Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

catrin23
19. mar 2009

moni, no to sa tesim ze uz je rolimu lepsie... aj brianko uz pekne papka, aj sa hra, len je este trosku taky nervak 😨 zajtra by sme sa tak mohli stretnut vonku ak pojdete...

muriel... super ze martinko takto prespal... nech mu to vydrzi... 😉 🙂 😉

muriel293
19. mar 2009

ďakujem všetkým za podporu 😉

monica ty prosím ťa ako zvládaš dve tak malé deti a ešte predpokladám aj vlastnú domácnosť? ja mám dosť s jedným....teda klobúk dolu to fakt! 😝

renika
19. mar 2009

ahojte
som tu naskok, keďže o sekundu je ordinácia, len som chcela vedieť, či moni písala a vidím, že áno a dobré správy, tak sa teším
ja som dnes mala skúšku, tak sa teším, že mám po tom a s veľkou radosťou si idem teraz pred telku oddýchnuť, Maxim už spinká
muriel, super, že toľko prespinkal vkuse, to verím ako ti dobre padol ten spánok! Nebuď ho, on sa zobudí, keď bude hladný, ja som nikdy nebudila. Držím ti palce
a Moni, no Moni je Star, že to zvláda!! Aspoň pre mňa 😎

monica25
19. mar 2009

cavte...
reni-gratulujem 😵 😵 😵 k zvladnutiu skusky 🙂

muriel-hej dve deti a vlastna domacnost....rodicov mam daleko( v senci.)..a svokru na skok...,ale....,-to je na dlho...v podstate som sama na vsetko....,ale aj moje deti mi pomahaju stym,e su dobrunke 😀
aj ked roli mava svoje dni...,ale kto z nas ich nemava.... 😅
a danielik je anjelik 😵

a reni-dakujem 🙂

dnes roli mal riedku stolicu 1x...,ale ani ju nema mat z coho hustu...,nepapal nic par chrumiek zopar tyciniek....ale vela vela cajika-a to ma tesi..... 🙂

idem aj ja ruzovu pozerat roli spi dani je tu pri nas 🙂

ericica
19. mar 2009

ahooooooojte teraz som skoncila ufffffff dalo mi to zabrat ,,,,zajtra vecer hodim zopar fotos do albumu svadobnych toret ak mate chut tak kuknite 😉
citam ze roli bolo chory 😒 my sme boli vcera hore celu noc mala horucku 39 ☹ a nic nam nezaberalo tak sme ju sprchovali a az nadranom ustupila ,boli sme aj u dr a mame zase daky zapal 😖 uz mi toto sproste pocasko lezie na nervy 🙄
deinus potom sa ozvi co povedal stanko a dobre natrcaj usi aby si ho pocula lebo ja ho niekedy fakt nepocujem 😀
dufam ze mala sa mi do vikendu uzdravi chceme ist do HU a nemam ju komu nechat 😖
kati uz ste zdravy??????????

catrin23
20. mar 2009

ahojte...

no moni je No.1, tu obdivujem aj ja, ako to zvlada, vzdy ked k nim pridem, tak je vsade poriadok 😉

reni, gratulujem k skuske 😉 😉 ty si sikula

eri, tesim sa na fotky... a ako je rebuske? chudatko, rychlo sa vyliecte.... to je hrozne ked su deticky chore...
kam sa chystate do hu?

deina drzim palce, nech nam zvestujes dobru spravu 😉

monica25
20. mar 2009

cavte 🙂
cat-dakujem 😵
uz ma davno takto nepochvalili 🙂 to ma tak povzbudi,ste zlate 😵

dnes svokra aj zo svagrom 😅 zobrala danielika na prechadzku...roli plackal ☹ tak som obliekla aj jeho a sli sme za nimi...v noci malo spinkal,plakal zo sna....nech sa mu uz prerezu tie hnusne zubiska 😠 a nemali sme horucku 🙂 a rano si pytal papat tak som mu dala banan..skoro cely spapal.... 🙂
stretli sme tinusi pri zmrzke 🙂 prepac Matka som si ani nepozrela 😔 nie ze by som nexcela,ale "zabudla"som 😅 to ta nevyspavost...este raz prepac.....a ste jednu znamu sme predtym stretli pri orange na podzamskej a jej chlapceka som si tiez nepozrela ☹som ja teda.....sa hnevam na seba..... ☹
a teraz si ideme lahnut,musime si oddychnut....
chuda rebuska ☹ nech ste cim skorsi zdravy

deina-uz vies????ja na teba cely den myslim tak potom napis....som zvedava 😀

deina
20. mar 2009

Viem aj neviem, takze neviem. Sice nieco v maternici videl, ale ziadne srdiecko, co by uz v 7tt byt mohlo. Sice ani u Miska nebolo... Ale ja fakt neviem, kedy som mohla mat ovulaciu, mne sa strieda kratky (24-26 dni) a dlhy cyklus (33) a toto bol skor ten dlhy - co mi je potom zahadou,ako som vobec mohla otehotniet. 😕 Manzel je borec. 😀 Takze bud z toho nic nebude alebo je este skoro...

ericica
20. mar 2009

ahojte 😉
no rebi sa ma lepsie len som to zase schytala ja 😒 hrozne ma boli hrdlo 😖
deinus tak som velmi zvedava co sa z toho vykluje ale ja ti to veeeeeeeeelmi zelam..... 😵
cat ideme len do komarna len co dopisem idem si pozriet aktualnu akciu ale najprv dam malej ATB to bude zase boj 😠
idem hodit aj fotky co som sa rano namakala 😝 😝 😝
tak kuk do albumu 😉

ericica
20. mar 2009

😠 😠 😠 nejdu mi poslat fotky do albumu 😠 😠
dam malu spat lebo mi rozoberie byt a potom ich skusim zmensit a hodim znovu
zatim pa 😉

tinusi
20. mar 2009

Ahojte...
Moni, to vobec nevadi... ja si na to nepotrpim... niekedy je lepsie tie deti "ignorovat", lebo prilisna pozornost ich moze otravovat a Matko byva potom mravciatko... 😖 . Ja som vsak nemohla vydrzat - musela som hodit na Danielika aspon kratky mrk... ako kraaasne spinkal... juj, aj ja chcem take babatenko. Matko sa mi zda uz taky velky... ale vsak ked sa do leta nepritrafi, tak ideme naostro na to... 🙂))))

ericica
20. mar 2009

jeeeeeeeeej tinus aj ja chcem druhe baby ale az volakedy koncom leta by som chcela napisat bocianovi 😀 😀 😀 to uz budeme s prerabkou dufam hotovy 😝
chcela by so zase letne dieta 😀
no kuk do albumu podarilo sa mi zmensit foto....mam aj dalsie ale tieto su take feš... 😀 😀 nedelu hodim ajlinho hrocha 😉 😉 😉

renika
20. mar 2009

ahojte
Deina, prišla som ti práve zagratulovať a čo to tu čítam? Tak nebudem zatiaľ ešte
eri, torty sú krásne, obdivujem tvoje nadanie, normálne umenie je to 😎
aj my ideme zajtra na tie naše odložené nákupy, keďže minulý týždeň to nevyšlo. A tentokrát nemáme varovanie pre Maximka, tak ide s nami. Chceli sme ísť do toho outletu pred Budapešťou, ale keďže malý ide s nami, tak stačí aj Arkád 😅

renika
20. mar 2009

a ešte mi napíšte, čo plánujete zajtra variť, lebo ja netuším čo 😒 Fakt, žiadny nápad. Práve som dokončila seminárku, ktorú beriem zajtra doobeda do NZ a rozum som mala len na tom a teraz neviem čo so zajtrajším obedom 😔

renika
20. mar 2009

bože, to je už toľko hodín??? Som myslela, že maximálne desať 😲 Asi už spíte, tak potom nič, budem musieť vymyslieť niečo sama 😒

ericica
21. mar 2009

reni diky 😉
my sme dnes boli v komarne ale bolo to tam narvane 🙄 a kolona od europy az po tesco 😕 takze sme tam od europy isli asi pol hodku 😠
ale manzel si urobil radost kupil si kosacku aj krovinostrihac a ja som si kupila JAGERMAISTER 😝 😝 😝 uff idem si aj naliat 😀 😀 😀 reni aj v arkade bolo vela ludi????????????????

catrin23
22. mar 2009

ahojte...

eri, ty si sikula, krasne su tie torty, brutalne..... 😉 a co rebuska? uz jej je lepsie?

my sme sa vcera nakoniec tiez rozhodli ist do tesca do komaromu, isli sme okolo 17tej a tiez bolo dost ludi, ale urcite nie ako doobeda....

ericica
22. mar 2009

cat diky 😵
mala sa ma uz lepsie,len ja som daka soplava 😒
a co dobreho ste kupili???????????
ja som tam nechala mailand.....nakupila som durimu 😀 😀 😀

catrin23
22. mar 2009

eri, len bezne potraviny, a samozrejme kinder cokolady 🙂) kinder mliecny rez tie co su viac v baleni, to sa oplati... a brianko velmi lubi tie male jogurtiky, tie na jeden sup 🙂 ale tiez sme pominali :()
...rychlo sa uzdrav!!!

nasi akurat zobrali dole maleho spat, tak si idem kuknet este nejake saty na nete, nech mi donesu z irl 🙂 😉 😝

ozaj, objednavate niekto z quelle???

katika1
22. mar 2009

🙂 čaute čaute
moni tak už ste zdravý? Možme nabehnúť????
Dnes budeme mať vzáááácnu návštevu! Očakávame eriku s rebuškou😀
včera mi švagor spravil prekvapko a došiel k nám aj s tromi deťmi a ostali do dnes.. no dom ako po výbuchu a teraz mi ešte hučí v hlave z tolkého kriku, ale taký boli zlatý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no neskutočne! A Riškovi veľmi chýba súrodenec, zistila som.. on bol taký šťastný, ked tu boli deti, že dobreže neskákal od radosti
Deinuš, mne - teda Riškovi ešte v 8tt nevideli srdiečko a mysleli si že mám missed.. ale v 9tt už tlklo ako splašené 😉 neboj nič!

katika1
22. mar 2009

jaaaj a budeme mať prírastok do rodiny... nie, nie ja.. 😀 ale Pusinka nám o dva týždne porodí šteniatka 😵 ale ja sa o nu tak bojím!!!!! a vyzerá ako saláma 😀

serafinka1
22. mar 2009

Ahojte tak konečne som Vás dočítala. 4 dni sme boli u mami, a na net som nemala čas ísť.
Eri tie torty sú brutálne, už sa teším na toho Ajlinho hrocha, zvedavá som. Videla som aj Renatu ako nevestu. zlatá bola, strašne veľa ľudí mali na svadbe.

Baby nechodíte niektorá cvičiť do Starbecku na aerobick? Chcela by som už začať cvičiť, lebo už je zo mňa slonica. Musím do leta niečo zhodiť.

ericica
22. mar 2009

seraf ja by som chcela len nemam vodicak ☹ ☹ ☹ aj ja potrebujem zhodit...
inac kati sme sa bavili s durim ze ste veeeeeeeelmi super parik a bolo nam u vas super a uz sa na vas tesime....a pusinke zelame bezproblemovy porod... 😵

renika
23. mar 2009

ahojte
eri, v sobotu sme boli len v Komárome v Tescu, nestíhali sme ísť do Arkády, boli sme pozvaní na oslavu večer. Do Komáromu sme išli okolo pol štvrtej a nečakali sme ani sekundu, zaparkovali sme normálne, skoro pri vchode a ľudí, tak akurát, skôr málo ako veľa. Vy ste kedy boli, že bol taký rad? Asi treba chodiť poobede. Do Arkády sme išli potom včera, ale tiež, až keď sa Maxim zobudil, napapal a houby sme stihli, keďže som si myslela, že ako u nás, zatvárajú o deviatej večer. Prešli sme len spodok a ako sme prišli hore, tak obchody už mali na polovicu stiahnuté žalúzie, skoro ma porazilo. Len z polovice sme dostali, čo sme chceli. Jaaaaj, ako v nedeľu môžu také centrum zatvoriť o 18stej?
catrin, z quelle neobjednávam
kati, čo plánujete urobiť so šteniatkami?

ericica
23. mar 2009

reni tak to teda nechapem 😲 😕 😕
my sme boli v gyori v sobotu poobede a do arkadu sme sa dostali az okolo 4 a kym sme sa tam najedli bolo uz okolo 5 hod a az potom sme sli na nakupy a este aj o pol osmej sme tam boli a nemali zatvorene 😢 ....co v nedelu skorej zatvaraju ??dobre vediet aspon tam vtedy nepojdeme 😀
my sme boli okolo po jedenastej v komarne a hovorim rad az pri europe a kym sme dosli pri tesco skoro ma porantalo 🙄
baby chystate sa niektora cez velkonocny pondelok niekam vypadnut????my chceme ist do zoo v BA ale ked bude zle pocasko tak do BUDAPESTI do campony......nechcete sa niektora aj s rodinkou pridat?????????? 😵
reni chystame sa vo stvrtok do MC nepridas sa aj s Maximkom???????

renika
23. mar 2009

eri, no maja rada - do tesca chodiť cez víkend zásadne len poobede a v nedeľu neísť do Arkády, lebo o 18stej zatvoria 🙄
Camponu milujem, moje najobľúbenejšie centrum!
neviem ale ešte, že čo bude cez Veľkonočný pondelok, to sa už bude nebezpečne blížiť termín odovzdania mojej bakalárky 😖
vo štvrtok tu mám kamošku aj s malou, dnes ideme my k nim

ericica
23. mar 2009

ahaaaaaaa tak neva mozno nabuduce 😉
a kde sa campona nachadza dakde na zaciatku Pestu???ja som tam este nebola a uprimne sa priznam aj v zoo a vidamparku som bola este ako deco s rodicmy 😀
tak tu tvoju radu rada prijmem a do tesca budeme chodit len poobede,nevies ako je otvoreny outlet???

renika
23. mar 2009

eri, áno, Campona je na začiatku Budapešti, práve preto sme tam chodili, lebo netreba prejsť celé mesto
http://campona.hu/megkozelites/
dávno som tam nebola, keď sme ešte nemali Maxa, chodili sme tam často, teraz už nie, keďže sa rozhodujeme podľa toho, že čím skôr byť doma 😅 Idete pozrieť Tropicarium? Taaak by som išla! Bola som tam asi 4x, ale vždy je čo pozerať! A tie žraloky, nááááádherné je to tam
a outlet je otvorený každý deň od 10:00 do 20:00
http://www.premieroutletscenter.hu/ na linku úplne dole

catrin23
23. mar 2009

ahojte....

v campone som bola aj ja ale uz davno.... a autom by som tam netrafila asi ani 😅
ale do zoo a vidamparku trafim, to je len rovna cesta cez arpadhid

catrin23
23. mar 2009

ja sa chystam s kamoskou asi vo stvrtok do arkady. ak nam to vyjde, bez malych....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre