Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
8. apr 2009

kkam pojdete zajtra na stretko????

katika1
8. apr 2009

čaute 🙂 kika cmuk 😀 kedy sa na to dáme? 😀
zajtra neviem? Mne je to jedno, možme aj na sihoť ale ak bude riško zas tak besne lietať po tom nebezpečnom drevenom vrchu, pojdeme radšej domov, lebo sa o neho bojím.. videli ste ako dvakrát letel na hlavu z toho 😔

deina
9. apr 2009

Catrin, nesla si vcera okolo piatej po Vansovej smerom k Soltesovej? Tak sa mi zdalo, zeby si to mohla byt ty - chuducka, Casualplay kocik, tmave vlasy - ja som sla nejak za tebou na opacnej strane.

katika1
9. apr 2009

haloooooooooooo o 4tej????????????????????????

reni ideš????????????????????????????????????????

catrin23
9. apr 2009

ahojte...
tak ide niekto na tu sihot?
ano deina isla som akurat domov, aj ja som ta videla na druhej strane, isla si ku kamaratke, nie? a ona uz nebyva vedla nas? 😕

renika
9. apr 2009

ja idem do NZ bez Maxa, lebo mám skúšku a keď budem schopná po nej prísť na ihrisko, tak vás prídem pozrieť 🙂
čo je s Pusinkouuuuuu??????

catrin23
9. apr 2009

ja mam cely byt hore nohami... a nechce sa mi upratat 😅 😅 prisli sme neskor domov, lebo sme boli v tescu, rychl o som sla navarit obed, vsetko som mala pohadzane, a tento krpec mi potom nechcel jest 🙄 tak som ho dala spat a do 5min. bol koma 🙂

catrin23
9. apr 2009

reni vela stastiaaaaaaaaaaaaaaa 😉 ja viem ze to zvladnes, lebo ty si vzdy tak tip top naucena 🙂

catrin23
9. apr 2009

kati vy idete?

monica25
9. apr 2009

cavte...kdo ide,ide vobec niekto 😅

cat-ak mate

reni -drzim palce

fakt kati uz ma pusinka steniatka

monica25
9. apr 2009

mne roli prave zaspal....

catrin23
9. apr 2009

ahoj moni... mame sa ok... min. som vam zabudla volat spat ked ste volali, ale potom ani nebolo kedy, vsak ti poviem ked sa stretneme 😕

monica25
9. apr 2009

ok 😉

sme sli na prechadzku do mesta...,roland ze ci ste nahodou neni aj vy vonku...stretli sme beatu,davida,davidka....

ides na sihot????

catrin23
9. apr 2009

my sme boli vtedy v andovciach u tety....
no pojdeme, vy idete? musim rychlo upratat, a podla toho kedy maly vstane, ale asi tak po stvrtej ako minule

monica25
9. apr 2009

ideme aj my...tak zatim... 😵 😵 😵

kati=podte aj vy..erika deina...tinusi............atd. 😀

ericica
9. apr 2009

ja asi nejdem lebo ideme so svokrou na nakupy a idem si este nakupit veci k peceniu velmi ma to sice mrzi ale dnes som nic nestihala a asi sa dnes ani nedohonim ☹

katika1
9. apr 2009

erikáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá ma neser!
my ideme 🙂 a beriem formičky aby sedel v piesku a nevymýšlal

renika
9. apr 2009

eri, pošli mi prosím ťa do IP tvoj mail, pošlem ti tie fotky 🙂
a som rada, že som dnes bola tam, kde som bola 😵
ste veľmi zlaté všetky!
a s Katikou sme sa strestli ešte aj pri Tescu 🙂
a detičky, na tie nemám slov! Sú všetky mňam, zlaté, krásne 😵 😵

tinusi
9. apr 2009

Dnes bolo supeeer, Matkovi sa veeelmi pacilo - aj ockovi - toho som musela pochvalit, ze som sa nemusela o nich ani obzriet 🙂))... ako keby sa on inokedy musel... no chlap! Aj ked siel rovno do pracky, tak som rada, ze uz sa vie pekne zahrat v piesku, v trave, na kamienkoch a rad sa hojda a tak... no a vasi hosi a tiez Rebeka - jedina baba - su uz taaaky veliki a sikovni... tesim sa, ked uz taky bude aj Matulo.

ericica
9. apr 2009

aj nam bolo super sice sme sa nechystali ale vyslo nam to aj ked len na chvilku 😝 😀
tinus my sa cez den prezliekame aj dvakrat lebo keby som ju nechala tak do vecera by si ludia mysleli ze mi utiekla z Lunika VII 😀 😀 😀

monica25
10. apr 2009

cavte aj nam sa pacilo 😵

eri-presne tak aj my sa prezliekame aj 3x za den.... 😅

ericica
10. apr 2009

caff moni si este tu????????????? 😉

renika
10. apr 2009

eri ahoj, kreslili ste dnes bike?

monica25
10. apr 2009

teraz som dokecala s kamoskou na skype 🙂

katika1
11. apr 2009

Babyyyyyyyyyyyyyyyy máme 3 šteniatka!!!!! Boli 4 ale jedno umrelo - ale to ešte v brušku niekedy - nebolo dovyvinuté.. Sú to dvaja chalani a jedna baba!!!!! A tú babu si necháme aj keby čo bolo, nech sa moj chlap aj na hlavu postaví 😀

aj to čo umrelo bola baba 😢

Pusinke začala odtekať voda a potom z nej vypadol aj ten vak, ale neotvárala sa, tak spravili cisársky.. teraz sú ešte na pohotovosti, ale už pomaly pojdu domov. Sa na ne tak tešíííííííííííííííííííííííííííííííííím!!!!

deina
11. apr 2009

Jej, blahozem, Katika. 🙂 Chuda stvrte, no ale mate tri zdrave.

Super Catrin, tak uz budem vediet, ze si to ty. Isla som ku kamoske, ale k jej mame, byva nedaleko nej, ta bola. 😉

ericica
11. apr 2009

jejjjjjjjj kati blahozelam 😉 a potm dojdeme kuknut ked budu vacsie a donesieme jednu ruzovu a dva modre supravy 😵
reni dufam ze bike chutil a aj sa pacil 🙂

monica25
11. apr 2009

cavte 🙂
kati aj ja blahozelam 😵 😵 😵

catrin23
12. apr 2009

ahojte...

kati gratulujeme 😉
ja by som chcela takeho hava, ale brian je este maly, a vencenie by sme asi nezvladali hlavne v zime 🙄 rano... ale ked vyrastie tak hadam aj denis dovoli 🙂

renika
12. apr 2009

ahojte
Kati jeeeeeeej 😵 😵 😵 Super, že všetko dobre dopadlo, neuveríš ale ja som myslela na Pusinku! Kedy sa presne narodili? Prosím prosím prosím hoď fotku strááááááášne ich chcem vidieť. Simonka zje aj obrazovku, keď jej ich ukážem!

eri tebe a tvojmu mužovi skláňam verejne poklonu za umeleckú kresbu na tortu! Riki sa tešil, veľmi sa prekvapil. Urobil si aj fotky 🙂 A torta bola veľmi chutná, mňam, celej rodine chutila, len sa tak míňalo. Veľmi si chválili piškótu, že je taká sladučká a chutná. No ste machri, darmo 😎 Ďakujeme!
a Riki ako prišiel s tortou domov, tak hneď hovoril, že máte nádhernú dcérku, že tam behala vonku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre