Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
8. sep 2008

moni ja budem len rada, ale bojím sa o teba..

monica25
8. sep 2008

katika-on sa viacej boji ako ja....ze by tam odpadol...,ale mozno pojde este sa nerozhodol...,som mu hovorila,ze ked to bude citit,ze to nezvlada moze ist von....no uvidime,ale nemyslim ze pridepotom ako som porozpravala pribeh porodu s rolim....
a ked aj ideme k dr.on nejde snami dnu lebo"nezvlada"ked maly place...aj ked sme boli na tej gastro.vys.tak brali mu krv,dajaky cukor musel vypit ,maly plakal,roland sa tam" potil" a vysiel von....tak neviem ci by porod zvladol........,nema rad ked maly place,ked ho dr."tyraju"

klaudi68
8. sep 2008

Ďakujem Deina.
Nemali sme internet, preto som tu dlho nebola, ale minulý týždeň som sa už nahnevala a poriadne som im tam vynadala, tak hneď na druhý deň nám ho zapojili😀, ale sem-tam som si vás u našich prečítala.

monica25
8. sep 2008

katika-vsak uvidis...ja som za...,ak budes potrebovat ja urcite pridem...citim sa v poho....uz ani tie bolesti nemavam poobede...musim si zaklopat...

katika1
8. sep 2008

moniiiiiiiiiiiiiiii však možem ísť s tebou????? ak teda chlap povie že nejde 😅
klaudi super. gratulujem 😀 pekný dátum 😀

charlinka
8. sep 2008

Jááj já zbožnovala Starbugs. A ty jejich muffiny co jsi si koupila ke kávě.

klaudi68
8. sep 2008

Monica, ty si tehotná? 😕 A ja som si vtedy na stretku nič nevšimla 😕
Gratulujem k chlapčekovi a držím palce, aby ti aj ten termín vyšiel 😵 😵 😵

monica25
8. sep 2008

...s kuskamy cokolady....hmmmmmmmmmm......

charlinka
8. sep 2008

a nebo bluebarry muffins, to byli moje oblíbené.
Claudy, už jste se zabydleli? nedáš nějaké fotky domečku do albumu??

klaudi68
8. sep 2008

Veru Katika, na dátum prvého zúbka veru nezabudnem 😀
Máš teraz doma muža? Mohla by si sa spýtať, že kedy asi budeme mať okná 😉 Už sa dopredu bojím toho bordelu, čo tu budem mať 😝 Takže sa možte hlásiť na brigádu aj k nám 😀 😀 😀

charlinka
8. sep 2008

My jsme tu měli taky jednoho chlapíka na okna, aby nám udělal rozpočet a když začal říkat, co bordelu z toho bude, a že bude všechno kolem oken rozbitý, tak jsme se rozhodli to nechat na příští jaro, to dáme i fasádu a střechu a nebude to tak hrozné.

monica25
8. sep 2008

klaudi-dakujem...no ani ja som si dlho dlho nic nevsimla... 😀

az kym m i dr.nepovedal,ze som v 20 tyz.ani ja som nevedela.... 😀 pocas kojenia sa nam podarilo...
a datum by sa pacil aj mne 😉

katika1
8. sep 2008

klaudi niekdy budúci týžden.. máš povedať kedy chceš 😉

deina
8. sep 2008

Moni, to je podarene, ze si si nevsimla, nebolo ti ani zle? 😅

monica25
8. sep 2008

deina-nie...vobec...mne ani s malym rolandom nebolo vobec zle....,ale pri nom sme vedeli hned od zaciatku,jeho sme si planovaly....

klaudi68
8. sep 2008

Charlinka, býva sa nám dobre, len tu máme ešte velmi vela roboty. Manžel robí všetko sám od murárskych prác až po maliarske a to všetko popri robote, tak ja len dúfam, že do vianoc to už budeme mať hotové.
Mám aj nové fotky, len mi zmizol z počítača program, kde som ich zvykla zmenšovať 😠 tak keď budem mať trošku viac času, potom sa s tým pohrám 😉

monica25
8. sep 2008

...deina-ani brucho so nemala...no teraz uz mam...,take....katika ake???? 😀 take mini...uz teraz sa da vidiet uz aj pohyby citim takze pohoda 😎

katika1
8. sep 2008

monica má také brucho ako ja ked tri dni na wcko nejdem 😀

renika
8. sep 2008

ahoj Klaudi. Viki už chodí? Šikulka 🙂 Hlavné je, že máte svoj domček to ostatné pomaličky dokončíte 😉

renika
8. sep 2008

moni, aj s Rolim si mala také mini bruško? A potom z neho vyšiel malý valibuk 😵

monica25
8. sep 2008

katika 😀

monica25
8. sep 2008

velke nebolo...s rolim...,vetsie o nieco ano 😀

deina
8. sep 2008

Kolegyna mala tiez take malinke brucho - neviem, kde tu malu skryvala, vykuklo jej az v siedmom mesiaci. 😕

renika
8. sep 2008

deina, mne tiež každý hovoril, že nemám bruško. a Maxim sa aj narodil mini 🙂

klaudi68
8. sep 2008

Katika, ja chem hneď 😀
Takže na budúci týždeň sa mám psychicky pripraviť 😝 No dúfam, že to volajak prežijem 😉

Inak, ak by to bolo predsa len tento týždeň, tak okrem stredy som stále doma. V stredu idem do NZ lebo máme poradňu.

deina
8. sep 2008

A vies, ze si aj pamatam? Naozaj si ho nemala velke.

renika
8. sep 2008

keď som bola v 9m, tak na rontgene sa ma spýtala tetka, že nie ste náhodou tehotná? Lebo potom vám rontgen neurobím. A ja že som v 9m. Nechcela veriť 🙂

catrin23
8. sep 2008

renika, kolko mal maximko?

catrin23
8. sep 2008

ja som isla v 22tt alebo 23tt na 4D so sestrou a havlas sa pytal ze ktora z nas je tehotna, ci ja alebo sestra 😀 😀 😀 😀 😀

katika1
8. sep 2008

zato ja som mala také že do dverí vstúpilo brucho a o pol hodinu ja 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre