Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

lucik77
autor
16. sep 2008

ahojte!

serafi no ty sa máš!!!! 😀 závidím Ti hlavne tie dovolenky, lebo dobrého muža mám aj ja!!! 😀 😀

k tým paplónom.... Ja používam paplón odmalička a úplne v pohode. Je presne taký, ako opisovala charlinka, taký akurát do postielky a bez vankúša. Také nízke sú v pohode, ale ani ja nemusím vankúše.

no a malý začína mať hapre alebo čo, lebo v poslednom čase plakáva viac ako býva zvykom, stále mrnčí, pýta sa na ruky....asi zuby...neviem....ale niekedy ho nespoznávam, tak to hádam prejde.

charli, mrzí ma ten zajtrajšok, ale dohodneme sa na budúci týždeň OK? 😉

iná kosa dneska, čo? ALe aj keď mrholilo tak sme boli vonku kŕmiť labuťku. A čo ste porábali Vy?

lucik77
autor
16. sep 2008

........ 😀 no jasnačka, Ružová záhrada.............neni tu ani nohy 😀 tak idem KUKAŤ aj ja

charlinka
16. sep 2008

Ahojky,
Lucik no problem 😉 Charlottka už má pro matuška dárek, tak doufám,ž e se uvidíme aby ho charlinka nenašla dřív 😀
Já zase musím mít pod hlavou hodně polštářu. Mám pul roku už ten anatomický kvuli bolehlavum, tak než jsem si zvykla na jeden to byla hruza.
Luci a vaši mají firmu se zvířátky? My bychom chtěli psíka labradora, ale asi už je to lepší až na jaro, tak nevím.

deina
17. sep 2008

Dobre ranko, hroza toto pocasie. 😒 Aj vas tak uspava?

Serafinka, no komu sa zije! 😀 Parada.

Stvura, si priamo z NZ?

katika1
17. sep 2008

ahojte..malý práve varí a ja koníkujem 😀 ale nie.. pobehuje tu s hrncom a varechou.. ani jedno som mu ja nedala, vyhrabal niekde v skrini 😀
reni ked tu budeš.. ako sa na našich sedačkách nastavuje dlžka toho pásu čím je pripútaný??? ma ide poraziť z toho.. nejde mi to 🙄

serafinka1
17. sep 2008

Katika pod poťahom ako je to madlo na nastavenie polohy je taký ako vypínač, dáš na tom klapku hore a potiahneš pásy. 😉

renika
17. sep 2008

ahojte 🙂 Kati, nevedela by som povedať, vždy mu to povoľuje Riki 😅

Riško s hrncom a varechou 😀

renika
17. sep 2008

ozaj a dnes sme celý deň vnútri, nejdeme von, Maxim bol včera očkovaní a má reakciu ☹

ale bola som už dnes u gyn v NZ a dedo bol zatiaľ s malým. Samozrejme, že to celé prespal a zobudil sa, až keď som prišla. Ale bola som rada, že ho nemusím obliekať alebo zrušiť gyn..

monica25
17. sep 2008

ahojte...

my sme boli dnes tiez doma...,ale doobeda na chvilu sme boli v materskom centre...maly sa tam zahral...vyzera to tam dobre...,plno hraciek a velky priestor...,maly sa celkom tesil...a ja som nemusela doobeda po nom hracky upratovat 😀

teraz je u svokry...a ja varim...a cakam monterov...

ozaj katika,este neviem,ze ci zajtra pojdem svami,ale dam vediet......

diky za vcerajsiu ucast.... 😀 risko bol strrrrraaaaaaasnnnnnnnnneeeeeeeee velky fesak...., 🙂

monica25
17. sep 2008

uz tu mame monterov...taku dobru pol hodku......navarene uz mam tak som na nete s vylozenimi nohamy........ 🙂 maly je u svokry tak taky mensi veget....

teraz ked je taketo zamracene pocasie mi maly celkom dobre zacal spinkat...uz sa nebudi o 6-6.30,ale dnes skoro do 8 vydrzal.................tak si trosku pospim....az na to,ze v noci sa casto budi,ale hned ide nas5 spinkat....nerobi "arie" ako maval vo zvyku....neviem preco mi nexce spinkat...........

tinusi
17. sep 2008

Ahojte, my sme boli v Patinciach, Matko je vo vode ako doma... niektore polohy sa mu pacia menej, ine viac, ale je statocny. Dnes deturencom prvy krat lievali vodu z krhlicky na tvar... Matko bol v pohode, lebo on si uz predtym sam naspliechal tolko do tvare, ze toto uz bola pohoda-pohoda 😀 .

Cestou spat mi na nasej sipke odisiel tachometer, tak som sa bavila 🙄 😖 ...

catrin23
17. sep 2008

ahojte...
moni, neviem ako roli, ale brian bol taky unaveny, ze mi zaspal este v aute a spal az do 15.20. normalne som sa uz nudila 😀
zajtra este neviem ani ja ci pojdem, lebo asi musim ist pre denisa na letisko 😅 , ale este to nie je iste. moni nehovor rolandovi, vsak ho prekvapime ak dojde 😀 😀
ale ked to zajtra nevyjde mozme na bud.tyzden
aj my mavame v noci arie aj 2-3x

monica25
17. sep 2008

ok catrin...maly sa mi prebudil pred 2 a neskoro som mu dala cajika....tak uz si sadol a prebral sa....ok nepoviem,ale daj aspon mne vediet....jak sa bude tesit...viacej ako vianociam 😀

no a v tejto zime sa mi moc ani nikam nexce strasna kosa je.... ☹

uz vam kuria???

monica25
17. sep 2008

aj tebe diky moc,ze ste vcera prisli...,len som malo fotiek spravila..... ☹

treba tam snimi castejsie ist...a viacej sa tam unavia...maju tam vetsi priestor na santenie....

catrin23
17. sep 2008

no ak pride, tak by sme dosli mozno v sobotu, lebo v piatok dojdu nasi, tak ich budem cakat.urcite ti dam vediet

uz kuria, dnes som dala na plne 😀 😀 😀

catrin23
17. sep 2008

dakujeme aj my... no a ja som fotak zabudla, aj do centra...
no asi tam budeme travit pol zimy 🙂)

monica25
17. sep 2008

zamrzol mi net...

tak cez tu zimu sa kvam pridame aj my...tam maju aspon vetsi priestor a plno plno hraciek...a kde snimi cez zimu????doma sa nudia a vonku sa byt neda............taka kosa aj dnes.....

zajtra nemozme ist,pridu nam este robit dajake murarse prace...,sice rano ale neviem dokedy budu....tak radsej nic...a aj tak v takejto kose.brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,ale zas nakupy ma lakaju 😀

monica25
17. sep 2008

...a potrebujeme aj dajake ciapocky...ta zima nas dost skoro prekvapila...,po takych horucavach..............

catrin23
17. sep 2008

no ved to ze nakupy nakupy... no ja ak idem do blavy tak skusim nalakat denisa aspon do avionu 😀 😀 uz vidim co mi povie... ale maly potrebuje tiez ciapku nejaku hrubsiu lebo mame len tu tenku a este som mu jednu kupila v tescu ale to je velmi zimna

catrin23
17. sep 2008

moni, katika, takze zajtra to pada u nas, idem na letisko 🙂 🙂 🙂 🙂

huncut
17. sep 2008

Dobrý večer ..
chcete zapojiť foto svojich ratolestí do súťaže... ja som zapojila fotečku našej malej.. hlasujte ak sa Vám foto páči 😵 ..nájdete u na tejto adrese......... http://www.mamidrink.com/fotosutaz/?stranka=2
foto ma názov Naša okaňa...
vďaka...papa

lucik77
autor
17. sep 2008

Hi girls!
charli toho labradora majú známy ale ako sú na tom so šteniatkami, neviem..opýtam sa Ti na to.AK prídeš na Jarmok do Šurian, tak vo dvore Mestského Úradu býva výstava zvierat, tam mával vždy šteniatka na predaj .
No a my nemáme žiadnu firmu na psíky 😀 ale brácho má od leta momentálne vo veľkom westíkov a jacka russela ak by si chcela 😉 a máš mail!

ináč škoda, že v Šuranoch nebývajú také centrá ako v NZ. Odkedy spávame už len raz, tak by neboli od veci také stretnutia mamičiek s deťmi. Sa máte....

lucik77
autor
17. sep 2008

od nás už hlas máte

charlinka
17. sep 2008

Ahoj, huncut i ode mě máš hlas. malá je tam zlatá.
Lucík, odepsala jsem 😉 A v šuranech není žádné centrum? Já taky chci chodit do mateřského centra v NZ, jen nevím jak to udělat, to je ta nevyhoda když člověk nebydlí ve městě.
Jsou tam i odpoledne? Chci aby si malá zvykala na kolektiv.

lucik77
autor
17. sep 2008

no priamo v Šuranoch nie je a to, čo malo byť otvorené na Kostolnom Seku tak netuším či funguje 😅

charlinka
17. sep 2008

Já se taky divím že na to že palárikovo je tak velká dědina že tu nic není pro děti. byla bych tam pečená vařená, když je taková zima, nic se nedá dělat venku.

katika1
17. sep 2008

ahojte 🙂 moni boli ste dnes v mc?

huncut
17. sep 2008

Vďaka babenky 😵 ste zlaté....

katika1
17. sep 2008

seraf mne to nejdeee 😔 ako to mám spraviť 😕

deina
18. sep 2008

Tak baby, prezila som par nervoznych dni (meskajuca ms), ale uz je dobre. 🙂 Uf. 😀

Dnes uz to pocasie vyzera viac k svetu. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre