• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
dakujem moni, ved po aspon na hodku, ved roland postrazi deti, vsak aj minule jak ta posielal :grinning:
30. jan 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
charli, idem ja a bea a este ta kamoska siska, pod s nami nech je nas viac :slight_smile:
30. jan 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni denis sa pyta ci uz mate skype
30. jan 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
cat aj ja sa pripajam ku gratulacii a zelam ti len to najlepsie,hlavne zdravicko pre teba aj tvoju Rodinku :dizzy_face:
monica ako sa ma maly danielko????poslucha???
charlie drzim palce k skuske :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jan 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem eri... ty nechces ist von s nami??
30. jan 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eri-dakujeme,ma sa dobre,je to dobrunky chlapcek...ked je napapani a v cistom tak ani neviem,ze ho doma mame...to roli maval take obdobie,ze som ho nemohla ani dole dat z ruk,musela som ho na rukach vlacit,jeho mozem polozit a spokojne si lezi,obzera sa ....je to maly anjelik,dufam,ze mu to aj ostane....
30. jan 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj roli si naneho pomaly zvyka,akurat som si vsimla,ze vystraja vtedy ked kojim al.prebalujem danielika,aby som si aj jeho vsimala...
cat -este nemame
30. jan 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni tak dufam ze je pravdiva ta povedacka ze druhe dieta je opak prveho,lebo tak my budeme mat doma opravdiskeho anjela :grinning:
cat kebyze mam vodicak som tam jak na koni ani si nevies predstavit ako mi chyba spolocnost ,aby som si hlavu vyvetrala od kazdodennych povinnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale uz v marci idem a muz mi slubil aj auto :grinning: som zvedava ako dopadnem uz teraz mam boja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cat pripájam sa ku gratulácii, všetko naj k narodkám. Koľkéže to oslavuješ? Či neprezradíš? :wink:
30. jan 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eri-ani ja nemam vodicak a teraz pri dvoch detoch by sa mi zisiel...,aj ja mam strasny strach zo soferovania.....
30. jan 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem seraf...25 mam :grinning:

kocky nemate sa coho bat. aj ja som najprv stresovala a kym som sa na prvej jazde rozbehla, tak to bolo...ale teraz prejdem hocikam :wink: ja mam vodicak uz 7rokov :sweat_smile:
30. jan 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eri a muz ta nehodi?
30. jan 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedyze to idete a kam ????spytam sa ho,lebo moju malu uspim len ja ale v ramci nudze bude musiet zaspat s babinou :grinning:
moni ani si nevies predstavit aky ja mam strach zo soferovania :confused: :confused: :confused: raz sme mali havarku a odvtedy mam panicky strach ,ale musim ho prekonat nielen kvoli sebe ale aj malej lebo sa nemame ako dostat do NZ ked potrebujeme k dr alebo na nakup :rolling_eyes:
30. jan 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme az okolo deviatej, mozno aj neskor... :wink:

ja som mala tiez mensiu havarku s kolegami na hoteli, besnili sa na aute na snehu a ja som skoncila na prednom okne, ale nastastie sa nic nestalo.odvtedy sa bojim sediet vedla sofera, a hlavne ked sa ide rychlo.
31. jan 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby na strach zo soferovania radim len jedno: soferovat, soferovat, soferovat... cim castejsie, tym skor ten strach zmizne... a potom ho vystrieda taka hrdost zo seba samych, ze ste sa prekonali... no a je to velmi pohodlne, takze to je plus k tomu...
31. jan 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
tinusi mas uplnu pravdu aj ja sa tesim na to ked uz budem jazdit a aky bude na mna drahy pysny :grinning: :grinning: :grinning:
cat a kde to idete a kto??????a co vlastne budeme oslavovat tvoje narodky????
muz povedal nech idem ze ma hodi ale malu davam spat az o deviatej takze by som tam moghla byt okolo pol 10 az 10 .....nevadiii???????????? :dizzy_face:
31. jan 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eri si tuuu????/
31. jan 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ericica mas ip
31. jan 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
mám po tej ťažkej skúške, taaaak sa teším, to bola už posledná :slight_smile:
cat, všetko Naj k tvojim narodkám!
31. jan 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renika gratulejem k zvladnutiu skusiek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
charlie ,cat uz mam hore obed ,pecu sa mi platy na kremes a mala sa uz jasi vonku na snehu :grinning: :grinning: :grinning:
bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeeer zdravim aj beu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. feb 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, Eri všechno nej nej nej k dnešnímu svátku. Já se tak dobře vyspala až mi je to divné. Super že jsme šli ven, tak se těším a ještě jsem se dozvěděla že včerejší zkoušku ze státnicového předmětu mám za A huráááá.
mnam mnam krémeš, ty jsi nějaká aktivní dneska :grinning:
1. feb 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte... hiiiiiiiii eri, ty mas zajtra meniny??to co si nepovedala??? :astonished:
ty si dobra..ze kremes..a uz aj obed mas?
mne sa brian do rana asi 3krat zobudil v noci, ja som ani vstat nevladala k nemu.ale rano ho mama zobrala tak som spala do 10 kym ma denis nezobudil :grinning: :sweat_smile: bolo super, nabuduce ideme tiez :slight_smile:

reni dakujem a gratulujem k skuske
charli aj tebe gratulujem
1. feb 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
charli nie dnes ma eri meniny ale az zajtra :confused: tek dopredu vsetko naj naj
1. feb 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem všetkým :slight_smile: Je mi teraz lepšie, cítim sa taká ľahšia, odpadla zo mňa záťaž skúšok :slight_smile:
včera som bola cvičiť a dnes som čakala svalovku a nič :confused: A to som sa strašne dlho nehýbala predtým
kde ste boli? V ktorom podniku?
1. feb 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte :sunglasses:
eri-aj my sa pripajame ku gratulacii k tvojim zajtrajsim meninam :slight_smile:
reni-a gratulujeme aj tebe k zvladnutiu vsetkym skuskam,si sikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my ideme zajtra do poradne s danielikom som velmi zvedava kolko pribral.....je to male zlaticko klop klop si zaklopem ako som pisala,ani neviem,ze ho mame...place len ked je hladni,al.ked ho idem kupat,ked je holi v podstate pokazde ked ho vyzlecem place,.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: nema rad nahotu :grinning:
a roli je maly nezbednik,akurat sli na chvilu von s tatom,uz sme si pozerali kociky ale neviem si vybrat kt.si mam objednat...v podstate vsetky surodenecke sa mi zdaju take rovnake len farba ina,,,,,no uvidime uz tento tyz.to xceme objednat a potom huurrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaa do ulic :grinning:
1. feb 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeeeeeeeeem :dizzy_face: meniny mam zajtra ste zlate :dizzy_face: charli gratulujem k skuske :wink:
monika nebooooj teraz ma danielko problem s nahotou ,ale o taky 18 rokov s nou problem mat nebude :grinning: :grinning: :grinning:
renika tak ty si bola cvicit a ako bolo ??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
catrin vies ako som vyzerala ja poobede ?ako vyzmykana handra a mala si vidiet ako som tahala ciaru s malou do postele a zakon schvalnosti ze akurat dnes spala len neco cez hoodinu :rolling_eyes:
1. feb 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eri, ja som si tiez isla s malym lahnut, uplne ma lamalo a on vymyslal, tak som ho dala do postielky, odisla z izby a o 10min.spal.tak ja som ani nespala :slight_smile:( a tiez spal kratko, asi hodinku :unamused:
reni to je super ze uz posledna skuska.teraz uz mozes s nami aj na diskoteku ist,nie? :sweat_smile:
1. feb 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte :sunglasses:
tak sa hlasim,po dnesnej poradni s danielikom....vazime 5060g :slight_smile: priberame odkedy sme doma a aj mliecka mame dost comu sa tesime :grinning:
inac pohodicka...od dr sme prisli pred jednou,roliho svokra strazila aj tam spinkal doniesla ho domov okolo3.30 s tym,ze ma dost a zajtra uz nepride k nam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som si tak na chvilu lahla pred tv....a skocila medzitym do obchodu pre par veci kt.unesiem v ruke a zabudla som nakup v obchode.... :sweat_smile: nie cely len mineralku a....maly sme zlu noc za sebou a nejak som sa nesustredila ,aj som kecala s tetou predavackou...,ale schovala mi moje veci aj s blokom na mna cakali ked som sa vratila s5 do obchodu,zlata tetula predavacka :grinning:
danielika mi na tych par min.strazil svagor,,,,

a dnes bola u nas katika....risko je krraAAAAAAAAAsssssssssssnnnnnnnnnnnnnnnnyyyyyyyyyyy a strasne strasne sikovny ba mudry tolko vie povedat,rozpravat,ze normalne zavidim a tak pekne sa hral....no to moj roli len pistal,dufam,ze ho to coskoro prejde a bude taky dobrunky aky bol pred mojim odchodom do nemocky////
zato danielik je anjelik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a mam to do paru cert a anjel....budu sa doplnat :grinning: moje cicusky
katika-a si opeknela,a aj vlasy si mala krasne :grinning:
a ked uz budeme mat konecne kocik prideme sa ukazat do MC aj my :grinning:
2. feb 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni aj ja si myslim ze risko je maly sikulko sice roliho este nepoznam osobne ale uz sa tesim ked ho spoznam :dizzy_face: a ja takisto dufan ze ked budem mat druhe dieta ze to bude anjelik :grinning: :grinning: :grinning:
inac aj mna nieco chyta dufam ze to do stvrtka prejde
charlie nejdes mi pomoct s pecenim :grinning: mam toho na tento tyzden vela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. feb 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte...
ja som mala na navsteve svokrovcov, boli mi gratulovat a prisiel aj svagrik z irska :slight_smile: doniesol briankovi tolko chrumiek ze mame aj na mesiac :slight_smile: a este som chcela tie sosaky na avent flasu a on mi kupil normalne dudle :slight_smile:)
a asi ideme s malym do kosic druhej babke s nim, tak aspon budeme mat vylet :slight_smile: :sweat_smile:

eri co tolko pecies? ja som si nakoniec neobjednala u teba, lebo mi mamina objednala este pred tyzdnom a nema ju kto zjest ani :grinning: a este som aj ja robila krtkovu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

moni, nechala si svagra s malym?? :astonished: :astonished:
3. feb 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok