Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

deina
23. sep 2008

Ozaj, s tym masom je to vraj tak, ze okolo 30g - tak potom zje Misulo priblizne tolko, kolko by aj mal, niekedy pomenej (ako sa podari, tak od oka).

serafinka1
23. sep 2008

Ahoj Adrioska, ja bývam tiež na Nábrežnej a chodím k Lorandovej a som s ňou max.spokojná. Ona dokonca prvú návštevu prišla k nám, nemuseli sme do ord. 😉

renika
23. sep 2008

adrioska, my chodíme tiež k Lorandovej a sme veľmi spokojní 🙂 A je to tak ako píšeš, kontaktuj dr., ktorú si vyberieš ešte pred pôrodom a potom po pôrode prídeš do ordinácie alebo ona k vám domov prvý pracovný deň. Tam jej vlastne odovzdáš prepúšťacie papiere z nemocnice, kde sú uvedené údaje o vašom drobcovi 🙂

my asi ani tých 30g nespapáme. Skúsim to zajtra odvážiť. V surovom stave to hodíš na váhu alebo keď je uvarené?

deina
23. sep 2008

Ked je uvarene. Predtym som to nevazila, davala som to tak od oka, ale ked prestal priberat, zacala som to vazit. Vacsinou navazim tak 50g a to je asi na dve porcie, niekedy aj viac (viac mu chuti, ked je toho masa menej) a zamrazim to, robim si zasoby. Potom to uz len pridam do zeleniny. Hoci mozno by sa malo vazit v surovom stave... ani neviem.

nutka
23. sep 2008

Ahojky dievcence....

Deini jaky ste uz velkí!!!!...boze,ten cas taaak leti!!!

deina
23. sep 2008

Cauko Nutka, co mas nove? 🙂

nutka
23. sep 2008

nooo,sak nic takeho,len robim a robim.....a konecne mam na vas cas...ide futbal... 😀

michaela233
23. sep 2008
deina
23. sep 2008

Esteze manzel futbal nemusi. Ale vraj bude musiet obcas pozerat, kvoli synovi. 😀

nutka
23. sep 2008

hej hej tak sa to zacina....a aj autodrahu asi budu kupovat kvoli synom,ze?

nutka
23. sep 2008

ahoj michaela,
zabludila si k nam z vychodu?
mile od teba,ze si ma dosla krajanku kuknut tu na juh.... 😉

deina
23. sep 2008

Tak najprv kupil tatrovku, to bolo prve. 😀

nutka
23. sep 2008

a vy ako sa mate?
nepojdete niekedy okolo?

deina
23. sep 2008

Zriedkakedy tadial chodievame, raz sme sli (ked sme isli od kamosky z Levic). Ja nesoferujem (este stale 😝 ), co uz so mnou. Odstrelit. 😅

Ale mame sa dobre, Misulo je teraz taky zlaty, dnes bol velmi dobry, ked sme boli vonku. Samy usmev a pod, no zlate dieta.

renika
23. sep 2008

ahoj Nutka. Pozerávaš Ordináciu? 🙂 Aj u nás práve beží futbal

nutka
23. sep 2008

nie reni nepozeravam...mna taketo serialy nejako neoslovili.....my pozeravame animal planet,discovery,zvieratka,dokumenty....take ine programy..... 😀
preco?

renika
23. sep 2008

deina, asi je dnes nejaký pozitívny deň. Maxim sa na každého usmieval a tiež bol veľmi dobrý. A to jeho ideálne zaspávanie - položím ho do postieľky, zavrie očká a spí. Nestihnem si pri neho ani ľahnúť, tak hneď odchádzam z izby.. Mohlo by mu to vydržať 🙂

deina
23. sep 2008

Ten Michal bol dnes divny, nezda sa vam? Sice mi je Laura maximalne nesympaticka, ale co nepovedal hned, ze ma dat pokoj s bytom? Len kukal, ako vyberala byt a ani nemukol, az teraz. 😝

renika
23. sep 2008

lebo to pozerá každý a je to super. Také aktuálne mi to pripadá pre ženu po pôrode a na materskej 😅

nutka
23. sep 2008

jaj...tak ja uz asik nepatrim do tej skupiny.... 😀 😀 😀

ja zarabam tazke love a som mrcha mater ,lebo som syna dala na krk rodine..... 🙂

deina
23. sep 2008

Discovery mam tiez rada, ale mame nejaky divny, nic moc tam nechodi, stale len s autami sa babru. 😖

nutka
23. sep 2008

sak aj u nas ...ale o 20.00 davaju ako sa vyrabaju veci...to mam rada....

deina
23. sep 2008

To ma rad manzel, mna z toho ide niekedy porazit. 😀 Ale kedysi davali na discovery vselijake dokumenty, mali krasne o Egypte a teraz nic. Mozno to bol iny Discovery kanal?

Idem si lahnut, zajtra mame zase lekarov. 🙄 Pa pa, Dobru noc. 🙂

renika
23. sep 2008

a pozerali ste minule ako robili The Palm, ostrov v Dubaji? To bolo super!!!

renika
23. sep 2008

deina, dobrú. Nech to všetko dobre dopadne! 🙂

deina
24. sep 2008

Hlasim, ze vsetko dobre dopadlo. 😅 Misulo sa opat predvadzal a to bol unaveny. Lekarka zacala hovorit o tom, ze zachvilku sa bude plazit a ja,ze on sa uz plazi a akoby nas ten krpec pocul, hned sa zacal plazit, tak bola z neho nadsena. Ze ked zacne stvornozkovat, uz nemusime cvicit, hura!

adrioska
24. sep 2008

Baby dakujem za rady, ak este niektora mozte, tak privitam dalsie tipy na tych detskych lekarov...pekny den 🙂

janula_nz
24. sep 2008

ahojte

adrioska my chodime ku komaromyiovej, je v starej poliklinike. ona chodi na prvu navstevu pozriet novorodenca domov, takze by si sa nemusela nikam s babatkoch trepat 😉 a podla mna je dobra doktorka, ja som s nou velmi spokojna

catrin23
24. sep 2008

adrioska, my chodime ku galovicovej, je to za mostom na murgasovej, ked byvas na nabreznej tak to nie je daleko

catrin23
24. sep 2008

moni, ako sa citis?? a super kocik... taky ti moze doniest aj roland z londyna ked pojde, tam je urcite velky vyber

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre