• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

13. októbra 2017 
moni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jani ale tenký??? :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa z vás... :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, no môžeš byť rada, že sa ti ušla aspoň škrabka na sporák :grinning:
18. okt 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Si nabudúce donesiem z domu, aby som sa nehanbila jeden si vypýtať :slight_smile:
nie,toho tenkeho,holohlaaveho.... :slight_smile: a ozaj kde sa skovava modry zralok co xcel vsetko modre????????? :grinning: :grinning: :grinning: ale zlaty bol s tym vedrom a jak umyval kupelku...savo na kachlicky a tak............ :grinning:
jaaaaaj, no tak tú škrabku milujem! Musím si takú vecičku zohnať, je to ozaj multifunkčná zbraň. Ktovie, či sa s tým zemiaky nedajú oškrabať :slight_smile:
18. okt 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak kúpeľnu treba poriadne vydezinfikovať, moni :wink:
18. okt 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha, už ma láme do kolien, ked niekto použije slovo "tenký" :grinning: a ešte v jednej vete s modrým žralokom :grinning:
18. okt 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tento tam chodil každú chvíľu, že chcem niečo na to, potom prišiel, že teraz na to. A ja hovorím monike, že mi prídeme do tej druhej kúpeľńe a všetko sa tam bude lesknúť. A monika na to, že čo keď bude lepšia ako moja?
nestíhate, maminky :slight_smile:
aj ja som mala dnes tenky srobovak u vas katika.... :grinning:
potom sa len tak povaloval na parapete v kupelke a montovac roliet prisiel:monika potrebujes este ten tenky srobovak ak ho nepouzivas si ho zoberiem :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak preto vieš, kto ho mal naposledy :grinning:
18. okt 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde je katyka? :grinning:
18. okt 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebodaj aj ty si ho držala v rukách, reni? :grinning:
18. okt 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte mám jeden dotaz - Janulka, takto oficiálne - komu môžeš ďakovať, že si tu? :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
18. okt 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ano :wink:
18. okt 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som bola utišovať dieťa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nenechá mamičku ani v klude koníkovať
ale sa tu rehocem ako besná :grinning:
modrý žralok príde aj zajtra pozdravím ho? a aj tenký a holohlavý :grinning: :grinning: :grinning:
jani, skoro :grinning: Už som mala na ňom oči :grinning:
:slight_smile: no predsa tebe, reni. Tak ti oficiálne teraz pred všetkými dakujem, zajtra ti pošlem dakovnú kartu a dám to ešte vyhlásiť do dulovského rozhlasu :slight_smile:
katika, to bola zase veta, kde bol modrý žraloík a tenký :grinning: Janka je ohnutá v kolenách :grinning:
18. okt 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedine ja som ho nedržala v rukách :astonished: to je ako možné :astonished: :astonished: :astonished: :grinning:
18. okt 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ved máš šťastie, reni. Ozaj, tuším som tu niečo čítala, že sa mi chystáš, Kati, doniesť Riška zajtra? Zajtra ale nebudem mať pomoc...Katka ide do Duloviec na hody :frowning2:
18. okt 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, no tak budem mať celý deň natrčené uši. Priprav si 20Sk :grinning:
reni :grinning: :grinning: :grinning: už dosť budím dieťa svojim smiechom :grinning: :grinning: :grinning:
Katka....ja som ho tiež nedržala...len som si ho chcela vypýtať a musela som sa červenať... ten smajlík s červeným nosom je Rudolf?
18. okt 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt????? :astonished: to može ist reniku kuknúť :grinning:
to som zvedavá čo povie ked povieš že príde riško :sweat_smile:
18. okt 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iba 20??? Tak ti to dám vyhlasovať celý týžden, oki? :slight_smile: tú stovku ešte nejak naškrabem :slight_smile:
18. okt 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa tu rehocem ako chorá vrana :grinning: :grinning: :grinning:

jasné, zajtra máme hody :sunglasses: Viete si predstaviť - plná dedina, úplne všetci vonku a mne bude zniesť z rozhlasu ďakovná reč :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
18. okt 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nie je nos to sú otvorené ústa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty ich radšej tak velmi neotváraj :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati-aj ja...uz som si a manzela ulozila spat :grinning: a a sa tu napchavam :slight_smile: a smejem a smejem :grinning:
18. okt 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok