Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
22. sep 2008

ahoj Kati. Aj môj 😖 Ale on sa nehýbal, už bol len pred telkou a príliš nekomunikoval 😝 Nabudúce si dáme my!!!! 😎 😀

katika1
22. sep 2008

veru 😀 moj skončil na wcku.. domysli si 😔 😔 😔

renika
22. sep 2008

ou 😔 😖

a Riško v pohode? Nezaspal po ceste?

katika1
22. sep 2008

😝
hej on bol ok.. nezaspal.. zaspal doma 🙂 a spal do 8.30

katika1
22. sep 2008

a inak prepáč, že sme v takom negustušnom čase od vás odišli 😅 ale mojmu starému sa u vás páčilo 😀 vás vychválil 😉

renika
22. sep 2008

vy ste odišli v dobrom čase, keby sa Riki nerozhodol, že rozoberie sedačku 🙄 Ale super, že Riško tak pekne spinkal. V stredu Riki volá Riškovi, aby nezabudol na futbal. Chystaj triko 😀

katika1
22. sep 2008

ani neviem, či si to pamatá 😀 aké biele?
to so sedačkou bolo super 😀 rozobrali ju na cucky a stačilo len potiahnuť jeden pás 😀 😀 😀

renika
22. sep 2008

áno, biele. Lebo keď dáš čierne, tak budú proti sebe.Takto budú spolu 😀 Práve preto mu chce volať, lebo nevie, či si to pamätá 😀 Riki potom povedal, že už sa rozumiem do našej sedačky 😀 Ja som ho skoro prizabila a ty, že to bolo super 😀

katika1
22. sep 2008

reni 😀 😀 😀 ale zlatý boli.. furt vysmiaty ako slniečka 😀
však často to nerobia 😉
škoda, že kojíš 😝 by som ťa vytiahla aj ja niekam von 😵

tinusi
22. sep 2008

Deini, fotky mam, ale ja mam z tymi fotkami furt nejaky problem. Vacsinou, ked ich zmensujem, tak mi ich zmensi na 800 kb - no na porazenie... 😠
Skusim s tym nieco urobit a konecne si obnovim album, lebo ten pravek, co tam mam uz otravuje aj mna... 🙄

deina
22. sep 2008

Mne sa zda 50g vela, ale kdesi som sa docitala, ze tolko by deti mali jest, pretoze vraj potrebuju viacej masa kvoli rychlemu rastu. 😕 A ze vo vyzivach je iba okolo 10g a to je strasne malo. Ale Misulovi viac chuti tak, ked je tam toho masa menej, tak co s nim, hlavne, ze papa a bez kriku. 🙂

Akurat som zmensovala fotky, taaak sa mi nechcelo - no kuknite, ako nam zostihlel! 😀

serafinka1
22. sep 2008

Deina krásne fotky. 😉

serafinka1
22. sep 2008

aj my sme pridali fotky z dovolenky 😉

katika1
22. sep 2008

deina, Miško velmi opeknel 😉

katika1
22. sep 2008

a darinka je krásavica 😵

serafinka1
22. sep 2008

Ďakujeme 😵

katika1
22. sep 2008

serafinka ty si sa opalovala hore bez? 😲 obdiv 😅 ja sa hanbím aj v plávkach po porode, nie to ešte hore bez 😅 😀

monica25
22. sep 2008

aj ja katika 😀

maly bol za poslednu hodku 3x hore....to bude zas noc ☹

monica25
22. sep 2008

...sa hanbim....po porode....predtym som sa aj ja chodila opalovat hore bez 😀

monica25
22. sep 2008

pozerate poistovnu s.co????aj aj 😀

renika
22. sep 2008

bola som na zápise v škole, zase im to trvalo, prišli až dve baby na 120 študentov 🙄

kati, hej boli vysmiati ako slniečka 🙂 Kde by si ma vytiahla? Vav, už sa teším, keď k tomu príde 😎 😉

Deina, Miško je krásny chlapček a Darinka je krásavica zlatučká, nemajú chybu tie deti 😵 😵 😵

monica25
22. sep 2008

malo to byt...aj ja.... 😉

renika
22. sep 2008

poisťovňu nepozerávam, môj seriál ide až zajtra 🙂

moni, seraf klobúk dolu pred vami, tiež som sa ešte hore bez neopaľovala a asi tak skoro ani nebudem 😝 Možno raz, keď budeme ležať spolu na pláži Kati, tak budeme hore bez a s úplne dokonalými prsiami 😎 😀

lucik77
autor
22. sep 2008

ahojte!
serafinka pekné fotky. Aj ja som sa vždy opaľovala hore bez, ale len na deke 😀

deina Miško je zlatučký! Buď rada, že Ti papá....my nejako štrajkujeme ☹ dúfam, že to je prechodné lebo občas strácam nervy, hlavne keď vyplúva aj svoje doteraz obľúbené veci.

monica25
22. sep 2008

renika-to ked som bola"mlada"....aj teraz som ale ked som mala ...nast...,ale hlavu som si vzdy zakrila 😀 ...s klobukom....aby sa mi tvar nedala vydiet 😀

aj ja ked raz budem mat plastiku sa pridam...,k opalovaniu hore bez 😉

monica25
22. sep 2008

reni-aj ja mam radsej ruzovu............ 🙂

monica25
22. sep 2008

kati-vydela som ten kocik...je super....aj nam by sa taky zisiel............ 🙂 skusim ho dakde najst na nete

renika
22. sep 2008

tak opravujem, na pláži bude ležať Katika, Monica a ja a kooooopec detí bude behať okolo 😀

luci ahoj. Ako sa páči Miloškovi v práci? Matúško, keď doteraz dobre papal, tak to iste prejde, to vymýšľanie..

renika
22. sep 2008

moni, aký kočík? Katika ide meniť kočík? 😕

katika1
22. sep 2008

reni pojdeme potom na nudapláž 😀
ked dokojíš, pojdeme na nejaký wellness víkend len my 😎
aj ja mám radšej ružovú, ale kukám aj toto 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre