Novozámčanky II

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😃 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!
renika
22. sep 2008
ahoj Kati. Aj môj :-S Ale on sa nehýbal, už bol len pred telkou a príliš nekomunikoval :-p Nabudúce si dáme my!!!! 😎 😃
katika1
22. sep 2008
veru 😃 moj skončil na wcku.. domysli si |-| |-| |-|
renika
22. sep 2008
ou |-| :-S

a Riško v pohode? Nezaspal po ceste?
katika1
22. sep 2008
:-p
hej on bol ok.. nezaspal.. zaspal doma 🙂 a spal do 8.30
katika1
22. sep 2008
a inak prepáč, že sme v takom negustušnom čase od vás odišli :-N ale mojmu starému sa u vás páčilo 😃 vás vychválil 😉
renika
22. sep 2008
vy ste odišli v dobrom čase, keby sa Riki nerozhodol, že rozoberie sedačku 8-( Ale super, že Riško tak pekne spinkal. V stredu Riki volá Riškovi, aby nezabudol na futbal. Chystaj triko 😃
katika1
22. sep 2008
ani neviem, či si to pamatá 😃 aké biele?
to so sedačkou bolo super 😃 rozobrali ju na cucky a stačilo len potiahnuť jeden pás 😃 😃 😃
renika
22. sep 2008
áno, biele. Lebo keď dáš čierne, tak budú proti sebe.Takto budú spolu 😃 Práve preto mu chce volať, lebo nevie, či si to pamätá 😃 Riki potom povedal, že už sa rozumiem do našej sedačky 😃 Ja som ho skoro prizabila a ty, že to bolo super 😃
katika1
22. sep 2008
reni 😃 😃 😃 ale zlatý boli.. furt vysmiaty ako slniečka 😃
však často to nerobia 😉
škoda, že kojíš :-p by som ťa vytiahla aj ja niekam von x-)
tinusi
22. sep 2008
Deini, fotky mam, ale ja mam z tymi fotkami furt nejaky problem. Vacsinou, ked ich zmensujem, tak mi ich zmensi na 800 kb - no na porazenie... ]-(
Skusim s tym nieco urobit a konecne si obnovim album, lebo ten pravek, co tam mam uz otravuje aj mna... 8-(
deina
22. sep 2008
Mne sa zda 50g vela, ale kdesi som sa docitala, ze tolko by deti mali jest, pretoze vraj potrebuju viacej masa kvoli rychlemu rastu. =-) A ze vo vyzivach je iba okolo 10g a to je strasne malo. Ale Misulovi viac chuti tak, ked je tam toho masa menej, tak co s nim, hlavne, ze papa a bez kriku. 🙂

Akurat som zmensovala fotky, taaak sa mi nechcelo - no kuknite, ako nam zostihlel! 😃
serafinka1
22. sep 2008
Deina krásne fotky. 😉
serafinka1
22. sep 2008
aj my sme pridali fotky z dovolenky 😉
katika1
22. sep 2008
deina, Miško velmi opeknel 😉
katika1
22. sep 2008
a darinka je krásavica x-)
serafinka1
22. sep 2008
Ďakujeme x-)
katika1
22. sep 2008
serafinka ty si sa opalovala hore bez? :-o obdiv :-N ja sa hanbím aj v plávkach po porode, nie to ešte hore bez :-N 😃
monica25
22. sep 2008
aj ja katika 😃

maly bol za poslednu hodku 3x hore....to bude zas noc 😞
monica25
22. sep 2008
...sa hanbim....po porode....predtym som sa aj ja chodila opalovat hore bez 😃
monica25
22. sep 2008
pozerate poistovnu s.co????aj aj 😃
renika
22. sep 2008
bola som na zápise v škole, zase im to trvalo, prišli až dve baby na 120 študentov 8-(

kati, hej boli vysmiati ako slniečka 🙂 Kde by si ma vytiahla? Vav, už sa teším, keď k tomu príde 😎 😉

Deina, Miško je krásny chlapček a Darinka je krásavica zlatučká, nemajú chybu tie deti x-) x-) x-)
monica25
22. sep 2008
malo to byt...aj ja.... 😉
renika
22. sep 2008
poisťovňu nepozerávam, môj seriál ide až zajtra 🙂

moni, seraf klobúk dolu pred vami, tiež som sa ešte hore bez neopaľovala a asi tak skoro ani nebudem :-p Možno raz, keď budeme ležať spolu na pláži Kati, tak budeme hore bez a s úplne dokonalými prsiami 😎 😃
lucik77autor
22. sep 2008
ahojte!
serafinka pekné fotky. Aj ja som sa vždy opaľovala hore bez, ale len na deke 😃

deina Miško je zlatučký! Buď rada, že Ti papá....my nejako štrajkujeme 😞 dúfam, že to je prechodné lebo občas strácam nervy, hlavne keď vyplúva aj svoje doteraz obľúbené veci.
monica25
22. sep 2008
renika-to ked som bola"mlada"....aj teraz som ale ked som mala ...nast...,ale hlavu som si vzdy zakrila 😃 ...s klobukom....aby sa mi tvar nedala vydiet 😃

aj ja ked raz budem mat plastiku sa pridam...,k opalovaniu hore bez 😉
monica25
22. sep 2008
reni-aj ja mam radsej ruzovu............ 🙂
monica25
22. sep 2008
kati-vydela som ten kocik...je super....aj nam by sa taky zisiel............ 🙂 skusim ho dakde najst na nete
renika
22. sep 2008
tak opravujem, na pláži bude ležať Katika, Monica a ja a kooooopec detí bude behať okolo 😃

luci ahoj. Ako sa páči Miloškovi v práci? Matúško, keď doteraz dobre papal, tak to iste prejde, to vymýšľanie..
renika
22. sep 2008
moni, aký kočík? Katika ide meniť kočík? =-)
katika1
22. sep 2008
reni pojdeme potom na nudapláž 😃
ked dokojíš, pojdeme na nejaký wellness víkend len my 😎
aj ja mám radšej ružovú, ale kukám aj toto 🙂