• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
Ahoj Kat, nekde za osramem je ta dolina koníku. jsou tam velký i malý poníci, charlie na ponikovi jezdila, že to bylo fakt super. ale přesně kde to je to nevím,tam je strašně moc těch uliček a silnic, to ti poví nekdo ze zámku.

Renika, jak jsi dopadla na státnicích???
8. jún 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte...poradte mi co si mam kupit.............babysatku al.nosic na dieta.... :slight_smile: dakujem :slight_smile: neviem kt.by bolo praktickeje...,
http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath/363/products_id/4545
http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath/331/products_id/3347
8. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som uz vzala nosic, kedze ma Danielik 5 mesiacov. :wink: A vidim, ze presne dnes, tak gratulujem. :dizzy_face: Satka je super pre novorodencov, aj pre vacsie deti je dobra, ale tu mas lepsie rozlozenu vahu - na oboch pleciach, podla mna je to pre starsie dieta pohodlnejsie. My mame Ergo nosic a je uplne super, velmi pohodlny.
9. jún 2009 o 07:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni už mala štátnice?????
Moni ja som Ti nedala náhodou šatku na malého???
9. jún 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte :slight_smile:
kati to nebola satka,ale taky "nosic" pre babatka-aspon si myslim :sweat_smile: a to som ti vratila minule ked ste tu boli... :wink:

deina-dakujeme

mame klokanku ale ta je len do 9 kg a je mu uz dost uzka preto hladam daco...co vyuzijeme dlchsie.... :slight_smile:
9. jún 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja suhlasim s deinou aj ja by som brala adsej nosic....
deina nevies stanko uz robi 4D ultrazvuk????inac ako sa mas?
moni a co ruka????
9. jún 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ericica..tento tyzden mu namontuju ten ultrazvuk,dnes som bola v poradni..tusim vo stvrtok ho maju montovat,co mal doteraz bol na skusku..
9. jún 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erika, ked som tam bola naposledy, hovoril, ze o tri tyzdne bude mat 4D - tak neviem, uz to pomaly tie 3 tyzdne budu, uvidim na buduej poradni. Aha, akurat vidim, co pise Devita... :sweat_smile: Zevraj to unho bude lacnejsie ako u Havlasa?

Dakujem, Erika,mam sa dobre. Dnes funim, ale to len preto, ze je teplo a nemala som moznost si oddychnut, boli sme s malym u lekarky, kopec ludi... uf uf... ale dobre. :sweat_smile:
9. jún 2009 o 17:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deina ja som sa pytala na cenu ,malo by to byt 50euro

A co je malinkemu?ste chori?
9. jún 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
a k Stankovi na to 4D budú môcť ísť aj nie jeho pacientky? A koľko eur to je teraz u Havlasa? Máte o tom prehľad?

Deina Tebe nedal Stanko feminellu?
9. jún 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Serafi U Havlasa je 4D cez 60euro ,myslim si ze bude brat na 4D aj cudzie..treba si tam zavolat
9. jún 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Seraf, nedal, co je to ta feminella? Nejaky gel? Daval mi len nejaky letak minule a dostala som "prenatal box" - take nieco, co sme dostavali v porodnici pre deticky, su tam nejake letaky, cumlik, pamperska, caro, kupon na zlavu na pampersky...
10. jún 2009 o 07:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina ty si ale ranostaj :astonished: ja som sa ledva o osmej vysuchtala z postele a mala este stale taha :grinning:
som zvedava kedy mi zaspi poobede??????????????? :confounded:
nevadi aspon nech si aj trochu tu matersku uzijem ked sa da :slight_smile:
sestra bola vcera u havlasa ani som sa nepytala kolko platila ale viem ze budu mat dievcatko juchuuuuu sa tesim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aspon budem mat komu podarovat tu hrbu oblecenia po malej vsak mi to tam len zavadzia v skrini :grinning:
ema mas ip
10. jún 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eri ty čo chceš darovať, keď v lete chcete druhé?!! Alebo tentokrát snáď vyjde chalan? :slight_smile:
10. jún 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deina to sú také vaginálne tabletky, vit. C ako prevencia voči výtokom a podobným záležitostiam.

Skúšam všelijaké tie horoskopy činske a lunárne a blbotinky, že čo to za pohlavie bude tentokrát a vychádza nám všade dievčatko, tak sa budem modlikať, aby to tak bolo. Veľmi by som chcela ešte jedno dievčatko. Čo budem robiť s tou kopou vecí čo mám po tejto mojej princeznej. :slight_smile:
10. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bavili ste sa kolko stoji u havlasa 4D...v septembri som platila 1850Sk a objednavala som sa asi tyzden vopred...stanko by bol blby keby na tom neryzoval

serafinka:pozerala si aj podla ciny??nam to vyslo :dizzy_face: http://www.nasarodina.sk/tehotensky-kalendar/kalendar_pocatia.htm
10. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nam ten cinsky nevychadza - podla neho mal byt Misko chalan a teraz vychadza chalan, tak uvidime. :sweat_smile:

No my vstavame skoro, Erika, vdaka Miskovi. Je to hrozny ranostaj, ale uz som si zvykla - len v prvom trimestri to bolo o hubu, strasne som bola unavena, ustata, este som aj tabletky musela vysadit (take, co mi davali kopec energie), ale uz sa to zlepsilo, aj dobre pocasie pomaha.
11. jún 2009 o 06:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Seraf vy budete mať dievčatko.. viem to :wink:
Deinuš, manžel mal minule strtnutie zo školy? :slight_smile:
11. jún 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mal, ako vies? :sweat_smile:
11. jún 2009 o 12:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem všetko :slight_smile:))) si si ešte nezvykla? A minule kúpiln malému plyšového tigra na deň detí? :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty mi ho spehujes! :grinning:
11. jún 2009 o 14:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale nie... minule som ho stretla v akvárku s tigrom.. a boli sme na večeri v panoráme, ked tam mali stretko :wink:
11. jún 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
(teraz to bude vyzerat, ze tu vysedavam, ale len som sa kukla na nieco na nete... no a zapla pritom kona :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )
11. jún 2009 o 14:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: možem za to, že mám na neho také šťastie?! :grinning:
11. jún 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati a Ty ako vieš že budeme mať dievčatko?
11. jún 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... nevidela som Ťa pritom ako sme ju robili :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Seraf nikdy nevieš čo ja vidím :grinning: lebo sa mi k vám stráááááááááášne nehodí chlapček :slight_smile:
11. jún 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ja chcem malej kupit vsetko nove alebo aspon skoro vsetko :grinning: vsak aj ona by si to zasluzila nie :dizzy_face:
ale ja chceeeeeeem chlapca :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: veeeeeeeeeeeeelmi :dizzy_face:
kati co budeme mat my????????povedz pjosiiiiiiiiiiiiiiiim :sunglasses:
11. jún 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eri k vám sa mi hodí chalan :dizzy_face: a strašne vám to prajem.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kuken ip :wink:
11. jún 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k nám sa prečo nehodí chalan? :unamused:
11. jún 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok