala som jej a ona že nech podpíšem a idem z tade preč ak je malý ok, lebo že oni tam držia ludí aby dostali prachy od poistovne, lebo za dva dni nedostanú nič :rolling_eyes:
7. sep 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf, tak to tam bolo fakt zlé...že charta dieťaťa :grinning: A ty tam :grinning: Normálne mi je smiešna tá ženská. To bola tá istá, ktorá povedala, že je nervák? Alebo je ich tam takých trafených viacej?
7. sep 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute.........no teda krava!!!!!!!!!!!!!!!!!ako ta dr.!!!!!!!!!!!!!!!!

aj my odkedy sme boli v nemocke a pichali malemu hlavicku,krv mu odstadial brali tak uvidi dr.a uz place.........

v cakarni je poho hadze grimasky svoje blaboce...a ako nahle sa otvoria dvere a zajdeme dnu tak plac...a strasny..

ze maly je nervak :angry: oni sa boja,zlaknu s a a to je prirodzene.....co by cakala,ze sa bude na nu usmievat....
7. sep 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej to ona
ale je ich tam veru viac
:rolling_eyes:
kati a prečo si nepovedala, že ste v piatok prišli? Zabudla si, čo sme plánovali na sobotu? Alebo Riško ešte musí byť doma?
reni som nechcela aby náááhodou nakazil Maxa.. aj ked je už ok, ale radšej..
ale budúcu sobotu možme ak máte čas
7. sep 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, kam chodíte k dr.?

brrrrrr, NZ nemocnica :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v sobotu asi nie, aj keď ešte na isto nedali vedieť tí čo majú prísť, či prídu... dám ti vedieť, zistím
7. sep 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koľko dní to trvá taký vírus? Nepoučili ťa v nemocnici? :grinning:
7. sep 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ku galovicovej...
ale okrem togo este k alergollogicke a k neurologicke....,zevraj ma velku hlavu... :angry: tak tam musime chodit kazde 3-4 mesiace...a on ma presne ok hlavu k svojmu telu vsak cely je velky...,ze katika :wink:
7. sep 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak v nedelu :slight_smile:
7. sep 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie lebo chlapček vedla to mal týžden a Riško dva dni
moni čau :slight_smile: roli vobec nemá velkú hlavu
7. sep 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na kolkatke ste lezali...
my na izolacke c.5.... :wink:
7. sep 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my na 18 :slight_smile:
7. sep 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, už bol Maxim prvýkrát hore, skvelá noc nás čaká :rolling_eyes: Idú mu oba horné zúbky

kati, dám ti vedieť, možno aj v sobotu. Dohodneme sa, veď víkend je piatok, sobota, nedeľa. A pre mňa je teraz víkend stále :grinning:
7. sep 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj riško bol už raz hore :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni a to čo znamená, keď má dieťa akože veľkú hlavičku? :confused: Možno má väčšiu ako je na jeho vek normálne, ale keď je celý veľký, tak by to mohli zohľadniť. Pre mňa bol oproti Maxovi aj Riško obrovská a Katika povedala, že Roli je ešte väčší od Riška. Max je také drobátko, však Kati? :slight_smile:
7. sep 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj v pond.je sviatok :grinning:

aj roli uz bol raz hore :wink:
7. sep 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni a Galovičová nejde ešte do dôchodku? Kam potom pôjdete?
7. sep 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, máš pravdu, že aj v pondelok sú pracujúci doma, takže nedeľa je ako sobota, no super :sunglasses: Ale škoda, že teraz to nevyšlo, bolo super počasie. Nevie niekto ako má budúci víkend? Nechodí sem Ilko? :grinning:
7. sep 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes píšem ako tatar :rolling_eyes:
7. sep 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej maxik je maličký a ja po takom túžim :dizzy_face: najbližšie kede budem tehotná nebudem jesť :grinning:
7. sep 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem renika...,nic nam zatial nehovorila...

no ako sme chodili na poradnu tak mu stale merala hlavicku a oni maju taku tabulku a podla toho.....,ze ju ma vetsiu,ale nema k jeho telu to je akurat...

no poslala na sna neurologiu odtial n ultraz.ci nema nador...nemal chvalabohu,ale riadne ma vystrasili odvtedy tam chodime...zmeria mu hlavicku a ideme domov....moze cca.2cm.za mesiac narast hlavicka.....
takze chodime tam aby dr.asi mala viacej pacientov...do poctu...
7. sep 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna má Riško velkú hlavu :grinning:
7. sep 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, po takom túžiš?? Ale ono to bábätko nie je večne maličké? :grinning:

moni, ty kokso, takto ťa vyplašiť :angry:
7. sep 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni nevadí
moje nebolo ani chvílu :grinning:
7. sep 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, prestaňte s tými hlavami :rolling_eyes: to ja môžem povedať, že Maxim má malú
7. sep 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok