• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

13. novembra 2017 
ahojte... no je to tu vymrete fakt...kde ste vsetkyyyy???

seraf az v piatok idem na farbenie, musi mi to zosvetlit a tak dat druhu farbu.. :confounded: tak hadam to bude dobre :slight_smile: potom supnem foto :0)
17. máj 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už som zvedavá. A prečo Ti to musí zosvetliť? Nepodarilo sa to? Komu chodíš?
17. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak vam sem zase vrthnem :wink: takuto tortu nam upiekla erika na krst :wink: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2774009&vReferer=%2Fphotos%2Fema.nz bola nadherna a velmi dobra :dizzy_face: :dizzy_face: takze odporucam,ma zlate ruky!!!!
18. máj 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ta je nadherna! :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. máj 2009 o 09:10  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ema naozaj prekrásna torta, aj nám už Erika spravila, a bola som veľmi spokojná, veľmi dobre chutila. Ale čo ma viac zaujalo, je dátum narodenia Tvojej princeznej, pretože v tento krásny deň len o rok skôr sa narodila aj moja princezná. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
serafinka:tak je to mile,ze su narodene v ten isty den :dizzy_face: aj ked je medzi nimi rok :wink:
18. máj 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wau, ta torta je naaadherna, naozaj... a urcite aj chutna, lebo to auto, co nam erika piekla bolo mnam - mnam...
19. máj 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monica,seraf mate IP :dizzy_face: :wink:
20. máj 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeee, sto rokov som tu nebola a co nevidim, Deina caka babatko. Prijemne tehulkovanie zelam. :wink:
22. máj 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, Zgurka. :slight_smile:
23. máj 2009 o 22:16  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Babule, tie ktore chodite k Dr. Stankovi- ako mu vychadzali merania UZV v 31tt? Zaujima ma hlavne nozicka (FL) lebo mne aj pri prvom synovi zmeral menej - mal mat 2800g a narodil sa 3700 a teraz pri druhom vysla nozicka o 2tt mensia a vaha na 1280g- v 31tt by dieta malo mat okolo 1500g. Dakujem. Prosim IP. Dakujem :wink:
24. máj 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika251 - Veronika H. z Hurbanova???
24. máj 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: - Jani, ja ta dorazim. Som si ani za ten svet nebola ista ci si to ty!
25. máj 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ani ja! Len som tipovala :dizzy_face:
Mohla by si ma vyhľadať na facebooku, nech sa zase nestratíme :slight_smile:
25. máj 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok, susim aj ked FB nepouzivam. Skor skype. Hodim ti do IP adresu. Ked budes vediet a mas skype ohlas sa mi.
25. máj 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj všichni. doufám že se máte vy a vaše zlatíčka dobře. Chtěla jsem vás poprosit a malý hlásek charlottce do soutěže. Velmi pěkně děkuju a vy studentky se pěkně učte, mě to už leze přes hlavu, ale mám ještě 3 týdny času :grinning:
http://www.blesk.cz/zlaticka?action=profil&id=1302
25. máj 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda jaja tu ešte šmíruje!
AJ vám sa idem pochváliť... píše vám úspešná absolventka a Bc. Katka :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Katika, upřímně gratuluju, jsi určitě ráda že to máš za sebou. Jaké to bylo???
26. máj 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zahlasovane, Charli. :wink:

Katika, gratulujem, no parada. :sweat_smile: :sweat_smile:

Mne je divne, v pondelok som stravila pol dna u internistky (od pol osmej do jednej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), na druhy den bol Stanko (teraz bol fajn, pacil sa mi, zlaty - tusim si nieco nastudoval :grinning: ) a dnes som teda uuuplne paf, to co je vonku za pocasie???
27. máj 2009 o 06:52  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no deina ty si ake ranne vtaca :slight_smile:

kati gratulujem, ty si sikula :slight_smile:

charli a erika, prisiel tovar...
27. máj 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nedobrovolne ranne vtaca - to Misko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2009 o 15:13  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Seraf, teraz mam Bumbleride kocik? ako si s nim spokojna? Sedacka sa mu neda otocit, ze?
27. máj 2009 o 16:08  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bumbleride je fantastický,som s ním veľmi spokojná. Sedačka sa nedá otočiť.Inak je k nemu aj hlboká verzia aj vajíčko,ale to ja nemám, to si zaobstarám, ak bude druhé baby.
27. máj 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika gratulujeme k Bc, oslavuj poriadne a konečne oddychuj a začni si užívať leto, ak nejaké ešte bude.
27. máj 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem kočky :slight_smile:
27. máj 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika gratulujem a dufam ze dodrzis svoj slub a skoro sa ukazete aj s muzikom :wink:
charlie zahlasovane a co sa neozyvas co je s vami???
cat a ako sa teda dohodneme kedy pre to skocime????
27. máj 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je a aj lahucky, ze, Seraf? Inak velmi je pekny, aj priestranne vyzera. Skoda, ze nema otocnu sedacku, chcela by som kocik s otocnou - podla manzela vymyslam. :sweat_smile:
27. máj 2009 o 20:53  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika určite čoskoro dojdeme.. budúci víkend napr :wink:
deina podla mna je dobre ked je otočna :wink:
27. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved aj podla mna, ale manzela ide porazit, ze co vymyslam, ked nasmu kociku nic nie je. :grinning: No vysvetli mu to, ze preco otocna sedacka... ale ma to koooopec casu este ho nalomit.
27. máj 2009 o 21:19  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deinuš ale váš kočík je dobrý, prečo si ho nenecháte?
27. máj 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok