• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
catrin-nasmu u z nie raz brali krv,strasne plackal pri tom aj v nemocke ked sme boli mu brali...a aj ked mu robila testy alergologicka aj na gastroent.nie je to nic prijmne,ja som skoro uz snim plakala.........aj z hlavy a aj z prsta mu uz brali...........aj zo zapestia....odtial,odkial sa mu dalo,kde mu nasli zilku na tych jeho tlstuckych rucickach...

a ani roli sa nexce od nasej detskej -chodime k rovnakej-dat vysetrit............
19. okt 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati neblaznite vsak ste chude :wink:
19. okt 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na ten fut.team ste mi neodpisali.... :frowning2: no neva uz sa vypinam tak cavte :sunglasses: :grinning:
19. okt 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, ok. to sa mi zíde, dobrý nápad. Cvičiť asi nebudem, kým kojím a ešte chcem, ale diétu by som držala. Akú?? Hlavne všelijaké sladké tyčinky by som si mohla odpustiť :zipper_mouth: :pensive:
19. okt 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, čau
19. okt 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati a po tých nohavičkách, ktoré som ti sem dala minule, mám nové :grinning:
http://www.cas.sk/clanok/92505/to-su-nohavicky-ako-postova-znamka.html
19. okt 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sprchuješ sa a mňa si nevolala? Pekne :rolling_eyes:
19. okt 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni po piatej nežerieme, sladkosti žiadne! a pitie-len vodu :wink: može byť? ja tých 5kg potrebujem
malý plakal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fu, no drsné, že po piatej nič a sladkosti nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pitie vody ešte zvládam, iné ani nepijem. Ale fakt po piatej? Nerozmyslíš si to? Nie po šiestej? :sweat_smile:
19. okt 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež 5kg, ale môže byť aj 7 v pohode! Keď po piatej nebudem nejsť, tak pôjdem spať s Maxom o ôsmej asi :sweat_smile:
19. okt 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta už tu šeci tuším chrápu...)
19. okt 2008 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni nerozmyslím :grinning: malý strašne plakal večer tak som musela za ním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jaja čau :sunglasses: vieš mi detné musíme skorej spávať, lebo ráno to skoro čviriká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
renulienka a ked bude prehrešok, musíš sa priznať!!!! :sunglasses:
20. okt 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja, ty kedy sadáš za pc? :confused: Podľa hesla "kde iní končia, ja len začínam" :sunglasses: Čoooo?

kati, to akože dnes začíname? Tak idem jesť, aby som do piatej čo to stihla :grinning: No ja keď s tým začnem, tak prehrešok nebude! To by som ti neurobila, že ty doma na vode a ja sa napchávam. Na to nemám svedomie. Tak idem papať niečo...Takže od dnes, že?
20. okt 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja, už nie si basista! Lepšia foto :wink:
20. okt 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala na ranajky cerealie s mliekom :sunglasses: obed spravím nejaké cestoviny.. asi tuniakové.. ale s light majonezou :sweat_smile:
jaja aj podla mna lepšia foto :sunglasses:
20. okt 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko. :slight_smile: Nejake ste ukacene v poslednom case.

Catrin, Polomiova nie je gastroenterologicka? Ci mam uz z tych lekarok chaos? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tusim k nej chodime (ak je to ta, co ma na oknach kvety, na Andovskej, divna osoba) a k alergologicke tiez, k Haramiovej. :rolling_eyes: Poklad ta lekarka, furt nieco prorokuje Misulovi - buduci ekzematik, alergik, astmatik ... (nic mu nie je).

Kto chce zase chudnut? Z coho?
20. okt 2008 o 10:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja teraz tlačím rohlík so syrom a šunkou. Ale tá šunka je kvalitná, Riki povedal, že to bola najdrahšia čo mali, tak zobral tú :grinning: A čo piješ? Ako je Riškovi? Nemá ešte vonku zub?
20. okt 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina haramiova na mna chcela zavolať chartu :grinning: podla nej ak odídem domov po dvoch dnoch može moje dieťa zomrieť :sweat_smile: :grinning:
20. okt 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni ked je najdrahšia tak možeš :grinning:
nepila som ešte.. :sweat_smile: ja bežne tak 2dcl vody denne :sweat_smile:
Riško včera dostal atb.. dusí sa a vracia z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v noci pomáha ten olynth, no má stále plný nos a kašle :pensive:
20. okt 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina, z brucha, zo zadku, zo stehien, z celého človeka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

kati, 2dcl? Ja vypijem minimálne 2,5 litra! Aj v noci pijem, ja vkuse pijem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes som už vypila pol litra vody :zipper_mouth:

tie soplíky nemal potom zo zúbkov? Keď atb, tak to rýchlo pomôže. Hneď zaberú a úplne sa mu polepší, uvidíš
20. okt 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni ked som kojila aj ja som vela pila teraz nemám potrebu, ani ma to nenapadne :sweat_smile:
20. okt 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to nie je príliš dobré, keď málo piješ a pri diéte už vôbec nie. Stále, keď sem prídeš, ti pripomeniem, že sa máš napiť :slight_smile: Choď sa napiť! :grinning:

keď sa ráno nenapijem, tak sa cítim ako vyschnutá slivka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale máš pravdu, je to aj kojením, že som stále smädná..
20. okt 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :grinning: ja viem že to nie je dobré :pensive:
tie 6torčatá :pensive: snad to dobre dopadne :pensive: mne lepí že ak sa dám na druhé vykujú sa z toho dvojičky alebo čo :sweat_smile:
dieťa bolochvilu ticho, šla som ho pozrieť a celá izba od sudokrému :pensive: a on celý od hlavy až po päty :pensive: som ho aj odfotila :stuck_out_tongue_closed_eyes: som ho musela prezliecť na komplet
20. okt 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vypité 2dcl :dizzy_face: na dnes by aj stačilo :grinning:
20. okt 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už taká nadržaná na bývanie v dome, že asi začnem odpočítavať hodiny :grinning:
20. okt 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukáž mi sudokrémového Riška :grinning:

nechcela by si dvojičky? :astonished: Ani ja nie, ani za svet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

už môžeš odpočítavať! Už je to blízko. A keďže ti matika nejde, tak ti idem pomôcť. Je 11 hodín, ak budete zo soboty na nedeľu prvýkrát spať v dome, tak to je ešte 120 hodín :sunglasses:
20. okt 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si dobrá :grinning: takže začínam odpočítavanie :sunglasses: dúfam že nám nmezahlásia, že kúrenie sa pokazilo, alebo čo :rolling_eyes:
nechcela veru :sweat_smile: :grinning:
idem do obchodu, ale ked bude spať dám sem tú fotku :wink: ale nie je to smiešne ja som skoro infarkt dostala :zipper_mouth:
20. okt 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Catrin, Polomová je gastroenterologička aj my k nej chodíme. V stredu sme tam boli na kontrole, no bola totálne trápna ako vyratúvala Vikinu váhu s dĺžkou, lebo nijak jej to nepasovalo do jej tabulky, aj som sa na nej musela zasmiať a potom som ju upozornila, že ani ja som nikdy nebola silná. No podla nej majú do jedného roku všetky deti priberať rovnako:confused: a tak vymýšlala, že nás asi pošle na všelijaké vyšetrenia, lebo v januári ideme k nej na krv a potom sa vraj uvidí. No poriadne mi už tá ženská lezie na nervy:zipper_mouth: , minule vravela, že Viki má laktózovú intoleranciu a teraz vravela, že je to akurát v norme, tak ja neviem, asi len potrebuje pacientov. Ja asi poprosím Lorándovú, či by tie krvné testy nemohla urobiť ona, lebo jej doverujem a na Polomovú sa vykašlem. Nech si hladá takích pacientov, ktorí to aj potrebujú.

Deina, vy chodíte k Haramiovej:stuck_out_tongue_closed_eyes: ? To je tiež otrasná osoba, chodila som tam so Simonkou, aj som sa s ňou pohádala a potom som sa na ňu vykašlala. Kolejáková je tiež alergologička, tá je velmi zlatá dr. ale teraz je tuším na materskej, no počula som, že ju v jej ambulancii niekto zastupuje :wink:
20. okt 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj klaudi :slight_smile: ako sa mate?
reni už práskam do seba ten šalát :sweat_smile:
20. okt 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok