Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

deina
2. júl 2008

Reni, to mi je luto, ze Maximko je chory - ako dopadli vysledky?

Mandrea, podla mna sa maly na teba podoba. 😉

tinusi
2. júl 2008

Ano Mandrea, ma to zahojene, uz mu to aj prasklo a zasusilo sa. Teraz tam ma uz len maly pupcek - ruzovofialovy...
Maly v pohode kopka, tak asi ho to neboli... uvidime, co bude dalej.

muriel293
2. júl 2008

ahojte baby,hlásim sa k okresu NZ...snáď tu stretnem aj dakoho známeho 🙂

catrin23
2. júl 2008

vitaj muriel 🙂

mandrea
2. júl 2008

ahojte kocky
deina - tak to uz si asi tretia alebo stvrta, ktora povedala, ze maly sa na mna podoba 😀
a aj nas maly je strasne zivy, niekedy az moc. Az sa cudujem, ze ako moze tolko vydrzat 😵
ahoj catrin, uz si zbalena? 😀

catrin23
2. júl 2008

no kocky, keby poznate mandreinho muza tak poviete ze je to cely otec 😀 🙂 😉

reni, a to ako mu zistili? chudatko malinke, dufam ze budete v poriadku

catrin23
2. júl 2008

ahoj mandrea, este nie, az v piatok. uz si kamosky robia zo mna srandu, nech si pribalim zachranny cln na lod 😀 bojim sa ist trosku na lod, lebo az 17,5hodiny ide trajekt 😲

mandrea
2. júl 2008

catrin ja s tebou plne suhlasim 😀 😀 😀
potom ked budete uz doma, a aj Denis, tak sa mozeme niekedy stretnut. Aj Maros by ho uz rad videl 😵

catrin23
2. júl 2008

lucik, no co? presla ti objednavka do happyfota? ja som skusala aj dnes a nic! tak som nasrata, lebo som tam mala az okolo 200fotiek 🙄

catrin23
2. júl 2008

no jasne, uz som mu o vas hovorila, napis mi cislo do ip, potom sa ozveme

mandrea
2. júl 2008

ok, uz som ti ho poslala. Co sa chystas nakupovat v Irsku?

catrin23
2. júl 2008

ok, poslala som ti aj ja moje
chcem nakupit malemu nejake veci, nasla som v mothercare autosedacku concord, za 120libier, tu vyjde okolo 8000sk, tak dufam ze ju budu mat. a sebe nieco, a tak... co mi padne do oka 😀 😀

mandrea
2. júl 2008

ok, dakujem
v Irsku sa dobre nakupuje, takze urcite donesies vela veci 😵
kedy to presne ides?

catrin23
2. júl 2008

v sobotu rano idem, a v pondelok odchadzame z rosslare (neviem ci to poznas). este musime ist na tax office, a v banke si musim zrusit ucet, lebo mi tam zbytocne strhavaju poplatky za vypisy. dufam ze nie som v minuse za ten rok 🙂 😀 😀 😀

mandrea
2. júl 2008

tak to budes mat len taku kratku navstevu. Ale nakupit urcite stihnes 🙂
Ako sa ma Brianko? Uz sme vas davno nevideli

catrin23
2. júl 2008

no mam na to pol soboty a celu nedelu 🙂 🙂 a ako sa poznam, tak urcite aj pondelok este nieco pokukam 😀
No ani sa nepytaj!taky je zly!!!idu mu vsetky zubky za sebou von, vkuse je umrncany, hlavne doma, vonku ani nie, ale doma sa s nim neda vydrzat. teraz chodime von aj doobeda okolo 9-9.30, kym neni tak teplo a cez den sa zvykneme chodit kupat

mandrea
2. júl 2008

kde sa chodite kupat? Patko celkom dobre zvlada toto teplo-klop,klop. Akurat vcera bol dost nekludny, ale to bolo asi z toho ockovania. A doobeda kade chodite? Do mesta?

catrin23
2. júl 2008

akurat volal denis, uz sa nevie dockat 🙂

chodievame na strand, vcera sme boli u denisovho kamarata na dome, dnes sme boli v meste
doobeda chodime do mesta a spat

mandrea
2. júl 2008

tak to mu verim 😵 Ako dlho ste sa nevideli? 😵
my sme teraz uz dost dlho neboli v meste - bolo strasne teplo.

deina
2. júl 2008

Vidim, ze ste hore. 🙂 Ja mam svoj obvykly vecerny prival energie, tak som zvedava, kedy dnes pojdem spat.

catrin23
2. júl 2008

naposledy bol doma v maji

catrin23
2. júl 2008

ja sa uz ale lucim, lebo som uplne koma 😅 tak sa majte zatial a dobru noc vam prajem paaa 😔

mandrea
2. júl 2008

dobru noc 😔
deina ta energia by bola lepsia cez den, co? 😵

deina
2. júl 2008

Aj cez den sa da, potom mam okolo piatej utlm a od takej siedmej ficim zase. 😅

deina
2. júl 2008

Dobru noc, Catrin. 🙂

mandrea
2. júl 2008

co pijes red bull? 😀 😀
Ja som vacsinou vecer velmi unavena, rano by som este straaasne spala, ale Patko spi max do pol 7, ale vacsinou do 6 ☹ potom sa uz aj ja celkom dobre preberiem, ale pooobede ma tiez chyti utlm. Niekedy si zvyknem zdriemnut 😝

deina
2. júl 2008

Antimalarika beriem. 😀 Aj do Afriky by som s nimi mohla ist (ale je to aj antireumatikum) a veru to funguje ako red bull. 😀

Ale okolo tej piatej by veru mohol maly trosku zaspat...

mandrea
2. júl 2008

v marcovkach je v poslednej dobe nejako "hlucho". Ledva tam niekto nieco napise.
Ako sa dari Misulovi? Ako som videla album, tak pekne rastie 😵

deina
2. júl 2008

Velmi dobre, je strasne zivy, neviem, odtial berie tolko energie (on ziadne povbudzovaky neberie 😅 ), stale sa musi vrtiet. Aj nam konecne viac narastol do vysky, takze je taky "proporcny" ako hovori manzel, teraz je trosku menej tucko z neho. 🙂

A Patko je tiez krasny, vyzera byt pekne velky. 😵

mandrea
2. júl 2008

dakujem pekne 😵 Je veru velky - ma 7400g a 68 alebo 69 cm. Takze je aj riadne tazky a dlhy 😵 Ale ako keby nemal na sebe ani ziadny tuk, ved on vsetko odcvici pri tej svojej aktivite. Aj ja sa niekedy cudujem, ze odkial berie tolko energie. Niekedy by mi mohol trocha dat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre