• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

13. októbra 2017 
ahoj Kati. Aj môj :confounded: Ale on sa nehýbal, už bol len pred telkou a príliš nekomunikoval :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nabudúce si dáme my!!!! :sunglasses: :grinning:
22. sep 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru :grinning: moj skončil na wcku.. domysli si :pensive: :pensive: :pensive:
22. sep 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ou :pensive: :confounded:

a Riško v pohode? Nezaspal po ceste?
22. sep 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
hej on bol ok.. nezaspal.. zaspal doma :slight_smile: a spal do 8.30
22. sep 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak prepáč, že sme v takom negustušnom čase od vás odišli :sweat_smile: ale mojmu starému sa u vás páčilo :grinning: vás vychválil :wink:
22. sep 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste odišli v dobrom čase, keby sa Riki nerozhodol, že rozoberie sedačku :rolling_eyes: Ale super, že Riško tak pekne spinkal. V stredu Riki volá Riškovi, aby nezabudol na futbal. Chystaj triko :grinning:
22. sep 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani neviem, či si to pamatá :grinning: aké biele?
to so sedačkou bolo super :grinning: rozobrali ju na cucky a stačilo len potiahnuť jeden pás :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, biele. Lebo keď dáš čierne, tak budú proti sebe.Takto budú spolu :grinning: Práve preto mu chce volať, lebo nevie, či si to pamätá :grinning: Riki potom povedal, že už sa rozumiem do našej sedačky :grinning: Ja som ho skoro prizabila a ty, že to bolo super :grinning:
22. sep 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni :grinning: :grinning: :grinning: ale zlatý boli.. furt vysmiaty ako slniečka :grinning:
však často to nerobia :wink:
škoda, že kojíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: by som ťa vytiahla aj ja niekam von :dizzy_face:
22. sep 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deini, fotky mam, ale ja mam z tymi fotkami furt nejaky problem. Vacsinou, ked ich zmensujem, tak mi ich zmensi na 800 kb - no na porazenie... :angry:
Skusim s tym nieco urobit a konecne si obnovim album, lebo ten pravek, co tam mam uz otravuje aj mna... :rolling_eyes:
22. sep 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa zda 50g vela, ale kdesi som sa docitala, ze tolko by deti mali jest, pretoze vraj potrebuju viacej masa kvoli rychlemu rastu. :confused: A ze vo vyzivach je iba okolo 10g a to je strasne malo. Ale Misulovi viac chuti tak, ked je tam toho masa menej, tak co s nim, hlavne, ze papa a bez kriku. :slight_smile:

Akurat som zmensovala fotky, taaak sa mi nechcelo - no kuknite, ako nam zostihlel! :grinning:
22. sep 2008 o 16:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deina krásne fotky. :wink:
22. sep 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme pridali fotky z dovolenky :wink:
22. sep 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina, Miško velmi opeknel :wink:
22. sep 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a darinka je krásavica :dizzy_face:
22. sep 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeme :dizzy_face:
22. sep 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
serafinka ty si sa opalovala hore bez? :astonished: obdiv :sweat_smile: ja sa hanbím aj v plávkach po porode, nie to ešte hore bez :sweat_smile: :grinning:
22. sep 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja katika :grinning:

maly bol za poslednu hodku 3x hore....to bude zas noc :frowning2:
22. sep 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...sa hanbim....po porode....predtym som sa aj ja chodila opalovat hore bez :grinning:
22. sep 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerate poistovnu s.co????aj aj :grinning:
22. sep 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som na zápise v škole, zase im to trvalo, prišli až dve baby na 120 študentov :rolling_eyes:

kati, hej boli vysmiati ako slniečka :slight_smile: Kde by si ma vytiahla? Vav, už sa teším, keď k tomu príde :sunglasses: :wink:

Deina, Miško je krásny chlapček a Darinka je krásavica zlatučká, nemajú chybu tie deti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. sep 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo to byt...aj ja.... :wink:
22. sep 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poisťovňu nepozerávam, môj seriál ide až zajtra :slight_smile:

moni, seraf klobúk dolu pred vami, tiež som sa ešte hore bez neopaľovala a asi tak skoro ani nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Možno raz, keď budeme ležať spolu na pláži Kati, tak budeme hore bez a s úplne dokonalými prsiami :sunglasses: :grinning:
22. sep 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte!
serafinka pekné fotky. Aj ja som sa vždy opaľovala hore bez, ale len na deke :grinning:

deina Miško je zlatučký! Buď rada, že Ti papá....my nejako štrajkujeme :frowning2: dúfam, že to je prechodné lebo občas strácam nervy, hlavne keď vyplúva aj svoje doteraz obľúbené veci.
22. sep 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renika-to ked som bola"mlada"....aj teraz som ale ked som mala ...nast...,ale hlavu som si vzdy zakrila :grinning: ...s klobukom....aby sa mi tvar nedala vydiet :grinning:

aj ja ked raz budem mat plastiku sa pridam...,k opalovaniu hore bez :wink:
22. sep 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni-aj ja mam radsej ruzovu............ :slight_smile:
22. sep 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati-vydela som ten kocik...je super....aj nam by sa taky zisiel............ :slight_smile: skusim ho dakde najst na nete
22. sep 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak opravujem, na pláži bude ležať Katika, Monica a ja a kooooopec detí bude behať okolo :grinning:

luci ahoj. Ako sa páči Miloškovi v práci? Matúško, keď doteraz dobre papal, tak to iste prejde, to vymýšľanie..
22. sep 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, aký kočík? Katika ide meniť kočík? :confused:
22. sep 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni pojdeme potom na nudapláž :grinning:
ked dokojíš, pojdeme na nejaký wellness víkend len my :sunglasses:
aj ja mám radšej ružovú, ale kukám aj toto :slight_smile:
22. sep 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok