Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
4. okt 2008

čaute baby 😎 pridala som fotky 🙂

katika1
4. okt 2008

reni neviem kvoli komu 😀

katika1
4. okt 2008

moni cestoviny zožali úspech 😵 😀

deina
5. okt 2008

Zeby mal Risko rad kuchynu? 😀 Fesak maly, takto rychlo vyrastol, mam pocit, ze sa len nedavno narodil.

deina
5. okt 2008

Misulo ma uz oba zuby vonku a zase spi pokojne, hura. 😵

katika1
5. okt 2008

deina no miluje hrnce 😝 on ich vyberá do nemoty, utiera, trieska nimi o zem.. susedia nás iste milujú 😀
super 😵 Riškovi už od polky júna nevyšiel zub.. minule mal tie katastrofálne noci a teraz zas skvelé 😕 tak teraz neviem žeby sa drali na etapy 😝

tinusi
5. okt 2008

Ahojte baby, ako sa mate???
My sme dnes taky akcny... maly si vkuse dzavoce 🙂

katika1
5. okt 2008

ahoj tinus 🙂 aj Riško je akčný, boli sme u známych na chvilku a neskutočne sa predvádzal 😀 na povel robil všetko, tancoval, škeril sa, rozprával a pusinkoval a obíjmal ich synčeka 😀

monica25
5. okt 2008

ahojte....a nas roli tiez...aj uplakany....boli sme u mojej maminy,gratulovat krsnemu synovi,vcera mal rok....pooobede sa zle vyspal,necelu hod.spal bolo to pre neho malo.........

kati-pekne fotky 😀

katika1
5. okt 2008

čau moni.. dík 😎 my sme mali práve riadny záchvat plaču 🙄 už dlho nemal 😝

monica25
5. okt 2008

aj roli spal 20 min.a potom strasny plac...,zaspal az ked som mu hladkala hlavu.....no uvidime co bude v noci.... ☹ .ale urcite nic moc,aj tuto noc bol hore kazdu hodinu....kym som ja zaspala on zas plakal....

monica25
5. okt 2008

kati-super,ze chutili cestoviny 😀 ja som ich na koniec nerobila...v sob.sme boli zo svokrom na obede,a dnes u mojej maminy tak som nevarila a ta ma tak nabalila zas.......... 🙂

katika1
5. okt 2008

moni nezávidím 😝
reni kde si? dnes sme stretli Rikiho.. ale nepristavil sa, čo je nahnevaný 😕

monica25
5. okt 2008

uz by som bola rada ked by zacal pekne spinkat....no uvidime znamym maly zacal spat az ked zacal do skolky chodit...,ja som v skotsku davala na jedno dievcako pozor a ona tiez v noci sa casto budila sem-tam i mnesla ani nas5 spat zobidila sa a hrala sa...dufam,z e to u nas nebude ☹ rano skoro bola hore a poobede nespala nic....

sestrinym znamym deti sa zobudili v noci o 2-hej a nexceli ist s5 spat..........

katika1
5. okt 2008

nestraš 😕 😲 Riško sa zatial nikdy nechcel hrať v noci a KLOP KLOP dúfam, že mu to ostane 😅

nutka
5. okt 2008

ahojky

i ja tu....konecne...ale farbim si vlasy...moje dlhe kucerave 😀 ..tak o chvilu idem do sprchy.....

renika
5. okt 2008

ahojte 🙂 Kati, krásne fotky 😵 Jeeej, aj s Maxom si pridala 🙂 🙂

nezastavil sa, lebo sa ponáhľal, už mal byť doma. Išiel do Dráčika kúpiť hračku, mali sme návštevu 🙂 Aj mi to zabudol povedať, až teraz som sa ho na to spýtala. Nebol čas, lebo keď prišiel, návšteva tu bola za 5 min.

máme piaty zub 🙂

katika1
5. okt 2008

reni nevadí.. maxa som musela 😵 je krááááááááásny..
a mám ešte pár krásnych fotos s ním
napálim ti na cd 🙂
koho ste mali na návšteve? 🙂

katika1
5. okt 2008

gratulujem k zúbku 😀

renika
5. okt 2008

ďakujem, ja ani neviem kedy a ako mu vyšiel. Asi ho to nebolelo
prišla kamarátka s mužom a ich malou, ktorá mala v septembri 1 rok 🙂
super, napál. Alebo pošli na mail. Som rada, že sa ti Max páči, bude sa môcť chodiť hrávať s Riškom 😀

renika
5. okt 2008

a som si všimla ten tvoj včerajší čas pridania fotiek 😲

katika1
5. okt 2008

no veru.. čakala som kým doperie práčka 🙄 a už tri dni som šla spať o polnoci 🙄 😅

renika
5. okt 2008

čo robíš? 😕 Veď ráno chodíš do školy! Predtým poctivo ideš o pol 11stej a teraz takto?

pozerala si Talent? Bola tam jedna baba z NZ, úplne ohybná 😲

katika1
6. okt 2008

reni chlap ma včera stiahol spať 🙂
ja nechodím, že ráno.. iba v utorok.. inokedy mám aj o jednej
ráno chodím len Riška odniesť
ale dnes ideme do Martina a vrátime sa v stredu, takže sa ideme obaja uliať- ja zo školy, on z jasličiek 🙂

pozerala som, ale ked bola tá baba, malý plakal 😝

monica25
6. okt 2008

dobre rano.....

tak my mame dalsiu hroznu noc za sebou...medzi 10 a polnocou skoro vobec nespal....v kuse sa prevracal,plakal...,ale strasne....potom ked konecne zaspal o 1 zas zaplakal....,medi 2-4 2x zaplakal a pre istotu od 4 vstal z velkym placom zaspal az okolo 4.50.....potom o 6 bol hore a vstal pred 7.30.....takuto noc sme hadam ani nemali........boli zle ale siel hed spat napil sa cumlik a zaspal a teraz vobec skoro nespinkal,nexcel ani caj ani mlieko nic len plakal a plakal....,teraz sa hra mna zas hlava boli a som uplne unavena..........tak dufam,ze poodede si pospime....
neviem preco moje dieta nespi............uz som z toho nestastna.... ☹
pozrem sa aj ja ci nam nahodou zubok nepribudol....
reni-gratulujem k zubku 🙂

monica25
6. okt 2008

ahoj katii-idete na vylet????

roliho nezoberes????poziciam,oddychnut si xcem 😀

monica25
6. okt 2008

kati-...ale nie...srandujem.... 😀 chybal by mi....obcas odide len na chvilu a uz sa ho neviem dockat.... 🙂

tak si oddychnite ,prejem stastnu cestu a pekny vylet...,uzite si ho 😀

katika1
6. okt 2008

moni aj ja by som občas brala, aby riška niekto vzal na výlet 😀
hej ideme na výlet..
tatinko bude doma sám bačovať 🙂
dúfam, že to nečítajú nejaké obdivovatelky, čo tu budú vyklopkávať, ked tu nebudem 😀

deina
6. okt 2008

Dobre ranko. Aj my sme mali hroznu noc, des, nie som na to zvyknuta (spava normalne cele noci), budil sa snad kazdu hodinu maly. 😝 Zase sa vyhodil zo svojho rezimu, boli sme u mamy - uz tam na dlhsie nepojdeme, kym sa nenauci spat aj tam. Predtym s tym nemal problem, teraz inde ako doma nezaspi.

A mam riadnu svalovku na bruchu, cvicila som. Aspon viem, ze som cvicila dobre.

monica25
6. okt 2008

kati-aj my budeme sami zaciatkom nov.nas tatinko ide na vylet.... 😀
no aj ja by som brala taky "spa vylet".....sama aspon na 2 dni....oddychnut si a tak..... 😀

deina-to ti zavidim,ze misko tak pekne spinka...v podstate vsetkym mamickam kt.deti spinkaju....aspon ked by nespinkal raz za cas ,ale stale............no neviem ked som to povedala dr.ona mi na to,ze kazde dieta je ine....tak neviem....no nejak to budem musiet vydrzat,nic ineho mi neostava.... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre