Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

dida81
17. jún 2009

Noo, ten zraz? Budem len rada.. papa, dobru... 🙂 🙂

perla200
17. jún 2009

čaute kočky...devita vidím, že si celá.... ja som bola v poradni včera a vsetko ok...chvalabohu 😀

katika1
17. jún 2009

čaute kočky.. tak idem veštiť.. kati vy budete mať v roku 2012 chalana, erika bude mať chalana a deini k vám sa mi rovnako hodia obe pohlavia, takže neviem 😀
Dida neviem tebe vyveštiť, to by som musela vidieť teba aj Tvojho chlapa 😀

serafinka1
17. jún 2009

Ano Deina chcela by som rodiť spinálkou alebo epidurálkou, vpodstate je to jedno, dúfam,že sa mi to podarí vybojovať, ak nie tu, tak pôjdem inde. Jednoducho už nechcem zažiť to čo som zažila pri prvom.

A Darinke chcem dať spraviť to očkovanie, lebo som čítala aké je to nebezpečné, keby to ona teraz dostala, mohla by nakaziť aj dieťa v mojom brušku a to by bolo veľmi nebezpečné. Takže chcem mať pokoj na duši.

serafinka1
17. jún 2009

Deina a ako zobral Tvoj zamestnávateľ, že nastupuješ na ďalšiu materskú? nebola si nervózna keď si za ním šla? ja neviem čo mám robiť, normálne sa toho bojím, ako mu to povedať 😒

dida81
17. jún 2009

Perla, aj teba tu vidno??? Ja som na teba už myslela, že co je s tebou... Takže oki?? tj fajn.. 🙂
Katika,, skodaaaaaa... ale i tak dakujem... 😒
Dobruuuu..

devita
18. jún 2009

ahojte
tak perla veru som este cela,ale uz len dodnes..a to som teraz rano mala take obrovske bolesti do krizov a kontrakcie k tomu ze som si myslela,ze sa to rozbehne,nastastie to preslo..a tak mi je teraz fajn,ze neviem ist ani spat aby som dospala tych par hodin trapenia..no co uz..snad dakedy dospim..xixi

deina
18. jún 2009

Seraf, no, bolo mi to trochu blbe, aj som bola nervozna - ale riaditel je skvely, on akoby ani nebol z tohto sveta, vzal to uplne vpohode. Ze teda este nebude so mnou take 2-3 roky pocitat. Kamoska vravela, ze on je taky, ze dopraje druhym deti, lebo on s manzelkou ich mat nemohol a pritom ma deti strasne rad. Aj Misula som mala so sebou, no tomu sa riaditel velmi paci - vsetko mu vtedy siel podavat, napokon mu skoro skrine rozhadzal. 🙂 Tak ale v skolstve to je asi ine, on ma uz prijimal tehotnu, ani vtedy mu to nejako neprekazalo.

Tiez si chcem vybojovat spinalku k cs, nechcem rodit v narkoze. Mne bolo potom vsetko - je to prilis velka zataz na imunitu a nechcem zase skoncit ako pri Miskovi.

Ty si kiahne nemala?

No Katika, ze obe pohlavia... snad nie dvojicky. 😀

catrin23
18. jún 2009

ahojte

kati, a zabudla si napislat ze to bude v januari 🙂 ja chcem dievcatkooooo 🤐

deina, kuttnera myslis? on je super, bol to moj triedy ucitel a na anglictine nam vzdy dal zabrat 🙂)

katika1
18. jún 2009

ešte si aj vyberať budeš 😲

dida81
18. jún 2009

No aj ja so počula, že Kuttner je veeeeelmi dobrý riaditel. 🙂
Aj bývalá kolegynka si moooc chvali... papa

dida81
18. jún 2009

A ozaj,, som kuk vaše fotoalbumy a máte zlaté dietky všetky!!! 😀 😀 😀

catrin23
18. jún 2009

no odkedy je tam on riaditel, cca 10rokov, tak sa tam toho velmi vela zmenilo, k lepsiemu, vela spravil pre skolu aj pre deti.... ja by som tam brianka tiez chcela dat do skoly, ale predtym musime vyriesit skolku 🙂

renika
18. jún 2009

ahojte kočky, tak už mám po štátniciach 🙂 Bc. Renika 🙂
nie som v obraze, čo je tu nové...
vidím, že sú tu nové tehulky dida, devita a seraf??? Vidím dobre? Gratulujem!!!

katika1
19. jún 2009

reni gratulujeeeeeeeeeeeeem 😀 som na teba včera myslela! Ťažké to bolo???????????

renika
19. jún 2009

ahojte
kati ďakujem ďakujem
áno, bolo to ťažké pri takej komisii ako sme my schytali 😔 Akože čo s nami robili...
čo je nové? Nie som v obraze v ničom, teraz sa začínam preberať do reality...
kedy prídete? Teraz má 5 dní pršať, tak potom, keď bude pekne vás čakám!
Musím dať všetko do poriadku, čo som odkladala kým som sa učila...

renika
19. jún 2009

a díky, že si na mňa myslela 🙂

charlinka
19. jún 2009

Ahoj Reni, gratuluju, už jsem čekala kdy se ozveš že to máš za sebou. Tak si alespon konečně oddychneš po těch hodinách učení se. 😀 🙂

ericica
19. jún 2009

ahojte konecne pri pc 😀
charlie az neskoro som si vsimla ze si pisala 😖 mala ma narodky 7.7.09....ale party bude 12.7.
reni gratulujem a teraz si uzivaj konecne leto.....bodaj by uz bolo ze ☹ my sme sa s malou dnes kupali ale na zajtra uz hovoria pocasie na prd 🙄

ozaj este otazka chcela by som si predpisat u zenskeho norethisteron kvoli odialeniu menzesu......to sa da????
myslim nevyrazi so mnou Stanko dvere ked mu poviem nech mi ich vypise 😀 😀 😀 😝

katika1
19. jún 2009

renika, ja sa pýtam, kedy prídete vy??????? 😠

serafinka1
19. jún 2009

Ahojte,

Deina no môj šéf zrovna nie je až taký ústretový, už počujem tie výčitky, no čo už.

Renika gratulujem k Bc, konečne to máš za sebou. 🙂

deina
19. jún 2009

Renika, gratulujem. 🙂

Ano, Kuttner je riaditel, velmi mily a naozaj sa o skolu stara, vyzera krasne, aj decka su myslim spokojne.

Erika, ale kde, ved to je normalne - preco by ti to nemal predpisat? To sa bezne predpisuje.

renika
19. jún 2009

charli ďakujem, aj ja tebe gratulujem, ešte som negratulovala, kedy si mala štátnice?
veľmi som rada, že už nemusím ísť nad knihy, keď malého večer uložím. Môžem si robiť čo len chcem a to už dávno tak nebolo 😎

eri, seraf, deina ďakujem 🙂

katika, teraz už hocikedy môžeme! Som úplne free 😎 A vy tiež hocikedy môžete

katika1
20. jún 2009

he reni presne! Toto si aj ja ešte stále neplno užívam, že možem robiť čo chcem a nie letieť každú volnú sekundu ku knihám.. dokonca aj na wcku nemusím sedieť s otázkami, ale s časopisom 😀 reni tak vás budúci víkend čakáme 😎

perla200
20. jún 2009

čaute kočky....mam prosbu, kde zoženiem v NZ nejaký dobrý župan do pôrodnice? taký krátky a tenší???? vsak nikde nemajú...... dakujem....

renika gratulujem!!

dida a čo ti doktorka povedala?

ema.nz
20. jún 2009

to co mame zase za pocasie 😲 😠 😠 a dnes sme chceli ist do pizzerie,no mozme ist akurat tak do ... 😠 lebo vsade sa fajci ☹ 😠 tak objednavame zase domov ☹

reniiii:gratulujeme 😵 😵

perla:skus textilnej galanterii a myslim,ze najskor v tej co je na trznici....tie v meste su o nicom

catrin23
20. jún 2009

perla ja som mala taky letny tenky,ale kupovala som to v irsku aj s pyzamom,,,tam ich maju milion a za super ceny !!!!!!! a v tescu nemaju?? alebo v kik? inak inde neviiem kde by mohli mat take tenke 😕

ema no ani mi nehovor o tomto pocasi, strasneeeeeeeee, toto je leto???

kati, vcera bolo super, dakujeme.... brian sa pekne vyblaznil, a nohy ma cele modrinove, ja neviem kde sa obuchal... a vcera spadol pred babkou a este si na to oskrel kolena 😒 s potom sme boli este na kurtoch a tam tiez padol a tiekla mu krv z kolena ale asi tak pol minuty...trosku si poplakal, a uz bolo ok 🙂

renika
20. jún 2009

kati, ok, môže byť 🙂 Booože, po 100 rokoch sa uvidíme!!! Teším saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

perla, ema ďakujem 🙂

a ten župan neviem, ale keď nájdeš niekde, tak daj vedieť prosím ťa, lebo môj domáci už vyzerá hrozne a potrebujem nový a tiež neviem kde kúpiť pekný a tenší...

catrin23
20. jún 2009

reniiii na teba som zabudlaa, prepac....GRATULUJEM!!! 🙂

dida81
20. jún 2009

Ahojte... 🙂 🙂 🙂 ... aj ja sa pripajam ku gratulacii renika.. 😎- teraz si možes uživat leto!
Perla, prečo že co mi povedala dr???Ja mam ist až 9.7. na ten velky ultrazvuk..a dovtedy nic...
Ale vcera som tam bola,, také bolesti ma chytili, neviem z coho...ani chodit som poriadne nevedela... 😢
A vraj nič, ale ani malé nekukla, len mi postiskala brucho, že ok, že som zatvorená,..aj ja zacinam mat divny pocit...odkedy si sa ma na nu spýtala, čim dalej, tým viac premyslam..že fakt ani nič nepovie..nevim... 😖
Fakt neviem. A ty ako?? Gulalo sa gulalo???? 😀
O týžden drž palec, aby som to zvladla...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre