• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

9. septembra 2017 
Ozaj, s tym masom je to vraj tak, ze okolo 30g - tak potom zje Misulo priblizne tolko, kolko by aj mal, niekedy pomenej (ako sa podari, tak od oka).
23. sep 2008 o 16:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Adrioska, ja bývam tiež na Nábrežnej a chodím k Lorandovej a som s ňou max.spokojná. Ona dokonca prvú návštevu prišla k nám, nemuseli sme do ord. :wink:
23. sep 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrioska, my chodíme tiež k Lorandovej a sme veľmi spokojní :slight_smile: A je to tak ako píšeš, kontaktuj dr., ktorú si vyberieš ešte pred pôrodom a potom po pôrode prídeš do ordinácie alebo ona k vám domov prvý pracovný deň. Tam jej vlastne odovzdáš prepúšťacie papiere z nemocnice, kde sú uvedené údaje o vašom drobcovi :slight_smile:

my asi ani tých 30g nespapáme. Skúsim to zajtra odvážiť. V surovom stave to hodíš na váhu alebo keď je uvarené?
23. sep 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked je uvarene. Predtym som to nevazila, davala som to tak od oka, ale ked prestal priberat, zacala som to vazit. Vacsinou navazim tak 50g a to je asi na dve porcie, niekedy aj viac (viac mu chuti, ked je toho masa menej) a zamrazim to, robim si zasoby. Potom to uz len pridam do zeleniny. Hoci mozno by sa malo vazit v surovom stave... ani neviem.
23. sep 2008 o 21:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky dievcence....

Deini jaky ste uz velkí!!!!...boze,ten cas taaak leti!!!
23. sep 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko Nutka, co mas nove? :slight_smile:
23. sep 2008 o 21:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo,sak nic takeho,len robim a robim.....a konecne mam na vas cas...ide futbal... :grinning:
23. sep 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. sep 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Esteze manzel futbal nemusi. Ale vraj bude musiet obcas pozerat, kvoli synovi. :grinning:
23. sep 2008 o 21:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej tak sa to zacina....a aj autodrahu asi budu kupovat kvoli synom,ze?
23. sep 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj michaela,
zabludila si k nam z vychodu?
mile od teba,ze si ma dosla krajanku kuknut tu na juh.... :wink:
23. sep 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak najprv kupil tatrovku, to bolo prve. :grinning:
23. sep 2008 o 22:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy ako sa mate?
nepojdete niekedy okolo?
23. sep 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zriedkakedy tadial chodievame, raz sme sli (ked sme isli od kamosky z Levic). Ja nesoferujem (este stale :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), co uz so mnou. Odstrelit. :sweat_smile:

Ale mame sa dobre, Misulo je teraz taky zlaty, dnes bol velmi dobry, ked sme boli vonku. Samy usmev a pod, no zlate dieta.
23. sep 2008 o 22:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Nutka. Pozerávaš Ordináciu? :slight_smile: Aj u nás práve beží futbal
23. sep 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie reni nepozeravam...mna taketo serialy nejako neoslovili.....my pozeravame animal planet,discovery,zvieratka,dokumenty....take ine programy..... :grinning:
preco?
23. sep 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina, asi je dnes nejaký pozitívny deň. Maxim sa na každého usmieval a tiež bol veľmi dobrý. A to jeho ideálne zaspávanie - položím ho do postieľky, zavrie očká a spí. Nestihnem si pri neho ani ľahnúť, tak hneď odchádzam z izby.. Mohlo by mu to vydržať :slight_smile:
23. sep 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten Michal bol dnes divny, nezda sa vam? Sice mi je Laura maximalne nesympaticka, ale co nepovedal hned, ze ma dat pokoj s bytom? Len kukal, ako vyberala byt a ani nemukol, az teraz. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2008 o 22:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo to pozerá každý a je to super. Také aktuálne mi to pripadá pre ženu po pôrode a na materskej :sweat_smile:
23. sep 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj...tak ja uz asik nepatrim do tej skupiny.... :grinning: :grinning: :grinning:

ja zarabam tazke love a som mrcha mater ,lebo som syna dala na krk rodine..... :slight_smile:
23. sep 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Discovery mam tiez rada, ale mame nejaky divny, nic moc tam nechodi, stale len s autami sa babru. :confounded:
23. sep 2008 o 22:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak aj u nas ...ale o 20.00 davaju ako sa vyrabaju veci...to mam rada....
23. sep 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ma rad manzel, mna z toho ide niekedy porazit. :grinning: Ale kedysi davali na discovery vselijake dokumenty, mali krasne o Egypte a teraz nic. Mozno to bol iny Discovery kanal?

Idem si lahnut, zajtra mame zase lekarov. :rolling_eyes: Pa pa, Dobru noc. :slight_smile:
23. sep 2008 o 22:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pozerali ste minule ako robili The Palm, ostrov v Dubaji? To bolo super!!!
23. sep 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina, dobrú. Nech to všetko dobre dopadne! :slight_smile:
23. sep 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlasim, ze vsetko dobre dopadlo. :sweat_smile: Misulo sa opat predvadzal a to bol unaveny. Lekarka zacala hovorit o tom, ze zachvilku sa bude plazit a ja,ze on sa uz plazi a akoby nas ten krpec pocul, hned sa zacal plazit, tak bola z neho nadsena. Ze ked zacne stvornozkovat, uz nemusime cvicit, hura!
24. sep 2008 o 10:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dakujem za rady, ak este niektora mozte, tak privitam dalsie tipy na tych detskych lekarov...pekny den :slight_smile:
24. sep 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

adrioska my chodime ku komaromyiovej, je v starej poliklinike. ona chodi na prvu navstevu pozriet novorodenca domov, takze by si sa nemusela nikam s babatkoch trepat :wink: a podla mna je dobra doktorka, ja som s nou velmi spokojna
24. sep 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrioska, my chodime ku galovicovej, je to za mostom na murgasovej, ked byvas na nabreznej tak to nie je daleko
24. sep 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ako sa citis?? a super kocik... taky ti moze doniest aj roland z londyna ked pojde, tam je urcite velky vyber
24. sep 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok