• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
autor
ináč ten karfiol sme aj my dávali.

a tie boty nech si strčia. :grinning:
24. sep 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,
ten macík o kterém jste si povídali pár stránek dozadu je naše rodina :grinning: :grinning:
24. sep 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik, vsak keby nieco tak ti dam vediet a ked budes chciet tak urcite pozrem nieco
24. sep 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj charlinka, nech poradí recept ako pribrať aspoň 2kg. :grinning:
24. sep 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
catrin tam je aké číslovanie? Je tam nejaký rozdiel ako tu v SR?
24. sep 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj charli, ako sa mate, davno sme sa nevideli

lucik, to neviem, oni maju tusim cislovanie 4, 5, 6 .... neviem, topanky sme este nekupovali tam, ale urcite tam niekde musi byt pisane aj nase znacenie... iba botasky sme kupovali
24. sep 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie 2kg by sa zisli aj mne :slight_smile:
24. sep 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ja sa asi lucim, dnes som taka polokoma, uplne som unavena, asi aj z pocasia
24. sep 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tu, robila som drahému večeru.
24. sep 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já bych brala dvě kg dolu abych byla znovu na své váze.
Lucik vždyt Matuško není hubený, já si myslím, že má dobrou váhu a při tom jeho výdeji energie se nemužeš divit. Charlinka má o skoro rok víc a má jen tak tak 13 kg. Oni ty děti v druhém roku už moc nepřiberou. A určitě zase začne papat, prostě má na starosti jiné věci než jídlo :wink:
Já si myslím že je nejlepší si boty zkusit. Chtěla jsem ted koupit charlie a pak jsem jí vzala do obchodu a do těch bot se ani nedostala, měli uzký nárt. takže ještě že jsem je nekoupila.
24. sep 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
catrin-dik..uvidime zajtra a uz v pia.ma roland dovolenku

no nasli sa :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka poslala som Ti mail. :wink:
24. sep 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
charli tak to si ma trošku potešila.Matúško nie je chudý, ale viem, že iné deti v jeho veku papávajú viac. Asi ale nemôžeme byť všetci rovnaký. Len dúfam, že nebude na jedlo taký fajnový ako ja. :grinning:

a s tou obuvou to máš asi pravdu. Každá je šitá úplne ináč.
24. sep 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobrú catrin

Leni a ty chceš zhodiť z ušných lalôčkov?
24. sep 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nedá se srovnávat s ostatními dětmi. Matuško je krásný, zdravý, šikovný klučina, to je duležitější než jeden rohlík denně navíc :wink: :grinning:
24. sep 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Leni tak ja naozaj neviem z čoho Ty chceš schudnúť. to ja by som brala takých 8 kg menej. Len neviem ako, keď furt žerem a žerem. :angry:
24. sep 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Seraf, odepsala jsem.
Napište mi někdo číslo na věštkyni, kteroukoliv, protože nemužu žádnou sehnat a já bych tak chtěla jít i se sestřenkou co je u mě na návštěvě. Dík
24. sep 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
serafi....ďalšia vižla by chcela chudnúť!!! no a ja chcem pribrať!!!! :grinning:
24. sep 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucy ty jsi akorát, ani deko navíc ani namín. Tvoji postavu mít tak si pískám.
24. sep 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
charli, nezbudni tie čísla preposlať aj mne. Možno raz naberiem odvahu :wink:
24. sep 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby sa to tak dalo podarovať si zopár kg. Hneď by som Ti podarovala a ešte s akou láskou. :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fijú fijú :grinning: :grinning:
24. sep 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni a čo robí blackie?
24. sep 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby niežeby sa mi s Vami dobre nekecalo, ale už púšťam za PC mangela. tak ahojky
24. sep 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Luci,dobrú noc, ja takisto vypínam.
Všetkým dobrú noc.
24. sep 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blackieho jsem dneska vykoupala, docela to zvládnul v pořádku a už si zvyknul, prohání kotata, ale spí s nima v boudě, svoj vlastní dostane až v pátek, takže už je to náš člen rodiny, už bych ho nedala.
24. sep 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby. :slight_smile: Uplne mi vypadlo, co som sa chcela opytat, tak len nakukam...
24. sep 2008 o 21:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte
tak neviem či to naše nechutenstvo nesúviselo s dneškom, lebo ráno sa zobudil na vracanie. Keď sa to zopakovalo utekala som s ním doktorke, tam úplne ožil, tak nám napísala taký roztok a nesmie jesť 6 hodín, len pomaly piť ten roztok a skúšať piškóty. Do obeda sa vonku ešte jašil ( vnútri nie a nie vydržať) a teraz mal dokonca hnačku.Doktorka má podozrenie na črevnú chrípku, tak ja len dúfam, že znova neskončíme v nemocnici. :frowning2:
25. sep 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snad sa z toho dostane a nebudete zase v nemocnici. :wink: :confounded:

Nas maly je dnes hrozny, uplne mimo svojho rezimu - zda sa mi, ze vzdy je takyto, ked ideme niekam po lekaroch, na druhy den potom len mrnci a mrnci, dokonca aj plakal, nechcel spat, nechcel poriadne jest, potom zjedol obed a teraz konecne spi, neviem, ako dlho potiahne.
25. sep 2008 o 14:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matko bol dnes rano tiez mrncavy, nikde som ho nemohla nechat sameho, hned mrnkal... tak som zbehla dolu k susede a tam bol ako pokladik pri madarskych ludovkach... :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok