• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
Dala som si par glgov konaku a mne je taaak blbo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aj ja chcem vidiet Riska! :sweat_smile:
20. okt 2008 o 21:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nevravím... som dobre informovaná,čo? :grinning:
čo sa ti zdaloooooooooooo????
20. okt 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika červevé a Deina koňak, kde to som?? :astonished: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budeš Lasica? Potom poviem :grinning:
20. okt 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada že si ma ohodnotila tak pozitívne :grinning: tinusi moj synovec ked bol v Riškovom veku si vybral z plienky hovienko a poroztieral ho po koberci a stene :grinning: :grinning: :grinning: TO by som nechcela čistiť :grinning:
deina :grinning: :grinning: :grinning: alkáčka :grinning:
20. okt 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebudeeem nebudeeem :grinning:
povedz, lebo budeš blondína :angry:
20. okt 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte :slight_smile:
20. okt 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati-aj ja xcem vydiet risiaka.....
20. okt 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katika, tak kde mas toto Risiaka???? :sweat_smile:
20. okt 2008 o 21:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nechcem aby Max niečo roztieral po koberci a stene :stuck_out_tongue_closed_eyes: dúfam, že keď mu mamička povie, Maximko toto sa nesmie, tak poslúchne :grinning:
20. okt 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, odkedy som teba spoznala, pochopila som aké sú blondínky výnimočné, nadané, múdre osobnosti. Odvtedy po inom netúžim, len byť blond :sunglasses: :grinning:
20. okt 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne Reni, aj ja kukam, ze kazdy tu chlasta... aj ja by som si dala nieco dobre...napr. varene vincisko... hmmmm :dizzy_face:
20. okt 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinusi, pila si už niečo ako kojaca? Alebo vôbec nič? Ani pohárik? Ja nie :slight_smile: Ale viem, že niektoré si dávajú pohárik vína a tak. Len minimum
20. okt 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni-ja som zvykavala obcas vino.... :sweat_smile:

kati-kde si uz mate stredu???????? :grinning:
20. okt 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som uz pila - ale len tak, ked si manzel urobil varene vino, tak som si dala malinky hltik, alebo som si dala tak pol deci piva... a raz som si dala stamperlik vajecneho likeru - ale vsetko to bolo hned po kojeni... tak si myslim, ze aj vlk syty aj ovca cela...
20. okt 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika hľadá sudokrémového Rišiaka :grinning:

keď dokojíme, tak si vyjdeme na pohárik. Hlavne kojace myslím - tinusi, serafinka, monica bude o chvíľu tiež kojaca...ostatné baby môžu piť hocikedy. tie by nás v pití hneď tromfly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este by som si dala nejake dobre sladke biele vinko. :sweat_smile: Ale to by mi uz asi fakt nepadlo dobre.
20. okt 2008 o 21:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni-ako dlho planujes kojit????
20. okt 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidim Matka, potapaca, velmi je zlaty. :dizzy_face: :dizzy_face: Ocividne sa mu paci pod vodou.
20. okt 2008 o 21:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dne ssom bola na ultraz.a vsetko je v poriadku tak sa tesim :grinning:
bola tam jedna...pametam si ju ked som bola v 20 som sla na ultra.a aj ona tam bola,predomnou sla cakala-caka dvojicky....dvoch chlapcov...,dnes som ju stretla zas...lezi v nemocke jedno babo sa jej nevyvia,nerastie.....hrozi jej potrat,al.ak to prezije tak bude telesne postihnuty :frowning2: tak mi ju bolo luto :cry:
20. okt 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, do roka a pol budem prsník ponúkať a potom nie. Buď sa odstaví sám alebo budem kojiť ďalej. Tak ešte pol roka určite :slight_smile:
20. okt 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, chuda baba, to musi byt hrozne, snad bude aspon to druhe babo vporiadku. :frowning2:
20. okt 2008 o 21:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viete si predstavit, ze lekari uz zachranili aj 350g dieta? :confused: Zajtra ma byt nejaky dokument na ct2...
20. okt 2008 o 21:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, som rada, že je všetko ok. Ráno som na teba myslela, že si išla na uzv. Videla si malého? :dizzy_face:

teraz je tá baba v ktorom tt? to musí byť hrozné, bože :frowning2:
20. okt 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni ty máš ambície :astonished:
moni ty si to trafila :grinning:
som dala slub že zajtra bude rišiak.. nemám tu kabel a je tam kde prdus spí.. nechcem ho budiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moni to je hrozné :confounded:
20. okt 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aké ambície? :astonished:
20. okt 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s kojením :wink: to prečo tak dlho? :confused:
20. okt 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jak ja v 30-31...viacej nie caka dvojicky a ma brusko asi ako ja....je to hrozne...aj ja mam strasny strach....aj ked zatial"vyzera " byt vsetko v poriadku...........,dufam,ze bude zdrave....je to take zle to pocuvat...,nexcela by som byt na jej mieste :frowning2:
kati-dobre bolo?????????? :grinning: al.len bude??? :grinning: uz si po???? :grinning:
reni-diky....,ja mam vzdy strach,ale snazim sa mysliet vzdy pozitivne...,aj s rolim ked som bola tehu som sa bala....
reni a nehrizie ta maly...jak ked som kojila roli este nemal zuby...do tych 11 mesiacov sme my kojili :wink:
20. okt 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni-neukazali mi ho dnes :frowning2: bolo nas tam vela...dr.sa ponahlala
20. okt 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, tak sa to odporúča, rok a pol ponúkať prsník a potom nie. Ako ho mám teraz naučiť na fľašu a UM? Zbytočné stresy pre dieťa, si myslím
20. okt 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok