Novozámčanky II

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😃 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!
katika1
18. okt 2008
moni 😃 😃 😃 😃 😃 😃 jani ale tenký??? 😃 😃 😃
renika
18. okt 2008
ja sa z vás... 😃 😃 😃
renika
18. okt 2008
janka, no môžeš byť rada, že sa ti ušla aspoň škrabka na sporák 😃
jaja4
18. okt 2008
Si nabudúce donesiem z domu, aby som sa nehanbila jeden si vypýtať 🙂
monica25
18. okt 2008
nie,toho tenkeho,holohlaaveho.... 🙂 a ozaj kde sa skovava modry zralok co xcel vsetko modre????????? 😃 😃 😃 ale zlaty bol s tym vedrom a jak umyval kupelku...savo na kachlicky a tak............ 😃
jaja4
18. okt 2008
jaaaaaj, no tak tú škrabku milujem! Musím si takú vecičku zohnať, je to ozaj multifunkčná zbraň. Ktovie, či sa s tým zemiaky nedajú oškrabať 🙂
jaja4
18. okt 2008
šak kúpeľnu treba poriadne vydezinfikovať, moni 😉
jaja4
18. okt 2008
haha, už ma láme do kolien, ked niekto použije slovo "tenký" 😃 a ešte v jednej vete s modrým žralokom 😃
renika
18. okt 2008
ale tento tam chodil každú chvíľu, že chcem niečo na to, potom prišiel, že teraz na to. A ja hovorím monike, že mi prídeme do tej druhej kúpeľńe a všetko sa tam bude lesknúť. A monika na to, že čo keď bude lepšia ako moja?
jaja4
18. okt 2008
nestíhate, maminky 🙂
monica25
18. okt 2008
aj ja som mala dnes tenky srobovak u vas katika.... 😃
potom sa len tak povaloval na parapete v kupelke a montovac roliet prisiel:monika potrebujes este ten tenky srobovak ak ho nepouzivas si ho zoberiem :-o 😃 😃 😃 😃 😃
renika
18. okt 2008
aha, tak preto vieš, kto ho mal naposledy 😃
jaja4
18. okt 2008
kde je katyka? 😃
jaja4
18. okt 2008
nebodaj aj ty si ho držala v rukách, reni? 😃
renika
18. okt 2008
a ešte mám jeden dotaz - Janulka, takto oficiálne - komu môžeš ďakovať, že si tu? 😎 😎 😃 😎 😎
monica25
18. okt 2008
ja ano 😉
katika1
18. okt 2008
som bola utišovať dieťa :-p
nenechá mamičku ani v klude koníkovať
ale sa tu rehocem ako besná 😃
modrý žralok príde aj zajtra pozdravím ho? a aj tenký a holohlavý 😃 😃 😃
renika
18. okt 2008
jani, skoro 😃 Už som mala na ňom oči 😃
jaja4
18. okt 2008
🙂 no predsa tebe, reni. Tak ti oficiálne teraz pred všetkými dakujem, zajtra ti pošlem dakovnú kartu a dám to ešte vyhlásiť do dulovského rozhlasu 🙂
renika
18. okt 2008
katika, to bola zase veta, kde bol modrý žraloík a tenký 😃 Janka je ohnutá v kolenách 😃
katika1
18. okt 2008
jedine ja som ho nedržala v rukách :-o to je ako možné :-o :-o :-o 😃
jaja4
18. okt 2008
🙂 ved máš šťastie, reni. Ozaj, tuším som tu niečo čítala, že sa mi chystáš, Kati, doniesť Riška zajtra? Zajtra ale nebudem mať pomoc...Katka ide do Duloviec na hody 😞
renika
18. okt 2008
janka, no tak budem mať celý deň natrčené uši. Priprav si 20Sk 😃
katika1
18. okt 2008
reni 😃 😃 😃 už dosť budím dieťa svojim smiechom 😃 😃 😃
jaja4
18. okt 2008
Katka....ja som ho tiež nedržala...len som si ho chcela vypýtať a musela som sa červenať... ten smajlík s červeným nosom je Rudolf?
katika1
18. okt 2008
fakt????? :-o to može ist reniku kuknúť 😃
to som zvedavá čo povie ked povieš že príde riško :-N
jaja4
18. okt 2008
iba 20??? Tak ti to dám vyhlasovať celý týžden, oki? 🙂 tú stovku ešte nejak naškrabem 🙂
renika
18. okt 2008
aj ja sa tu rehocem ako chorá vrana 😃 😃 😃

jasné, zajtra máme hody 😎 Viete si predstaviť - plná dedina, úplne všetci vonku a mne bude zniesť z rozhlasu ďakovná reč 😎 😎 😎
katika1
18. okt 2008
to nie je nos to sú otvorené ústa 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ty ich radšej tak velmi neotváraj 😃 😃 😃
monica25
18. okt 2008
kati-aj ja...uz som si a manzela ulozila spat 😃 a a sa tu napchavam 🙂 a smejem a smejem 😃