Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
7. sep 2008

kati, kým máš dieťa v jasliach, tak môžeš prísť k tomu môjmu 😀

renika
7. sep 2008

katika, ty už ako dodržiavaš režim? 😲 Dobrú... 😒

monica25
7. sep 2008

nie...al.neviem...ja v tych cislach sa nevyznam... ja som kupovala na mesiace od.0-3...sme mali najmensie.nemali sme nic na "novorodeniatko".
mne hned povedali,ze bude velky...na ultraz.v londyne(tam sme zilli,zobrali sa splodili roliho,s5 sme prisli na slov.2 mesiace pred porodom,to som ale uz asi spominala)sa ma opytali ci je manzel "velky"lebo na to aka som ja malinka plod,moj roli bol obrovsky 😀

renika
7. sep 2008

a je manžel "veľký"? 🙂 To ťa ešte pustili do lietadla 2m pred pôrodom?

monica25
7. sep 2008

pojdem aj ja...maly bol uz zas hore...to bude noc...vcera horucky vecer pohotovost....idu mu zubky...viacej naraz tak si vytrpime...,chudacik tak si pcha ruciciky do ust...

moj gyn.je dr.banyi

renika
7. sep 2008

boli ste na pohotovosti? 😕 Nech je Roli čím skôr fit. to je hrozné mať choré dieťa 😔

dobrú noc

monica25
7. sep 2008

s autom sme sli s5.stahovali sme sa ja po 3 rokoch roland po 2 s5 na slovensko...mali sme tolko veci,ze do lietadla by nas nevzali...tak som to riskla autom.

ano taky pevny...mam ho v albume... 🙂 vvysoky a pevny ...taky mackovia su ono dvaja...a aj sa podobaju strasne co ma roland fotky ked bol maly niektore mi strassne pripominaju teraz nasho roliho hlavne ked s atak usmeje....

monica25
7. sep 2008

no boli skakala mu ta teplota hore-dole nakoniec to bolo 39.5 a zlakli sme sa tak sme sli...,a ze to ma zo zubkov ..a zas sme na antibiotikach.... ☹ chuda male a dnes nemal vobec horucku....zajtra mame ist k nasej dr.uvidime co povie....

dobru noc....

a nech mame tych nasich malinkych anjelikov zlatych zdravych......to je najdolezitejsie.............

katika1
8. sep 2008

čauky 😎

monica25
8. sep 2008

ahoj...davam si tam inu a inu fotku a cim dalej tym som na nich vzdialenejsia 😀

monica25
8. sep 2008

co risko???je v jaslickach???
roli sa hra ja som zacala upratovat....varit dnes nemusim len ideme k dr.ale este neviem kedy...asi az poobede...uvidim maly vstal pred 7....neviem ako dlho vydrzi hore...aspon do 11.30 by mohol...

katika1
8. sep 2008

nie nešiel do jasličiek, bojím sa ho tam dať 😔

deina
8. sep 2008

Ahojte. 🙂 To co za kravu bola ta doktorka, Katika? Viem si predstavit, ze si jej povedala svoje. 😀

Nase babetko bolo dlho babetkovske, kedze bol taky mini. 😅

monica25
8. sep 2008

ja som doupratala 😀

idem do sprchy.....maly zaspal...,tak plakal....nevydrzal uz som si ho zobrala na ruky dudlik do ust a uz spinka...nebude dlho max.pol hodku.....potom sa prejdeme...napapame a sups este raz do postielky 😉

k tej dr.pojdem az poobede ked vstane...nebudem sa uz teraz ponahlat je tam od4 do 6.....takze pohodicka... 🙂

katika1
8. sep 2008

aj ja by som rada upratala ale dieta nedovolí 😝

renika
8. sep 2008

ahojte 🙂

kati, dobre, že je Riško ešte pri tebe, nech sa zotaví z toho, čo musel prežiť v nemocnici

ozaj baby, už pozorujete či je vaše dieťa ľavák alebo pravák?

aj ja upratujem, Maxim spí

katika1
8. sep 2008

reni veru 🙂 trochu nech sa spamätá 🙂
riško je pravák 🙂

renika
8. sep 2008

Maxim vždy chytal hračku, keď mu ju podám do pravej a dnes ja neviem ako vstal, ale všetko čo mu podám chytí do ľavej 😕 Normálne som z toho prekvapená 😕

Riško spinká ešte 2x denne alebo už len raz? My raz pred obedom a raz po obede. Tak by to mohlo zostať aspoň do 6 rokov 😀

katika1
8. sep 2008

reni asi vstal ľavou nohou 😀
ano ešte 2krát.. teraz tak hodinu a pol a poobede 40 min..
ale ja by som bola rada, keby už len raz..
ale on sa okolo 11tej vždy vypýta.. začne mraučať a hovoriť búva búva 🙂

katika1
8. sep 2008

tebe ako dlho spinká?

katika1
8. sep 2008

ja sa tento týžden unudím doma 😅 som mala v pláne upratovať dom, ale ked Riško je doma, nemožem..
ale cez víkend robíme brigádu upratovaciu 😀 kto sa pridá? 😀

charlinka
8. sep 2008

Dobré ránko,
super že jste nazpět Katika, že jsi si to vybojovala. Dala jsi dnes Riška do školky?Nemohl to pochytit tam?
Renika, jasně že Max je bábatkovský, vždyt je to ještě bábetko. Počkej až bude mít rok, dětičky se zvyknout uplně změnit 😉
Mon, kde jste žili v Londýně?

katika1
8. sep 2008

charli nie, doma je.. neviem, no mohol, ale vraj tam to nikto nemá a doma to mala neter, tak asi od nej 😝

martinka211
8. sep 2008

Ahojte,babulky vy ste tu vsetky zo Zamkov alebo aj z okolitych dedin?Hladam niekoho z Komjatic sa tam budeme stahovat a takmer nikoho tam nepoznam.

renika
8. sep 2008

kati, Max spinká hodinu a pol pred obedom a hodinu po obede. Prečo by si bola rada, keby už len raz? Nie je ti dobre, keď spinká? 😀

dnes máme fakt opačný deň, všetko robí ľavou rukou a zjedol ako malý sloník 😲 Som myslela, že som navarila na dva dni a on to všetko zjedol, nechápem!

charli, akože sa zvyknú zmeniť? Neviem, za dva mesiace sa podľa mňa veľa nezmení

martinka, sme tu aj z okolitých dedín, napr. ja nie som zo zámkov. Ale z Komjatíc tu nemáme nikoho. Ja som tam mala dve spolužičky zo strednej 🙂 Do témy Nitra nechodia kočky z Komjatíc? K Nitre je to predsa len bližšie..

martinka211
8. sep 2008

reni nechodia do nitry ziadne,tam som ako doma 😀 a zatial tam nik odtial neprisiel 😝 tak som mysleal ze snad tu niekoho najdem 😉

janula_nz
8. sep 2008

ahojte. nebude nahodou niektora objednavat tie jedle tortove obrazky? 😔

tinusi
8. sep 2008

Caute, dlho som sa neozvala - to preto, ze od 27.8. - do 31.8. som nebola na nete a vy ste tu popisali dvadsat stran - no nemam sancu docitat to... takze nie som celkom v obraze...
Ale ved ja vas zvladnem... 😠

monica25
8. sep 2008

ahojta...

charli-v Edgware

katika-ja pridem pomoct 😀

monica25
8. sep 2008

roli je pravak..... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre